Téma: Fûrész III.

10/10
feeco 2008 máj. 17. - 19:46:25 10/10 Előzmény Anteris
(194/294)
Hála Istennek.. Legalább nem takarják le a fél képernyõt a hülye sárga plecsnikkel.. Üdvözlöm az újítást.. - ha már fizetõs csatorna, nem a karikáért dellázok, hanem a jó képminõségért..
Anteris 2008 ápr. 25. - 22:50:35
(193/294)
mi van, HBO-n megszünt a korhatárkiírás??
10/10
ALEX94 2008 ápr. 22. - 18:56:09 10/10
(192/294)
Hehe...na szerintem haggyuk abba. Nekem tetszik a film neked nem ennyi....ez van..Az viszont igaz hogy a 2. és a 3. részben már tényleg nagyon nagy volt a hangsúly a gyilkoláson mint a többi dolgon...de azért még nézhetõ.....de vki nem szereti...Amugy én csak azért irtam ide mert láttam hogy egyesek úgy szidják a filmet hogy már jobban nem is lehet..én meg próbáltam megvédeni több kevesebb sikerrel....De a 4.részt még nem láttam..:((((( mind1..
csancsy 2008 ápr. 22. - 16:10:30 Előzmény ALEX94
(191/294)
Bocsi, azt hittem, rám értetted, mert hozzám írtad:)
Amúgy 2 dologban egyetértek veled, egy normálisan lehet véleményt mondani, és indokolni, nem kell bunkó módon minden káromlást mondani rá. kettõ (amit én is kifejtettem) tényleg a horror lényege, a vér, gyilkosság. stb...
6/10
yoyo444 2008 ápr. 22. - 14:48:57 6/10
(190/294)
Hejj azon nem kell összeveszni, hogy valakinek tetszett, valakinek meg nem. Eltérõ az ízlésünk. Szerintem a maga mûfajában nézhetõ film. Szerintem.
zee944 2008 ápr. 22. - 14:34:08
(189/294)
Én a Notepad-dal többé-kevésbé elégedett vagyok.
10/10
ALEX94 2008 ápr. 17. - 09:47:18 10/10
(188/294)
Maddox! Az az elgondolkodtató a filmben amit te sajnos nem értesz meg benne, és elmondani nem tudom.Jajj bocs nem én nem azt mondanám igazán erre a filmre hogy elkodolkodtató hanem izgalmas,véres,megfelelõen adagolták a feszültséget, és jó a sztori.(ami egyes horrorokban nem nagyon van..!)de ha valaki nem szereti a horrort akkor ezt a filmet se fogja szeretni se megérteni a lényeget. szerintem ezek kellenek egy jó horrorba: izgalom,megfelelõ feszültségadagolás,egy kis vér,sokkolás,borzalom,jó sztori szerintem ebbõl áll ami igazi Horror. Leglábbis szerintem. Ez csak az én véleményem de ha valakinek nem tetszik attól még nem kell lesz*rozni.miért nézted meg???????? a címét tudtad mielõttt megnézted volna. Tudhattad volna mi lessz benne. FÛRÉSZ. szerinted ebbõl a címbõl mi jut bárkinek az eszébe???(aki nem szereti a horrort) csakis vér.semmi más sajnos! De én nem azt mondom hogy senki se mondja el a véleményét csak ne sz*rozza le. Ja és még valami..Maddox! Nem kénel lenézni a Microsoft-ot a világ legnagyobb számítógépvállalata! nemtom mér mondod az msn-re hogy sz*r...Légyszives nekem meg ezt fejsd ki..én kifejtettem amit kértél. Ha valami rosszat mondtam rád akkor bocs csak naon szeretem a filmet!!!
6/10
yoyo444 2008 ápr. 16. - 08:33:36 6/10
(187/294)
Szerintem az elsõ rész volt az igazi, nekem nem igazán tetszett a "szegény apa, aki nem tudja feldolgozni fia elvesztését" sztori és az sem, hogy mindenkinek megbocsátott, próbálta megmenteni õket, de végül egyiket sem sikerült... na mindegy, egyszer meg lehetett nézni
10/10
pleb 2008 ápr. 15. - 19:26:27 10/10
(186/294)
Jah télleg, beugrott!!!
10/10
ALEX94 2008 ápr. 13. - 16:09:54 10/10
(185/294)
De még ha a csaj ki is kapcsolta volna a gépet akkor is meghalt volna mer a gép a bordáihoz volt rögzítve. tehát kár volt elõtte szenvedni a sósavval. Max annyi lett volna ha kikapcsolja a gépet, hogy nem rándul szét, és ott ál amíg észre nem veszi valaki...(ugyse vették volna észre egy ideig)....
