offtopic
handi99 2012 dec. 01. - 19:58:38 Előzmény mary0114
(394/2174)
Szia!
Köszi az összefoglalót!
Willy-Sammy: a hosszabbítás átka: annyi minden történt már velük, hogy velük már nem lehet mit kezdeni, mert nem tudnak újat "mondani". Ángela-JM detto. Pár hete már írtak arról, hogy a befejezõ szakaszban Miguel és Fabiola története lesz a középpontban. Tulajdonképpen most õk a fõszereplõk.
Nézettség: stabilan 6 pont körüli adata van, ami jónak számít.
offtopic
handi99 2012 dec. 01. - 19:48:40 Előzmény Neli
(393/2174)
Szia! Köszi!

A "Salvador"-jelenetet már láttam. Nekem is ez ugrott be. :D
Belenéztem ebbe a részbe. Jesús Verdugo régi lakásába költözött.

Valószínûleg én is lemaradásban leszek (mostanában erre sincs idõm), de azért majd igyekszem írni.
Neli 2012 nov. 30. - 05:03:03
(392/2174)
na már MM-csók is volt... :S hát behalok ezeken :S :D :P Martin: mit akarsz?! csaj: téged... :D :P bah :S :D :P
Luciano meg elment az anyjához, hogy segítsen nekik Martin ellen... aztán az anyja kibökte, hogy az apja azért akar részvényeket adni Martinnak, hogy védje Marcost, mire L.: na de mitõl?, erre a nõ: õ ölte meg anno a gyerekeket... :D L. feje :D :P
na és MM már szexelt is, hát kész... a pasi meg a pénzzel húzza a csajt, hogy biztos csak azért :D :P a nõ tiltakozik, aztán nevetnek, Martin mondja, hogy õ nem kész még szeretni, aztán Mariana kezdi, hogy õ se, és akkor mit kezdjenek ezzel az érzéssel köztük (csak vágy...), de végig vihorásznak... hát érdekes... és vége...
Neli 2012 nov. 30. - 04:47:17
(391/2174)
Rostro:

végtelen röhögés :D :P Mariana közölte E-lel, hogy nincs esküvõ, mire az megfenyegette, erre a csaj elment Martinhoz bejelenteni a hírt, és hozzátette, hogy vele akar lenni :D :P hát ekkora hülye tyúkot rég láttam :D :P
Luciano meg zsarolja Martint, hogy feladja a tesóját csalásért, ha M. nem lép vissza a céges részvények igénylésétõl... :S
E. elment a nejéhez, hogy mennyit akar, hogy elváljon és soha többé ne lássák se õ, se a gyerekek... :S
ez a pasi... :S
Neli 2012 nov. 30. - 04:06:41
(390/2174)
továbbiak:
na nem jött be a megérzésem, simán hazamentek... de JM-nek nagyon fáj a feje, és a doki megijesztette, meg kell ismételni a vizsgálatot... Angie nem tudja, JM elõre elküldte, míg vártak...
W. továbbra is hülye, kiköltözött a hálóból, közben míg kint volt, Jesus hívta S-t mint "Salvador", vagyis a megmentõje (ezt a nevet mondta neki a maszkban, mikor megmentette)... :P :D bírtam volna, ha úgy mondja, "tu angel salvador" :D :P régi szép emlékek :D :P
S. pont hallgatott, és ekkor jött vissza W., és ahogy nézett... itt lett vége... elõtte volt még némi catfight M. nõi közt :D :P

holnapi rész:

Jesus vmi tök tuti egyenruhában feszít (közben elutazott õ is LA-be, onnan telefonált, van vmi kérója) :P, és fel akarja fogadni S-t testõrnek... :D :P ez érdekes lesz :D :P

sajna már csak késõbb látom, holnaptól hosszabb távon nem leszek, élõben sztem már nem tudom nézni, csak majd yt-ról... :S valszeg a végét is, de majd írjatok, nem biztos, hogy minden nap tudom csekkolni :S :P
Neli 2012 nov. 30. - 03:49:38
(389/2174)
mai rész:

