10/10
ondok 2008 jan. 23. - 16:28:20 10/10
(841/2021)
Te gyagya vagy? X+1 szer leírtam már ,hogy sem újgazdag,sem posztkomcsi nem vagyok,pláne aparátcsik.Arra viszont mérget vennék ,hogy te párttag v. munkásõr voltál.ill. ha túl fiatal vagy ,akkor bõsz Kisz tag.Mert az ilyenek most mind szélsõjobbosok.
10/10
ondok 2008 jan. 23. - 16:24:14 10/10
(840/2021)
" bizony, a holokausztra ráépülve a pozitív diszkrimináció és a feltétel nélküli védettség (a kárpótlás címén bezsebelt EUR milliárdokról nem is beszélve) kiváltságát egy nép kisajátította magának. "
No látod kiskomám, kibujt a szög a zsákból,ezért vagy te "tudós Auschwitkutató", mert televagy antiszemitizmussal és irigységgel,saját sikertelenségednek megtaláltad az okozóit,a bûnbakokat.nem a "holokausztipar" a gusztustalan,hanem hogy ilyeneket irogatsz.kíváncsi lennék,ha az egész családodat kiírtották volna a nácik, akkor is azon filóznál e,hogy egy egész termet betöltõ szemüvegtömegnek vajon a gazdái meghaltak e vagy csak otthagyták azokat ,mert már ráuntak?
hungaricum 2008 jan. 23. - 08:56:58
(839/2021)
neugassaman: de nem ez lenne a normális? Mármint az, hogy errõl lehet eszmét cserélni? Nem az visz közelebb egy igazság kibontásához (ja igen, elfelejtettem, hogy nálunk az igazság kibontása újabban nem túl divatos magasabb körökben)? Ez lenne a normális. És én semmilyen különbséget nem látok aközött, ha a zsidók mondják meg, mit kell igazságnak venni, vagy ha 50 évig a szovjetek mondják meg a tutit. Lassan le kellene építeni ezt (és a többi) a kettõs mércét. 30 éve még elvittek éjszaka egy nagy fekete autóval "kocsikázni", ha azt mondtad, '56 forradalom volt, vagy hogy Sztálin egy gyilkos. Ma (nálunk még nem, de alakul már) azért csuknak le, ha "holokauszt tagadó vagy (ez pedig akkor is fennál, ha akár csak egy kérdést is fel mersz tenni a hitelességet illetõen).
neugassaman 2008 jan. 22. - 22:58:10 Előzmény hungaricum
(838/2021)
Háát!Auschwitz rettenetes dolgai sajnos igazak, az igazság viszont érdekes!
Én mindkét álláspont változatot ismerem, mindkettõ gyanús!
Az egyik túl sok, a másik meg már majdnem arról szól hogy light-ebb volt mint Recsk!
Ami igaz, az igaz! Mészároltak le rengeteg Zsidót, és sok értékeset is, mint pl - Radnótit, bár vitatják hogy ki volt egyáltalán zsidó-és ki nem!
A történelem leg ellentmondásosabb , és egyben leg undorítóbb Skandalluma volt, és marad tán!
Az is tény, hogy néhol erõs túlzások voltak megfigyelhetõk, ami például a Zsidók égetését illeti, mert egész egyszerûen lehetetlen lett volna annyi testet elégetni, mint amennyirõl számot adtak elsõ nekifutásra!

Alex témájához csak egyet : Hát azért maradt írmagja szépen a becses Zsidó népnek, és az Europa parlamentben egy nem Magyar ember járatta le Magyarországot! Ha az lenne, nem tette volna ezt! Ennyi!
1/10
issti1 2008 jan. 22. - 22:43:22 1/10
(837/2021)
Apukám, pofám leszakad!
Van köztünk egy csalhatatlan bíró, és ez csak most derült kiiii???!!!!
Csak nem te hoztál ítéletet Postabank ügyben is? Netán a Tusnádit is te engedted ki a börtönbõl (kamu)orvosi jelentések alapján?

