Sziszoka 2007 febr. 27. - 15:18:06
(23/123)
Ez a mûsor BORZASZTÓ. Halálra van ítélve. Hogy lehet ilyet egyáltalán elvállalni? 10 percet néztem belõle, azt is azért mert másik adón vártam 1 mûsort, és szánalmas az egész, nincs miért otthagyni az adót, mivel UNALMAS
Dave 2007 febr. 27. - 14:23:48 Előzmény bodywithoutahead
(22/123)
Hát, igen Sváby "Nem találom a papiromat" Andrásnak az után, hogy Orbán porig égette (és ezt pártsemlegesen mondom) nem sok keresnivalója van a riport és hírmûsorokban.

"Vazzeg, ezt el*tam"-gondolkodott Bandi-"Mi a f*szt kéne csinálni, mert zsella az kéne... ÁÁÁ, megvan irány a bulvár!!! A Gyõzinek, Anettkának meg a többi majomnak összejött"

És lõn Egy a 100 ellen...

És az a szörnyû az egészben, hogy ez egy értelmes ember lenne, csak mint mondani szoktuk elk****lt!
glória1 2007 febr. 27. - 13:13:23 Előzmény Stella
(21/123)
Egyik ismerõsöm az Áll az alkura jelentkezett, oda nem hívták be, de ide igen. Az elsõ felvétel múlt hét hétfõn volt, azaz 5 nappal az adás elõtt. Szóval nem (mindenki) beépített ember:)
Zolkó 2007 febr. 27. - 10:42:41
(20/123)
De Gundi legalább vicces, ami azért nem árt egy ilyen helyen. De én sem tudok senkit, aki Vágót még csak megközelíteni is tudná.
Zolkó 2007 febr. 27. - 10:18:39
(19/123)
Tegnap megnéztem. Azt kell mondjam, megértem, ha haragszanak Gundira, hogy elment. Sokkal jobb lenne vele a mûsor. Egy ilyen mûsor minõsége a legnagyobb részt a mûsorvezetõn múlik, és õ sokkal többet tudott volna hozzátenni. Sváby egyszerûen nem alkalmas alkatilag ilyen mûsorok vezetésére.
simotamas 2007 febr. 26. - 19:39:39
(18/123)
sajnos úgy látom maga a mûsor is, a körítés és a mûsorvezetés is elképesztõan alacsony szinvonalú. Azért kiderült, hogy Vágó miért tudja hosszú ideje magas szinten mûvelni ezt a szakmát. ez hiányzik ebbõl a mûsorból is
simotamas 2007 febr. 26. - 19:13:03
(17/123)
Én ma nézem elõszõr a Sváby új mûsorát, majd reagálok rá
Ati77 2007 febr. 26. - 17:08:21
(16/123)
Ki az a hülye, aki alkalmazza ezt a Svábyt a TV2-nél? Nem tud olyat találni, akit nem utál mindenki? Szerintem azért a havi pár millióért, amit a Sváby kap, lenne ezer jobb jelentkezõ a helyére!
Gabor84 2007 febr. 26. - 16:18:57
(15/123)
"Az Áll az alku jó volt és színvonalas, ezt miért nem tudták jól megcsinálni?"
Az Áll az alku nem volt sem színvonalas, sem jó, maximum még a kezdetekkor, de amikor megtörtént a nagy új évi váltás, az egész mûsor ordenáré szintre süllyedt. Nem hiába G.T.G. is megunta ezt a jónak még véletlenül sem nevezhetõ förmedvényt és menekült ahogy csak tudott. :)
És ezt az új mûsort pont az Áll az alkuhoz lehetne hasonlítani! FALKA! FALKA! FALKA! :) :) :)
És még annyit, hogy Sváby egy szórakoztatómûsor vezetõjének tökéletesen alkalmatlan. (Lásd pl: Nem a te napod. - Ha jól tudom ez sem ért meg 10 adásnál többet.)
És miért kell azt kiabálnia, hogy;
"GRATULÁLOK VAN KÉTEZER FORINTJA"
"EGY A 95 ELLEN", stb, stb...
kaliko 2007 febr. 26. - 14:54:20 Előzmény bodywithoutahead
(14/123)
Én nem ismerem az amerikai verziót, de az alapötletet jónak találom én is, de ez a Sváby féle kivitelezés.... pedig jó mûsor tudna lenni. Az Áll az alku jó volt és színvonalas, ezt miért nem tudták jól megcsinálni? És tényleg nagyon sötét az egész, mint ahogy ezt valaki már írta elõttem...
felh 2007 febr. 26. - 10:18:53
(13/123)
Ez most mi akar lenni, szórakoztató mûsor vagy vetélkedõ?... Szerintem nem túl szerencsés az 'ötvözet'. Az meg kifejezetten zavart, mondhatnám idegesített, hogy olyan emberek ültek a falkában, akik a közelmúltban már lehetõségek kaptak az Áll az alkuban... ami a mûsorvezetõt illeti, maradjunk annyiban, hogy én Gundel Takács Gábort jobban kedvelem.
Számomra itt is túlságosan érzõdik, hogy a valódi cél a nézettség....
Stella 2007 febr. 25. - 19:36:08
(12/123)
Pont egy ilyen selypitõs, keskenyszájú, unszinpatikus embert kell betenni nap mint nap? Gundelt sem birtam, de ez már túlzás! Jah,honnan szedték az elsõ adás játékosait? rokonok,vagy beépitett emberek? mert hát ugye, akkor még nem volt reklámozva, ha ezt is pár hónappal ezelõtt vették fel! remélem a szöszi nõ bukik, valahogy nem jön be ahogy még a nyelvét is kényesen nyujtogatja ki! Eredjen már az ilyen kukoricát morzsolni!
bodywithoutahead 2007 febr. 25. - 17:55:09
(11/123)
hát épp ezt mondom én is.hogy az áll az alkut is a barátok ütötték ki a nyeregbõl,erre meg ezt is arra az idõre pakolják.hülyék ezek?én a helyükben a vágóval raktam volna egy idõbe, az mostanában úgy se hoz az RTL-nek jó nézettséget...
bodywithoutahead 2007 febr. 25. - 17:53:04
(10/123)
az alapötlet jó,csak az szar,ahogy a magyarok kivitelezték,meg persze sváby.szóval úgy döntöttem maradok az amerikai mellett.
Vikke 2007 febr. 25. - 17:31:34
(9/123)
Soha nem értettem miért kell kvízmûsorokat hétköznap esténként adni. Annyira unalmasak, hogy az ember maximum egy jót alszik rajtuk. Egy héten egyszer bõven elég lenne. Svábyról annyit, hogy jobb lett volna ha marad a Naplónál.
sbs 2007 febr. 25. - 16:03:50
(8/123)
Szerintem gyenge, és unalmas. És túl sötét is. Nekem nem tetszik. Nem kellene az amerikaiakat majmolni. Ez itt nem Amerika ez a Balkán. Sajnálom, hogy Svábi belebukik, de tuti, hogy ez nem fog tetszeni az embereknek. :((((
Wicky 2007 febr. 25. - 14:20:40
(7/123)
Amikor láttam a bemutatóját,akkor azt gondoltam hogy ez egy eléggé gyenge mûsor lesz.Nem is csalódtam.Sváby nem valami szimpatikus ember,nem tudom miért nem bírom,de nem bírom.:)
A mûsor se egy nagyszám,az elején valami hihetetlenül gyenge kérdések vannak.A legprimitívebb az egészben az,amikor megkérdi a mûsorvezetõ hogy pénz vagy falka,akkor a elkezdik kiabálni hogy "falka,falka....",a végére már nagyon idegesített.Mégis végig néztem,de nem tudom miért.Szóval nem fogom nézni,és nem azért mert a másikon a Barátok közt megy,mivel azt sem szeretem.:) Szóval maradok a könyveknél!:)

