2/10
fo.ma 2016 máj. 31. - 20:42:33 2/10
(1389/1489)
Belenéztem, éppen azt mondja egy fiatal gyerek, h "ez a mi szuvenír jogunk". :D
Hasít az IQ!
1/10
DarkGirl 2016 máj. 28. - 18:18:34 1/10
(1388/1489)
Elég szomorú,hogy itt tartunk...
Gab19_ 2016 máj. 28. - 18:12:16
(1387/1489)
Amig van piaca, addig vetíteni is fogják.
Ha nem lenne nézettsége, már rég abbahagyták volna...
1/10
DarkGirl 2016 máj. 28. - 18:08:08 1/10
(1386/1489)
Ezt mikor óhajtják már megszûntetni????
kókler vélemény 2016 máj. 19. - 11:48:41
(1385/1489)
lehet hogy nem vagyok normális ,de kezdettõl fogva nézem pár dolog ami nagyon idegesít ,
1 . mindenki beszéd hibás ,tudom hogy nem képzet színészek de rohadtul kell figyelni.
2 . miért van hogy a sorozatban szereplõ csajok úgy 90-95 % ostoba ribanc .
3 . mikor dolgoznak ,ha én így viselkednék bárhol rég nem lenne munkám, és nem vagyok még öreg 25 évesen azért még szeretek bulizni .
4 . a hála fogalma ismeretlen ,pl. Maya több alkalommal is befogadták és neki áll följebb mindig,szerinte kosz van ,takaríts ki, nem jó a kaja ,dolgoz és vegyél amit akarsz.
hirtelen ennyi .
5/10
compactegon 2016 máj. 13. - 20:47:57 5/10
(1384/1489)
Alexa fejhangjával és némi erõsítéssel atomhasító tömegpusztító fegyver készíthetõ.
1/10
E-gon 2016 ápr. 20. - 20:30:55 1/10
(1383/1489)
Sötét mind!Ady Endrét nem ismeri fel? Bújjon el az ilyen az anyja szoknyája mögé és ne akarjon szerepelni!
kókler vélemény 2016 ápr. 19. - 21:28:36
(1382/1489)
ne már hogy ezt az idióta Lalit keljen már sajnálni.én nem bánnám ha már kiírnák a sorozatból.
A Sára meg a barátja nincs pár része emelkedett a színvonal ,
én nem tudom mikor dolgoznak ,fõleg Joe most kezdte a mûhelyt ,de alig dolgozik ,Barbit viszi ebédelni, a maszek világban nem így mûködik .
meg itt van ez a Roland amit csinált Kristóf régi barátnõjével ,és ott volt hogy bosszút álljon Dávid de nem mert az õ férfi büszkeségét megbántották .Kristófnak kellet volna lépnie de legalábbis most nem lép semmit .
1/10
NOVAKENDRE 2016 ápr. 04. - 22:59:24 1/10
(1381/1489)
Ha a sorozat értékelése 2 pontra csökken, akkor is rendületlenül sugározni fogják?
Ha igen, legalább adjanak neki új címet: FEJEZETEK AZ IQ MENTES ÖVEZETBÕL.
5/10
michael corleone 2016 márc. 29. - 13:54:50 5/10
(1380/1489)
Nagyon agyfárasztó ez a sok festett szakálú köcsög/forintos ribanc.Ez is egy párhuzamos dimenzióban játszódik mint a barátok közt.
1/10
Quinn Mallory 2016 márc. 21. - 20:25:22 1/10
(1379/1489)
Nekem egy kérdésem lenne: A Béci nevû karakter egy strici?
Mia1234 2016 febr. 26. - 09:54:12
(1378/1489)
Ez a sztori egyre jobban elrugaszkodik a valóságtól, pedig nem is mexikói. :)
Az egy dolog, hogy többen egyáltalán nem dolgoznak, mégis tudják fizetni az albérletet, esznek, isznak - de hogy mibõl?
