szevacica 2015 aug. 12. - 14:03:48
(1349/1489)
Vagy de!
8/10
popeszku 2015 aug. 11. - 19:49:47 8/10
(1348/1489)
Bíztam benne,nem jött össze.Sikerült köcsögöt generálni.van az a pénz.vagy Dávid mégse?
2/10
fo.ma 2015 aug. 05. - 16:24:37 2/10 Előzmény Ropovand
(1347/1489)
Nagyon hülyék! És ahogy Milán a szüleivel beszél! Szemét kis idióta!!!
Jasinbure 2015 júl. 28. - 16:08:18 Előzmény feherattila52@freemail.hu
(1346/1489)
Ha nem lenne nézettség nem lenne mûsor sem...sajnos nagyon sok fiatal nézi.
Ropovand 2015 júl. 20. - 20:33:09
(1345/1489)
A Dávid mint egy hímringyó ...
Ropovand 2015 júl. 20. - 20:27:10
(1344/1489)
Két ekkora tahót, mint a Milán és a Karcsi. Honnan jöttek ezek ?
feherattila52@freemail.hu 2015 júl. 20. - 17:14:51
(1343/1489)
Tisztelt Rtl !
Ez a mûsor egyenlõ a katasztrófával ! Nézhetetlen azonnal elkel kapcsolnom másik csatornára , mert undorító a szöveg az egész egy rémálom ! Eddig tûrtem szó nélkül abban a reményben majd csak észhez térnek , hogy ez így nem jó ! Budapest amúgy is a hiénák városa s mindezt még a képernyõn is folytatják ? Szerintem ezzel verik a nézõi mínusz rekordokat ! Ha önök azt hiszik ez kell a népnek akkor tévednek hatalmasat .
8/10
popeszku 2015 júl. 16. - 19:21:40 8/10 Előzmény Cleo.
(1342/1489)
Én is így gondolom.Ami mûködik,megszokott és aránylag jó,azt feltétlen el kell qrni.Ezt hívják fejlesztésnek.
10/10
Cleo. 2015 júl. 14. - 20:12:10 10/10 Előzmény szevacica
(1341/1489)
remélem sokat dolgozott a port.hu azon, hogy egyre szarabb legyen a honlapja; be is fejeztem velük
szevacica 2015 júl. 02. - 15:46:04 Előzmény fo.ma
(1340/1489)
Õszintén irígyellek, hogy legalább ennyit megértettél, én gyakorlatilag egy kukkot sem értek abból, amit beszél, csak a beszélgetõ partnerei válaszaiból próbálom kihámozni, mit is mondhatott?
2/10
fo.ma 2015 júl. 01. - 19:30:23 2/10
(1339/1489)
Ez a Maja gyerek hogy beszél? Nem tudja kiejteni az e betût, á-t mond helyette. De mindig!
"álmágyák, hülyá gyárák, mi van válád, kárüljük ál ágymást...."
jazzfactorygroup 2015 jún. 22. - 08:34:36
(1338/1489)
ilyen szteroidos, kondipatkány, kigyúrt bûnözõket, mint Maja apja Miki és Joe honnan kapar elõ az RTL? Castingoltak a Csillagban Szegeden?
2/10
fo.ma 2015 jún. 18. - 21:48:16 2/10
(1337/1489)
Könyörgöm, lõje már valaki a világûrbe hegyesarcú Barbikát! Ja és rögtön utána Reginát is!
1/10
offtopic
elizabeth 2015 jún. 12. - 21:20:46 1/10
(1336/1489)
Engem lali idegesít még jó hogy ip tv-van felvételrõl nézem és áttekerem ha meglátom. Gudztustalan,jellemtelen basrom.