Tudom hogy nem mindenki szereti a Star Wars filmeket,de hogy annyian nem tudták rá a választ,az már számomra morbid volt!:D
Athelas 2007 febr. 25. - 01:16:04
(6/123)
Nagyon gyenge mûsor, a kérdések pitiánerek, mi ebben az izgalmas... Sváby nem egy mûsorvezetõk gyöngye, de az tetszett, hogy teret hagyott a játékosnak, nem voltak olyan stratégiái mint Vágónak. Persze ebben a játékban a pofonegyszerû kérdéseknél nem is nagyon lehet taktikázni. A harmadik játékost már nem is néztem meg, de azért kíváncsi lennék még egy olyanra, ahol valaki bevállalós és eljut a magasabb összegekig, ott már csak nehezebbek lesznek a kérdések. Szóval nem lesz a kedvencem a mûsor, agyatlan kvízjáték, álizgalom, de annyi haszna van, hogy Sváby otthagyta a Naplót. Azurák Csaba sokkal jobb.
Marvin02 2007 febr. 24. - 21:58:42
(5/123)
Inkább osztották volna Nacsára. Igaz fárasztó már, h. minden mûsorban nyomja magát azzal, h. Havast, Fekete Pákót vagy Friderikuszt parodizálja, de legalább van humorérzéke, és ha jól tudom a tengerentúli mûsor ebbe a kategóriába tartozik. Bazz még a középsõ versenyzõ, aki nem nyert semmit is viccesebb volt, mint Sváby. Nem nézek meg több részt.
zsuzsi76 2007 febr. 24. - 19:43:16
(4/123)
Szerintem jó a mûsor, nekem tetszett. Azzal viszont nem értek egyet, hogy ismét a Barátok közt-tel, lesz egyidõben, hisz úgy tudom, hogy az elözõ kvízmûsort is ez ütötte ki.