Téma: Frei Dosszié

Huma 2007 szept. 26. - 20:45:14
(43/103)
No de ilyen az én formám, nem is láthattam! és még Te sem:)
Huma 2007 szept. 26. - 20:37:15
(42/103)
Nem a szolid, finom esztétikáról írtam. Igaz, szûkszavú voltam...Nekem fájdalom, de az erkölcs haldoklik, sokkal többet számít a test élvezete szórakozásból, unalomból (mûmelltõl kezdve lehetne sorolni...a pénzéhes, márkamániáig). Mint írtam, nem láttam a FReit, de az uborkaszemû kiscsaj nálam a skálát kivágta.
Szóval errõl a "korról" vagy "kór-ról" firkálok, ami még csak most kezdõdik.
norton15 2007 szept. 26. - 20:24:58
(41/103)
Régebben sokkal jobb volt. Valahogy már sok ebbõl a mûsorból.
Huma 2007 szept. 26. - 20:03:29
(40/103)
Örülök, hogy csak a bemutatójáig jutottam ennek a résznek. Már az is bõven elég volt.
Ez kérem az esztétikus ember kora.
1/10
tomej 2007 szept. 26. - 19:58:08 1/10
(39/103)
Á fizessék ki frei bácsinak a gázsiját, a szarát meg ne mutassák be. Épp elé badarság van nélküle is ezen az adón.
anne/35 2007 szept. 26. - 18:07:40
(38/103)
mkinek szépet...

hat igen a gyereknevelés...manapság...hmm
emlekszem, mikor édesanyámmal nyáron minden nap kimentünk kapálni akármilyen meleg is volt és az a rengeteg más munka, viszont ezek kellemes emlékek így utólag (is) visszagondolva.
akarhogy is van, a mai fiataloknak más a helyzetük,
ez már más világ...hihetetlen hatással vannak egymásra a fiatalok
de én azt mondom hogy a gyerekeimnek inkább nevelõje
szeretnék(ek) lenni semmint a barátjuk--evvel csak annyit hogy, igenis vissza kell fogni õket.
....és az elõttem szólókhoz csak annyit, nem a ruha teszi az embert, sem az egyébb csecsebecsék
(igen, átlagszemmel nézve ,van drága autónk, szép házunk....de és ez a lényeg, mindent csak mértékkel

