Téma: Dr. Csont

10/10
follia 2010 szept. 10. - 21:25:24 10/10
(5905/28805)
Barbie...
10/10
follia 2010 szept. 10. - 21:21:56 10/10
(5904/28805)
...aztán megláttam ezt. :((((

OK, tudom, hogy nem az elsõ 2-3 részben fog valami NAGY dolog történni köztük, de idegesítõ, hogy még beszélgetni sem tudnak nyugodtan HM miatt... legalábbis elsõre nagyon ez az ábra.
10/10
follia 2010 szept. 10. - 21:19:54 10/10
(5903/28805)
6x02 promo fotók: http://www.spoilertv.com/2010/09/bones-episode-602-couple-in-cave.html

<----- ez egész biztatónak tûnt....
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 10. - 20:13:27 10/10
(5902/28805)
OFF én is iszonyatosan lusta vagyok, valahogy ezen kéne túllépnem maximum egy hónap alatt, mert másképp nem lehet ezt csinálni...:S

Ha találsz valami jó témát, szólj ;)
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 10. - 20:11:15 10/10 Előzmény R.ka
(5901/28805)
Ma erre a számra mentem suliba és jó volt a napom -viszonylag :D ! :D
Köszi h írtad, most legalább tudom, melyik részben volt :) Az tényleg jó rész, de én annak a végén még mindig azt imádom, mikor kirohannak a RD-bõl és Bren azt hiszi, fizetés nélkül mentek el :) + ott van az a Save you c. szám is, az is olyan szép :)

OFF:

a biosztanárom konkrétan majdnem kinyírt, mert elõtte volt osztálytársam, aki felidegesítette mert nem tudott semmit (=kb annyit mint én..xD), és rajtam csattant..Ja és neki nem csak az a baja, hogy nem tanultál vagy nem emlékszel (mondjuk ezért nem haragszik, mert tudja, h természetes) hanem abba is beleköt, hogy beszélsz, és minden felesleges rizsától "megtisztítja" a mondanivalód-azaz igyekszik erre szoktatni-, meg hogy rendesen fejezd ki magad, egyezzen az alany személyével az állítmány, stb... és amúgy klónoznám, mert ha van Brennan-nél okosabb ember, akkor az Õ. De jobb, mint Brennan, mert sajni Bren "nincs"..:( "csak" Emily..:)
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 10. - 20:04:26 10/10 Előzmény pluhildi
(5900/28805)
A szóbelin a projektmunkádat kell megvédd, de nem nagy cucc (Zach-nek nehezebb dolga volt :D) + van tétel is A+B, az A rövid, nem túl bonyolult, a B meg olyan h definiáld a GDP-t, meg GNP-t...ez még nekem is menne :D

Jaj a Smiths-nél az együttesre gondoltam, sorozatot (gondolom az?) nem ismerek :D és helyesbítek: The Smiths :D
http://www.youtube.com/watch?v=mbg2AhnIDVM -ez a szám pl volt a 500 days of Summer-ben, lehet ezt ismered/itek, ha láttad/láttátok a filmet :) De nekem ez olyan szám, hogy este megyek az utcákon biciklivel és éneklem..xD (Y) Persze üres utcákon! :D

Én nézek Gossip Girl-t, HIMYM-t, a Szívek szállodája is szuper, de Bones mindent visz nálam is :D azért vagyok itt és nem másik fórumon. Apropó: Szoktatok írni még más topikokba is itt a port.hu-n? Mikbe?
10/10
BB. 2010 szept. 10. - 18:49:05 10/10 Előzmény muveszno.gr
(5899/28805)
Ezzel most eszembe jutott, hogy lassan esedékes lenne valami témát találnom a hozzá :( ÉS hidd el, én nagyon irigyellek, mert bár nem biztos, hogy bírnám (elég lusta vagyok, de ha kell akkor kibírom a dolgokat :D), de akkor is, mert ez a kereskedelem kb. egyáltalán nem érdekel és nagyon gondolkozom egy másoddiplomán valami ilyesmibõl.
10/10
R.ka 2010 szept. 10. - 16:58:32 10/10
(5898/28805)
Amióta meghallottam ezt a dalt, nagyon szeretem. A 4. évadban volt, a "Beaver in the otter" (rem.jól írtam) c. részben:

http://www.youtube.com/watch?v=qvFALSUopFE

Akkor volt, amikor Bones késõ estig a Hód csontjait nézte a halál okát kutatva. Cam és Angela pedig kõ-papír-ollóval döntötte el, hogy ki marad mellette. Aranyos rész volt :)
relationships forever 2010 szept. 10. - 16:43:53
(5897/28805)
:)
relationships forever 2010 szept. 10. - 16:43:38
(5896/28805)
:)
relationships forever 2010 szept. 10. - 16:27:19
(5895/28805)
10/10
pluhildi 2010 szept. 10. - 16:03:06 10/10
(5894/28805)
off
nem volt "brennan-y" én mosolyogtam rajta :D
és valóban ha lehet belõle elõnyöd (én úgy látom csak az lehet) és még hülye vizsgákat sem kell tenni sem szóban sem írásban akkor kapj az alkalmon

Smith: múltkor belenéztem, de nem sok emlékem maradt róla, de ma megint lesz, talán többet látok belõle

de az 1. helyet a szívemben a Bones-tól nem veheti el az biztos
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 10. - 16:00:20 10/10
(5893/28805)
és köszi Ildi, persze, hogy érdekel :)
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 10. - 15:57:44 10/10
(5892/28805)
OFF ez is

1.az elõbbit igyekeztem úgy megfogalmazni, hogy ne tûnjön brennan-ien nagyképûnek, remélem sikerült :D
ajj és megyek bioszra és nincs kevdeeeem! egész nyáron semmi bioszt nem tanultam, ki fog nyírni a tanárom (najó vele egy kicsit dicskedek, már úgy is nagyon belementem itt az OFF-ba, hogy országosan ismert és elismert biológiatanárhoz járok, és az egyetemen a prof-ok meg tudják mondani már magából a stílusból is, hogy ki "zsilinszky-s" :D szóval remélem ragad rám is valami..xD) na mind1, azt hiszem a mai nappal vége a jó életnek és -ha minden jól megy- legalább 7 évig tuti nem szabadulok a biológiától és egyéb szakterületeitõl, mint tantárgytól...

2. a Smiths-t ki ismeri/szereti? Egy kicsit érdekes stílus, de én szeretem :)
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 10. - 15:52:32 10/10
(5891/28805)
Jaja épp ez az, hogy amúgy sem lenne hülyeség. Ja meg a töritanárunk mondta, hogy az okos és intelligens diákok meg tudják írni, ne is gondolkozzanak rajta, mondhatni dobják utánuk a 100%-ot..Én meg -ugyan bizonyos területeken hiányosságokkal küzdök-, de az átlaghoz képest intelligensnek mondhatom magam...és itt most muszáj egyet idéznem, mert beugrott :D :
Booth: -You're a smart ass, you know that?
Brennan:-Objectively I'd say I'm very smart, although it has nothing to do with my ass.
Meg azért is gondolkodom, mert mondta a tanár, h úgy kell megírni, mint egyetemen a szakdogát (csak nyilván rövidebb?) és ezért is ajánlja mindenkinek, azoknak is, akik orvosira mennek, mert azoknak is úgy kell szakdogát írni, és legalább megtanuljuk, mert egyetemen senki se fog azzal törõdni, h nem tudjuk h kell..
10/10
memari 2010 szept. 10. - 15:40:14 10/10
(5890/28805)
Lilla, az utóbbi idõben a spoilerek már nem tudnak olyan mondani, amit már ne tudnánk, max árnyalják 1 kicsit a képet.
10/10
pluhildi 2010 szept. 10. - 15:34:33 10/10
(5889/28805)
off

ha érdekel a véleményem (bár én sem szerettem az ilyen tárgyakat) de ez a társadalomismeret nem hangzik rosszul, van kis hazánkban bõven, amirõl lehet írni, sõt dunát rekeszteni a sok problémával, különbséggel - én erõsen elgondolkodnék rajta
nekem volt ismerõsöm aki a fiatalkori bûnözésbõl írta a diplomamunkáját ami azért nem 10 oldal és errõl is volt mit regélni - azért erre viszont azt is mondom, hogy sajnos
10/10
pluhildi 2010 szept. 10. - 15:28:24 10/10
(5888/28805)
még én is elírom ezt a Maluku-t :D

azért úgy tûnik mégiscsak visz haza valami kis picikét a karakterébõl, ha már a zokninál tartunk, én nem vettem észre