2/10
fo.ma 2015 jún. 08. - 18:31:20 2/10 Előzmény szevacica
(1335/1489)
Mindenben egyetértek. Csak azért nézem idõnként, mert várom hogy mikor esnek pofára már végre!
szevacica 2015 jún. 06. - 09:22:16 Előzmény charles58
(1334/1489)
Ez már nekem is régen piszkálja a csõröm, jó lenne, ha Milán összeszedné magát és megmondaná ezt neki, bár lehet, hogy az a barátságuk végét jelentené... de milyen barátság ez? Folyton veszekszenek, szinte semmiben nem értenek egyet. Igaz, ha az egyik bajba kerül, a másik szinte mindig kiáll mellette, de ezt valahogy mindketten elfelejtik, amikor éppen rendben mennek a dolgok. Amikor Karcsika úgy veszkõdött Hanna után, Milán igazán barátként viselkedett, próbálta jobb kijózanítani. Ugyanez történt, amikor Milán veszett meg Klaudia miatt. Most megismétlõdnek a dolgok (Karcsika/Miri, ill. most Milán/Viki?Vivi? nem is tudom a lány nevét, de ez mindegy is).
Más: Barbi tényleg olyan jó nõ, hogy két jó pasi is így vergõdik érte? Szerintem mégcsak nem is csinos, a feje egyenesen ijesztõ, ráadásul hisztis, elkényeztetett, önzõ, beképzelt... stb. nem sorolom, ennyi is elég. Mit esznek rajta?
Még valami: milyen munkahely az, ahol csak úgy ki-be mászkálnak a dolgozók? A szépségszalonra gondolok konkrétan. Barbi is, Alexa is akkor jön-megy, amikor éppen eszébe jut, vagy pl. ott ül a vendég a manikûrben, vagy a kozmetikában, erre se szó se beszéd, otthagyják, mert sürgõs megbeszélni-elintéznivalójuk akad. Ez nem a valóság!!!
1/10
charles58 2015 jún. 04. - 15:49:31 1/10
(1333/1489)
Regina a tegnapi húzásáért megérdemelne egy pacsit....szívlapáttal...az arcába...kétszer!
Karcsikának meg mondja már meg valaki, hogy Milán pénze nélkül egy nulla, pontosabban egy dupla nulla lenne. Veri magát a pénz miatt, amihez semmi köze. Az alaptõkét Milán hozta, a jó ötleteket meg Drex. Karcsika pont olyan patkány, mint a Grétikéje.
2/10
fo.ma 2015 máj. 16. - 20:34:32 2/10
(1332/1489)
Mostanában megint megnéztem pár részt. Különben hogy tudnám cikizni? :)
10/10
Zinedine 2015 máj. 16. - 17:01:59 10/10 Előzmény fo.ma
(1331/1489)
Érdekes, hogy azt mondod, hogy gáz, mégis mindent tudsz a szereplõkrõl... :-)
Ez azt jelenti, hogy akármilyen gáz is, nézed!
:-)

U.I.: amit viszont írtál, az jogos. Kicsit el van ferdítve a történet már, nem sok valóságalapja van.
2/10
fo.ma 2015 máj. 15. - 21:20:39 2/10
(1330/1489)
Honnan vette ez a két degenerált azt a hajót??? És hol van a hajóról a NAV-hoz bekötött online pénztárgép? És ugyan honnan tudná ez a két tudatlan vinni azt a hajót és mibõl finanszírozzák a különbözõ kiadásokat, ráadásul úgy, h most már Drex-ük is van? Egy vállalkozás nem úgy mûködik, h két félhülye majomlény a homlokára csap, h ugyan már csináljunk egy shisha bárt, oszt az majd megy magától. Minimum egy könyvelõ az alap. Plusz a többi havi kiadás: tb, különbözõ adók, áfa, rezsi, alkalmazott bére és akkor õk még egy büdös fillért nem kerestek.
A másik elõember, Lali. Benyomul egy kiadó fõnökéhez, ahol kapkodva baromságokat makog, erre nem kidobják a francba, hanem a nõ még teszi is alá a lovat.
Aztán az állandóan fejhangon sipítozó Regina, az idegbeteg Barbi, stb. Egytõl-egyig mind síkhülye!
Komolyan mondom, ez nagyon gáz!