nagy volt, Jane mindent elmondott Miguelnek, mint "papnak", aki aztán felfedte magát :D és elõtte milyen fejjel hallgatta a csajt :D :P hatalmas volt :D :P aztán ahgy esküdözött meg könyörgött neki :D :P de a csaj csak a kislányt akarta... aztán késõbb nekiesett Yvonne-nak :D :P Jesus elengedte... a csaj meg elment Miguellel...
a kopasz meg elfogatta Camilo-t és kínozza, ott, ahol Miguel volt... :S :S
közben a többiek a reptéren várnak, de van egy olyan érzésem, hogy vmi tuti keresztbetesz ennek... :S :D :P
Neli 2012 nov. 29. - 23:16:57
(388/2174)
:D erre emlékszem, vágottan láttam :D :P
most tényleg meghülyült W., visszanéztem a tegnapit... az a baja, hogy S-nek fontosabb az akció, mint a család, mindig a maga feje után megy, õt meg se kérdezi és mindig neki kell kihúznia a bajból blabla... meg hogy S. elment K-ba, mikor õ megtiltotta... elkezdi mikor S. egy csomót kúszott meg hízelgett, hogy nem mondom el többször, nem akarod megérteni, imádlak, de végeztünk, túl sokszor bocsátottam meg... mondtam, hogy baj lesz, de te akkor is eljöttél... elkezdi erre S., nem gondoltam, hogy komolyan beszélsz :D :P és W. végig morcizott :S
viszont Jane már tudja az igazat, hogy Miguelé a kislány, Verdugo hagyott neki egy levelet (nem is értem)... és mikor F. misét hozott össze V. szülinapjára, hogy elkapják M-t, Jane bement gyónni, és ki volt a pap? :D :P Miguel :D :P persze Jane még nem tudja... elkezdi a pasi, gyónd meg a bûneidet, mire a csaj: az egyetlen bûnöm, hogy szeretem Miguel Valdezt :D :P erre a pali ahogy nézett :D :P és itt lett vége...
juan-ZSU 2012 nov. 29. - 20:23:36
(387/2174)
Most Willy normális?Mi baja van?Ne már hogy a legjobb párt így tönkre tegyék! :( Mindig elolvasom mit írtok és mostanában abba nézek bele ami az olvasottak alapján érdekesnek tûnik.
A magyarba is pont összevesztek :( az a bolond Willy tényleg lefeküdt azzal a titkárnõvel mert ha már Sam így is azt hiszi,hát tényleg megtette :S de Sam milyen mérges lett, behúzott neki egyet meg fegyvert fogott rá xD
Neli 2012 nov. 29. - 18:30:57
(386/2174)
üdv, új tag :D :P

köszi a beszámolót :) asszem egy részérõl én is írtam, csak a többirõl nem (vacakolt a gép, a tegnapit még nem is láttam)... Jesus nagy volt :D :P még tök ráérõsen kiszáll, vizsgálgatja meg szagolgatja a csajt, elkezdi ez egy bátor és szép nõ illata :D :P és csak utána viszi orvoshoz :D :P kész :D :P
Willy sokkolt... :S :S nem tudom, mit akarnak ezzel, de nagyon nem tetszik :S :S
mary0114 2012 nov. 28. - 18:15:31
(385/2174)
Sziasztok!

Cv-182: Ferndanda, Ringo, Willy találkoznak a JM-A-Miguel trióval, ott adják át Willyt. Hogy ez direkt, vagy véletlen volt, nem tudom. Kopasz lelövi S-t, de szerintem csak valami kábító lövedékkel, utána itat meg vele valószínûleg mérget. Teljesen véletlenül arra jár Jesus, õ viszi el a dokihoz. Doki hívja fel Y-t, hogy nála van S. Willy meg megérzi, hogy valami nincs rendben. Az nekem talány, hogy mi köze van Sammynek Jesushoz. Áááá Kopasz öngyilkos akar lenni, de Rodrigo megakadályozza (a hülye). A Nico-Jessica találkozó tényleg aranyos volt. Willy most komolyan nem bocsát meg Sammy-nek???? Vagy esett a nézettség, és tudják, hogy õk kellenek a népnek? :P
Neli 2012 nov. 28. - 05:17:11
(384/2174)
Rostro ma:

én komolyan nem értem ezt a Martint... :S nem volt elég neki Mariana, aki úgy tûnik, a kiscsaj miatt berágott rá, most még azzal is összegabalyodik :S elvileg Caterina bedrogozta, mert le akart feküdni vele, és elõadta reggel, hogy milyen király volt, de én nem hiszem, hogy bármi is történt volna... a pasi nem emlékezett, de tegnap nem itta meg az egész piát, amiben a drog volt, szóval... és ahelyett, hogy M. végre lerázná ezt a szeszélyes kis libát, még ott vigyorog, hogy tényleg jó voltam? meg ilyenek.. .:S :S kész :S mikor iránta is max. ugyanolyan vágyat érez, mint Mariana iránt... :S Antonia már mehet is a levesbe, szegény :S jó, M. nem gyászolhatja örökké meg hát pasi, de már eszébe se jut :S
a vége volt az igazán érdekes amúgy, arra legalább tudtam figyelni, nem bosszantott... :S Mariana lenyúlt pár régi levelet E. padlásáról, amik el voltak rejtve, Martinnak írták õket még régen... persze csak egy gyerekkezet mutattak, de az volt bennük, sajnálom, hogy ezt tettem és a helyemen vagy, nekem kéne ott lennem a börtönben satöbbi, meg már sose mosoylgok többé, borzalmas volt, ami történt... és Martin fennhangon kérdezte közben, hogy ezt mégis ki írta... hát elvileg Marcos, nem? és hát tudja, akkor minek kérdezi, mert hát õt hiszi gyilkosnak... én már nem tudom, eddig én is, aztán hogy E. volt, de ma a pasi megint elbizonytalanított, ezt utálom :S
Mariana csak nézett rá... ja E. exe meg balhézott, hogy a volt pasija szerint E. a gyilkos, az meg tagadott, de bevallotta, hogy az ürgét anno õ lõtte le... :S
holnap meg a béna pasit a kórházban, a szeretõt el akarja intéztetni egy nõvérrel Leon felesége 8azzal, aki Antoniát is megölte)... :S egyre jobb... :S :D :P
Neli 2012 nov. 28. - 04:12:21
(383/2174)
a mai CV-bõl nem sokat láttam, mert véletlenül letöröltem vmit a géprõl, amit nem kellett volna és azt hajkurásztam, utána meg nehezen jött be az adás... :S szóval kb. az utolsó negyedóra volt csak meg, majd holnap visszanézem...
viszont sokk volt megint, a legvége fõleg... :S W-ék megtalálták S-t az orvosnál, él (ugye a kopasz rálõtt, de nem tudom, mi volt), az orvos hívta Yvonne-t (ja közben ugye W. is kiszabadult vhogy), aztán mindenki balra el, de W. a végén közölte Sammyvel, miután azonnal csókolni kezdte :D :P, hogy imádja meg satöbbi, de õk itt végeztek... :S Sammy ahogy nézte :S én nem is értem ezt az egészet, mit akarnak ezzel?? :O :S most komoylan azt nem tudja megbocsátani W., hogy S. elment K-ba? :O :S bahhh :S
viszont Miguel ari a kislánnyal :P ja és Laura hazavitte Jessicát Nico-nak :P :D az tetszett :P
ja és Jesusnak is köze van Sammyhez, de nem tiszta még... õ is ott volt az orvosnál, és úgy tûnik, érdekli a csaj... megkaptuk az új jefét? :D :P :S és felvette V. maszkját is, komoly látvány volt :D :P

eddig ennyi, a többirõl késõbb írok :)
Neli 2012 nov. 27. - 23:28:03
(382/2174)
:D na igen, ezért se gondoltam volna, hogy örökbefogadták a pasit... :O :S na de akkor most mi van?? :S
össze-vissza kavarnak már :S
Luciano ne lenne E. fia? hát ezt azért kétlem, bár nem lenne rossz... de tökre hasonlít rá belül :S vagy az lehet mástól is?
itt semmi se biztos :D :P még a 100% is lehet max. 70 :D :P
offtopic
handi99 2012 nov. 27. - 08:21:23
(381/2174)
Még kiderülhet, hogy Luciano sem Ezequiel gyereke :;
Az érdekes lenne, ha kiderülne, hogy Omar nem Martín testvére, mert Omar fia, Juanito a megszólalásig hasonlít a bácsikájára. :)
offtopic
handi99 2012 nov. 27. - 08:18:28
(380/2174)
Ismét köszi! :D


"egyébként a capitulos culminantes az pontosan mit takar, nem tudod? az utolsó hetek elõtti idõszakot? már ezt harangozzák... vajon mit találnak még ki... :D :P :S"
Igen. Ha jól tudom mostanában fejezõdik be v. már be is fejezték a forgatást. Szóval már nincs sok hátra.
Neli 2012 nov. 27. - 04:47:00
(379/2174)
mai Rostro:

