7/10
Rojita 2019 jún. 28. - 23:34:24 7/10 Előzmény guess.who
(3925/18025)
MG eddigi bejegyzései alapján én úgy értelmeztem, h már elkezdték a nyári forgatást (Ő és Renátó ugyan most 1 hétig Kőszegen vendégszerepelnek), de előtte Ők is, közben meg, aki már ráér, azzal forgatnak.
7/10
Rojita 2019 jún. 28. - 23:26:42 7/10
(3924/18025)
"Továbbgondolva, a pénzt folyamatosan le lehetne menekíteni stikliségekkel, mindenki a maga részét
Ez egy nagyon fifikás ötlet lenne, de mire tudnák előre elkölteni, amit az ügyvédnő mindig kifizetne? Hacsak, nem kezd el minden családtag vmi rendőrségi kalandot kreálni magának szórakozásból, aminek pénzzel kiváltható büntetés lenne a vége.

De tartok tőle, h a 2. ügy után az ügyvédnő besokallna és hozná Kálmán újabb üzenetét, h 'ejnye-bejnye, aki még egyszer így szórakozik, az már haza is mehet.'
guess.who 2019 jún. 28. - 15:22:31 Előzmény Rojita
(3923/18025)
Tartok tőle, hogy nem gondolták végig ennyire alaposan az írók a történetszálakat, egyszerűen csak ott forgattak valamit, és hogy ne kelljen máshová vinni a kamerákat, ott állították meg az ügyvédnőt és Szlávent is... :D És szerintem rengeteg ilyen slendriánság van, amit aztán itt már lehet ilyen-olyan titkos utalásként értékelni. ;)
guess.who 2019 jún. 28. - 15:20:54 Előzmény napraforgó
(3922/18025)
A pénzből akkor is levonható az ilyen-olyan kiadás, legfeljebb a többieknek jut emiatt kevesebb. Amit nyilván mindegyikük elnéző mosollyal fog fogadni, hiszen mégiscsak a testvérükről van szó. :)
guess.who 2019 jún. 28. - 15:18:49
(3921/18025)
Valamit nem értek (vagy elkeveredtem): a Patyomkin-ház itt ugye a forgatási helyszínen felépített papundekli-házakra vonatkozik? Mert ha ott nem forgatnak, akkor hol? (Igaz, Molnár Gusztáv ilyen témájú FB-oldala sem túl aktív, szóval vagy szerződés szerint hallgat a dologról, vagy nem is forgatnak?
guess.who 2019 jún. 28. - 15:14:46
(3920/18025)
"Mind ügyvédnőre, mind Mónikára, mert ott még mindig vannak opciók,"

Tudja a fene, azokat a részeket lehet, hogy inkább kihagynám, tartok tőle, hogy mindkettőjüknél a vonzalom fordítottan arányos az őket fedő textil mennyiségével. Vagy hogy is szokták mondani? Lelombozó már elképzelni is, látni meg végképp nem szeretném. :D
4/10
napraforgó 2019 jún. 28. - 07:22:34 4/10 Előzmény Rojita
(3919/18025)
Igen, erre már én is gondoltam korábban, hogy Joli néni ugyanúgy informátora Gittának, mint Szláven.
Most pl, Marosi kicsit sem bújkálva Joli néni háza előtt állt meg és úgy beszélgetett a kocsiba beszálló Szlávennel. Tehát kicsit sem titkolták a kapcsolatukat az öregasszony elől.

Jaj, de vicces volt, amikor Kristóf Szláven elé állt és a pénzét követelte. Kristóf Szláven derekáig ért! (igaz, itt volt kis csalás is,mert Szláven valami magaslaton állt, de akkor is, ahogy ott hepciáskodott a törpe az óriás előtt :D:D:D)
7/10
Rojita 2019 jún. 27. - 22:03:54 7/10
(3918/18025)
Ugye beszéltünk már arról korábban, h ha Jolika tud Szláven titkos akciójáról, amit az ügyvédnő utasítására végzett el, akkor az nem távolbalátás, hanem egyértelműen bizonyíték, h Jolika és az ügyvédnő rendszeresen informálják egymást telefonon.
4/10
napraforgó 2019 jún. 27. - 19:39:08 4/10
(3917/18025)
Tisztára elfelejtettem, hogy Dr. Gitta piszok magas összegű szabálysértési bírságot fizetett ki Tibi szabadon engedéséért, azzal, hogy majd a végén levonja az öröségből.
Na és miből vonja le, ha Tahó Tibi kiesik az örökösök sorából?
Kristóffa lugyaníg jótékonykodott (később), de nála is rezeg a léc.
4/10
napraforgó 2019 jún. 27. - 05:08:30 4/10
(3916/18025)
Már szinte az összes ifjú hölgy megvolt alsóneműben, talán csak Tamara nem, de ő viszont olyan semmi kis felsőruhát visel, hogy az beillene kombinénak, vagy hálóingnek.
Most jönnek majd az érettebb höllgyek, Mónika és Gitta (habár, már Mónikát is láthattuk lengébb öltözetben, miként a szintén 40 közeli Anikót is.

