Neli 2012 dec. 19. - 16:25:15
(414/2174)
:D :P bocsi, de kit érdekel Cecilia? :D :P már nem azért... sztem egyre feleslegesebb, már nem is emlékszem, mikor láttam utoljára, rég nincs szerepe... régebben volt, akkor oké, de most... sztem tök érdektelen...
persze nyilván más nem így gondolja, nem akarlak megbántani, csak én így látom...
egyébként még a heti részeket nem láttam, majd most fogok mindent csekkolni (mind2 soriból :P)...
offtopic
handi99 2012 dec. 16. - 14:57:05
(413/2174)
Ja, és Cecilának találhatnának már egy férjet...
offtopic
handi99 2012 dec. 16. - 14:56:32
(412/2174)
Szia! Még csak a csütörtökivel végeztem. Jó volt a vetkõzõs jelenet, bár az jobban tetszett, amikor S aludt az ágyban, aztán bejött W. S kitakarózott, W meg egy ideig nézte, aztán gyorsan betakarta. :D
Januárban fejezik be a sorozatot. Az elsõ v. második héten. Ximenának és Gabriel Valenzuelának jó hosszú két év jutott. Kifogták a két leghosszabb sorozatot egymás után (LCDAL és CV). Kb. 2 hónap pihenõjük volt a kettõ között.
Neli 2012 dec. 16. - 14:22:05
(411/2174)
na most néztem meg a pénteki részt, a végén már utolsó részeket harangoztak be jövõ héttõl... akkor még idén vége lenne? passz...
de megint a szokásos szószban vannak Miguelék, alig értek haza LA-be, vágták is õket a sittre drogért... :S tuti Yvonne buherált vmit :S na az is, felhívja a végén Jesust, hogy terhes, elkezdi a pali a szokásos rezignáltságával, na és az enyém vagy Valdezé? :D :P hát remélem, elõbbi :D :P különben gáz lesz :S ja J. meg lefeküdt a kis feketehajú csajjal, és Sammy meglátta másnap a nõt törcsiben :D :P Willy viszont elment, pedig S. még le is térdelt elé, hogy ne hagyja el, sõt sírva könyörgött neki, de hiába :S :S szívás :S :S
hétfõn meg Ringo F. parancsára elrabolja JM-t :S ez mondjuk kevésbé izgat, lezárhatnák már :S

a Rostro-ban is a szokásos kavar, elvileg a két csajjal elhitették, hogy õk öltek, de úgy tûnik, mégis marad a marcosos verzió, hát én már nem tudom :S
viszont Taniát azután, hogy megtette, amit akartak tõle (a titokzatos csuklyás alak, akit nem mutatnak, csak a kesztyûs kezét, fogalmam sincs, ki lehet), vagyis Marianát el tudták kapni, amiben segített, most õt, T-t is meg akarják ölni, lekötözték és egy fúróval közelítettek felé :S
ja és Mariana nem tudott elszökni, elkábították, szétvágták a ruháját, lefektették, betakarták, és a hétfõi részben sztem majd Martint keverik bele a dologba (ha Liz elmegy -elmegy végül?-, akkor talán így ölik meg, nem tudom), mert tiszta véresen tér magához Martin, aki amúgy jó 2 rész óta eltûnt és nem lehetett tudni, mi történt vele... :S
sztem megölik Marianát vagy vmi, mert különben honnan lenne a vér, és majd ráverik... :S bár nem tudom, csak találgatok...
Neli 2012 dec. 16. - 12:28:44
(410/2174)
egyetértek :S :D :P én a vetkõzõszámnál nagyon drukkoltam nekik, de sajna a pasi ellenállt még... gondolom, a végére akarják hagyni a dolgot, hogy annál nagyobbat szóljon, de ez akkor is kitolás :S amúgy sztem nem lesz vége még idén, csak jövõre, simán lehet még 2-3 hét... bár nem tudom, vkinek van esetleg infója?
juan-ZSU 2012 dec. 14. - 22:02:00
(409/2174)
Sammy és Willy béküljön már ki!!!!
Neli 2012 dec. 14. - 20:09:43
(408/2174)
na most néztem meg a tegnapi CV-t meg Rostro-t, nem semmik :O :S utóbbiban vmi titokzatos alak Taniával szökésre kényszeríti Marianát, és egy újabb csaj vallotta magát bûnösnek, vmi osztálytárs... :S kezeket fel, aki ezt még érti :D :S

a CV-ben meg hülye JM otthagyta Angie-t, hazudott, hogy bocs, de mégse veszlek el (épp az esküvõre készült a csaj), megbántam, mert haldoklik és nem akarja kitenni a csajt annak, hogy így lássa... :S persze Angie nem örült, mikor a pasi késõbb elment hozzá... Miguelék meg végre visszakapták a babát (ideje volt), W. meg el akar költözni, Sammy útját állta az ajtóban :S :D egyre jobb :D :P
Neli 2012 dec. 14. - 19:29:03
(407/2174)
a tegnapit még nem láttam, de az azelõtti hatalmas volt, ahogy S. próbálkozott a vetkõzõszámmal, de W. otthagyta a francba :D :P bár nem könnyen, de összeszorította a fogát a pasi, és egy jó éjt-tel lelépett :D :P
most legalább visszakapta a csaj a táblás cuccot az esküvõ idejérõl :D :P ott nekem simán megszakadt a szívem, de S-nek nem volt... :S most õ szívta meg :D :P

