amira_daa 2019 nov. 02. - 18:01:11 Előzmény napraforgó
(8570/18030)
de ő döntése volt ha odament akkor ezt bele kellett volna kalkulálnia, sajnos odament egy nagy pofonért, kár volt jobb lett volna pozicioilag, emberileg, szakmailag távol tartani magát a Szappanosoktol.
A harmadik évad tuti hogy kevesebb, több nem hiszem hogy lenne, valahogy azt érzem hogy valahogy belenyultak valamibe amibe nem kellett volna.

Szerintem gyorsan mindenre kb két részenként megoldást találnak é 41 részt tippelek harmadik évadra és annyi. vége.

Attol hogy MG mikor mit poszotol az bármikor készülhetett idén.
4/10
napraforgó 2019 nov. 02. - 17:47:44 4/10 Előzmény Rojita
(8569/18030)
Szerintem is lesz 3. évad, legfeljebb még rövidebb, mint a második. Szeptember-októberben le lehetett forgatni a nagyját, és a nézettségtől függően még vagy nyújtani, vagy kurtitani. A végkifejletet már biztos kitalálták, legfeljebb az odáig vezető kacskaringókat szaporitják, vagy kihagyják.
Szláven múltját valószinűleg leleplezik, ha van szivük, Kristóf életét is sinre teszik. Kata és Dani sorsa , még billeg, de valahogy ők nem is érdekelnek annyira. Kissé sótlanná váltak, illetve Dani mindig is az volt.
A falu sajnos szánalomraméltó, csupa idióta lakja. Ezen meg nem fognak tudni változtatni.
7/10
Rojita 2019 nov. 02. - 17:23:10 7/10 Előzmény napraforgó
(8568/18030)
Nem gondolom én se, h hirtelen átadják az örökséget és egy év helyett fél év után befejezik a filmet.
Az egyéb szálat pedig egy este, szóban lezárják, elmesélik? Ne már.


MG-nak szeptember közepén a fb-on volt egy posztja forgatás után egy rendőrségi autó előtt állva, h Ő igyekezett mindenkire figyelni, h ne történjen vmi baj, vmi ilyesmi.
Ha szept. közepén leforgatták a 2. évad végét, akkor az azóta eltelt másfél hónapban már előre forgathattak a 3. évadot. Gondolom, nem?



4/10
napraforgó 2019 nov. 02. - 17:17:10 4/10 Előzmény amira_daa
(8567/18030)
Szerintem meg pont ott rontották el. Nem volt szükség arra, hogy szegény Gittát szivassák, denevérrel, meg kakassal, meg a dolgai tönkretételével. Marosi a távolból , mint segitőkész ügvéd jobb volt. Minek szállt be a család ökörködésébe, a falusi debil világba?
Ha meg lehozták Oxabbeybe, inkább szállt volna meg a panzióban, minek ment a bunkó Tibiék házába?
sokkal jobb lett volna, ha bábjátékosként Pestről rángatja a zsinórokat és vezényli a hülye családot.
7/10
Rojita 2019 nov. 02. - 17:14:29 7/10 Előzmény amira_daa
(8566/18030)
" nem ment a sorozatnak TT túltolta a szerepét és szétfolyt az egész"

Azért ne kenjünk rá mindent szegény LF-re, azt játszotta, amit írtak Neki. (Valahol nyilatkozta, h volt olyan jelenete, h 20 x vették fel, mert mindig belenevetett, annyira képtelenség volt a szövege).

Most a napokban, amikor Kristóf tiszta rekedten forgatott a nyári napokban, milyen frappánsan átalakították Tibi szövegét: "Kristófka, te nem rekedt vagy, hanem mutálsz. Aztán elkezdesz majd nőni...." Kb.

Ha esett a nézettségük, arról a fkírók tehetnek.
4/10
napraforgó 2019 nov. 02. - 17:05:23 4/10 Előzmény Rojita
(8565/18030)
A nézettség még most is 750 ezer felett van, szerintem nem indokolt az elkaszálása. Finomitani kellene.
Tibi túl sok lett, azért ennyire nem volt ő vicces, meg népszerű sem.
Sok szálat nyitottak meg egyszerre és rengeteget elejtettek, nyitva hagytak. Elég lett volna, ha egyszerre nem visznek háromnál többet és csak akkor nyitnak újat, ha egyet legalább lerendeztek.
Az évszámokra sokkal jobban kellett volna ügyelni (útlevelek, önéletrajz), az életkorokat nem illik minduntalan változtatgatni, azokat legalább egyvalakinek észben kéne tartani.
amira_daa 2019 nov. 02. - 16:44:41
(8564/18030)
szeirntem akkor müködött volna a formátum ha MArosi lent marad még kavarni abbol lehetett volna jo szál igy meg elég gáz az egész
offtopic
amira_daa 2019 nov. 02. - 16:33:28 Előzmény Rojita
(8563/18030)
én azt gondolom (belsős info nélkül( női megérzéseimre hagyatkozva hogy leadják a maradékot és lezárják és ennyi. Főleg akkor ha a Mintaapák( TV2) népszerubb lesz ráadásul indit az RTLklub is egy apás sorozatot tehát kell a hely neki.

