4/10
napraforgó 2019 okt. 10. - 08:51:48 4/10
(7404/18024)
Nem fura, hogy Zsóka, amikor a szobrot megrendelte, még csak nem is érdeklődött, mennyibe is fog kerülni? Hisz az Egyletnek nincs is pénze, tagdijat nem szednek. Bár pályázati pénzekre nyújthatnának be igényt, de ők biztos nem kpnának 180 milliót.
Tényleg, mennyibe kerülhet gy ilyen szobor? Emberalak kecskével?
1/10
janderka 2019 okt. 10. - 08:17:44 1/10 Előzmény guess.who
(7403/18024)
Lehet hogy ő a humanerőforrás igazgató. Aztán van egy gazdasági igazgató is, meg egy orvosigazgató. Meg egy műszaki igazgató, meg egy igazgatásvezető igazgató.
4/10
napraforgó 2019 okt. 10. - 08:16:39 4/10 Előzmény guess.who
(7402/18024)
Ne, ez tényleg pofátlanság volt Maunkától, úgy tűnik, hogy ezt a vidéki bunkóságot csak nem tudta levetkőzni évtizedek alatt sem.
Szivességet kér Nánditól , aztán fikázza a nejét,meg őt magát is. Fúj!.
4/10
napraforgó 2019 okt. 10. - 08:14:33 4/10 Előzmény guess.who
(7401/18024)
Én a most hajnalban futó Magánnyomozók c. sorozatból ismerem a nőt. Ő az egyik nyomozólány.
1/10
janderka 2019 okt. 10. - 08:11:28 1/10
(7400/18024)
Ez a sok légbőlkapott szál, meg álprobléma, meg idiótista mellekvágány egy teljesen érdektelen mozgóképárvízzé teszi ezt az egész sorozatot. Pedig 3-4 lefektetett irány mentén, némi csavar és helytetkomikum, jellem- és vidékábrázolás beépítésével egesz nézhető sorozat lehetne. Nagy bánatunk, hogy nem az. Mindjuk jóideje a JR se hoz már lázba, noha épp most tettek bele érdekesnek mondható (bár full abszurd) fordulatokat. Es a 200 randis mese is kellően steril, elrugaszkodott és érdektelen, hogy a képernyő elé kössön.
guess.who 2019 okt. 10. - 08:10:48
(7399/18024)
Nem értettem Maunika vergődését sem: Nándi előre megmondta neki, hogy a feleségével mennek akárhováfontoshelyre, ennek ellenére ráerőltette magát Nándira, majd az asszony megjelenésekor nem csak NAndreának, hanem Nándikájának is többször beszólt (Tomi nem is jelentkezett sehová, meg ő nem is akart indulni stb.). A Tibire jellemző bunkóságon túl mi értelme volt még kellemetlenebb helyzetbe hoznia Nándit? Pláne úgy, hogy információkat is vár tőle, amiket Nándi szivességből intéz neki.
guess.who 2019 okt. 10. - 07:58:22
(7398/18024)
Oké, aranyos ez a Laura, de gondolj bele: egy pesti, most induló, várhatóan nagymenő ügyvéd (lesz). Ugyan mit akarhatna egy lecsúszott egzisztenciájú, alacsony fickótól, aki a világ végéhez van kötve, egy kisboltban dolgozik eladóként és még csak egy hétvégére sem tud felutazni a pesti szívszerelméhez, mert még csóróbb lesz, mint volt.

(Jelzem: Tibi csak kijátszotta az "én adtam vissza az örökségedet" kártyát Kristóf ellen. Igaz, hogy amikor azt a pénzt odaígérte, teljesen önzetlenül tette, semmiféle feltételt nem támasztott, szóval enyhén szólva is aljasság most, hónapokkal később azzal fenyegetőzni, hogy ha nem megy edzésre, akkor hűha. A mindössze két résszel korábbi, érzelgős, normalizálódó Tibiől megint egy utolsó senkiházit sikerül csinálni? Egy családban nem elég egy Maunika? :)
Mindenesetre még szebb lesz ez úgy, ha esetleg kiderül, hogy Kristóf nem is édestesójuk.)
guess.who 2019 okt. 10. - 07:52:27 Előzmény janderka
(7397/18024)
Bizony! :D

Remélem, Tibit is majd tekerős telefonnal próbálják meg felhívni (amihez vonal sem lesz), esetleg Anikó szobájának füstjét használják füstjeleknek. No és persze a kulcs benne lesz az öltöző ajtajában, de Tiborunk kőbaltával próbál majd meg kijutni...
guess.who 2019 okt. 10. - 07:48:47
(7396/18024)
Az a vicc, hogy az előző részben "igazgató asszonyozták" Tóth Evelint, a stáblistában meg továbbra is "HR-es nő" szerepel. De a legviccesebb, hogy az utolsó részben már úgy hívta fel Katát, hogy a "humán erőforrás osztályról" telefonál. Lehet, hogy én emlékszem rosszul, de egy osztálynak vagy részlegnek osztályvezetője vagy részlegvezetője van, semmiképpen nem igazgatója... :) Ráadásul az igazgatóhumánerőforrásasszony továbbra is a Tárgyaló feliratú, összefirkált ajtó mögött székel, ami így eléggé... izé... degradáló rá nézve. Legalább mondhatná egy-kétszer, hogy az igazgatói irodáját éppen felújítják, azért kénytelen a tárgyalóban meghúzni magát. :)
guess.who 2019 okt. 10. - 07:42:19
(7395/18024)
Van egy tippem, hogy a Zsaruvér és csigavér c. sorozatból rémlik Bartha Alexandra. Egyébként meg Kannácska-típus, szóval az arcberendezése onnan is ismerős lehet. ;)
guess.who 2019 okt. 10. - 07:36:38
(7394/18024)
"A legröhejesebb az, hogy Tibinek semmiféle kényszerítő eszköze sincs csodacsapatának összetartására."
Ezért aztán erősen remélem, hogy még a héten végleg lezárul ez a focis baromkodás, mert már vagy 3 hete húzzák. És ennyire azért nem vicces, hogy ilyen sokat foglalkozni kelljen vele.