10/10
ALEX94 2008 ápr. 13. - 16:05:18 10/10
(184/294)
Na semmi baj én emlékeztem rosszul..már nagyon rég láttam a filmet sajnos. Nos igen az a csaj kivette a sósavból a kulcsot, de vagy elejtette vagy nem nyitotta ki idõben a gépet (már nemtom melyik volt) és kiszakította a bordáit a csapda..(durva volt) de azt hogy mér rabolták el azt a hangfelvételbõl tudod meg, amit Jigsaw mond. Tehát úgy halt meg hogy kiszakította a csapda a bordáit és......nem mondom tovább...
10/10
pleb 2008 ápr. 13. - 14:47:20 10/10
(183/294)
Alex bosi h most belédkötök, de Kerry az a csaj ovlt a 3-ban, aki a másodikként halt meg, tod akinek a savba kellett belenyúlnia a kulcsért, csak utána elvesztettem a fonalat, mert nem tom, hogy hogyan is halt meg? Akirõl te beszélsz, hogy megmûtötta Jigsaw agyát az Lynn volt.
csacskazsazsa 2008 ápr. 12. - 23:29:34
(182/294)
Igazad van Alex ! Jobban le sem írhattad volna! Szerintem nagyon elgondolkodtató film és akinek nem tetszik az ne nézze!!! Ennyi :)
10/10
ALEX94 2008 ápr. 12. - 21:01:43 10/10
(181/294)
Pleb!! Szerintem ha jól emlékszek akkor Kerry az az orvos aki mûtötte Jhont!(Jigsaw-ot) ha õ az akkor azért rabolták el hogy meggyógyítsa Jigsaw-ot (de Amanda nem tudta hogy közben õt "teszteli" Jigsaw) és asszem féltékeny lett Kerry-re és hasbalõtte ha jól emlékszem....de Jigsaw nem akarta hogy meghaljon Kerry õ el akarta engedni csak közbe a hapsi elvágta a nyakát....Kerrynek semmi "bûne" sem volt csak azért rabolta el Amanda hogy meggyógyítsa Jigsaw-ot ami nekem nagyon tetszett..(Az agymûtét)..Jah és csanita! bocs nem rád értettem...te semmi rosszat sem mondtál... láttad és egyszerûen nem tetszett...ez van ..de te nem hordtad le a sárga földig a filmet annak ellenére hogy nem tetszik...nem ugy mint mások....Üdv: Alex
10/10
pleb 2008 ápr. 12. - 13:25:39 10/10
(180/294)
Alex teljesen igazad van. Csak néhány dolgot nem értek a filmmel kapcsolatban. Pl a 3. részben Kerry nyomozót minek kellett megölni? Neki csak annyi "bûne" volt, hogy túl sokat dolgozott, ilLetve depressziós volt, miután Eric, a nyomozó társa is csapdába esett. Meg azt nem értem, hogy moSt hogyan is halt meg Kerry, miután megszerezte a kulcsot?
csancsy 2008 ápr. 11. - 21:52:06
(179/294)
Én láttam, és egyszerûen nem tetszik, ennyi, énnekm más tipusú horror tetszik.
amúgy ebben nincsenek öldöklések? nekem nem magával a gyilkossággal van a bajom, ha lehet így fogalmazni, hanem a módjával, kicsit kíméletesebb lehetne a gyilkos, amúgy más gondom nincs vele. de mint írtam ez az én hibám, mert én túl érzékeny vagyok ehhez ennyi, amúgy pedig semmi ronda szóval nem illettem a filmet:)
Amúgy a kör tetszett nekem, fõleg az, hogy apránként kiderültek a részletek, de csak az elsõ rész. amúgy sztem a horrorban a lényeg az öldöklés, és az ehhez társuló látvány, legalábbis sztem.