azért elgondolkoztam, hogy ha a karaktere amit ismerünk, egy rendes, gyermekszeretõ, törõdõ és támasza annak akinek kell és érti a dolgát és még normális is akkor milyen az életben? pont ellenkezõje??? egy idióta senkit sem tisztelõ, bunkó pasas??? nem hinném és azt sem hiszem el, hogy 5 év után nem ragadnak rá dolgok.... bla,bla,bla...
tessék erre egy példa az elszólás, amikor már úgy beszél Booth-ról, mintha az õ saját maga lenne (btw jó hogy felhívtátok figyelmem erre a mondatra, mert nem vettem észre elõször, most újra megnéztem és VALÓBAN) ejnye ejnye kedves David oops egy véletlen elszólás???? nekem olybá tûnik, hogy hirtelen elharapta a mondatot és mintha saját magát is sokkolta amit mondott

az összes nyilatkozatából az jön le, hogy tényleg szereti a feleségét, nyilván nem véletlenül vette el, az engem is meglepett, hogy ilyen komoly (?) tanulmányokat kezdett el, õszintén nem néztem ki belõle, de néha megemlíti a twitteren, hogy meghallgatásokra (is) jár, próbálkozik a lelkem, direkt megnéztem, mikben szerepelt és kicsit meglepett, hogy a nem túl népszerû még nálunk is vetített Son of the Beach-en kívül mennyi - amúgy népszerû - sorozatban volt epizód szereplõ, bár szerintem jobb fotómodellnek csak ne mosolyogjon a képeken (gonosz Ildi :))

jesszus most látom, hogy memari legutóbbi képén Hodgins hogy néz ki?????!!!!! haha, már el is felejtettem hogy ilyen is volt, majdnem sokkolt :))))))
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 10. - 15:10:46 10/10
(5887/28805)
próbálom mentesíteni magam a további spoilerektõl, úgyhogy nagy nehezen, de nem néztem meg egyik általatok csatolt videót sem :D (épp elég nagy spoiler volt HM befutása a RD-be..:D)

-OFF-

Btw, tavaly röhögtem azon, aki azt mondta, h társadalomismeretbõl érettségizik és állítottam, hogy én sosem tenném. Hát ma megfordult a fejemben, csak ez lenne a 6. tárgy..(pontosabban 7., de az angol már kilõve..:D) De az átlag miatt jó lenne, mert csak egy projektmunkát kell csinálni írásbeli gyanánt (max 10 oldal) valami témából -pl társadalmi különbségek Mo-n vagy mozgáskorlátozottak helyzete ilyesmi (xtem ezen fog múlni, h megyek-e, h milyen témákból lehet válogatni)-amúgy ez már majdnem felsõfokos nyelvvizsga téma..xD meg a szóbeli nem nagy cucc.. Mert tudjátok úgy van h az 4 érettségi tárgyat + 1 választottat átlagolnak (+ még a többi 380 tök máshogy jön ki, de ezt az ötöt átlagolják) és nekem alapból ott a biosz-kémia, mert az muszáj orvosira, de pl ha a társadalom lenne 100 (mondták hogy ebbõl kb mindenki annyit csinál..), akkor azt számítanák bele abba az átlagba a kémia vagy biosz helyett, ami felhúzná a másik 4-et valamilyen szinten. Mondjuk remélem annyira nem rontom el egyiket se, na de inkább egy 100-as társadalomismeret, mint egy 90-es kémia, ami lehet, hogy csak 85..xD Najó, most ezen filózok, amíg ki nem lesznek jelölve a tételek...

Ja én a House-t sose néztem rendszeresen, de mindig szurkoltam nekik h jöjjenek össze :P ;)

boccs az offért!
10/10
R.ka 2010 szept. 10. - 14:44:51 10/10
(5886/28805)
Végül is igaza van, nem? Gondolom nincs munkahelye, meg fõnöke, aki visszavárja, ha megnõtt a pici. A nagyobb gondolom már suliba jár és tuti hogy bébiszitter is van. Szóval kiélheti a tudásvágyát.
Ha nekem nem kéne visszamenni dolgozni... néha elgondolkodom ezen, hogy mit csinálnék. Szülnék még vagy két gyereket, aztán... ennél tovább még nem jutottam. Lehet én is tanulnék valamit.