Itt a kánikula, vajon láthatjuk-e Tibit a tigrises és Tomit a kakasos alsógyatyájában? Mert nemcsak a lányokat kell félpucéran mutogatni...
Na persze csak annyi pikantériát szeretnék, ami még belefér a koraesti műsorsávba.
7/10
Rojita 2019 jún. 26. - 22:34:49 7/10
(3915/18025)
Kíváncsi vagyok, lesz-e vmi textil Démon Tamarán a nyári forgatáson, ha a februári felvételen egy alig vmi topban volt, (miközben a hidegben látszódott a leheletük).
Jó, tudom. A néhány ffi nézőnek kell a látnivaló.
guess.who 2019 jún. 26. - 21:26:23
(3914/18025)
"Hajdú Steve-ék lesznek a fő kukkolósok"
És ezt hogyan gondolod? Sztív a rajzfilmes mesemondósmalacka-hangján elmondja, hogy "és akkor most levette a blúzát, fekete csipkemelltartó van rajta"? Halálra röhögné magát minden néző szerintem, és nem feltétlenül azért, mert olyan jó... ;) Már az Anikóval való "malackodása" is inkább komikus volt, semmint erotikus, és ha jól rémlik, többet csiklandozták egymást, meg beszéltek hülyeségeket, mintsem összebújtak volna. Az utóbbi hónapokban meg gyakorlatilag megszűnt Sándor padlásra mászkálása – és az érdekes, hogy ezen Anikó nem problémázott egyszer sem, szóval annyira azért mégsem lehet(ett) nagy a szerelem.
guess.who 2019 jún. 26. - 21:20:33 Előzmény napraforgó
(3913/18025)
Az írók éppen azt akarták megmutatni, hogy bármennyire is elege van Kattantnak Robbancsból, ő akkor is egy mélyen érző lélek, mert ahogy kiderült a betegség, azonnal a lábai elé omlott megint és nem akarta elhagyni.
Valahol persze érthető, hogy ha együtt éltek éveket, akkor nem egyszerű kezelni egy ilyen helyzetet, de mintha Kata (is) nagyon egysíkú, végletes karakter lenne: imádja Robikát vagy gyűlöli, nincs köztes állapot. Danival ugyanez: vagy odaköltözik hozzá és imádja – vagy elköltözik tőle és a telefonját sem veszi fel, ha hívja. :D
guess.who 2019 jún. 26. - 21:17:36 Előzmény svejci
(3912/18025)
A dilidoki bevallottan egy Csernus-paródia, szóval nézd a jó oldalát. :) Mondjuk az is picit túljátszott, mint Tibi, de szerintem elég jól hozta a figurát. :)
guess.who 2019 jún. 26. - 21:16:31 Előzmény napraforgó
(3911/18025)
Tibi vezetési stílusa pont olyan, mint a bunkó stílusa: túljátszott. Vagy: az írók által "túlírt".
Egyébként szerintem az egyetlen megfelelő kezelési mód az ilyen emberekkel szemben az, hogy nem veszünk róluk tudomást. Ugyanis az imádást és a látványos gyűlöletet mát megszokták, azt a reakciót várják a feltűnősködésükkel. Ha viszont átnézel rajtuk, azzal nem tudnak mit kezdeni...
guess.who 2019 jún. 26. - 21:13:27 Előzmény napraforgó
(3910/18025)
Na ugye?! Ez a zuhanyzó tényleg jó ötlet, bele is írom a forgatókönyvbe gyorsan, és elküldöm az anyagbeszerzőnek csúfolt mindenesünket, hogy valami hétvégi ház kertjéből vegyen meg egyet, falura jó lesz az.
1/10
janderka 2019 jún. 26. - 14:31:43 1/10
(3909/18025)
Ők aztán hóóógyan?
4/10
napraforgó 2019 jún. 26. - 12:52:29 4/10 Előzmény svejci
(3908/18025)
Azt nem tudom, hogy hová tette Jolika a pénz másik felét, de láthattuk, hogy azt a felét meg Tamara akarta ellopni.
Aztán Tamással kiásták a pénz "első" felét, amit Jolika szintén visszavett tőlük.
A pénz megfordult Szláven kezén is, a zsírosbödönben, ahová a drog miatt került, mivel a drogkereső kutyák örjöngtek a posta előtt, ahová korábban rejtette. Végül ezt a pénzt elégették, ami igen nagy marhaság volt.

Zűrzavarosak voltak ezek a pénzügyek, mert Kristóf pénze is megfordult Szláven kezén, amivel épp most akarta megvesztegetni Subiczot, hogy lépjen vissza a polgármesteri jelöléstől. Gitta ígérte, hogy kiegészíti a pénzt, ha a Suvick elfogadja a megvesztegetést, de erre nem került sor.
Aztán Kristóf csak visszakapta a pénzét, de csak rövid időre, mert a Vörös lenyúlta.
4/10
napraforgó 2019 jún. 26. - 12:40:51 4/10 Előzmény svejci
(3907/18025)
Bizony, Katácska is forgatta a gülüszemeit a doki javaslataira, aztán gyorsan elrohant Pollihoz a presszóba, hogy jól kipanaszkodja magát.

Azért azt nem értem,hogy négyszemközt miért nem meséli el Robi dolgát az anyjának, hátha az adna neki jobb tanácsot, mint a dilidoki. Tibinek nem mondanám meg, mert ő szerelmesebb Robicsekbe, mint Kata, ő mindenáron össze akarja őket boronálni.
Holott ez a betegség (még ha mi tudjuk is, hogy nem igaz) pont jó lenne arra, hogy végleg megszabaduljon a hazug, aljas, hűtlen pasitól, aki szemrebbenés nélkül úgy tud hazudni, mint a vízfolyás.
svejci 2019 jún. 26. - 09:54:33
(3906/18025)
A Dilidoki.....
Hááát, már a múltkor sem volt szimpi, de tegnap este...... :(
Irritáló... Ha velem így beszélne, rácsapnám az ajtót, és fizetés nélkül távoznék....