"Márpedig a magyar igazságszolgáltatás csalhatatlan -legalábbis mindaddíg, míg gyurcsánferi és hittársai vezetik az országot!" -ezt akartad mondani, ugye? :o))))

Esküszöm, ez a hét vicce!!!! :o))))))
1/10
issti1 2008 jan. 22. - 22:37:35 1/10
(836/2021)
Hát igen, ez ciki!
A kínos az benne, hogy nem elsõsorban magát járatja le(neki vastagabb a bõr a pofázmányán, mint tudhatjuk), hanem minket: mi választottuk meg, hagytuk a hatalmon, minket képvisel legitim módon...folytassam??
hungaricum 2008 jan. 22. - 21:51:54
(835/2021)
alex, mit vártál egy ilyen pökhendi, arrogáns, semmirekellõ, újgazdag, posztkomcsi aparatcsiktól?
hungaricum 2008 jan. 22. - 21:50:19
(834/2021)
Ondok, ondok, te tényleg vicces figura vagy. Még jó, hogy nem te bíráskodsz, nélküled is elég "pártatlan" vérbíró van. Ja, Auschwitz és a sok szemüveg? Ne feledd, sok haj is van, és sok cipõ. Most higgadtan gondold végig: ez mit bizonyít? Azt, hogy a tulajdonoduk meghalt? Aztán pedig mondod itt a pontos statisztikákat. Legalább egyet mutatnál, kiskomám. Mert mondani, azt lehet bármit. Egyébként amit leírtam, azt egy dokumentumfilmbõl vettem, amit - és itt jól fogózkodj meg - egy David Cole nevû fiatal zsidógyerek forgatott Auschwitzban, éppen azért, hogy kiderüljön: mi az igazság, vagy ha az nem deríthetõ ki, akkor az derüljön ki, mire van bizonyíték, mire nincs, és, hogy ezek a bizonyítékok mennyire hitelesek. Tényeket közöl és mutat a filmben. És szerinted, ondok komám, ha a tényeket valaki megemlíti, akkor már automatikusan holokauszttagadó? Vagyis magyarra fordítva, szerinted valaki lehet igazmondó holokauszttagadó! Egyébként szerintem a holokausztipar sokkal gyalázatosabb és embertelenebb mint maga a holokauszt, mert nem tudok elképzelni visszataszítóbb dolgot, mint szerencsétlen áldozatok tragédiáját meglovagolni haszonszerzés céljából. Mert bizony, a holokausztra ráépülve a pozitív diszkrimináció és a feltétel nélküli védettség (a kárpótlás címén bezsebelt EUR milliárdokról nem is beszélve) kiváltságát egy nép kisajátította magának. Magyarországon (is) tettenérhetõ mindez, még a törvényhozás szintjén is ,mert pl. mi másnak nevezhetõ az, hogy a holokauszt tagadása több országban is bûncselekménynek számít. Valyon miért nem számít annak az Indiánok kiírtásának tagadása, vagy Sztálin népírtásának tagadása? Vagy magyar példánál maradva, minek nevezhetõ a zsidók különös és egyedi (csak nekik van megengedve) öröklõdési szabályozása (arról van szó, hogy ha egy zsidó örökös nélkül hal meg akkor a vagyona nem a magyar államra száll, hanem azt egy politikusokból és azonos számú zsidóból álló bizottság döntése alapján kizárólag valamely zsidó szervezet örökli).
1/10
alex4427 2008 jan. 22. - 21:36:24 1/10
(833/2021)
Lazítsunk!:(

Az Európai tanács közgyûlésén egy felszólaló tisztelettel, felállva - a jelen lévõ magyar miniszterelnöktõl, az igazmondás felõl érdeklõdött.
Amit Gy. válaszolt az a szokásos, magyar fülnek ismerõs hablaty!
DE ahogy válaszolt, ülve, elterpeszkedve, a la Havas Henrik!
Magyarország miniszterelnöke bemutatta az újgazdag bunkó magyar stílust! Európának!:((((((((((((((((((((