Anne 35
kisale 2007 szept. 26. - 16:20:53
(37/103)
Rettegés az egész gyereknevelés....és sajnos ez a szülõknek köszönhetõ javarészt. Hol volt nekünk suliban még mobil,meg márkás ruha? vezetékes telefon is alig volt,meg köpeny a suliban...az volt!!!!Felháborító,hová tartunk!
Viszont többet nem is írok errõl,mert csak spanolom magam én is!:-(
kisale 2007 szept. 26. - 16:18:59
(36/103)
metszy....teljesen osztom a véleményed....nem tudom hová mozog a társadalom...de félek belegondolni is....most várok éppen babát,és még meg sem szültem,de már most azon töprengem,mi lesz,ha nagyobb lesz,hogyan fogom tudni nevelni,mit fogok csinálni,ha esetleg nem tudom megadni neki azt,ami a többieknek megvan
Bov 2007 jún. 04. - 21:30:55
(35/103)
érdekes a mai téma is...
jah, és ez a román dolog a legdurvább :(
Ákos nekem most (is) naon szimpi volt.. kicsit fura volt, h nem hagyta szóhoz jutni tamást, deh amiket mondott, az bejött :)
Chaplin85 2007 jún. 04. - 18:46:25
(34/103)
Felhívnám a kedves fórumlátogatók figyelmét, hogy EZ a fórum a mûsorokról (és csak a mûsorok minõségérõl) való eszmecserét szolgálná. Hogy ha valaki történetesen még nem látott egy sorozatot, képet kaphasson róla. Nem egymás kiosztása, legyalázása, meg a minõsíthetetlen politizálás, meg áltudományoskodás színtere. EZT A FÓRUMOT hagyják meg azoknak, akok a mûsorok iránt érdeklõdnek, és ehhez hasonló eszmecserét POLITIKAI fórumon folytassanak. Ezzel nem megsérteni akarok bármit, de mindennek helye van a világban...ezt páran itt elfelejtik.
Troglo bácsi 2007 ápr. 23. - 20:26:43
(33/103)
Én egyáltalán nem értek egyet veletek. 1990-ben települtünk át a családommal egy szál bõrönddel és átszámítva kb 5000 forinttal. Budapesten laktunk albérletben kb 6 évig. azután vettünk egy lakást az addig félretett pénzünkböl. majd nem sokkal késõbb egy kocsit is. én leérettségiztem kitûnõ eredménnyel, most pedig villamosmérnöknek tanulok. Az én lakásomat már 1 éve megvettük elõre és saját kocsim is van. Gyakorlatilag mindent önerõböl értünk el. Senki nem segitett. Én ugy gondolom ,hogy "itthon" is lehet valaki sikeres önerõbõl van van egy csomó ismerõse ,lop, csal, hazudik és nem a nulláról indul!!!!!
remélem érzitek az iróniát, ti akik itt kamuztok!!!!!
komolyan nevetséges amit ide irtok néha, ezt ugy nektek ki hiszi el???????
localhero 2007 ápr. 23. - 17:27:08 Előzmény codex3000
(32/103)
Kedves codex3000!
Ennyi badarságot, mint ebben a topikban már régen olvastam... "fajtánk" legnagyobb fenéje tapasztalataim szerint ez a " ha szomszédnak van tehene nekem, nincs akkor dögöljön meg (és nem csak a tehén hanem a szomszéd is ha lehet))" tempó... Persze egyszerûbb ez, mint magunkra "kapni" egy kis önismeretet és belátni, hogy lehet hogy mások nálunk egyszerûen, szebbek, jobbak, szorgalmasabbak vagy esetleg csak szerencsésebbek.) Persze könnyebb másokról feltételezni, hogy hazugok, mint leülni és megnézni mitõl vagyunk ennyire féltékenyek, keserûek és csalódottak. LOL.
kõszeghy 2007 márc. 26. - 22:18:26
(31/103)
a címem koszeghyk@t-online.hu kérem vegyük fel a kapcsolatot
kõszeghy 2007 márc. 26. - 22:15:24
(30/103)
Szeretnék önnel egy riportot készíteni együtt a magyar árvákról
kõszeghy 2007 márc. 26. - 22:11:19
(29/103)
frei tamás úr
szeretném önt megismerni
Perdikkas 2007 márc. 26. - 20:44:27
(28/103)
Amúgy magára a mûsorra is reagálva: én is kedvelem Frei mûsorát. Kifejezetten jó nézni olyan helyszíneket, ahová sok magyar el sem jut. Frei honlapjának fórumán ugyan páran felrótták neki, hogy állandóan a milliárdosokat, meg a luxust mutatja, ahelyett, hogy idehaza keresgélni riport után, meg átlagembereket mutatna a mûsorában. De sztem kell ilyen mûsor is, különben meg, a szürke magyar valóságot mindenki megláthatja, ha kilép az utcára. Egy szó mint száz, érdekes helyszínek és emberek, bár néha lehetne jobb is. Frei néha valóban fura kérdéseket tesz fel, vagy amikor csak annyit mond, hogy "Tényleg??? Valóban??? Csakugyan???" akkor úgy néz ki, mintha már nem tudna mit mondani, csak valamivel ki akarja tölteni a mûsort. Szóval a kérdésfeltevésben lehetne jobb is, bár a mûsort így is megéri rendszeresen nézni.
Perdikkas 2007 márc. 26. - 20:36:10
(27/103)
Azért nem mindenki gondolkozik úgy, mint Alkimista.
Perdikkas 2007 márc. 26. - 20:34:45
(26/103)
Azért egy vajdasági magyar hsz-ára úgy reagálni, hogy sommásan minden betelepülõt IDEGEN-nek nevezel, így a határontúli magyarokat is, a romániai, vajdasági magyarokat pedig egy kalap alá veszed a kínaiakkal, vietnámiakkal, elég nagy bunkóság. Lehet, hogy nem ez volt a célod, akkor viszont nagyon félreérthetõ módon nyilatkoztál.
Amúgy a többi természetesen igaz, nyilván szociális intézkedésekkel kéne ösztönözni az ittenieket a több gyerek vállalására. Idegeneket pedig nem beengedni, legalábbis nagy számban, és tartós letelepedésre. De a határontúliak nem idegenek, bár nyilván nemzeti szepontból az a célszerû, ha õk is a szülõföldjükön boldogulnak.
Hobagoly 2007 márc. 26. - 19:44:33
(25/103)
Elolvastam, regisztráltam, hogy válaszolhassak, hozzászólhassak. Én itt születtem, itt élek, és ezért nagyon szerencsésnek érzem magam. De nem az én érdemem. Ez adatott. Azt hiszem, a hiba mindig az általánosításokból fakad. Nyissátok ki a szemeteket és lássátok tisztán a körülöttetek lévõket nem szavaik, hanem tetteik szerint. Ha nem tetszik az út, ami elõtted van, változtass rajta. Néha nem könnyû. De azért túlságosan kényelmes és egyszerû dolog mindig valami, vagy valaki másra fogni. Vagy egyszerûen a "körülményekre". A "körülmények" mi vagyunk. Legyen jobb a szociális helyzet? Persze! És közben kevesebb az adó, több a kórházi ágy, és pozitív diszkrimináció önmagunkkal szemben, nemde? Hm :)
Badkarmaboy 2007 márc. 26. - 18:58:37
(24/103)
Te egy tipikus (?) magyarországi magyar vagy. Ez a boldogulás dolog egyáltalán nem igaz a bevándorolt magyarokra. Ti áltálaban kinézitek, lerománozzátok, idegennek tituláljátok a letelepedni kívánót. Mindent elárul rólad, hogy egy kategóriába teszel az ázsiaival (persze annak szorgalmasan megadjátok a letelepedésit) Számodra én nem vagyok magyar. Soha nem akarnék élni Magyarországon, nem éri meg sem anyagilag sem emberileg. Ott a saját fajtám megvet . Ennél undorítobb dolog kevés van. A románok írto b***ók, de legalább békések. Nem kedvelem õket, azonban a legelszomorítóbb nép ti vagytok, azaz mi vagyunk ebben a régióban. Csak ennyi fáj az én pici szívecskémnek.
Tisztelettel, Badkarmaboy