én afölött nem tudok napirendre térni, ha E. volt anno a gyilkos, hogy képes hagyni, hogy a fiát tartsák annak? lazán, nyugodt szívvel? :S az elején errõl magyarázott az exe...
és most itt van még egy rejtély, Martin apja közölte a nejével, hogy a pasi meg Diana nem az õ gyerekei (ugye ikrek), és a nõ ezzel tisztában van... :S ugye ezt már sejtjük, de eddig csak gyanús jelek voltak, semmi megerõsítés (szokás szerint :S), viszont ha ez igaz, akkor csak E. lehet az apa (mi más magyarázná, hogy ennyire törõdik Martinnal?), és ha ez így van, akkor Dianára nézve gáz, mert hát mégis a féltesójával volt együtt... :S
és most L. már tudja is, hogy átverte a csaj, és meg akarja bosszulni :S
na a nõ most magyaráz M. apjának, hogy õrültségeket képzel, mindkettõ az õ gyereke... és kiderült, hogy a 3.-at, a kölyök apját örökbefogadták... :O :S na ezt nem gondoltam volna... vajon tudja a pasi?
Neli 2012 nov. 27. - 04:09:48
(378/2174)
huhú, ez a rész, hát megint volt egy halom izgi :P w-t elvitette F., hogy "megvédje" 8ugyanoda záratta, ahol M. volt), és elég csúnyán beszélt S-ról, mire W. nekiesett...
S-ék megtudták, hogy W-ék K-ban vannak, és megtalálták JM-t a kórházban, S-t meg hívta eltorzított hangon a kopasz, hogy ha meg akarja találni W-t is, menjen majd el egyedül, ahova õ mondja... és az elõzetesben meg lelövi S-t :S ja amúgy ez tuti csak ürügy, a pasi nem hiszem, hogy tudna W-rõl...
Yvonne meg apácaruhában elállta az embereivel Jane-ék útját, mikor elmentek volna (Jesus elengedte õket és jól bepiált, leüvöltött mindenkit, hogy hagyják egyedül), és elrabolta a babát, elvitte M-nek :S kivette jane karjából a kicsit, hiába tiltakozott a nõ :S Ringo vigasztalta Jane-t, aki sírva meg dühöngve rontott be Jesushoz, hogy kész bármire, csak segítsen visszaszerezni a kislányt :S Jesus meg csak nézte olyan "na még ez is"-fejjel :D :P nem szólt semmit...
azzal lett vége, hogy M. fogja a kicsit, akit Yvonne adott át neki...
kivi leszek a kopasz holnapi akciójára :S még vmi löttyöt is bead S-nek... :S

egyébként a capitulos culminantes az pontosan mit takar, nem tudod? az utolsó hetek elõtti idõszakot? már ezt harangozzák... vajon mit találnak még ki... :D :P :S
Neli 2012 nov. 27. - 03:30:13
(377/2174)
na mûködik a stream, most nézem a mait :P :D

Jesus már megint alakít :P egyik csaj a másik után :P és ahogy néz :P közben kiderült, mit rakott a nõ a zsebébe, amúgy ezt nem láttam a múltkor: vmi GPS-féle lehetett, mert most szemtõl szemben vannak M-ékkel és az alapján tudta, hol keresse a hapsit... és az a belépõ :D :P elkezdi J: engem kerestek, patkányok? :D :P mekkora volt :D :P és utána M-nek: nem tetszik, hogy lefeküdtél a nõmmel és még mindig vele élsz, a házamban, hogy elvetted a zsém satöbbi :D :P elõtte M.: nekem veled nincs bajom :D mire J. nekem veled nagyon is :D :P hehh :D :P
közben W-ék is megérkeztek K-ba, és a kopasz is Rodrigo-val (Nico mondta el, hol vannak a szülei, fõleg az anyja) :D :P Jesus nem igazán örült nekik, jól otthagyta õket, mert akkor ment M-ékkel "talizni" :D :P
W-ék egyelõre vmi kocsmában dekkolnak, még nem találtak meg senkit...
most elkezdte a kopasz F-nak: nem miattad jöttem, csak Sammyért :D :P heh :D :P múltkor azt mondta, nem akarja, hogy visszatérjen S. LA-be, de vajon mi a terve? :S F. elkezdi neki, ölje meg :S

közben megint J-M van, jó ez a kakascsörte köztük, élvezem :D :P óvatosan feltérképezik egymás erejét :P :D mire Yvonne közéjük lép: itt nem lesz több vérontás...
és megint W-ék, na W-t elkapták, miután infókhoz akart jutni a pultos csajtól... :S és reklám :S :S
offtopic
handi99 2012 nov. 26. - 23:19:37 Előzmény Neli
(376/2174)
Köszi! Ma sikerült megnézni a másik két részt is.
Willy aranyos volt, amikor azt mondta, hogy "sangre de mi sangre". Gyanította, hogy anyuci tud arról, hogy Sammy Kolumbiába ment.
Jesús-Yvonne: a hölgy egy kissé erõszakos. :D Apuci kapott néhány pofont. Amit szépen visszaadott... José Maríanak. Ráadásul José María kapott még egyet, amikor ott nyüzsgött J és Y khm egymásra találásánál. :D. Y mit rakott J zsebébe?

Mostanában én is ritkábban leszek, de azért még biztos találkozunk. ;)
Neli 2012 nov. 26. - 00:59:00
(375/2174)
ja amúgy jövõ héten csak csüt-ig leszek, addig végül is tudok írni, ha mûködnek a streamek vagy másnap, de a cs-inél ha nem, akkor nem biztos... pénteken elutazom és csak januárban jövök vissza, otthonról meg nem nagyon tudok majd írni, de megpróbálok ;) :P