Téma: Deed bíró

Cordelia 2010 febr. 15. - 10:52:39 Előzmény Sultana
(19/19)
A BBC-n vetítik, azt hiszem keddenként, 21.45-kor. Feliratozzák, de nem zavaró.
chubby 2009 jan. 15. - 23:28:38 Előzmény Sultana
(18/19)
Szia!

Lehet hogy meg lehet oldani valahogy :)
Bár sajnos csak 19 részt adtak le itthon, nekem meg sajna a 18. nincs meg, valahol úgy látszik, elkószált, de aszem, felveszem a bbcbõl a hiányzót, és talán ott még a 19. utániakat is leadják.
Sultana 2008 szept. 08. - 21:39:45 Előzmény chubby
(17/19)
Hello,

lehetséges lenne valahogy hozzájutni az eddigi szériákhoz?

Sultana
chubby 2008 szept. 08. - 13:43:33 Előzmény natek
(16/19)
üdv skacok, én úgy csináltam, hogy vettem egy tunert a számítógépbe, és azzal veszem fel az érdemesebb mûsorokat :D pl megvan a waczak szálló magyar szinkronnal így, meg a deedet is így vettem fel.
egyébként utánanéztem, nálunk kevés részt adtak le, mert van még ennél több is, amit külhonban vetítettek.

csabi
natek 2007 okt. 04. - 20:10:06 Előzmény Frony
(15/19)
Az amazon.co.uk-n megrendelheto...
Frony 2007 szept. 27. - 22:19:24 Előzmény chubby
(14/19)
Engem is nagyon érdekelne, hol tudnám letölteni vagy megszerezni akár az összes részt.
Ha tudja valaki esetleg meg van valakinek, jó lenne ha megírná!! Nagyon megköszönném!
Vagy valami forrást ha tudtok! *moderálva*
bari 2007 szept. 20. - 22:00:25
(13/19)
sziasztok, lécci ha vki tudja hol lehet letölteni ezt a sorozsatot akkor értesítsen, nagyon örülnék neki:)
msnem: *moderálva*
elõre is köszi
Thistle 2006 júl. 06. - 07:56:50 Előzmény Banán
(12/19)
Mert az nem "tárgyalás" volt, hanem "meghallgatás" vizsgálat elrendelése ügyében. No nem mintha tudnám, hogy ezek mit jelentenek, csak annyi jött le, hogy a gonosz CÉG még nem lett elítélve, csak kötelezték õket egy tisztességes vizsgálatra, hogy tényleg káros-e az a valami.

Kérjük Deedet vissza a képernyõre! :) Lehet ismétlés is, de nyomjátok tovább!
9/10
Banán 2006 jún. 01. - 08:32:06 9/10 Előzmény Thistle
(11/19)
Ez a papa meg lánya dolog megint volt, ráadásul a ráadásul a lánnyal szemben ott volt most a mama is, mint az alperes ügyvédje. Igencsak élesbe ment a küzdelem most is.
De most mást kérdezek: Eddig, ha jól láttam, a bíró mindig az esküdtszék döntése alapján mondta ki az ítéletet. Most azonban nem voltak esküdtek a tárgyaláson, hanem Deed a tanúvallomások, no meg a bizonyíték alapján ítélt elég szigorúan.
Ti értitek, hogy miért nem voltak most esküdtek?
Thistle 2006 máj. 15. - 09:10:42
(10/19)
Valóban kicsit túl családias volt a hangulat: Papa a bíró a barátnõje és a lánya meg a védõ vagy mi? Kötve hiszem, hogy ezt bárhol megengednék...
chubby 2006 máj. 10. - 11:12:42
(9/19)
Sziasztok!