a Rostro-ban meg gyûléseztek a túlélõk, és ahogy Tania meg Carolina Leon nejével megbeszélte, azt kamuzták, hogy a lelõtt tanár ölte meg a gyerekeket... :S Favelával meg E. felesége tervez vmit... én ezt a katyvaszt már nem tudom követni :S csak ne lennék ennyire kivi, hogy végül is mi a fene történt... :D :P :S
juan-ZSU 2012 dec. 12. - 19:53:01
(406/2174)
ez egy vérfertõzõ kapcsolat, akkor Bernardo még a saját testvérére is rámozdult :S
offtopic
handi99 2012 dec. 12. - 19:46:54 Előzmény mary0114
(405/2174)
Szia! S-W: Ezek a jelenetek nekem is tetszettek. :)
Apuci: :(
offtopic
handi99 2012 dec. 12. - 19:44:51
(404/2174)
Szia! De, igen. Ofelia és Bernardo testvérek... és igen, Fernanda Bernardo (és Ofelia) lánya. Rodrigo Ofelia és Dario fia.
Nem emlékszem, hogy említették volna Ringo apját, ha igen, akkor abból semmi sem maradt meg számomra.
juan-ZSU 2012 dec. 12. - 19:12:32 Előzmény handi99
(403/2174)
Ofelia nem Bernardo testvére? vagy Bernardo nem Fernanda apja? nekem ez már magas hogy ki kinek az anyja, apja valójában és Rodrigo Ofelia és Dario fia?Ringonak ki az apja?
mary0114 2012 dec. 12. - 18:46:51
(402/2174)
Hali!
A Jesus csõbe húzta S-t arra gondoltam, mikor a vetkõzõs jelenet volt. Yvonne meg szemét, hogy képes lett volna lelövetni a babát. Jesus a kislánnyal nagyon cuki volt.
M-F tényleg többet szerepel, mint bárki. Fabiola rohamait egyre kevésbé bírom.
A csajok tényleg tanulhatnának egy kis megfontoltságot. Kíváncsi vagyok S ha rájön, kinek dolgozik, mit szól hozzá. Na meg arra is, hogy W meddig keménykedik S-el.
Neli 2012 dec. 12. - 17:47:26
(401/2174)
na végre tudok írni :D :P köszi nektek minden infót, kb. képben vagyok, pörgetve nézem, a fõbb dolgokat úgy-ahogy leveszem... még apucit nem láttam a strandcuccban, de mindenképp csekkolós dolog lesz :P :D kösz a figyelmeztetést ;) :D :P
azt viszont nem tudom, Jesus mivel húzta be a csõbe S-t? eléggé pörgetem, bár fõleg a JM-es részeket... a rendõrön meglepõdtem, szegény Laura megszívta :S régen nem bírtam, de most kicsit sajnálom :S ha õ is meghal, Jessicának nem marad senkije :S max. a nagyi, de azt nem tudom, hova lett... persze S-ék ottvannak neki, de nem a rokonai...
Miguel nagy a tervével, Yvonne meg egy dög, képes lenne lelövetni egy ártatlan babát :S volt pár beszólása, amit bírtam, na de ez már sok :S :S na és a doki is hülye, még ráfogja a gyerekre a hangtompítós cuccot :S szerencse, hogy Jesus berontott :P jaj, az is ahogy nézte a kicsit, az meg amilyen kis ártatlanul bámult rá, tök édesek voltak :P
W. meg jól félreértette a pasit S-vel, de azért Jesus se volt semmi, ahogy nézte a vetkõzõ csajt :D :P bukjon már le, megnézném S. arcát, hogy W-nek megint igaza volt :D :P sose hisz neki, aztán mindig megszívja...

