makailaci25 2014 jan. 17. - 10:41:39
(7/7)
Na ezért programoztam ki a spektrumot, hogy még csak véletlenül se kattintsak rá. 4 éve még a legintelligensebb csatorna volt a tudományosak között, hát, jól elqrták.
offtopic
Otthonülõ 2014 jan. 16. - 20:55:41 Előzmény Meklód fia
(6/7)
Úgy látom, nem csak engem idegesít a 10 percenkénti teljesen felesleges mûsorreklám.
makailaci25 2013 okt. 04. - 07:49:30
(5/7)
mint lentebb már írtam, ezeket próbáltam megtudakolni a csatorna agyament illetékesétõl, de válaszra se méltatják a bejegyzést.
offtopic
Meklód fia 2013 okt. 03. - 09:58:23 Előzmény anonymus977
(4/7)
"8-10 percenként reklám, ami mindig ugyan az. A mûsorajánló is ugyanaz"
ez kicsit érthetetlen, mert a reklámra rá tudják fogni hogy a pénz miatt nyomatják egyfolytában. de mi olyan fontos nekik hogy ugyanazokat az ajánlókat tegyék be 5-10 percenként? amiért ugye egy forintot sem kapnak. és ha csak félóránként tennék be akkor is kívülrõl fújná az összes nézõ hogy mi mikor lesz.
TerMiki 2013 okt. 03. - 09:04:30
(3/7)
Melyik kanális nem lett "széklet"? A trend most a "reality". NG, Discovery-k reggelenként mind kiviszi a kameráját a legócskább káromkodó, verekedõ, nyihorászó primitív melósok közé, aztán este begyüjtik a felvételeket, aztán nesze "tudomány" - bámuld! Egyre szánalmasabb, értéktelenebbek a "zalkotások". "Óccsóé sok píz gyüjjék!"
Természetesen azért van mutatóban néhány érdekesnek nevezhetõ "féltudományos szappanopera" - sztárolt szappantudósokkal. "Kedvencem" a Dr. Michelle Thaller csillagész. :(
anonymus977 2013 szept. 08. - 19:21:19 Előzmény makailaci25
(2/7)
Hát igen! 8-10 percenként reklám, ami mindig ugyan az. A mûsorajánló is ugyanaz.
Bár ez egy új mûsor! Mi történt vettek végre valami új sorozatot.
Bár szerintem ha a címben benne hagyták volna, hogy ez a NOVA sorozat egy-egy része, akkor még nézõket is vonzottak volna a képernyõ elé...
makailaci25 2013 szept. 05. - 08:04:13
(1/7)
A Spektrum akár meg is szûnhetne, annyira széklet lett az egész. Szerintem csak a reklámokért üzemel, ami ugye idegeli a nézõt, pláne, ha egy 45 perces mûsor 4-szer van megszakítva, abban 3-szor ugyanaz a reklám és az ajánló is.Két mûsor között nincs reklám, mert ugye az megszokott lenne és az nem idegesítene senkit se. Azon kívül az az átkozott képarány váltogatása; azért nem veszek egy jól mûködõ készülék helyett egy másikat, inkább ez legyen a harmadik tényezõ, amiért leszékletezem ezt a csatornát. Ja, és negyedik éve írogatok a "kapcsolat" vonalon, válasz egy darab se...