Brody 2007 ápr. 04. - 19:53:06
(103/123)
1. Ez a fórum nem arra való, amire használjátok perpill
2. Zoltan84, kénytelen vagyok diagnosztizálni nálad az idegbetegséget és a fórumfüggõséget, lécci keress fel egy pszichomókust vagy egy közösségi szájtot, h kiélhesd alulfejlett vitakényszered
3. Sváby egy tehetségtelen, beszélni sem tudó médiaripacs
4. ami a fórum témáját illeti: a mûsor nem üti meg a kívánt színvonalat
kevinspéci 2007 ápr. 04. - 16:45:37
(102/123)
Hoppá. Aki nem ért Önnel egyet, az mind primítív, he?
Rendhagyó fölfogás...

Hagyja már abba, szépen kérem! Ön kezdte az egész balhét...

Addig csak Sváby Urat marasztaltuk el néhányan, azóta viszont egymást gyilkoljuk.

Na, remélem megfelelõen kezdetlegesre sikerült ez a hsz-em is. Dehát a magamfajtától mi más várható, ugyi..?
cicamacs 2007 ápr. 04. - 12:38:36
(101/123)
sziasztok! nagyjából elolvastam a véleményeket reakciókat. 1. nem tetszik a mûsor nekem sem: S. A. - t nem ebben a "formában " szoktuk meg, ezért van hogy nem tetszik szinte senkinek. de hát valljuk be: még az a nagybetûs SZEX sem megy jól elsõre. a felépítéssel nincs gondom, inkább azokkal az emberekel akik játszanak. gondoljatok csak bele mennyire igaza volt egyszer a Gundel Takács Gábornak: az a baj hogy a játékosok elfelejtik azt a tényt, hogy többségük évi keresete nem haladja meg a képen megjelenõ x millió forintot, és nem döntenek reálisan. továbbá az a tény hogy alapvetõ dolgokat nem tudunk, mint pl. a rendszerváltás, jó tudom ez tényleg kirívó eset volt, szégyenteljes. ebbõl a szempontból tényleg primitívek vagyunk. engem a játékosok viselkedése bosszant képtelen vagyok elhinni, hogy ilyen stílusúak lennének.
egyet értek azzal a ténnyel hogy mi magyarok csak gyûlölködni tudunk és nem vagyunk képesek a szó klasszikus értelmében nézett vitára, eszmecserére, hanem nemes egyszerûséggel .... Ennyi: ha megfigyelitek nem szidtam senki nem anyáztam, bár valóban egyszerûbb lenne.
zita82 2007 ápr. 04. - 07:41:22
(100/123)
Itt vagyok zoltan84, de ezekhez, amiket most olvastam sajnos már nem tudok hozzászólni!
Mindenki azt gondol, ír, amit akar (mindenkit a saját stílusa minõsít). De Neked persze mindenben igazat adok! :)
Gabor84 2007 ápr. 03. - 21:31:00
(99/123)
Na ja, de ha már a svábbogaraknál tartunk, akkor hívjuk is õket a hétköznapi nevükön, vagyis még Zoli által is ismert csótány megnevezés találóbb lenne.
Danny Wilde 2007 ápr. 03. - 20:17:38
(98/123)
Na erre mondaná a szépemlékû Richard Pryor hogy :"Na álljon má' meg a rongybicikli!!" Ez a fórum azért van,hogy mindenki elmondhassa a véleményét a mûsorról és akár a mûsorvezetõrõl is.Te Zoltán honnan veszed a bátorságot hogy ilyen hangnemben letámadj más hozzászólókat???"Primitív, bunkó, gyûlölködõ, magyaros mentalitású(nálad pejoratív érelemben) etikátlan..."!!!Ha valakinek eltérõ a véleménye,azt rögtön a földbe döngölöd?Ha annyira tetszik a mûsor, és a Sváby is,akkor domborítsd az erényeit, és ne a mi jelentéktelen véleményünkkel foglalkozz!!!!Egyébként vettem a fáradtságot,és elolvastam néhány eddigi hozzászólásodat, egyikben büszkélkedsz azzal hogy MSZP-s vagy.Akkor hadd legyek stilszerû:NE LEGYÉL BÖSZME!!!
kevinspéci 2007 márc. 31. - 11:30:30
(97/123)
Ígérem, beiratkozom, mihelyst te megtanulsz - legalább némileg - helyesen írni.
kevinspéci 2007 márc. 30. - 18:36:56
(96/123)
Ja, és szerinted lehet etikusan szidni valakit? Jelentõs paradoxon...