Amugy hogy tudnád tovább folytatni a sorit? ( én mondjuk tovább tudnám de sok értelme nincsen)
én azt gondolom hogy kiosztják az örökséget és vége lesz főleg abbol hogy a szellemes cucc az két külön évszakban forgott Koltaival és a Bezerédyvel( ugye ő volt korábban igy azért gondolom hogy ujraforgatták és ennyi.
7/10
Rojita 2019 nov. 02. - 16:25:31 7/10 Előzmény amira_daa
(8562/18030)
Akkor az is lehet, h leállnak, nem folytatják tovább?
amira_daa 2019 nov. 02. - 16:19:58
(8561/18030)
ez hülyeség, Németországban az egyik legfelkapottabb szinésznő most ment férjhez jelent meg főzőcskés könyve, forgatott három filmet és járt bulizni és megcsinálta a munkáját ez hülyeség. Első évad ment a másodiknál meg nem jöttek be a számitások, és attol hogy nézik annyira nem szeretik, ellenben a pékségben és a multkor még a postán is ilyen jelet mutogatnak az emberek ami elég furcsa. igy nekem már elegem lett TT-ből amugy onnan is lehetett tudni hogy gáz van hogy a lakoparknál ahol lakom a poszter egy hétig ha talán kint volt és lecserélték elég hamar és ez még szeptember elején volt.
amira_daa 2019 nov. 02. - 16:11:00 Előzmény napraforgó
(8560/18030)
szerintem nem ment a sorozatnak TT tultolta a szerepét és szétfolyt az egész, és tul sok szál volt ha a régieket befejezték volna az is elég lett volna bőven. az örökösök közül kb TT van és a többiek alig viszont a család csak igy műkszik és sorozatos tévedések vannak.
amira_daa 2019 nov. 02. - 15:39:26
(8559/18030)
nem tudom szerintem a Tibi karaktere a legvisszataszitobb mint viselkedésében mint mindenhogy néha felmossa Valival a padlot oolyan a stilusa,
A nokia meg ha bizonyiték végképp, Laura ezen még sokat bukhat - szerintem. ha ilyen alapon nézzük kinek mit nem fecsegett el
4/10
napraforgó 2019 nov. 02. - 15:31:53 4/10
(8558/18030)
De ha ilyen hamar be akarták fejezni, akkor miért kezdtek el egy csomó újszálat?
Ott van Zsóka keritése - na jó, abból nem lesz semmi, de felvetették a Zukai telkét és keritését is. Az Olga szál, na meg Szláven kiléte, szerepe sem tisztázódott és szerintem a hátralévő héten már nem is fog.
amira_daa 2019 nov. 02. - 14:41:23
(8557/18030)
nem értem ha katona hapsija van Marosinak miért nem mérette be az ös nokiát

engem sem tud már sok minden meglepni.
amira_daa 2019 nov. 02. - 14:40:41
(8556/18030)
61 rész után de bizonyára összevágták a részeket mert ezért van az hogy egy csomo szál nincsen lezárva és pl mint a telefon nem derült ki.
amira_daa 2019 nov. 02. - 14:08:38
(8555/18030)
Olga szál teljesen sötét ezalatt azt értem hogy tuti hogy nem az akinek mutatja magát vagy nem ugy ahogy mutatja, szerintem is valami nem stimmel ott sem
4/10
napraforgó 2019 nov. 02. - 08:21:46 4/10 Előzmény napraforgó
(8554/18030)
Hogy a csudába került oda a t.koroktól? én nem irtam ilyet.
4/10
napraforgó 2019 nov. 02. - 08:01:05 4/10 Előzmény guess.who
(8553/18030)
Tőlem lehetne a Széchenyi fürdő pénztáránál a beléptidij fejében osztogatott karkötő is, és hajlandó vagyok elhinni, hogy az egy spéci nyomkövető.tkorokról
Az sokkal jobban zavar, hogy képtelenek megjegyezni, hogy ki hány éves, örökké össze-vissza beszélnek.
guess.who 2019 nov. 02. - 07:14:49
(8552/18030)
És amit most vettem észre: Olgicskának volt két útlevele is, legalábbis Maunika ágyán kettőnek volt a fénymásolata. Nagy kár, hogy az elvben jóóóóval korábban készült másiknak (amivel ugye az első határátlépési próbálkozásnál lebukott) lényegében ugyanakkor készült a fotója, mint a másodiknak: annyi a különbség, hogy az újnál elmosolyodott, de amúgy ugyanaz a póz, ugyanaz a ruha, hajviselet, még a fejtartása is... És valószínűleg ezek ugyanakkor készültek, amikor a harmadik, színes fotó is készült, mert gyanúsan az a pöttyös ruha van rajta. :)
guess.who 2019 nov. 02. - 07:09:50
(8551/18030)
"Elvben sípol, de ha más csuklójára kötik, felismeri, hogy nem az eredeti delikvens viseli."
Stop! Ott hibádzik a logikád, hogy eleve a levételt jelzi, márpedig ha levenni nem lehet észrevétlenül, akkor teljesen mindegy, hogy más kezére feltéve jelez-e. :)

Egyébként az eggyel korábban beszúrt képnél látszik Maunika kezén: olyan kis 2 eFt-os okoskarkötő ez, amit linkeltem korábban. :) Az meg csak teljesen alapdolgokat tud, semmiféle nyomkövetés nincs benne vagy pláne a levételt nem érzékeli. :) Ráadásul Maunika fordítva vette fel (úgy rémlik, hogy amúgy balkezes, lehet ez az oka), mert az érintőgombnak önmaga felé kellene lennie.