amira_daa 2019 okt. 26. - 19:25:10 Előzmény Rojita
(8190/18030)
Lehet, h a látott eladólány nézi a DÖ-t és utánozza Tibi modorát.

a durva hogy stilusban is hasonlo mint Tibi, ha nem kiemelt helyen lenne szerintem rég nem lenne munkája utálja az emberek és a pénzt nézi de a sorit nem kérdeztem tőle.

@janderka: ja de most a jelet is mutatta ezt a két ujjal valo mutogatást. hát elég érdekes volt az biztos. a váltotársa is ez a stilus lehet hogy oda csak idiotákat vesznek fel. :D
1/10
janderka 2019 okt. 26. - 19:21:51 1/10 Előzmény amira_daa
(8189/18030)
Egy Tibi nőben? Aztanemulass! Horror regegeled lehetett :))


Re: Rojita
Bodrogi Ádám játsza a Tüzépes krapekot. Bár nem színész, mostanában több sorozatban is láttam őt. Általában simlis bűnözőfigurát osztanak rá.
7/10
Rojita 2019 okt. 26. - 19:18:11 7/10
(8188/18030)
Nagyon elegánsan öltözködik Mónika
guess.who 2019 okt. 26. - 19:17:33
(8187/18030)
"Tibinek vannak azért "normális" pillanatai. "

Eddig volt talán kettő: amikor Katica elvetélt, meg még az elején, mikor kórházban volt. De ennyi is, ezeken kívül MINDIG bunkó mindenkivel, még Valihoz sem szól egy normális szót sem. Vicces, de úgy tűnik, mintha Tibi szerepet játszana. Márhogy nem a színész, hanem a színész által játszott karakter. :) Befeszül ebbe az állandó bunkóságba, mert azt hiszi, hogy ez milyen imponáló, és a nézők is szeretik, ebben teljesen biztosan hisz, mivel múltkor megnézték a Drága örökösöket a konyhai tévében, és abban van egy Tibi nevű figura, aki pont ugyanúgy néz ki, ahogy ő, és állandóan bunkó. :) Úgyhogy eljátssza az ott látott szerepet. ;)
guess.who 2019 okt. 26. - 19:10:17 Előzmény Pünkösdi Kató
(8186/18030)
Korábban látszott is, amikor Marosival megérkeztek Tibiékhez, hogy Kristóftól magasabb Laura, pedig lapostalpú cipőcskében volt... Szóval tényleg fura volt, hogy most a boltban úgy igyekeztek beállítani, mintha Kristóf magasabb lenne. Gondolom, a csókjelenet miatt, de akkor is hülyén jött ki. :)
guess.who 2019 okt. 26. - 19:08:21 Előzmény napraforgó
(8185/18030)
"Tibi is azt hiszi, hogy ő tojta a spanyolviaszt, és ha a másik is hasonlóan gondolkodik, akkor lesz ott testvéri vita dögivel. "
Hát ha komolyból meglépik, hogy behoznak a tahó mellé még egy tahót, azzal szerintem végképp tönkrevágják a sorozatot. Így is túl sok volt már Tibi, meg az állandó ostobaságai, ha ezt még négyzetre emelik, akkor jóformán nem is marad műsoridő a többi szereplőre.
Arról nem is szólva, hogy egy FŐSZEREPLŐT akarnak behozni a második évad végefelé? Normálisak ezek?!
7/10
Rojita 2019 okt. 26. - 19:06:26 7/10 Előzmény amira_daa
(8184/18030)
Bodroginak hívják Tibi öccsét?

Lehet, h a látott eladólány nézi a DÖ-t és utánozza Tibi modorát.
amira_daa 2019 okt. 26. - 19:06:22
(8183/18030)
"Kimerült és letört voltam, mivel az elhunyt közel áll hozzám."

Nagyon sajnálom és őszinte részvétem.

"Továbbá fel kellett volna állnom,"

perzse van amikor nehéz, igy volt jo, majd legközelebb rákérdezel és informálsz minket.

"Ekkor viszont Tibi és Béla egymás nyakába omolhatnak, mint egymásra talált és "szellemiekben" oly hasonló fivérek!!!"

Atyauristen, és akkor utána két perc mulva vagy szétszedik egymást és szidják egymást vagy pedig béke lesz és közösen osszák az észt. Szegény Kristof meg huzhat el. De vajon ha nem ő a tuti teso mit csinál eltünik? hova tudna menni, Kristofnál ténlyeg szépen szétesett az élete egy-két honap alatt ( vagyis beérett a szétesésre. )
4/10
napraforgó 2019 okt. 26. - 19:03:48 4/10 Előzmény guess.who
(8182/18030)
És ha nem Vanessza a Vali által száradni kitett lepedőben, akkor vagy Panna bújkál a bokrok közt, vagy a Vörös, esetleg a megbizásából valaki. és Kristófot lesik. (de annyira nevetséges, hogy valami szeretőre lesnek, azok után, hogy Panna együttél egy másik férfival. Mit akarnak ezzel bizonyitani?)
Vagy a kopaszok lesnek Olgára, hogy elrabolják és föltegyék egy Szerbiába tartó gyorsvonatra, Szláven kivánsága szerint.
amira_daa 2019 okt. 26. - 19:03:24 Előzmény guess.who
(8181/18030)
szellem volt első évadban is amikor Panna futkosott össze vissza a lakásban.
"
"Hát nem bekamuzta Katóka, hogy Szegeden is volt valami klinikán? :) Valamiért az írók nagyon fetisizálják Szegedet... "

