3/10
mimihopps 2008 aug. 06. - 11:39:38 3/10
(36/56)
Sablonos folytatás egyszerûen ennyi... Nem mindenkinek jöhet be a folytatás... (Nem is túlzottan lebilincselõ...)
lemezek01 2008 aug. 05. - 23:31:58 Előzmény mimihopps
(35/56)
Nem volt õ buta. Tudta nagyon jól hogy nagy kasza lesz,és amúgyis szép pénzt akasztott le belõle még a debütálás elõtt.

Olyan van hogy valakinek nem tetszik a film,de az már csöppet fura ha csupán a második résszel van valakinek baja. Sokkal fantáziadúsabb volt,öteletsebb,szórakoztatóbb mint az elsõ rész. Egyesek talán romantikus jelenteketet kerestek benne az elsõ rész alapján nem tom,de a humorral nem volt probléma.
3/10
mimihopps 2008 aug. 05. - 23:19:33 3/10
(34/56)
Most hétvégén láttam a 2. részt a tévében, õszintén szólva örülök, h. nem adtam ki pénzt anno a moziban érte...
Pocsék folytatás...Witherspoon kisasszony buta volt, hogy belement a folytatásba...Gyenge story-gyenge karakter!:P
10bõl 3!
lemezek01 2008 aug. 04. - 22:53:19 Előzmény ceia
(33/56)
Én szintén az dr szöszi elsõ része kapcsán szwerettem meg Reese Witherspoon-t,sõt elõttem nem si ismertem. Soha nem hallottam róla. Nem sokkal késõbb hatlamasat döbbentem rajta miokor a TV ben elhangzott õ az egyik leg keresettebb színésznõ,az emberek imádják és a világ legnagyobb gázsiját kapja egy-egy szerepért. Valóban bájos aranyos,és az egész filmet betöltötte,csupa,csupa rózsaszín volt az egész fejem mire végignéztem a szöszi 1-et. A második részt illetõen viszont egyálltalán nem értek egyet veled,abszolút nem láttam mégis hol lett volna benne romantika,pláne hogyan lett volna vele tele,hisz leendõ férje ura a film nagyrészében távol volt a szöszidoktortól,és csak telefonon érintkeztek egymással. Továbbá ez az uj közeg ahová bekerült,sokalta keményebb dió volt,ellenségesebb,nehezebben megtörhetõ,és az egész sztrori sokkal érdekesebb mint az elõzõ. Több imádnivaló ember csatlakozott hozzá mint eddig,és így együt abszolút fel tudták dobni a filmet. Az elsõ rész nem szólt másról mint arról hogy vissza akarta szerezni a pasiját,aki amúgy szart a fejére,késõbb már õ is a srácéra így ez kölcsönös volt. Beleesett egy másik emberbe,és megszerette egyik tanárát,a tanulás is jobban ment már neki.........stb. Ha már a tulzott romantikát említette a második rész kapcsán,azthiszem ez inkább az elsõ részre lenne igaz. Plusz a kihívás amivel szmben áll is nagyobb a második részben.