Ha én, egyszerû turistaként megyek külföldre, akkor is igyekszem NEM szégyent hozni Magyarországra!
10/10
ondok 2008 jan. 22. - 20:50:40 10/10 Előzmény hungaricum
(832/2021)
Visszaköszönnek a holokauszttagadó Irwing idióta érvei.nem igazán nyitnék vitát errõl az újnácik által kedvelt témáról.Érdekes módon a túlélõk visszaemlékezései egybevágnak,az említett számú embertömeget precizen bekönyvelték a vasuti szállítmányozók, a filmarchívumok az összegyüjtött szemüvegtömeg pl.meg mind hamisítvány ugyebár?
Aztán meg a Tánczos 99.99% ,hogy a valódi gyilkos.Nézd meg a Spektrumon,hogy jóval kevesebb hátrahagyott nyom is egyértelmû bizonyíték.Az az óhéber duma,hogy a rendõrség direkt rákente a nyomokat a kezelés során meg egyszerûen nem igaz.N+1 bíró megnézte ennek a lehetõségét ,mind kizárta.Aztán még két apróság:1. Tánczos beismerte tettét,és utólag amikor felokosították letagadta. Nehogymár a spanyol inkvizíció korát éljük,ilyet senki nem ismer be ,akárhogy megvernék esetleg,ha nem õ a tettes.2. bár tudom ,hogy nem szép dolog,de én azért hiszek abban ,hogy ránézésre ,akinek van emberismerete tud következtetni,legalábbis annyiban,hogy az illetõ a grállovag vagy egy lombrózó típusú,akinek a szeme sem áll jól.Nos rá csak rá kell nézni, abberált feje van.
1/10
issti1 2008 jan. 22. - 12:34:01 1/10
(831/2021)
Ha már ez a szerencsétlen Tánczos elõkerült, meg tudná nekem valaki mondani, hogy mi lehet e mögött az ügy mögött?Vagy csak a magyar
(i)gazságszolgáltatás hozza a saját formáját, mint a Móri ügyben anno? Ott legalább utólag kiderült a hiba, de itt teljes a káosz: nyomozás-kihallgatás módja necces, bizonyítékok kezelése necces, bírósági szakasz necces. És végül: ha már elítélték szerencsétlent egy 11éves lány megöléséért, akkor hogy jön ide a 11 év börön??! Könyörgöm, tényleg ennyi jár ma egy ilyen súlyú bûntettért?

