The Cortez 2023 nov. 29. - 19:34:47
(7/7)
Transfer

A 2 szereplő dumáján meg előadásmódján időnként lehet röhögni, és körülbelül ennyi, ami emlékezetes ebben a teljesen felejthető rövid filmben.

5/10


From the Drain

Röhejes alaphelyzet, szintén röhejes karakterek, az egész rohadtul fárasztó, ráadásul végig egy hülye zene szól a látottak alatt, viszont itt már közelebb állunk a horrorhoz. Kizárólag az elborultra sikeredett finálé, illetve a zoomolós fényképezés dob rajta valamit.

5/10
Gertev 2009 febr. 16. - 00:05:15 Előzmény Neszfor
(6/7)
Videodrome volt kiadva nálunk is dvd-N, MÉG AKCIÓSAN (1490-ÉRT!) is, de lehet, hogy joglejárt lett. Scanner régen Mokép -VHS-en volt nálunk kiadva.
Neszfor 2007 júl. 21. - 20:12:04
(5/7)
na ez jó hír, mert szabályszerûen vadászok arra a filmre... viszont én még egyszer sem láttam sehol... vagy csak nem néztem IGAZÁN körül... hm...
Redfield 2007 júl. 19. - 20:53:14
(4/7)
Ebben az adatbázisban többnyire azok a filmek vannak, amik valamilyen módon hozzáférhetõk / láthatók voltak már magyarországon. A Scanners-rõl nem tudom, hogy ilyen volt e? De a Videodrome-ot gyakran láttam a 990 ft-os dvd-k közt boltokban.
Neszfor 2007 júl. 19. - 19:46:47
(3/7)
vki nem tudja, hogy a Scanners miért ninc benne ebben az adatbázisban. De az is fúrja az oldalamat, hogy ha amcsiban a Videodrome nagy kultusznak örvend, akkor itt Magyarországon miért nem lehet megvenni, vagy kikölcsönözni?
Redfield 2007 júl. 15. - 10:23:16 Előzmény Neszfor
(2/7)
Na, õ egy nagy rendezõ, ez is biztos. Magával ragadó, beteges fantáziájú, és aggodalmat keltõ / sugárzó filmjeivel rendesen megállja a helyét.
Neszfor 2007 jún. 18. - 13:55:54
(1/7)
Na õ egymaga egy hatalmas perverzió, de imádom, akkora filmeket rendez, hogy csak na. Az újabb alkotásai (Pók, Erõszakos múlt) is jók, de maradhatott volna a régi vonalon rendezni még pár Meztelen ebéd és Videodrome szerû filmet.