a Rostro-t is pörgetem, láttam Favelát, Martin a börtönbõl ismeri... õ volt az elsõ próbálkozása, tök édes volt :P :D persze a nõ hárította... :D :P de nem tûnt úgy, hogy õ lenne Eva, bár már nem sokat értek az egészbõl, mindig kitalálnak vmit... :S most elõálltak azzal, hogy Carolina a gyilkos (a modell), akinek anno konfliktusa volt Evával (egy régebbi részben mondták, ott gyanús volt már a csaj), de vmiért én ezt se nagyon hiszem... nem tudom, mit gondoljak, a marcosos verzióról se :S bár az hihetõbbnek tûnik, de sztem még mindig van itt vmi, amirõl nem tudunk :S amúgy az a poén, hogy Marcos megkérte a riportercsaj kezét :D :P bírnám, ha az azt gondolná vagy tévesen, vagy tényleg, hogy Marcos a gyilkos, aki megölte a csaj tesóját is, õ meg pont hozzá készült menni :D :P
na és Martin meg a kiscsaj, hát ez a Caterina nem semmi :D :P beadta, hogy terhes, csak hogy a pasi elvegye és õ megkapjon minden zsét :D :P rafinált :D de azért remélem, nem jön be...
Mariana meg egy hazugsággal leépítette M-t, mert E. megzsarolta, ezért nem ment el vele :S bár ezeket annyira nem néztem vissza, nem volt minden tiszta...
még a tegnapit nem csekkoltam, majd most nézem... írjatok még ;) :P
mary0114 2012 dec. 10. - 20:43:52 Előzmény handi99
(400/2174)
Szia!
Én olyan jókat nevettem a közös jeleneteiken. Ahogy SW féltékenykedett egymásra, nagyon cukik voltak. Viszont elõjöttek az évõdések, ami a sorozat elején volt jellemzõ rájuk. :)
Azért kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velük, mert most Jesus eléggé behúzta a csõbe Sammyt. :S
offtopic
handi99 2012 dec. 09. - 21:29:35 Előzmény Neli
(399/2174)
Csütörtökön megjelent Favela Alicia Ferrer néven és õ lett Ezequiel anyjának az ápolónõje.
Nem vagyok biztos benne, de azt hiszem Katerina beadta Martínnak, hogy gyereket vár tõle.
Az elõzetesben Ezequiel lakásán találkozik Alicia és Martín. Ismerik egymást.
offtopic
handi99 2012 dec. 09. - 21:24:52 Előzmény Neli
(398/2174)
Szia!
187.
F. kirúgta a széket Camilo alól, de a kopasz elkapta õt.
A cserénél F. le akarta lõni Miguelt, de Ringo megakadályozta. A kopasz csak az egyik C-t (Camilot) akarja átadni Rodrigoért cserébe, de végül Clarát is elengedi. A kopasz megmondta F-nak, hogy Rodrigo a testvére ... és, hogy Ofelia az anyja. F. arca. :D
S és W a nappaliban egymásnak estek, de nem lett belõle semmi.
CC szex.
Apuci boxolt Gigantéval, aztán eljátszotta S. elõtt, hogy megtámadták. S. meglátta Apuci lakásán Willy modelljét (Lady-t) és felismerte õt.
Haláli volt, amikor S. elmondta W-nek, hogy a „doki” az õ kedvenc modelljével van.
JM „üzleti útra ment”: befeküdt a kórházba.
Yvonne (Jesús nevében) elraboltatta Almát.

188.
Fabiola Yvonne-t vádolta Alma elrablása miatt.
S mindent megtett, hogy W-t elcsábítsa, de nem jött össze.
Gerardo Duval (a rendõr, aki még soha semmit nem nyomozott ki és mindig az irodájában ül) pénzt kapott Jesús-tól. Már vártam, hogy mikor derül ki róla, hogy korrupt...
Ringonak nem sikerül felkelteni F-t, nem reagál semmire. Rodrigo kedvesen megjegyezte, hogy bárcsak meghalna... Ringonak nem tetszett a megjegyzés. F. végül felkelt.
Yvonne lelõtte, azt az embert aki elrabolta Almát.
Nicolás újra jár.
offtopic
handi99 2012 dec. 09. - 21:21:05 Előzmény mary0114
(397/2174)
Szia! Éles volt a kontraszt: Lady bikiniben, „Dr. Montoya” strandnadrágban, S és W. nyakig zárt ruhában. :D
mary0114 2012 dec. 04. - 22:17:55
(396/2174)
Hali!

186: Willy-Sammy szívatják egymást, érdemes megnézni. Willy a modellekkel, Sammy jön az új fõnökével (Neli kötelezõ jelenet, Varoni strandgatyában :P :D ) Willy bemutatkozik Jesusnak, hogy õ a férje, Sammy kijavítja, hogy az ex-férje. Willy féltékeny. :D
Clara elmegy Ringoékkal, ahol Camilo van, kopasz meg a kislánya kínozzák õket. Megpróbálnának elszökni, de csak verés lesz belõle.
JM egyre rosszabbul van, elmegy orvoshoz is, ha minden igaz tumora van. :S Laura felmondott a rendõrségnél.
F-M szex a sárban, esõben, utána Yvonne befekszik Miguel mellé az ágyba, természetesen Fabiola meglátja õket. :S
CC-t fel akarja akasztani kopasz és F, de valószínûleg nem sikerül, mert elõzetesben még élnek. Miguelékhez került a kopasz embere (Rodrigo?)vele akarja kicserélni a túszokat M.
juan-ZSU 2012 dec. 02. - 12:12:02
(395/2174)
Befejezõdtek a forgatások és az egész twitter ezzel van tele ,olyan jópofa képek vannak :D