9/10
JWfan 2012 nov. 04. - 23:13:52 9/10
(9/9)
Én beszereztem a filmet eredeti nyelven angol felirattal (sajnos magyar feliratot nem találtam hozzá), de még így is sokkal élvezhetõbb, mint a szinkronos verzió.
10/10
gabriell71 2011 aug. 01. - 08:45:43 10/10 Előzmény Martus
(8/9)
Én Martussal értek egyet leginkább. Sajnos az életben nem minden fekete és nem minden fehér. A kettõ között rengeteg árnyalat van. Szerintem ez kettõjük között messze nem csak a testi kapcsolatról szólt. Ez is egy szerelem, csak nem konvencionális. Rég láttam ennyire nagyszerû filmet, nagyon a hatása alá kerültem.
lacy 2011 júl. 30. - 22:48:50
(7/9)
ez a minõsíthetetlen szinkron ennek a minõsíthetetlenül szar ócska szemétre való movies-nek a sajátossága. A bánatos rohadt életért kell ránk erõltetni, a kötelezõ kábeles csomag részeként? Én ezen a tetû adón még egy filmet sem bírtam végignézni, noha lehetett volna jó is, de vagy a szinkron vagy valami más pl a sok barom reklám meg az állandó angolul kiírt idézetek a szar zenével az agyamra mennek.
Bocs ez nem a film hibája. csak ezen az adón megy...
kemenykati 2011 márc. 28. - 09:34:03 Előzmény sector55
(6/9)
Én is csatlakozom. Nyilván ezeknek a szenvtelen, fahangú "magyar hangoknak" kell a legkevesebbet fizetni. Így - minél több pénz marad, annál jobb - kapjuk a remek filmekhez a minõsíthetetlen szinkront.
sector55 2011 márc. 15. - 12:45:50 Előzmény kormic
(5/9)
Csatlakozom az elõttem szólóhoz !
SZÖRNYÛ a szinkron, teljesen élvezhetetlené teszi a filmet !!! Valamikor a 80-as évek elején voltak ilyenek, amikor a video (VHS) kezdett elterjedni és egy monoton hang "szinkronizált" minden szereplõt. Ha nem tudják normálisan megcsinálni, akkor már inkább legyen feliratos ! Sajna ezen a csatornán láttam már másik ilyen filmet is ...
kormic 2011 márc. 14. - 21:14:07
(4/9)
Most kezdtem nézni, a szinkron csapnivaló. :(( Csupa fahang, szinte látom, ahogy olvassák a szöveget, zéró érzelem. Pedig a színészek jók...
Martus 2010 febr. 15. - 11:31:51
(3/9)
Nagyon tetszett a film. Egy hétig a hatása alatt voltam.Szeretném mégegyszer megnézni,de ezen a héten sem adják le.Nem értek egyet azzal a hozzászólással, hogy a "nõkre ez jellemzõ". Mindenki a szerelmet,örömöt, társat keresi és ha azt egy személyben nem találja meg akkor keres más lehetõséget.Azt hiszem ez a film is ékes bizonyítéka volt ennek egy kicsit megfûszerezve..........!?
10/10
vitkovits 2010 jan. 26. - 20:08:55 10/10
(2/9)
Az, kedves Green Purple, hogy az orgazmus sokkal fontosabb, mint a szerelem.
10/10
vitkovits 2010 jan. 26. - 19:57:30 10/10
(1/9)
No, nem a kivitelezésért, hanem a forgatókönyvért 10-es ez nálam. Istenem, de jellemzõ ez a nõkre, nem csak az indiaiakra, meg a cigány csajokra, hanem úgy általában. Minden tiszteletem a szerzõknek és a (nõnemû!!!) rendezõnek.

Bezzeg a Movies24 ezt abszolúte nem ismétli a belátható jövõben; ellenben a "néger-orvos-hazatér-Dél-Afrikába-és-ott-szívatják" filmet az elmúlt hónapokban negyvenkétszer leadták...