ceia 2013 szept. 20. - 19:30:50 Előzmény tanhu
(6/26)
Ez a legjobb leírás, amit errõl a "mûsorról" adni lehet :P
LHedvig 2013 szept. 12. - 12:09:03
(5/26)
Már azt sem értettem, hogy egy transzvi ember, aki kizárólag szendvicset, homárt, rákot és lazacot tud "fõzni", fõzõmûsort indíthat a televizióban. Na persze, kihagytam, hogy csak a tv2-n, ami részben az övéké. Bocsánat, kihagytam a repertoárból a túróstésztát és a bundáskenyeret. Hogy 5 perc mûsoridõ alatt - a saját reklámozásukon kivül mit tudnak tenni az emberiségért..., nos, semmit. Norbi hadarását, Réka sikoltozó hablatyát úgysem lehet megérteni, már csak arra lennék kiváncsi, hogy ezért a müsorért melyik fél fizet melyiknek...:-D
offtopic
olahmiki1959 2013 szept. 03. - 19:10:40 Előzmény tanhu
(4/26)
Ott a pont.
tanhu 2013 szept. 03. - 13:55:50 Előzmény olahmiki1959
(3/26)
Öt perc se kell, csak rájuk nézel és hánysz!Mondj jobb fogyókúrát....
filoszemitabéla 2013 szept. 01. - 14:04:46
(2/26)
Láttam valamelyik nap a tévében a kisfiukat. Hogy finoman fejezzem ki magam, kissé túltápláltnak tûnt.
Gondolom õk szépnek látják, de nem egy túl jó reklám a vállalkozásuk számára. Mint, ahogy Norbi szívbetegsége sem volt az.
olahmiki1959 2013 szept. 01. - 13:10:03
(1/26)
Oké!
Hozzászólok...
Azt, hogy kihez, vagy mihez, még nem sikerült egyértelmûen tisztáznom, de próbálkozni lehet.
"Fogyj Rékával, és Norbival!" - ez ennek a vadonatúj mûsornak a címe.
Öt percnyi hosszúságú.
Nem a cím, hanem a mûsor...
Jogosan merülhet fel az emberben, hogy öt perc alatt mit lehet csinálni?
Sok mindent.
El lehet például indítani az atomrakétákat egy másik kontinens felé - természetesen kizárólag nevelési célzattal.
Oda lehet tenni egy kávét fõni, és ki is lehet futtatni, ha nem figyelünk eléggé.
Bele lehet nézni a barátnõnk telefonjának a híváslistájába, amíg a csaj kimegy a mosdóba.

Vagy el lehet könyvelni magunkban, hogy ezek ketten már megint kitaláltak valamit, - nem mintha olyan világmegváltó ötlet lenne ez a naponta öt percig jelentkezõ mûsor, - aminek a segítségével minket nem biztos, hogy le fognak fogyasztani, de hogy a saját bankszámlájukat hizlalni fogják, az tuti...