És nem is gyûlölöm Bandit, szimplán alkalmatlannak tartom e feladatkör betöltésére, és kész. Nyugodtan elmehetne egy kínai mélytárnába csillét tolni, hátha egyszer a sújtólég péppé robbantja az agyát. :)))

OK, befejeztem.
kevinspéci 2007 márc. 30. - 18:29:09
(95/123)
Ej, barátom, hát nem Te hívtál primitívnek Bennünket? Ez esetben vajh' mit vársz tõlem?

Na, mindegy. Mostanában gyakoriak errefelé az ilyen alakok,mint te...

Amúgy nem mondtam rád semmit.

Imádjuk együtt Svábyt!!! Puszi. :)
Heyy 2007 márc. 30. - 18:24:00
(94/123)
Jó játék lenne ez, csak elcseszték kicsit, de még így is szívesebben nézem, mint a bk-t!
Gabor84 2007 márc. 30. - 17:39:21
(93/123)
Megnyugtatlak, hogy a múlt heti adások még a legnézettebb 30-ba sem kerültek be, egy kereskedelmi adó pedig nem engedheti meg, hogy fõmûsoridõben egy nézetlen (nézhetetlen) mûsor menjen, szóval meg vannak számlálva a napjai... :D
kevinspéci 2007 márc. 30. - 11:13:38
(92/123)
Advantage: Miss Brody. :)

Ez kell nekik, hagyjad.

Azé' én továbbra is szorgalmasan fogom szidni Svábbogarantyút, ha nem baj, zoltan. :)
kevinspéci 2007 márc. 30. - 10:29:08
(91/123)
Ugyan már, mér' hordanánk le?
Nagy az Isten állatkertje. Te is elférsz benne egy kis ketrecben.

Jó, csak vicceltem. Téleg bizti vannak, akik szeretik SVÁBY ANDRÁS URAT és a hozzá hasonlóakat.
(Elég baj...) :)

Dehát én PRIMITÍV VAGYOK (s má' az is maradok), mér szeressem? Jól kicseszett velem, hisz csak a hozzád hasonló értelmesek tudják élvezni e mûsort. :))))

Szép napot mindenkinek!
kevinspéci 2007 márc. 29. - 17:38:05 Előzmény Danny Wilde
(90/123)
Ez fsza volt. "Temetkezési vállalkozós szerelés" :)))

Amúgy szerintem már nem sokáig kell tûrnötök.
Még pár hét, s a mûsor átkerül elõbb 9, majd 10 órára, s végül a filmszalag rövid röppályát követõen megpihen jól megérdemelt helyén: a tévészékház mögötti hulladéktárolóban - remélhetõleg a gyászos képû Svábbogárral együtt... :)
sbs 2007 márc. 29. - 12:27:27 Előzmény Danny Wilde
(89/123)
Telik az idõ, engem még mindég nem köt le! Uncsi! Sváby egyre rosszabb benne....
Semmi izgalom, semmi pörgés, csak az a nyomasztó sötétség a háttérben. Esküszöm, hogy amikor nézem rámjön a depresszió.
Mikor jönnek már rá, hogy gagyi az egész.
Danny Wilde 2007 márc. 23. - 19:37:17
(88/123)
Teljesen igazad van!Sváby olyan nagyképû, hogy már lassan saját magával sem áll szóba!Nem is lenne rossz legalább vége lenne ennek a hülyeségnek...Az a nyomasztó sötét háttér, plusz a Sváby temetkezési vállalkozós szerelése, még egy proszektúrán is jobb a hangulat..
Brody 2007 márc. 23. - 15:03:07
(87/123)
Ja, még vmi: ha már a játék célja a többiek kiejtése, lehtne olyanokat meghívni, akiket élvezettel ejtene ki az ember (pl. Havas, Gálvölgyi, Kéri, Rogán, tudomisén :)
Brody 2007 márc. 23. - 14:56:35
(86/123)
Nekem a játék alapötlete tetszik. Még az is, ahogy gonoszul megmutatják a rosszul válaszolókat. :)
Ami nem tetszik:
Sváby elszállt feje és bunkó stílusa (és persze már úgy kell leélnie az életét, hogy nem tud rendesen beszélni), egyáltalán nem való mûsorvezetõi posztra, semmilyenre, a Naplóéra se (azt is ki kellene végre gyomlálni a magyar médiából)
szörnyen gagyik a kérdések, és ez nagyon ciki a kiesõkre nézve, meg a tv-nézõkre nézve is (ezzel akarják fenntartani a nézettséget?)
szóval ez egy nem rossz ötlet jól elcseszve.... :/
elizabeth 2007 márc. 22. - 21:55:13
(85/123)
Most megint bebizonyosodott, hogy a jogra minden hülyét felvesznek.
findus 2007 márc. 22. - 11:10:09
(84/123)
Nekem nem tetszik ez a Vágó-utánzat,Sváby maradjon a Naplójánál,és "írja" tovább!