Téma: Díva

titke 2011 jan. 17. - 17:57:50
(5/65)
háááát nem akarok nagy csalódást okozni, de én ezt olvastam még januárban, amit lentre bemásoltam... engem teljesen sokkolt a hír, pedig annyira vártam... és cibáltam volna rá el az összes barátnõmet :S
így azt hiszem, hogy marad a letöltõs verzió... és ha közben mégis leadják, akkor megnézem moziban is... :(

"Bár még csak kevesen tudják, már most óriási csalódást okozott a hír, mely szerint – egyedülálló módon – kizárólag hazánkban nem mutatják be a 2010-es és nagy eséllyel a 2011-es év sikermusicaljét, a Burlesque-et."

http://starity.hu/magazin/10075-nem-lesz-magyarorszagon-burlesque/
10/10
Szilva89 2011 jan. 17. - 14:27:07 10/10 Előzmény mtv.94
(4/65)
Én úgy tudom, hogy áprilisban lesz a bemutatója, holott már akár le is lehet tölteni ... pedig, ez egy olyan film, amit a moziban szeretnék megnézni.
De csomó olyan film van pl., amit itthon be se mutattak, pedig Oscart is nyert, pl. tavaly Jeff Bridgessel Crazy Heart, meglepõdtem, hogy itthon most be fogják mutatni a Király beszédét :)!
mtv.94 2011 jan. 11. - 19:27:22
(3/65)
Ahogy elnézem, nem fogják február 3-tól hazánkban adni. Minden egyes filmportálon sorra húzzák, szedik le a megjelenés dátumát ehhez a filmhez kapcsolódóan; még az IMDb is eltávolította, pedig eddig fel volt tüntetve. Egyes mozihálózatok szerint, nem tudtak megegyezni a magyar forgalmazóval, de hogy mikorra tolják a hazai bemutatót, nem tudni. Bízzunk benne, nem kell várnunk rá tavaszig.
gigigelem 2010 dec. 17. - 23:20:09
(2/65)
Tudja valaki hogy lehet bejutni a film magyarországi bemutatójára? Hol lesz? Ha nem tévedek febr. 3-án.
klacika90 2010 nov. 21. - 01:23:30
(1/65)
Most ennek miért Díva a magyar neve? Miét nem lehet simán Börleszk, ha már nanagyon magyrosítani akarunk. Burlesque.