Szeged jo hely finom sütizős cukrászdák vannak arrafelé.
guess.who 2019 okt. 26. - 19:03:21 Előzmény napraforgó
(8180/18030)
"Mert mi van, ha egyik Szappanos gyerek sem Kálmán fia-lánya? "
Támogatom! A túl sok blődli mellett fel sem tűnne egy ilyen húzás. :D
guess.who 2019 okt. 26. - 19:00:12 Előzmény napraforgó
(8179/18030)
"És Stefi pénze látványosan apad és apad. "
Nyilván az a cél, hogy a végére elfogyjon, és Stefán megint olyan kétkezi munkás legyen, amilyen volt, és úgy jól érezze magát. :) Nála ez lesz a karakterfejlődés. :)
guess.who 2019 okt. 26. - 18:57:39 Előzmény janderka
(8178/18030)
Ne bonyolítsd túl: az van, hogy amikor az első évad elején elkezdték ezt az Ibolya-szálat és odavitték az öregéket Józsi után kémkedni a panzióba, szerintem senkinek fogalma sem volt róla, hogy később majd akarnak is valamit ettől az Ibolyától. Aztán ahogy jöttek a hülyébbnél hülyébb ötletek, mindig hozzátettek valamit Ibolykához is, és ez a zagyvaság lett belőle mostanra. Pont úgy, ahogy minden másból: Szlávenből, Misierdészből ésatöbbi.
amira_daa 2019 okt. 26. - 18:57:02 Előzmény guess.who
(8177/18030)
Hát nem tudom, én még mindig nem látom bizonyítottnak, hogy Laura Kristóf pénzére hajtana. Ez a lány annyira kedvesen tud nézni, és annyira segítőkész, hogy... :)

Ti Férfiak ezt szoktátok bekajálni, hogy cuki és akkor rendes. Napersze :D Laura a cukiságával manipulál, minidg elhint egy infot ( jaj volt valami a pályaudvaron) aztán küld egy kis doboz polot bordot persze és reggelre szalaggal ott van. Én ezt nem kajálom be. Lehet hogy nem lesz igazam de nekem Laura tul cuki. Valamit rejteget.
4/10
napraforgó 2019 okt. 26. - 18:56:57 4/10 Előzmény guess.who
(8176/18030)
Én sem tartom valószinűnek. Legyen már a sorozatban egy rendes nő is.

De Laura is azt mondta, hogy Panna leskelődik Kristóf után, amit a Vörös eröltet és a cél az örökég megszerzése. Ezt is megjósoltam előre..
Néha már rááll az agyam a készitők gondolatmenetére.
amira_daa 2019 okt. 26. - 18:54:52 Előzmény janderka
(8175/18030)
Mos nemazér de azon kívül, hogy a kis Bodrogi* is kopasz (meg mutogat), miben hasonlít még Lengyelre?

Járunk egy helyre vásárolni, és ott a csaj kb ugy néz ki mint TT Tibi olyan taho is ( bocsánat de ténlye ) és emelett még a jelet is nyomja amelyiket a TT Tibi és a várhato testvére mindez ma reggel 7-kor kávé nélkül :D
guess.who 2019 okt. 26. - 18:50:05 Előzmény napraforgó
(8174/18030)
Hát nem tudom, én még mindig nem látom bizonyítottnak, hogy Laura Kristóf pénzére hajtana. Ez a lány annyira kedvesen tud nézni, és annyira segítőkész, hogy... :)
guess.who 2019 okt. 26. - 18:48:15
(8173/18030)
Hát nem bekamuzta Katóka, hogy Szegeden is volt valami klinikán? :) Valamiért az írók nagyon fetisizálják Szegedet...

Amit mondjuk meg is értenék, mert az országos átlagnál magasabb a szép lányok aránya - de hát eddig a sorozatban Szegedből csak Szláven füleit és Olgát láttuk, és hát egyik sem túl szemrevaló. :)
guess.who 2019 okt. 26. - 18:45:01
(8172/18030)
"A jövő héten több napot valamilyen szellemjárással fognak eltölteni."
Nem lesz az két napnál több szerintem.
És valószínű, hogy Vanessza beleakad a száradni kitett lepedőbe, fennakad a szarvain és ott fog kószálni a faluban talpig fehérben. Ez lesz a szellem, amitől mindenki halálra rémül és a kocsmában órákon át tanakodnak, hogy mi lehetett az...
amira_daa 2019 okt. 26. - 18:42:13 Előzmény Pünkösdi Kató
(8171/18030)
Attól függ hogy fényképezik őket jobbrol balrol alulról felülről. lehet csalni a magassággal.
na végre látod látod Laut irtam én is. :D de amugy lehet hogy egyik Szappanos se franko és örökbe fogadták őket és most kell ezzel szembesülniük.
Gazsi szerintem semmit nem akar kockára tenni főleg a finom vacsorákat. valami sántit Ibi eltünéses sztoriban. Nem lehet hogy lelécelt valami hapsival és otthagyott mindent. ?