Végeredményképp azthiszem az érvedi a második rész elen egyre magasabbak nekem.
Lys 2008 aug. 04. - 13:42:31
(32/56)
sztem nagyon jó film, van mondanivalója és a színészek is jók!
Sonny Burnett 2008 aug. 04. - 00:55:48
(31/56)
Lehet, hogy hülye felfogás, de az elsõ rész nem tetszett, ezt meg már nem akartam megnézni... Bár benne volt Jennifer Coolidge vagyis Bobbie a Joeyból, de nem baj.
mushi 2008 aug. 04. - 00:31:26
(30/56)
Megmondom õszintén, nekem nem tetszik ez a film. Az elsõ része se. A fõszereplõt sem bírom, de ez a film mindig arra emlékeztet, hogy a hülyének is lehet szerencséje. Tipikus "amcsi" film..
ceia 2008 aug. 03. - 22:41:12
(29/56)
Az elsõ rész nagyon tetszett, azóta tartozik a kedvenceim közé Reese Witherspoon. Ahogy eljátszotta a karaktert, zseniális volt! Az egész filmet bejárta valami báj, megvolt a hangulata.
A második rész már teljesen más - ez nekem inkább romantikus film, mint vígjáték. Eltûnt a báj, a könnyed szórakozás, helyette lehet unatkozni és feldolgozni a csalódást.
Panni:) 2008 aug. 03. - 20:17:56
(28/56)
Szerintem annyira gagyi hogy már jóóó! XD
Ennyi ökörséget egy helyen, nekem tetszik, mindig tudok rajta nevetni. Én leginkább a színészi játékot szeretem, azt hogy R.W. mennyire jól játsza a "butus" szõkeséget!
1/10
tombenko 2008 aug. 03. - 14:33:02 1/10
(27/56)
Ritkán szoktam engem nem érdeklõ filmekhez hozzászólni, de ehhez kell:
Gagyi, primitív, nyálas, gyomorforgató. Visszataszító. A legjobb példa, hogy milyen filmet ne csináljunk. Pedig az alapötlet jó lenne...
dodo1994 2008 aug. 03. - 13:23:27 Előzmény Annonymus
(26/56)
Igazad van:D a film szerintem jó,és tanulságos.Én ezt a 2. részt láttam elöbb,az elsõt sokkal utána,de így is jó volt.
lemezek01 2008 aug. 03. - 13:16:46
(25/56)
Az elsõ résznek nincs túl nagy sztorija. Mindössze arról szól az egész hogy kapar egy srác után aki egy segfej, ezt mindenki látja csak õ nem. Csak a srác miadt felveteti magát az egyetemre,késõbb már belejön a tanulásba is,és nem csak a srác jár a fejében.
Aranyos,és a maga módján humoros kis könnyed filmecske volt az elsõ rész is,de olyan mozgalomhiányos, nem egy nagy valami. Ezzel szemben a második már igazán mozgalmas.
10/10
Bia 2008 aug. 03. - 12:58:17 10/10
(24/56)
Én nagyon aranyosnak és bályosnak tartom ezt a filmet, és az elsõ részt is!
Kendra22 2008 júl. 26. - 18:55:32
(23/56)
Nekem teccett!De az elsõ jobb!Az elsõ jobbanki van dolgozva, ennek viszont van mondanivalója.
lemezek01 2008 júl. 25. - 14:53:12
(22/56)
Most mér mondod? Halál aranyos még mindíg a szöszi karakter,és az uj közeg is szimpibb mint az elõzõ,még az elsõ részben.
3/10
samira 2008 júl. 25. - 13:39:12 3/10
(21/56)
Az elsõ részt nagyon szerettem, de ez a második szerintem szánalmas.
Eper006 2008 jún. 22. - 16:31:59
(20/56)
Nagyon bájos,mint azt megszokhattuk:)
hotyka 2007 jún. 25. - 17:15:52
(19/56)
Nos ebben igazad van,hogy nem kell minden filmben a mondanivalót keresni, csak te egy korábbi hozzászólásodban reklamáltad,hogy nincs mondanivalója,ami szerintem nem 100%ig igaz.

Ez a film tényleg elsõsorban nem filozófiai problémákat akar megoldani,hanem szórakoztat. És szerintem ez így van rendjén,hogy vannak filmek,amelyek szórakoztatnak és vannak komolyabb üzenettel rendelkezõ filmek. Egy film nem csak attól lehet értékes,hogy milyen nagy üzenetekkel rendelkezik. Én kérlek szépen egy fáradt nehéz napom után például nem arisztotelészi kérdéseket akarok megoldogatni,haenm szórakozni és kész. És szerintem ettõl még ez a film lehet értékes. És ettõl még nem azt jelenti,hogy én még nem láttam komolyabb filmeket,csak egyszerûen egy könnyed kikapcsolódásra vártam és ezt megkaptam. Plusz nekem üzenete is volt,ami tényleg nem nagy,de bõven elég egy ilyen kaliberû filmhez.
Elég naiv voltál,ha te ettõl a filmtõl óriási filozófiákat vártál...

Ja és nyugi,láttam már egy pár komolyabb filmet,csak szerintem nyitottabb vagyok inkább mindenféle téma felé,mint te,ami persze se nem az enyém,se nem a te a hibád. Egyszerûen te ilyen vagy,én meg ilyen.
hotyka 2007 jún. 25. - 10:30:38 Előzmény Newcastle United
(18/56)
Szerintem a gondolkodásod eléggé lekezelõ és leegyszerûsítõ.
Az a baj manapság,hogy tényleg hiányzik az õszínte hang. Túlságosan meg vagyunk fertõzva mindenféle elõítélettel és képtelenek vagyunk a begyepesedett konvencioinktól megszabadulni.
És pont sokan azt nem veszik észre,hogy az egész film egy tanulságos paródia,ahol a mai ember szûklátó gondolkodásmódját parodizálja ki a film. És azok ,akik csak a rózsaszínt,meg a pompát tudták csak észrevenni,azokon látszik itt is,menniyre szûklátóak és képtelenek mások elvárásaitól megszabadulni,állandóan valami trendhez alkalmazkodnak. Tényleg bugyutának néz ki a film,de aki képtelen a mélyebb horizontokban gondolkodni,az nem fogja örömélt lelni ebben a filmben,az biztos. Aki Szöszit utálja,az egyszerûen azért van,mert irigy rá,hogy õ képes a a maga egyéniséégét hozni és nem másoktól függeni.
Beelax 2007 jún. 25. - 09:56:10
(17/56)
Kellemes vasárnap esti film, bár az egy jobb volt:D