Ez az egész totál gáz és totál kár!!
hungaricum 2008 jan. 21. - 21:36:14
(830/2021)
hát kedves Ondok, nem lepõdtem meg. Auschwitzban a legoptimistább számítások szerint is max. 1,1 millió emberrel tudtak volna végezni a híresztelt módszerekkel. A 4 milliót ugyanis a tábort felszabadító oroszok mondták elõször. És semmi bizonyítéka sincsen pl. annak, hogy a gázkamrák tényleg léteztek. Auschwitzban egyetlen gázkamra maradt fent, (a másik kettõt felrobbantották, így nem lehet tudni, mi is volt az pontosan, hpogyan is nézett az ki) és képzeld el, az a mai formáját a második világhábor után nyerte el. Ugyanis átépítették, 4 vagy 5 helyiséget nyitottak egybe, és a nyílásokat a plafonon (amiken állítólag a cyklon-b dobozokat dobták be) is a háború után nyitották. Sõt, érdekes módon az állítólagos gázkamrában vett minták laboratóriumi elemzése elhanyagolható mennyiségû ciánt mutatott ki, míg a fertõtlenítõ helységben vett mintákban a cián mennyisége több tízszerese/százszorosa annak, amit a gázkamrában mértek. Sajnálatos módon nincs semmilyen bizonyíték arra, hogy a népírtás Auschwitzban olyan formában és akkora mértékben történt, mint ahogy errõl a hivatalos propaganda szól. Persze olyan sincs, ami teljesen cáfolná, hogy történt egyáltalán népirtás, ám minden jel és számítás arra mutat, hogyha volt is, az jóval kisebb mértékû lehetett csak. És itt nem beszéltem az ellentmondásos tanúvallomásokról, és a Nürnbergi per óta bebizonyosodott hazugságokról (pl. az, hogy zsidókból szappant fõztek). És az nem meglepõ, hogy kínvallatással bármilyen vallomást ki tudtak szedni a háborús bûnös vádlottaktól, hiszen végtére is Tánczos Gábor is bevallotta a nyomozás során bûnösségét, holott - hasonlóan Lee Hrvey Osvaldhoz - szinte biztosra vehetõ, hogy csak õ nem tudta elkövetni azt a gyilkosságot.
10/10
ondok 2008 jan. 21. - 21:13:00 10/10
(829/2021)
Nincs szükség különösebb okfejtésre,a holokauszt megtörtént,ezt még a kétségkívül magas IQ-jú GÖring, von Pappen stb is elismerte Nürnbergben.Bizonyítják a felvételek és a precíz német-magyar szállítmányozási statisztikák, kimutatások.Lehet vitatkozni, hogy Auschwitzban v. más táborokban mondjuk 3 v.4 millió embert öltek e meg,de az elképesztõ tényeken ez nem változtat semmit.Magyarországon konkrétan hiányzott kb 600000 zsidó,akiket ugye vagy táborba v. munkaszolgálatra vittek,nem a frontra. 1941-ben konkrétan összegyüjtöttek a Dob utcánál lévõ kisebbik zsinagógában 15000 zsidót és kiszállítva rögtön megölték õket ,a konkrét nevek olvashatók a falba vésve.Úgyhogy ezeknek a tényeknek a kétségbe vonása nem csak gusztustalan ,de kultúráltabb országokban bûncselekmény is.
Ráadásul egy tõröl fakad azzal a kultúrkörrel,amelynek exkluzív példája látható az Indexen pl az olaszliszkai per kapcsán bemutatott cigányellenes meetinget tartó nagy magyar gárdistákkal.
Érdemes megnézni azt a reprezentatív társaságot,ahogy Szálasizik, fél v. tökrészegen mondogatja a sültparaszt hülyeségeit, melyek végsõ konklúziója,hogy Halál a cigányokra és a zsidókra! Ezek az emberek ráadásul nem is kisebbségi pozicióbol lettek ennyire bunkók és primitívek, ellentétben a cigányság primitívjeivel.
1/10
issti1 2008 jan. 21. - 17:01:04 1/10 Előzmény issti1
(828/2021)
Én is már csak arra várok, hogy az az undok ondok megadja a jóéjtpuszimat, amivel tartozik!
hungaricum 2008 jan. 21. - 16:41:21 Előzmény neugassaman
(827/2021)
neugassaman: azért van csönd, mert én pl. várom ondok okfejtését Auschwitz ügyben, de láthatólag elbújt a válaszadás elõl. Érdekes dolog, mert éppen oda jutottunk, hogy eldõljön: fasiszta és holokauszttagadó (istenem, micsoda egy sötét bûncselekmény is az) vagyok-e. Nincs más hátra, várok tovább. Te tudsz valamit Auschwitzról, amit esetleg ondok is tudhat?
neugassaman 2008 jan. 20. - 20:04:54
(826/2021)
Nagy a csend! Félreértés azért ne essék! Gondolom, mindenki inkább kultúráltan közelíti meg a témát, Issti is sugallta a felülemelkedést, ugy hogy ezt a tisztelet Ondok Bajtársunknak is kijár!
Amit jóval lentebb írt nekem választ, az tényleg rendben volt.
Szoval, nincs tul sok mûködõképes ötlet amit meg lehetne valósítani a jelen helyzetben, és drága kormányunk kétségbeesett tehetelenségében, az általuk elb*szott dolgok helyreállítását is tõlünk kéri!
Ez megy tévén, rádión, egyre sûrûbben!
Te vagy Magyarország, és Te is fogod megváltoztatni, mert rajtad múlik - ezt skandálja csak egyre!
Mi jöhet még?!
neugassaman 2008 jan. 19. - 08:31:31
(825/2021)
Naa! Igen! Ez egy nagyon rendezett és érdemi megfogalmazás, és ezzel most teljesen egyet is értek!
Én csak egyet nem szeretnék Ondokom! A földek ne kerüljenek külföldi kézbe! Nem bánom ha némely vállalatban lenne , de ott sem többségi részvényük, de a földet ne áruljuk már ki a seggünk alól! Ez az egy, amit megbocsájthatatlannak tartok!
A cigány kérdésben, teljesen egyetértünk!
Mennyivel jobb így beszélgetni!
Bonus iudex damnat improbanda, non odit.
1/10
issti1 2008 jan. 18. - 22:37:58 1/10
(824/2021)
..és akkor mellesleg már lehetne egy népirtástani történelmi összehasonlító táblázatot nyitni, Sztálin papa, kontra holokauszt témakörben: ez is érdekes tényeket mutathat!

Jó éjt, addig is!
hungaricum 2008 jan. 18. - 22:35:16
(823/2021)
akkor inkább várok holnapig. A házi feladatod: hol van Auschwitz? Hány zsidót öltek meg ott? Milyen módszerrel? Milyen bizonyítékok támasztják ezt alá? Hol van az Auschwitz I. táborban a rabok úszómedencéje? Hol van ugyanebben a táborban a rabok színháza?
Kezdetnek elég lesz ennyi tesztkérdés, lássuk csak szajkozód amit hallasz itt-ott (mert arról tesznek, hogy folyamatosan halljad), vagy tényleg van valamekkora tudásod is a matériában.
1/10
issti1 2008 jan. 18. - 22:34:20 1/10
(822/2021)
Jó éjt pici babák, én is megyek: ha nincs Ondi, nekem sincs miért maradni!! :o)))