rondakutya 2023 jan. 04. - 09:45:12 Előzmény SpencerBarnes_NEW
(4/4)
Én az Elit Alakulat és a The Pacific közé helyezném. A Pacificet elég nyögvenyelősen néztem végig.
7/10
Rotovics Kázmér 2022 dec. 10. - 15:39:06 7/10
(3/4)
Srácok azért érdemes elolvasni a port saját kritikáját is... ami talán picit még túl is értékeli. Na de azért valljuk be, mai szemmel PÉLDÁUL már az Elit alakulat sem durrantana akkorát, mint anno.
https://port.hu/cikk/stream/sivatagi-pcsmeregetesbol-szuletett-az-sas-a-legkemenyebb-kommandos-egyseg/article-88616
SpencerBarnes_NEW 2022 nov. 16. - 19:26:28
(2/4)
Nem olyan rossz ez azért sőt. A téma pl. jó, végre II vh és nem normandia, partraszállás. Igen, van benne pár tökéletlen dolog, pl. papírjaikat kérik aztán egy ember kezd olaszul beszélni, és már mehetnek is, vagy a tábori csendőrség beengedi őket mert az egyik vérhas gyanút színlel, de ezen felül jók a dumák, a betétdalok, és a téma is, a sivatagi harcokról kevés sorozat vagy film készült. Oké nem egy elit alakulat, vagy egy pacific, de helye lehet a sorban köztük még ha lentebb is. Én ajánlom
4/10
Buga Jakab Alfonz 2022 nov. 07. - 17:03:18 4/10
(1/4)
Nem jó. Hiteltelen. Ha komolyan gondolták, azért nem, ha viccesnek, akkor meg azért nem. Túljátszott szerepek, együgyű ellenség. Nem ajánlom......