Téma: Dr. Csont

10/10
muveszno.gr 2010 szept. 24. - 15:21:05 10/10
(6245/28805)
Az Álompasi Booth "végre" átment átlagos pasiba..Remélem csak 1-2 rész erejéig.
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 24. - 15:19:37 10/10
(6244/28805)
és még egy utolsó, fontos gondolat, amit a mai délutánra kívánnék még megosztani a Társasággal: szerelmes vagyok a szakállas zongorista Sweets-be! :D (have a crush on him?:D)

Este jövök (Fiúk-) Lányok! :)
10/10
follia 2010 szept. 24. - 15:18:53 10/10
(6243/28805)
ami még inkább megerõsíti bennem, hogy Booth csak kompenzál az az, (vagy szégyelli magát Hannah miatt, vagy mert kudarcnak éli meg, hogy nincs együtt Brennan-nel), hogy mindig HM fotójával indít. ráadásul nõknek.
mármit: férfi vagy, van valakid, mondjuk elkezdesz róla mesélni EGY NÕNEK, megkérdezi, hol találkoztatok, mi fogott meg benne, milyen, stb, de még ezek után sem feltétlenül érdekli, hogy hogy néz ki az a csaj... vagy hát fõleg akkor nem érdekli, ha valami történt is köztetek anno...
ha a cimboráinak meséli egy sör mellett, akkor OK, azok az elsõ kérdés után úgyis arra térnek rá, hogy "és hogy néz ki?", "mikor fektetted le?", stb...

szóval szerintem pofátlanság Brennan és Caroline képébe nyomni Hannah képét csak azért, hogy megmutassa, hogy márpedig õ milyen jó csajt tudott összeszedni még egy háborús övezetben is. mondom, csak kompenzál! áááááá, szegényen nagyon ki vagyok akadva, és nem hagy nyugodni a téma - gondolom, észrevettétek. :)
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 24. - 15:17:05 10/10
(6242/28805)
SPOILER

Hát a gerilla-támadós jelenet tényleg mindent vitt nálam..Fõleg hogy az elején bájolognak, utána meg Bren lecsapja õket..xD meg Daisy is ott menõzik h együtt legyõzték õket. Most jut eszembe, mikor Caroline felhívta (nem úgy volt am h nem tudnak értintkezni? na mind1), akkor mondta neki h "-Okok, de te vagy a legokosabb.-Persze, hogy én vagyok a legokosabb!" -egóó elõjött :D:D hiányzott (L):)
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 24. - 15:14:03 10/10
(6241/28805)
SPOILER

helyesbítek: azt írtam h "a lényeg lejött", hát talán mégsem xD
Nekem nem tûnt fel h a gyerek haját befestették xD ez valahogy kimaradt! :D Lehet nem figyeltem, de este megnézem újra :DxD Najó mondjuk ez a gyerek haja nem lényeg..:D a többi tényleg érthetõ volt :D Meg én szomorú voltam azért h Cam h nekiesett Brennan-nek..:S

1.kritika: nekem iszonyatosan mû volt BB találkozása, pont olyan, amire elég kevés a valószínûség és az életben aligha van rá esély..:D De amúgy jó volt, meg ennyi belefér..:) Csak Booth szenved átmeneti agyalágyulásban..-.-" (majd kigyógyítja Tempe néni :P)
10/10
follia 2010 szept. 24. - 15:06:34 10/10
(6240/28805)
ja, közben én is rájöttem, a "desire" és egyéb kifejezésekbõl, csak szerintem sem fair õt okolni. még mindig jobb, hogy elment, mint hogy megõrüljön... :) arról meg aztán fõleg nem Brennan tehet, hogy béna tudósokat kapott társul.

közben letöltöttem az angol feliratot, ami megoldotta a rejtélyt: armed guerillas... tehát gerilla, csak nem gorillának írják. :))))))) mostmár értem!
10/10
R.ka 2010 szept. 24. - 15:04:50 10/10
(6239/28805)
Akkor ezt benéztem :)
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 24. - 15:04:10 10/10 Előzmény follia
(6238/28805)
SPOILER ALERT

Daisy hatalmas volt, úgy szakadtam XD Meg Bren ahogy a "nõt" alakította.. már érthetõ a hajcsapkodás xD:D