Ja és igen: szinte tuti, hogy a "Kárásziban bezárják Tibit az öltözőbe" rész pénteken fog elkövetkezni, hogy hétfőig a nézők a körmüket rágják, hogy vajon Tiborunk bennmarad-e az örökségben. :D
És tényleg: az epizódlista szerint pontosan ez lesz. Milyen meglepő! Azt ugyan nem értem, hogy miért nem lesz Tibinél telefon, hogy szóljon bárkinek, illetve hogy hogyan magyarázzák el majd az írók azt, hogy a karperec jele sem jut ki egy szimpla öltözőből, hiszen hétfőn még mindig nem tudják Valiék, hogy hol van Tibi. De biztos majd kiderül, hogy véletlenül a kárászi fociöltöző is ólomlapokkal van kibélelve, mert korábban röntgenrészleg működött benne. Sőt: vastag páncélajtó van rajta, meg acélablakok, hogy ne tudjon kijutni Tiborunk egy nap alatt. :)
1/10
janderka 2019 okt. 10. - 07:29:26 1/10 Előzmény guess.who
(7393/18024)
Kihagytad Csabadokit. Aki ugyancsak egy kiprintelt postai egysoros levéllel tájékoztatta Katát. Bélyeg nélkül feladva persze. (Bélyeg itt utoljára Tomika kamulevelén volt. Az is egy 37 éves, érvénytelen, lejárt darab volt...)
guess.who 2019 okt. 10. - 07:24:47 Előzmény napraforgó
(7392/18024)
"Az előzetes szerint Diáék csak csak csinálnak valami füstöt Anikó szobájában és Sándor rögtön megy megmenteni a szerelmét."
Az előzetesben mintha az lett volna, hogy Krisztián indul megmenteni... Persze ha így mutatták, akkor biztosan Sándor lesz a hős – pedig ez a mostani helyzete tényleg jó alkalom lehetne arra, hogy kimenjen egy dán fúrótoronyba tüzet oltani. :) Ott biztos van rendes ágy is, és nem kellene az ülőbútoron, állandó hátfájással kínlódva aludnia.
guess.who 2019 okt. 10. - 07:22:52 Előzmény napraforgó
(7391/18024)
"Babika megtalálja a lánya naplóját."
Azt nemigen találhatta meg, lévén Attilánál van a bőröndben. Csak amit a 007-es fotózott belőle, azt találta meg. Mondjuk vicces, hogy ki készít(tet) manapság papírképeket egy alapvetően digitális fotóról és minek dugja el azt a szobában úgy, hogy az asszony megtalálhassa?

Igaz, egyszer már Sándorunk is fotólaborozott valamelyik részben. Olyan, mintha nyugdíjas, a világ (főleg technikai) változásaival nem nagyon tisztában levő írók írogatnák egyes részeket. Elvégre Stefán is géppel írt névtelen papírlevelet küldött Daninak, meg úgy egyébként is levelezgetnek egymással postai úton azok, akik ugyanazokat telefonon vagy személyesen is megtehetnék. Lásd még Anikó nyálas "elandalodását" és bábozását Krisztián négysorosa fölött (ami főleg azért kontrasztos, mert most meg kikéri magának még a gyanúsítást is, hogy Krisztiánnal ő bármilyen OLYAN kapcsolatba akarna kerülni). :)
1/10
janderka 2019 okt. 10. - 07:12:35 1/10
(7390/18024)
Naponta szaporodik az előzetesek listája. A port.hu meg különbenis egy szar.
4/10
napraforgó 2019 okt. 10. - 03:52:41 4/10
(7389/18024)
Lehetséges, hogy az 50. résszel végetér a II.évad?

Túl keveset volt Marosi és Szláven is. Lehet, hogy azt tervezik atombombának, hogy Kristóf nem Szappanos, vagy csak félig?
amira_daa 2019 okt. 09. - 23:48:53 Előzmény Kuttyánszki
(7388/18024)
Miért rögtön a Kristóf elcserélésére gondolnak?

ez volt a forgatokönyvben jobbat nem tudok most :D amugy más reális magyarázata is lehetne pl más az apa vagy nagyapára hasonlit vagy nagymamára.
amira_daa 2019 okt. 09. - 23:35:44
(7387/18024)
szerintem "ellenséged ellensége én vagyok inkább "
4/10
napraforgó 2019 okt. 09. - 21:35:24 4/10 Előzmény janderka
(7386/18024)
De ezek is csak festegetnek. De legalább barnára és nem libafosszinű zöldre.
Az előzetes szerint Diáék csak csak csinálnak valami füstöt Anikó szobájában és Sándor rögtön megy megmenteni a szerelmét.
Liba Leontin meg csak befészkeli magát Daniék életébe, már ott dirigál a lovardában a munkás brigádnak.
Meglesz még a böjtje ennek a közös üzletnek.
Kata helyében én döntésre kényszeriteném Danit. - Vagy ő, vagy én.- Dani elég tesze-tosza, olyan, mint az apja, nem szeret ütközni.
4/10
napraforgó 2019 okt. 09. - 21:24:57 4/10
(7385/18024)
Nem értem én ezt a Megye IV-et. Hát milyen csapatokból áll? 5 fő csere nélkül elég lenne? Mi ez, kispályás foci? ahhoz hány ember kell?