8/10
Denny Rose 2010 jan. 05. - 22:34:11 8/10
(13/53)
Szerintem ez egy nehezen befogadható film. Ha jól belegondoltok Ti várjátok azokat a bizonyos unalmas fejezeteket a filmektõl! Egyszerûen csak üljetek be és élvezzétek! Lehetséges, hogy unalmas, sõt, ha valaki tipikus romantikus filmet vár, az felejtse el. Ez most egy másik oldalról megközelített történet, ami szerintem nem lett olyan rossz!
Azt hiszem sok múlik azon, hogy amikor beülünk egy mozira, akkor éppen milyen állapotban vagyunk és mennyire vagyunk befogadóak. Mindenesetre nekem tetszett. Annak ajánlom, aki szeret a lélek bugyraiban vájkálni.
9/10
gentlespider 2010 jan. 02. - 12:54:56 9/10
(12/53)
Nekem tetszett ez a film, mert nem csak az a bugyuta "összetalálkoztak, egymásba szerettek, minden rózsaszín", hanem arról is szól, hogy valaki(k)nek valamit rendbe kell tenniük ahhoz magukban, hogy továbblépjenek vagy normális kapcsolatba tudjanak kezdeni (azon túl, hogy persze ettõl még megtetszhet valaki). Ilyen szempontból sem az angol sem pedig a magyar cím sem igazán találó. És azt persze megszokhattuk már, hogy az ilyen filmekben a 10. percig történik az, ami ált. a valóságban, mert utána a férfi meg a nõ soha többet nem is állna szóba egymással, a forgatókönyvíró szerint meg valamiért mégis. De hát jó: mese, és ezért mentem be a moziba.
5/10
vitaygeorgina 2010 jan. 01. - 15:22:35 5/10 Előzmény Solona
(11/53)
Nagyon egyetértek, szánalmas az a trend, hogy hasonló címekkel próbálják a nézõket a moziba bevonzani.
A film meg dögunalom, elnyújtott szenvelgés, nincs benne egy normális romantikus pillanat, csak hatásvadász megoldások, és az a szándék, hogy a végére mindenki elõhúzza a zsebkendõjét. De még ez se jön össze, mert a nagy össznépi sírásrívástól inkább csak a gyomra fordul fel az embernek.
Azért, hogy valami jót is mondjak, van benne egy pár mellékszereplõ figura, akinek a története vagy beszólásai érdekesek, pl az apuka, vagy a a fõszereplõ pufi asszisztense, vagy Judy Greer, az örök barátnõ-mellékszereplõ.
3/10
Demimoor 2010 jan. 01. - 12:04:42 3/10
(10/53)
Nem érdemes moziba menni miatta. Én láttam, kb 3x-ra sikerült megnéznem. A film mondanivalója szép, nemes dolog, de nagyon rossz a szereplõválasztás, a rendezés, unalmassá válik egy idõ után, eseménytelen, és hosszan elnyújtva mutatja be a gyászt.
1/10
széncinke 2010 jan. 01. - 09:03:17 1/10
(9/53)
Ha nem az a film, aminek a trailer alapján látszik (bugyuta, kommersz, lábvíz). akkor mégis hogy sikerült ennyire rózsaszín kotyvaszt összevágni belõle? Nincs az a pénz amiért rászánnék két órát az életembõl.
(Vajon J.A. miért csak bugyuta filmekben játszik?)
Solona 2009 dec. 31. - 11:25:14
(8/53)
Nem unják még a "derült égbõl" kezdetû címfordításokat? mert én már nagyon. Igazán lehetnének kreatívabbak. Egyszer-kétszer még elmegy, de azért nem kell túlzásokba esni
ernesztin 2009 dec. 30. - 08:17:10
(7/53)
Nem fogom dühíteni magam azzal, hogy ilyen fertelmet megnézzek, de azt értem, miért J.A.-ra bízták a fõszerepet: a film õróla szól: õ az, aki évek óta nem bírt túllépni a férje elvesztésén.
A másik oldal, A. E. karaktere is teljesen reális, akár elcseszetten, akár jól oldották meg. Ez a kettõsség nem csupán a személyiségfejlesztõ tréningek vezetõire vonatkozhat, hanem bármire, aminek köze van a "hithez". Minden felbuzdulás igen hamar kimerülhet, fõképp azoknál az embereknél, akikben a legtöbb képesség van mások biztatására. Õket hívják ún. "szalmaláng"-típusúaknak, avagy szangvinikusoknak. Természetesen Hollywood tömve van épp ezzel a típussal, hisz a másokra való hatásgyakorlás a színészet lényege.
Zseni0620 2009 dec. 29. - 23:12:40 Előzmény Foltoska
(6/53)
Goo Goo Dolls - World Begins Again

Ez a szám címe.Ha még nem késõ.
Jó filmezést és hallgatást.
10/10
Manóka1122 2009 dec. 28. - 13:04:59 10/10
(5/53)
Én láttam a filmet és nagyon jó. Igazából a mondanivalójára érdemes odafigyelni.
retrobaba 2009 dec. 27. - 22:30:42
(4/53)
nekem is tetszik a trailer, biztos nézem a moziban. amúgy a port.hu mindig úgy alkot véleményt, hogy még a filmet sem látta? mert itt úgy lepontozták, pedig lehet, hgogy egy 7-est meg fog érdemelni... nem tudom, hogy megy ez az egész, mindegy.
visszatérve a filmre, Jennifer Aniston filmjeit szeretem - kivéve a Szakíts, ha bírsz-ot - szóval nálam már alapból jól indul. szerintem fantasztikus színésznõ, és ahhoz képest, hogy már túl van a negyvenen, nagyon jól néz ki :) én is szeretnék majd 40 évesen így kinézni. =)
Foltoska 2009 dec. 20. - 12:20:10 Előzmény Les
(3/53)
Szerintem is jó lesz!
Valaki nem tudja, hogy mi az a zene, ami megy a trailer alatt?
Les 2009 okt. 22. - 18:30:15 Előzmény Les
(2/53)
Megnéztem a trailert, és tetszett. Szerintem jó film lesz!
Les 2009 okt. 19. - 21:07:37
(1/53)
Mirõl szól a film?