Ja igen, Bootht legszívesebben én is tökön rúgtam volna 1-2 jelenetnél...Pl mikor mondta Sweetsnek h lépjen tovább, mert neki is segített, meg ahogy villogott HM fotójával.. Szegény Brennan..Meg most így nincs sok minden a fejemben, még este meg kell néznem de tudom h végig nevettem xD:D
Mikor Hodgins kérdezte h melyik az õ irodája?xD és Cam mondta h látod ott azt az asztalt? Az. És osztoznotok kell rajta xD...
Meg úú Cam nagyon nagyokat szólt..A végén meg Caroline Boothnak h legközelebb ne hagyj vele egyedül..(Bren-nel) :D

Amúgy észrevettétek milyen kis szentimentális lett már Brennan a régi énjéhez képest? Mikor mondta Angienek h szereti+h h hogy örült mikor a babát bejelentette :) meg h meg akarta ölelni Caroline-t! Határozottan pozitívabb, emberibb! :)
10/10
muveszno.gr 2010 szept. 24. - 15:00:23 10/10 Előzmény follia
(6237/28805)
SPOILER ALERT

Azért Brennant okolja, mert Brennan találta ki h neki le kell lépnie, meg kell neki a távolság, a saját "önzése" miatt (na itt drága Cam egy picit túlzott úgy érzem), emiatt Booth is könnyebben ment el, és Hodgelának sem volt miért maradnia..:S
Amúgy nekem is kéne felirat, de a lényeg lejött..:D
10/10
follia 2010 szept. 24. - 14:56:58 10/10
(6236/28805)
:) ne is keresd tovább, az a párbeszéd Cam és Brennan közt hangzik el, vélhetõen a 2. részben, elõzõleg pedig egy promo-ban szerepelt, onnan ismerjük. de egyébként tényleg megvágtak ezt-azt, én is észrevettem.

nekem még a babás rész azért is tetszett, mert úgy tûnik, Brennan-nek jót tesz a gyerekek közelsége, lásd Andy, a boros részben (vagy nem abban), mikor az áldozat felesége fest, és a bébi meg felsír, és most nem tudós fejével rohant a kicsihez, (mint amikor a balettos kislányoknak magyarázott :D), hanem figyelt arra, hogy ne ijessze meg, vidámanság tükrözõdjön az arcán, stb. olyan kis játékosan, törõdõen. :)
10/10
R.ka 2010 szept. 24. - 14:50:36 10/10
(6235/28805)
SPOILER

A hajfestésen én is kiakadtam! Az én gyerekem is két éves, nem tudnám elképzelni, hogy befestem a haját!! A sztori egyébként tényleg átlagos volt (gondolom most a nagy egymásra-találás miatt kellett a gyengébb szál), de engem azért megérintett, fõleg, mert tényleg annyira kell vigyázni egy ekkora babánál. Mindenre kíváncsi, minden vackot a szájába vesz, bárkivel elõfordulhat ilyesmi :'( Még a gondolattól is rosszul leszek...

A Bones-Caroline párbeszéd volt szerintem az egyik legjobb rész. Caroline aranyos volt, amikor mondta Booth-nak, hogy ne hagyja Brennan-nel kettesben :D De azért meghatódott, hogy Bones szerint õ a "linchpin" (kapocs) közöttük.
10/10
R.ka 2010 szept. 24. - 14:36:37 10/10
(6234/28805)
SPOILER

Kicsit fura, én nem vettem észre ezt a párbeszédet Cam és Booth között ("egy párként térnek haza"). Most vissza is néztem, és most sem látom sehol, hogy errõl beszélnének. Mondjuk volt még egy rész, amikor Bren és Booth beszélgetnek a lépcsõn, azt a párbeszédet is megvágták :S Hiányzik belõle néhány szó: Booth kérdezi hogy találkozott-e vki különlegessel. Az elõzetesben Bones kicsit hosszabban válaszolt, elõször kifejtette hogy persze, sok különleges ember volt ott, stb. stb., aztán rájött, hogy mire is céloz Booth. A véglegesben meg csak az volt, hogy "You mean did I have sex with anyone"

Ami még elsõre feltûnt: tényleg gáz, hogy egy törvényszéki antropológus nem tudja megállapítani a gyerek etnikai hovatartozását, amikor Brennan és Wendell szimplán a fogainak számából erre rájött + Angie a szemgödör alakjából. Ja, és az új entomológus nem vette számításba a halál idejének kiszámításakor, hogy a gyereket milyen anyagból készült ruhába tekerték bele... Ennyit a szakmai bakikról.

