Téma: Eva Luna

Alicante 2012 jan. 09. - 20:33:04 Előzmény gabocs20
(197/477)
Hát azért van egysmás a rovásán, például a rengeteg hazugság és Eva megölésének kitervelése...ezen még a megcsináltatott nagy segge sem változtat! Csak tudnám mire ilyen beképzelt, a kis termete miatt talán?
Alicante 2012 jan. 09. - 20:30:42 Előzmény f_nikcsy
(196/477)
Csak azt nem értem azt, hogy ellopta a kislányt és Marcellának adta, hogy vitte tovább az õ ügyét?...hisz szerelmes volt Julioba! Jobb volt neki egy idegen nõ uralma, mint a testvére szeretete, ráadásul nem kellett volna szolgálnia egész életében!
gabocs20 2012 jan. 06. - 22:35:11
(195/477)
Valószínûleg Viktória jó útra tér, elvégre normális szülõk gyereke, illetve neki nincs különösebb tett a rovásán. Vicces lenne, ha Tonyval tényleg összejönnének :D
f_nikcsy 2012 jan. 06. - 20:46:38
(194/477)
Természetesen nem tudja,hogy Viktoria a vérszerinti lánya.
f_nikcsy 2012 jan. 06. - 19:17:14
(193/477)
Renata szerelmes Julioba már rég óta.Nem nézte jó szemmel õ és Justa kapcsolatát.Annak idején Marcelát vette feleségül aztán,de idõ közben Justa terhes lett egy kislánnyal,akit Renata elvettt tõle,majd Marcelához vitte,Marcela pedig azt mondta Julionak,hogy ez a kislány az,akit adoptáltak közösen.Õ nem más,mint Viktoria.
f_nikcsy 2012 jan. 06. - 19:14:33
(192/477)
Matilde,Eva apjának a tesója.Azért forgatta úgy a szemét,mert annak idején Ismael azt mondta neki,hogy Debora elhagyta õt és a lányokat.Ezért veti meg.Pedig úgy van az igazság,ez volt szerdán:hogy mutattak egy múltbeli beszélgetést Ismael és Debora között.
Debora bevallja Ismaelnek,hogy az üzleti útja során kalandba keveredett egy férfival,de megbánta,és azért is mondta el neki,hogy úgy érzi,joga van tudni.Ismael elküldi a pokolba,és mint a beszélgetésbõl következtetni lehet,Ismael lépett le a gyerekekkel.
gabocs20 2012 jan. 06. - 12:59:37
(191/477)
Tévedtem, nem is olyan szokatlan a spanyol ajkúság. http://hu.wikipedia.org/wiki/Los_Angeles
gabocs20 2012 jan. 06. - 12:52:34
(190/477)
Kár, hogy Eva újra magázza Marcelát, pedig úgy tetszett, ahogy letegezte :). Ezek szerint maguk között spanyolul beszélnek Los Angelesben? Ez egy kicsit nonszensz nekem, de imádom a sorozatot.

Alicián viszont le vagyok döbbenve, igaz a pénzéhsége óta már nem szeretem; de hogy képes lesz hátba támadni a nõvérét, az elég érdekes lesz.
f_nikcsy 2012 jan. 06. - 12:11:04
(189/477)
A gépelési hibáért bocsi:))
f_nikcsy 2012 jan. 06. - 12:09:01
(188/477)
csütörtöki rész:

Eva és Daniel veszekedése folytatódik.Daniel még mindig tudni akarja,ki Pablito apja.Eva ismét kitér a válaz elõl,majd Daniel hozzáteszi,jobban szerette a régi Evát,mint a mostani bosszúállót.
Leonardo akcióba lép,mikor Daniel kétségek között örlõdik,és a szemébe vágja,õ a gyerek apja.Teljesen elképed,de el hinni sem akarja.
Közben Toni és Viktoria találkoznak egy bárban,és a nõ megkérdezi Tonit,mennyiért ölné meg Evát,bármennyit fizet,vagy meg is gyõzheti mással is.
Daniel bemegy Eva irodájába,aki épp Leonardoval cseveg,hogy eloszlassa a kétely,és még egyszer felteszi neki a kérdést a gyerekkel kapcsolatban.A lány hírtelen rávágja,a gyerek Leonardoé.(Azért mondta ezt,mert fél,hogyha Daniel megtudja,követeli apai jogait,esetleg el is veszi tõle)Daniel teljesen összeomlik,sír.

