Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 23:29:27 10/10
(24348/28808)
Jó éjt! Gyere ám holnap!!!!!!! :)
bonesfan 2012 ápr. 01. - 23:28:39
(24347/28808)
Most el kell búcsúznom, mert lemerül a laptopom, és nem találom a hülye töltõt, de megkeresem és holnap jövök!!! :DD
Jó éjt!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 23:26:21 10/10
(24346/28808)
Ez is jó még. Emlékeztek? :)) -Agent Booth. -YES. -I'm Agent Booth!!!! :D:D:D

---
Question: Is Stapes a reference to the 100th episode?


Hart Hanson: [long pause] It's a little echo. We give tons of little waves, and a ton of them come down from the writers' room and we don't even know that they're there until they're there.


Stephen Nathan: The pause you heard was Stapes does appear again, and we're working on that again as we speak.
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 23:24:18 10/10
(24345/28808)
Hehehe.. :))

--
Question: [BONES writer] Carla Kettner teased that Christopher Pelant is going to scare the crap out of people in the season finale. What can you tease about that?


Hart Hanson: Pelant is going to scare the crap out of people in the season finale.


Stephen Nathan: I think, yes, there will be no more crap left in people anymore after Pelant's episode. He is really going to turn the series on its head for a little bit. He has much more power than any of our serial bad guys have had in the past.
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 23:22:53 10/10
(24344/28808)
Én is ott tartok, majdnem. Délután néztem a 17-et. :)
Végre elment Sully. :)
Bár cuki volt, nála nem volt az az érzésem mint Bagdad-Barbie-nál. Mondjuk nem is volt benn olyan sokáig. Nem volt olyan nyomasztó S jelenléte.
bonesfan 2012 ápr. 01. - 23:20:45
(24343/28808)
Emlékszem, én is abból szemezgettem ma. Én most nézem a 16. részt! Mindjárt vége, most hajózik el Sully (vagy hogy kell írni). És Istenem, megjött Booth, és átkarolja Brennant... :))) ééééés: Everything happens eventually. :)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 23:14:48 10/10
(24342/28808)
Ördögi.. :D

Én meg tagnap, tudod mondtam hogy 2. évadot nézek. Már a vége felé járok.
bonesfan 2012 ápr. 01. - 23:13:24
(24341/28808)
Nem hiszem el!!! Ezt a részt néztem meg ma!!! :D
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 23:12:54 10/10
(24340/28808)
Booth meg se nyikkant utána.. XDD
bonesfan 2012 ápr. 01. - 23:12:19
(24339/28808)
:DDD
Szerintem sem fogod elfelejteni, de ha mégis, rám számíthatsz, én szólok! ;)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 23:12:14 10/10
(24338/28808)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 23:09:25 10/10
(24337/28808)
:DDDDDDD
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 23:06:35 10/10
(24336/28808)
Mindegy, visszatérünk még rá mondjuk május körül. :) Szóljatok rám, bár szerintem nem fogom elfelejteni!!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 22:57:33 10/10
(24335/28808)
De elõtte jó????
Remélem... :)
bonesfan 2012 ápr. 01. - 22:56:28
(24334/28808)
Na, akkor már dolgozom. :DDDDD
bonesfan 2012 ápr. 01. - 22:51:59
(24333/28808)
:DDD
Ne irigyelj, itt vége is van a pedagóguslét elõnyeinek... :)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 22:51:10 10/10
(24332/28808)
Oké! Akkor figyelem itt jelenlevõk!

Augusztusban Port-tali lesz!! :)

A pontos dátumot még megbeszéljük, egyelõre az írjon, akinek valamikor NEM jó a hónapban. :)
Összehangoljuk.
bonesfan 2012 ápr. 01. - 22:50:45
(24331/28808)
Mondjuk júniusban visszatérhetünk rá! :))
bonesfan 2012 ápr. 01. - 22:49:46
(24330/28808)
Augusztus tök jó! 20-a elõtt mondjuk!
bonesfan 2012 ápr. 01. - 22:48:59
(24329/28808)
Nekem is bárhol jó! Kocsim van, na jó lesz... :)))