Booth-t már szidtátok páran: igazatok van. De szerintem ez a fene nagy magabiztossága a "továbblépés" terén nem fog sokáig tartani. Elég ha megnézzük az arcát, amikor megölelik egymást és utána hogy bámulja Bones-t. Persze Hannah is hiányzik most gondolom neki, jövõ héten meg is érkezik :( de aztán jönnek a dolgos hétköznapok, egyre többet látja megint Bones-t. Könnyû úgy továbblépni, hogy nem találkozik napi szinten a felejtése tárgyával, nem?

Ami Sweets és Daisy továbblépését illeti: szerintem ezek ketten újrakezdik, csak nem merik bevallani Booth "jótanácsa" miatt :)

Gyakornokok: szerintetek most már csak Wendell és Daisy marad? Elég konkrétan felsorolták, hogy kinek milyen dolga akadt az elmúlt hónapok alatt (állásajánlat, pénznyeremény, stb.).
10/10
memari 2010 szept. 24. - 14:08:02 10/10
(6233/28805)
igyekeztem nem elolvasni amit írtatok a részrõl, én most fogok nekilátni - nem bírom kivárni a magyar feliratot.

Bezzeg a rejtélynek már megvan a magyarja. :)
Az eheti premieker közül csak a HIMYM-t láttam, meg a Rejtélyt fogom magyar felirattal nézni, a Glee, Running Wilde, Raising Hope angolul ment. A Castlenak is megvan már rég a magyarja, csak még van 1 kis híja a 2. évadnak, és az újat majd csak utána nézem.
10/10
follia 2010 szept. 24. - 12:03:35 10/10
(6232/28805)
kicsit unatkozom itt nélkületek... :)

nem sokat mondó új promo: http://youtu.be/jshborVGrwU
10/10
follia 2010 szept. 24. - 11:45:45 10/10
(6231/28805)
lehet, hogy Booth azért ilyen fura, mert szégyelli magát tudat alatt? hát szégyellheti is! :)

egyébként azt (is) tök nagy szemétségnek tartom a részérõl, hogy végig sem hallgatja Sweets mondanivalóját, egybõl azt mondja neki, hogy lépjen tovább, legyen boldog. mert neki ez bejött... hát majd rájön...! de mi van, ha Sweets épp Daisy-vel lesz boldog, õ meg osztogatja a megalapozatlan tanácsait... komolyan berágtam rá!
10/10
follia 2010 szept. 24. - 11:30:41 10/10 Előzmény pluhildi
(6230/28805)
SPOILER

szerintem az ügy nem volt valami nagy szám, nem is értem, hogy egy mezei antropológus miért nem bírt rájönni, hogy a csontváz egy ázsiai gyereké, nem a kis szöszié, ha még Ange is kiszúrta... :) egyébként maga a rész átlagosan jó volt.

közben rájöttem, hogy fognak még itt beszélgetni majd errõl-arról, pl. mikor Cam mondja, hogy õ azt hitte, hogy B&B egy párként fognak hazatérni, stb... lesz majd még sztorizgatás! :) várom!
10/10
follia 2010 szept. 24. - 11:24:13 10/10
(6229/28805)
<----- a Caroline-os mellett a másik kedvenc jelenetem ez volt

az milyen durva, hogy a kissrác apja befestette a 2 éves gyerek haját! :O
10/10
zora 2010 szept. 24. - 11:06:08 10/10
(6228/28805)
*** SPOILER 6x01***

Miért nincs uj föcim?!?!?!
10/10
zora 2010 szept. 24. - 10:48:52 10/10
(6227/28805)
Ez nagyon jo! De 3 turnus évente? Szerintem is kevés.
bebe18 2010 szept. 24. - 10:42:01
(6226/28805)
Megnéztem és nem tudok mit mondani róla. Booth-ban nagyot csalódtam. Felirat viszont tényleg kell.

***SPOILER 6x01 ***

Az eleje nagyon tetszett. Angela-nak nagyon örültem. Amikor Booth megmutatja a képet Caroline-nak le tudtam volna ütni.Daisy és Sweets olyan aranyosak voltak a liftnél. Amikor meg Brennan meg akarta ölelni Caroline-t, hát az nagy volt.

SPOILER VÉGE

Várom a feiratot.