Eva besokal Marcela dühöngésétõl,és kipakoltatja az összes holmiját a kis irodájból,erre Marcela nyiltan megfenyegeti,hogy a háború elkezdõdött,vigyázzon a kisfiára,jól zárja be esténként az ajtót,nehogy baj történjen vele.
Leonardo megkéri Eva kezét,hogy a nevére vehesse a gyereket,de Eva egyértelmûen elutasítja(ezt Alicia is meghallja),és hisztérikusan számon kéri Leonardot,majd közli vele,hogy elmondja Evának,õk ketten szeretõk.
Francisco és Jeki csókolóznak,majd megint húzzák egymás macska-egér harcát.
Julio találkozik Renátával,aki teljesen elkép,hogy él,majd közli a nõvel,hogy szóljon Justának,látni szeretné.A nõ el is megy Justa házába,és ad neki egy lakcímet,menjen el oda.
suxel 2012 jan. 06. - 02:01:26
(187/477)
Õszintén szólva és 5 rész után feladtam a sorozatot anno, nem tetszett az eleje annyira. Pedig el kell ismerni vannak benne jó színészek. Aztán belenéztem kicsivel késõbb olyan 35-40 rész körül és egész elfogadhatónak találtam. És most decemberben láttam belõle 4 részt egyhuzamban és igen azt kell mondanom, hogy tetszett. Tetszett ez az új bosszúálló Eva benne, amit eddig még nem láttam. Most már nem kezdek bele így, de a késõbbiekben fog kapni egy esélyt az újranézésre, úgyis fenn van onlineon. Viszont, ami még mindig idegesít benne az a Marisol-Fransisco szál, sajnos nem passzol az én humoromhoz, de ezt leszámítva tetszik. Tengerentúlon vetítéskor gyengén indított, viszont nagyon szépen zárt. Az én EGYÉNI véleményem, hogy gyenge kezdés, de érdekes történetvezetés a késõbbiekben, s ez mindenképpen díjazandó. A Venevisionos jellege viszont megvan, ami egyáltalán nem baj, sokan lenézik az efajtákat, de akad azért közte egy-két nézhetõbb darab én azt mondom.
suxel 2012 jan. 06. - 01:47:10 Előzmény tcsajsziv
(186/477)
Szerintem Pablitonak hívják a kisfiút!
tcsajsziv 2012 jan. 05. - 20:39:09
(185/477)
Sziasztok ritkán nézem az Eva Lunát kb. egy héten egy részt nemis nagyon tudom követni online-sorin szoktam visszanézni mert én inkább sarokba szorítva párti vagyok de mind1 ez mellékes ... :)

Csak annyit szeretnék kérdezni hogy mi is Eva gyerekének a neve??
ehajno 2012 jan. 05. - 18:04:03 Előzmény f_nikcsy
(184/477)
Légyszíves leírni, mert nincs hang nálam és ráadásul kétpercenként elugrik a kép. :(
Köszi elõre is!
8/10
kornyezet 2012 jan. 04. - 06:53:18 8/10
(183/477)
Az online-sorozatok.hu -n az Eva Luna 19. részében ami látható a kockában az a barna nõ ki az? Hasonlít Manuelára az Ördögi kör c. filmbõl.
f_nikcsy 2012 jan. 03. - 14:57:56
(182/477)
Szívesen leírom,ha van rá igény!:)

Ismael Debora férje,Alicia és Eva apja.A sorozat elején meghalt,mert Leonardo elgázolta(Daniel kocsijával),és el is hajtott,majd késõbb,mikor a kocsi visszakerült a szervízbõl,Eva felismerte,de Leonardo Evának azt hazudta,hogy Daniel volt a cserbenhagyó,hogy a saját malmára hajtsa a vizet.Többek között ezért is maradt el az a bizonyos esküvõ Daniel és Eva között.Persze Daniel mit sem sejt az esetrõl,de Eva sem tudja,hogy Leonardo hamis képeket csinált a kamu,meg nem történt együttlétükrõl.
Így most Daniel és Eva is haragszik egymásra,mert Daniel abban a hitben van,hogy Eva megcsalta Leonardoval,és Eva pedig,hogy Daniel ütötte el Ismaelt.Mindkettõ akarja,hogy ezeket bevallják egymásnak,csakhogy nincs mit,mert minden Leonardo számlájára írható...
ehajno 2012 jan. 03. - 10:01:21
(181/477)
Nagyon jól összefoglaltad! Javaslom, hogy alkalmazzon a port! :)
f_nikcsy 2012 jan. 03. - 08:59:48
(180/477)
Viktoria még nem mondta el,hogy nem lehet gyereke(ez még tegnap volt csak).De nagyon kiborult.Eva anyja még nem mondott semmit a lányoknak.Igazából apjuk mondta Evaénak,hogy elhagyta õket,amikor még kicsik voltak,de Debora ezt cáfolja,miszerint Ismael vitte el õket.
Alicia féltékeny,de szegénykém elég naív,mert nem igazán veszi a lapot,hogy Leonardo kihasználja.
f_nikcsy 2012 jan. 02. - 21:04:02
(179/477)
ZOETSA!

Ha vamire kíváncsi vagy még,szívesen leírom:))
f_nikcsy 2012 jan. 02. - 21:00:53
(178/477)
Eva elfogalta az elnöki posztot,lenyûgözte a kollégákat,Marcela pedig dühöng.Leonardo folyamatosan nyalizik Evának,kitalálta(ezt adta be az anyjának),hogy feleségül veszi,majd megölteti,így minden,amit most Eva Juliotól örököl,az rá fog szállni.Debora meglátogatta Marcelát,és ott összefutott Eva nénjével,majd rögtön leesett neki,hogy Alicia és Eva a lányai.Daniel feltette a kérdést Evának,hogy övé-e a gyerek,de õ nem válaszolt.Francisco és Marisol megbeszélték,hogy elválnak,õ pedig randira hívta Jekit.Viktoria mindenáron teherbe akar esni,hogy végleg megfogja Daniel,de a nõgyógyászati kivizsgáláson kiderült,hogy a méhe fejlettlensége miatt nem lehet gyereke