Szoros kapcsolatom van a filmmel, mert ebben a rendszerben dolgozom :) csak azt nem értem, hogy a bbc prime-on a 13. leadott rész volt az utolsónak titulálva, itt pedig megy tovább... ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy a kintiek más sorrendben vetítették, és végül a 13-as volt az utolsó. nem?

amúgy LeifEriksson, mennyi ideig tartott lefordítani egy részt? és amúgy hogy megy ez? mert engem érdekelnek ilyen dolgok, szóval csak hallás után kapásból? :) vagy megkaptad az angol szövegkönyvet, hogy minél hûebb képed legyen?

csabi
9/10
Banán 2006 máj. 04. - 10:00:04 9/10
(8/19)
A tegnapi elég bonyolult volt.
Mint a végén megtudtuk, a rendõrök a kínvallatás során nem hamis vallomást csikartak ki a gyanúsítottból, hanem csak azt ismertették be vele, amit valóban elkövetett. Ugyan-
akkor a védelem úgy tudott gyõzni, hogy bebizonyította, hogy a rendõrök zacskót húztak a gyanúsított fejére, amit õk tagadtak. Mindez a film szerint 16 éve történt, azalatt a vádlott jó útra tért. Az elévülés lehet szerintetek felmentõ körülmény? És a bíró nem kezdeményezhet újból tárgyalást, amikor rájött tévedésére? A film szerint nem. Továbbá, megkínozhatják a rendõrök a gyanúsítottakat, hogy ezáltal derítsék ki az igazságot? A tanúskodó rendõr szerint igen, igaz, az emberek bizonyos szerek adagolásával
is szóra bírhatók.
Mégegy: Igen fura, hogy Charlie ügyvédbojtár ott, ahol az apja elnököl. Elég nehéz volt szegénynek Mills távollétében. Nekem ez ahhoz hasonlított, mint amikor a tanár saját gyerekét tanítja és osztályozza az iskolában.
Mi minderrõl a véleményetek?
Thistle 2006 máj. 03. - 08:52:35 Előzmény LeifEriksson
(7/19)
Dehogy bánjuk! :)
Tényleg jó munkát végzel! Gratula!
LeifEriksson 2006 ápr. 30. - 17:10:05 Előzmény GAttila
(6/19)
"Végre normálisan megírt párbeszédek,"

Hm... köszönöm... :)

Ha nem bánjátok, maga a fordító is betévedt ide... és örülök, hogy tetszik a sorozat, bár én "csak" a magyar szöveggel járultam hozzá.... :)
Netel 2006 márc. 22. - 17:06:50
(5/19)
A Deed bíróra véletlenül akadtam egy fáradt, csatornaváltogatós este. Egybõl magával ragadott nem elõre kiszámítható fordulataival.
A film izgalmas, logikát és érzelmi intelligenciát megmozgató, a fõszereplõ pedig egy férfias, brilliáns agyú, tartással rendelkezõ, igazi gentleman a szó legnemesebb értelmében (pedig korban a lánya lehetnék). Ilyen csak a filmekben létezik?
Thistle 2006 márc. 08. - 21:25:42
(4/19)
Hát igen, engem annyira a jogrend nem izgat... :-) Inkább az, hogy rájöjjek mitõl vonzó ez a pasi annyi embernek... Jó persze azon kívül, hogy jó hangja van (megfigyeltétek hogy az angoloknál kevés a mély hangú férfi?) és hogy helyesen õszült...
GAttila 2006 febr. 23. - 14:05:54
(3/19)
... mitöbb nem is kevesen vagyunk. Igazi Deed-függõ lettem. Végre normálisan megírt párbeszédek, összefüggõ történt és kezd összeállni a kép az angol jogrendrõl is. Különben néha kicsit zavart, ahogy a bíróság és politika kapcsolatait és ennek a Deed-féle elhárítását bemutatják. De késõbb olvastam angol hozzászólásokat, miszerint nagyon is reális képet fest a sorozat az angolszász igazságszolgáltatásról.
Thistle 2006 febr. 16. - 09:58:37
(2/19)
Léteznek még ilyen emberek Mamcsek, ne aggódj! :) Én is nagyon szeretem ezt a sorozatot!
Martin S.-t már láttam a Death in Holy Orders-ben is, ott is "nyomozott", és ott is nagyon jó volt, ezért kezdtem nézni ezt.
Ja, és nagyon kellemes hangja van a fickónak! :)
mamcsek 2006 jan. 27. - 13:40:37
(1/19)
Nagyon tetszik ez a film. Végre egy "Olyan", ahol nem folyik vér, nincs erõszak, mégis leköti az embert. Ezek a tárgyalótermes filmek azért jók, mert itt a hatást a "mondanivalóval" és a színészi játékkal kell elérni.Biztos rajtam kívül még sok embernek tetszik. Már aki a keresskedelmi csatornákon TÚL is néz tévét.
Üdv.Mamcsek