többiek, meg nem tudom, hogy vannak ezzel, én csak elmondtam véleményem:)
10/10
ALEX94 2008 ápr. 11. - 17:14:14 10/10 Előzmény csancsy
(178/294)
Na most...elõször is azokhoz szeretnék szólni akik azt mondják erre a filmre és az elõzõ 2 részre hogy ilyen elmebetegeknek meg hülyéknak valóó na most ez nemigaz!!!!!! Szerintem legalábbis nem! Mert akik meglátják a film címén hogy horror meg ilyesztõ azok gyorsan beírják hogy baromság meg ilyenek...mielõtt megnéznék értelmesen!!(akik megnézték és nem tetszik nekik azoktól bocsánatot kérek!)De most nézzük az általános problémát...Az a baj hogy mindenki azt hiszi a horroról hogy hülyeség!!!Na most ez némely filmekre igaz! Pl: 'A Kör' vagy a 'Sziklák Szeme' na ezek a horrorok tényleg arról szólnak hogy ölnek benne mint álat és az ártatlan áldozatok pedig megpróbálják megölni a gyilkost...(sokszor sikertelenül) De a SAW az egy "picit" más! Mert nézzük csak kiket 'öl' meg John??? Drogosokat,gyilkosokat,kukkólókat vagy élõsködõ ügyvédeket. Csak olyanokat akik csak 'terhek' az emberiség számára..És nem csak ez a lényeg... Nézzük például a Sziklák szeme-t na mi a lényeg?????Van egy lakókocsi ami defektet kapott a sivatagban és nekiment a fának...1-2 nap mulva jönnek a gyilkos 'mutánsok' és sorra mészárolja le az egész csládot!!! Jujj mondhatom nagyon izgalmas!! De elkezdtem nézni a SAW 1-et néztem néztem és fél óra mulva már gondoltam hagyom a francba az egészet gondoltam ez is csak egy hülye horrorfilm!!! De másnap végignéztem és nagy meglepetés volt a számomra egy horrorfilmtõl ez a nagy fordulat a végén.. és 2-szer néztem meg mire megértettem a végét! ugyanez a 3. résznél...Szóval aki csak értelmetlen gyilkolást akar nézni az nézze a Sziklák Szeme-t vagy a Kört..Aki egy értelmesebb horrot akar nézni amin gondolgozni is kell az nézze meg a SAW 1 2 3 4-et De egy tipp akik nem akarják megnézni a gyilkolós részeket.. az eltekeri vagy addig nem néz oda amig gyilkolnak és csak a szövegre és a lényegre koncentrál. Nemtudom mér kell olyanoknak beírni akik vagy nem látták vagy nem értik meg a lényeget és leírják a sárga földig a filmet....Na csak ennyit akartam mondani amugy 14 éves vok xd De nálam a film 10/10 az esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek! Üdv:Alex
csancsy 2008 ápr. 04. - 23:40:32
(177/294)
Ne haragudjatok, nem írtam ki, hogy SPOILER!!! bocsi, elõre, akinek lelõttem a poént, véletlen volt. sajnálom.
csancsy 2008 ápr. 04. - 23:37:23
(176/294)
***Spoiler***


én pont a legdurvábbat (ismerõseim mondták, akik látták a többi részt), ezt a részt láttam. hát, valami "szörnyû" volt, nagyon ijesztõ, teli "vérrel", fõleg a csapdák voltak kíméletlenek.(sósav, összenyomás, kibelezés...). hát, amikor saját magukkat kínozzák, csak hogy ne haljanak meg!!! én inkább választom a halált, mint hogy ilyen fájdalmat érezzek, én irtózom a fájdalomtól elég "betegesen". Amúgy így elkezdtem gondolkozni, hogy én a doktornõ helyében rég felrobbantottam magam, és õt is. fõleg, akkor "gyûlöltem", és "kívántam" a jól megkínzott, szenvedett halálát a gyilkosnak, mikor láttam, hogy mit össze nem szenvednek az áldozatai. de az agymûtét sem volt semmi. sztem ez egy kicsit túl sok, túl durva az "én kicsi érzékeny lelkemnek":):):):):). a kaptár is horror, és azt még én is meg tudtam nézni. Amúgy azért néztem, mert mindenki mondta, milyen jó, én meg kíváncsi voltam.
10/10
pleb 2008 márc. 03. - 17:16:15 10/10
(175/294)
A film 3 része már nem olyan jó, mint az elsõ és a második, de még mindig nézhetõ darab, nekem még mindig tetszik. A csapdák ötletesebbek, mint valaha, habár a csavar a végén, már kiszámítható volt.

***SPOILER***
Én sejtettem, hogy a két ember egy házaspár, csak Amanda próbáját nem. Azért kár, hogy Dina Meyer (Kerry) meghalt, hiányozni fog :). Több szálon futó cselekmény volt, de inkább a dokinõs szálat láthattuk többet, mint a ,,dühös apa" szálat.