Katsumotone 2015 ápr. 24. - 21:37:08
(8/8)
Ki az a Berki?
Katsumotone 2015 ápr. 24. - 21:35:58
(7/8)
Kedves utolsó hozzászóló!

Egyszer hetekkel ezelõtt láttam kb. 2-3 percet ebbõl a mûsorból. Most meg keresgetés közben idekattintottam, hogy elolvassam, hogy igazából mirõl is szól pontosan, ill. mik a vélemények, mert mikor belekukkantottam, nem tudtam rájönni a lényegére. Most komolyan az a problémája valakinek, hogy hiányzik a trágárság és nem meztelenkednek eleget benne? Azt kérdezed: "de hát mit várjon az ember manapság a ker. tévéktõl? " Én azon vagyok megdöbbenve, hogy valakinek a sok is kevés. Szerintem sokkal inkább az a probléma, hogy nincs egy nézhetõ, értelmes mûsor...sem egy normális film fõ mûsoridõben. Ááááá...
olahmiki1959 2015 ápr. 03. - 05:38:21
(6/8)
Nna!...

Jó néhány hete nézem ezt az "Éden éjjel - Tabuk nélkül" címû akármit, és azt kell mondanom, hogy még Berki a legszórakoztatóbb benne, kellemes csalódás, a másik két mûsorvezetõ csajról inkább - neveltetésem okán - nem mondok semmit.
De nem ez a lényeg!
Hanem az, hogy végtelenül hazug, és álságos módon, minden erõsebb kifejezést kitörölnek a szövegbõl, emiatt sokszor egy teljesen összezagyvált, kihagyásokkal teli, értelmetlen szófoszlányokból álló szöveget kénytelen hallgatni a nézõ, aminek semmi értelme, ráadásul, annyira "tabuk nélkül" megy a mûsor, hogy minden kényes testrész, vagy történés szépen ki van takarva.
Átverés a köbön! - de hát mit várjon az ember manapság a ker. tévéktõl?...
1/10
Hellas 1903 2015 febr. 25. - 21:13:39 1/10
(5/8)
Végül is egy ilyen prímítív mûsörhoz pont illik ez a Berki !
2/10
brasil49 2015 febr. 25. - 19:57:30 2/10
(4/8)
Berkiben kellemesen csalódtam, egész jól csinálja. De egy borzalom, a Super Tv-ben lemenõ adásban a mellette nyafogó, egy értelmes mondatot kinyögni sem tudó, magával is ellentmondásba kerülõ Dictaror-ral. Ennél már Berki exe is jobb. Nem igaz, hogy nem találtak nála értelmesebb, jobb mûsorvezetõt. Azért mert más mûsorban már szerepelt, illetve csak önmagát adta, ez erre ide nem adhatott volna belépõt.
1/10
jozsi0104 2015 febr. 25. - 16:48:19 1/10
(3/8)
Más mûsorokat nem tudnak kitalálni? Valami értelmeset?
olahmiki1959 2015 febr. 23. - 19:19:11
(2/8)
Az elõzõ hsz.-em eltûnt, kíváncsi vagyok, ennek mi lesz a sorsa.
olahmiki1959 2015 febr. 23. - 18:42:02
(1/8)
Ez most akkor hogy van?
Pikáns és szókimondó jelenetek, - eddig oké, biztos van, amit este, fõmûsoridõben nem lehet bemutatni, itt pedig bejátsszák.
De akkor miért is van szükség az ezután következõ, Édenhotel 18+ címû mûsorra?
Ott még "olyanabb" jeleneteket fogunk látni, és rátesznek egy lapáttal még erre is?
Vagy csak arról van szó, hogy egy mûsorból - Éden hotel - még további 2 mûsort lehessen csinálni, - mellesleg, egy kis plusz jövedelemhez juttatni a TV2 két üdvöskéjét, Cinthya Dictatort, és Hódi Pamelát, Berki Krisztián kedves feleségét? (A magyar átlagjövedelmet jócskán meghaladó díjazásuk összeadódva már egészen szép összeget ad ki, ráadásul a családban marad, nem mondom, ügyes!...:)

Várom az ormányos medvét!...