Megint felkapták ezt az idióta Lalit. Gábor szerintem titkon meleg és vonzódik Lallerhez, mert az teljesen kizárt, hogy egy pasi ennyi mindent eltûrjön országos nagy cimborájának, akármekkora barátok is.
Én már biztos szívlapáttal kentem volna pofán azt az aljas, rosszindulatú kis rohadék Lalikát.
Teljesen olyan, mintha értelmi fogyatékos lenne.
Nem tudom, a szerkesztõknek/íróknak mi a céljuk? Hogy hagyjuk abba a sorozat nézését? Jó úton járnak.
Konkrétan kibírhatatlan, ahogy Lali éneklés címen vonyít. Egy igaz hang nem jön ki a torkán és ráadásul a fél részben ezt kell(ene) hallgatni. Ilyenkor szoktam elkapcsolni.
A digitálisan feljavított verzió még elmegy - én mondjuk ki nem állhatom a mulatóst, de az a verzió legalább nem lyukasztja ki a dobhártyámat, mint Laller kutyavonyítása. Ki volt az az eszelõs, aki azt találta ki, hogy ez a szerencsétlen énekeljen?!
10/10
Cleo. 2016 febr. 12. - 19:49:14 10/10
(1377/1489)
Hogy érted, hogy a saját fogva tartására?
Mia1234 2016 febr. 04. - 19:55:24
(1376/1489)
Ez a Sári is egy értelmi fogyatékos. Cseppnyi erkölcsi érzéke sincsen, betör, lop, tönkretesz dolgokat - megérdemelné, hogy elvegyék tõle a gyerekét.
Nem nagyon hiszem, hogy a valóságban egy anya ennyire felelõtlen lenne (ha csak nem kábszeres vagy alkoholista)
Ropovand 2016 febr. 03. - 20:37:22
(1375/1489)
Franciska egy ribanc, de egy férfi nem lehet ennyire hülye, mint Gábor, Alexa is egy ribanc, és akkor túl finom voltam. Aki Bécihez képes visszaköltözni a történtek után, az nem normális. Ki dolgozik itt ...
Mibõl élnek ?
1/10
surildi 2016 febr. 01. - 16:43:31 1/10
(1374/1489)
Akkor nem kell nézni!!
szevacica 2016 jan. 29. - 16:27:30
(1373/1489)
Ebben a városban csak két lakásban lehet lakni? A Joe-féle albiban és Bécynél? Mármint Alexa számára ez a két opció létezik? Ja, jut is eszembe, van még két lakás: Kareszék albija, meg a Dávid-féle, de ott már nincs hely. Ja, mehetne még a hajóra is! De akkor miért Bécyhez, akinek csak a minap vágta a fejéhez, hogy soha többé nem akarja látni. Na, hát ezért ne mondd SOHA, hogy SOHA!!!
szevacica 2016 jan. 27. - 19:16:13 Előzmény Magenta99
(1372/1489)
Ezt a Lali-dolgot jól elkiabáltad! Bár talán mégsem jön össze neki, Mulatós Pityunál mindenesetre (önhibáján kívül) jól leszerepelt. Én is reménykedem, hogy nem lesz folytatása az õ mulatós-létének.
Magenta99 2016 jan. 21. - 20:24:00
(1371/1489)
Ez a Franciska olyan, mint egy kielégítetlen vénlány.
Folyton morog, a sz@r is keserû neki - és hát a karmai....
Ilyen randát is rég láttam már.

Lalit szerencsére mellõzik mostanság, mert kibírhatatlanul idegesítõ
karakter. De gondolom, nem sokáig lesz ilyen szerencsénk, hamarosan
megint vernyákolni fogja valamelyik mulatós világsikerét.
szevacica 2016 jan. 07. - 12:44:56 Előzmény wowow
(1370/1489)
Én nézem (és vannak is gondolataim, észrevételeim, meglátásaim a történetrõl), de nem akarok monologizálni, ezért nem jelenek itt meg...