Neli 2013 jún. 25. - 11:14:17
(1014/2174)
el is felejtettem, hogy tegnap kezdõdött az új cucc... vajon milyen, hogy nyitott? te láttad? én még nem néztem, majd rákeresek yt-on... jó máris van benne: elment JC (hüpp :S), jött Fabi :D :P vhogy õ kicsit jobban érdekel, mint JLR, a fsz. ... :D :P
Neli 2013 jún. 23. - 19:05:38
(1013/2174)
köszi :) nagyon kivi voltam... de csak most néztem bele, átpörgettem, hogy mégis mi lesz. hát... elég rossz szájízzel néztem :S ez mi volt?? :S Bianca bekattant? az egyetlen jó JC sírása volt a temetõben, de mi a fenének ment oda Eliana?? :O azzal vigasztalódott B.? a történtek után?? na ne :S még jó, hogy a hülye Ninát nem vette el, az összetört... különben miért ragaszkodott hozzá B.? mindenkinek ígérget, közben csak egy hazug, gyáva alak :S
a kisfiú mesélte amúgy a történteket Yairnak röviden, a kórházban... és még az a szerencsétlen se patkolt el, összejött a cselédcsajjal :S viszont a szenya fickó, Ariel ellensége is megszívta, pedig õt bírtam... és hát persze az ütõs "leleplezés" is elmaradt, semmi rajtakapás, üvöltözés, csak Bianca hirtelen elmondta mindenkinek az esküvõn a dolgot... miután annyira titkolták :S (mellesleg az a lövöldözõs rész irtó gyenge, érdektelen volt) Ariel se akadt úgy ki, és persze hogy simán összejött Denise-zel... jó, eleve azzal kellett volna, Bianca meg inkább csak tévedés, rossz álom volt, akirõl szó se esett már a legvégén, mintha elfelejtették volna, meg D. illett A-hoz, de akkor is :S nekem kicsit lezáratlan volt. Bruno is csak úgy elsétál összetörten és ennyi? na ne már :S

te hogy látod?
offtopic
handi99 2013 jún. 22. - 12:47:26 Előzmény Neli
(1012/2174)
PP: összecsapták a végét. Bianca végül öngyilkos lett. (A különbség az eredetihez képest, hogy Bihter nem akarta megölni Behlült.)
offtopic
handi99 2013 jún. 21. - 23:44:43 Előzmény Neli
(1011/2174)
Nincs mit!
PP: Bruno Nina mellett döntött. Nem képes folytatni a viszonyt Biancával..., becsapni a bácsikáját... és ugye ott az ártatlan Nina, aki õt akarta...

LP: Gastón örült a babának. :) ... a többiek is.
offtopic
handi99 2013 jún. 21. - 23:33:21 Előzmény suxel
(1010/2174)
(LP - 114: Cecilia kórházba került. G. visszaemlékezett arra, amikor Fernando megerõszakolta.
Alejandroval a kórház kápolnájában ültek, amikor G. rosszul lett.
David rájött, hogy Lucas volt a tettes, ezért elment, hogy megkeresse õt.
Lucas a bányában volt. Kést rántott, de David volt az erõsebb és rendesen megverte. (David is megsérült.) Amikor David otthagyta még élt. David távozása után Macario Lucashoz ment. Lucas segítséget kért tõle... megkapta... Macario beledöfte a kést néhányszor.
Franciscának köszönhetõen G. és Alejandro is elment a bányába. G. elvitte Davidot a kórházba.
Lucas még élt.
Rodrigo letartóztatta Davidot. G. bement a fogdába hozzá.)

LP - 115 (csütörtök)
Megjelent Antonia is Davidnál. Felháborodott V. jelenlétén. David megvédte V-t, azért jött, hogy segítsen.
Lucho „orvos”ként bement Lucashoz. A szobában lévõ orvos tájékoztatta a „kollégát” Lucas állapotáról: a fiú nagyon rosszul van.
Irene és Lucho a folyóson csókolózott. González meglátta õket. Luchonak menekülni kellett.
Macario megtudta Antoniától, hogy Lucas még él.
Lucecita megint rámászott... volna... Luchora.
Davidnak volt ideje gondolkodni a fogdában. Rájött, hogy V.=G. ... végre!
Másnap reggel: V. bement Davidhoz. Elismerte, hogy õ G.
Inés elment Patriciához: beszélniük kell. Inés teljesen bedilizett. Patricia lekert egyet neki.
Alejandro az anyjával vitatkozott.
Constanza kikupálta Franciscát.
Neli 2013 jún. 20. - 19:59:35
(1009/2174)
köszi a beszámolókat :P

közben belenéztem a tegnapi részekbe, hát nem semmik :O elõször is PP, Bruno itt is megdöntötte Ninát, kérdésem: miért?? :S pontosabban wtf?? :O :S simán csak mert pasi, kellett a vigasz vagy a kis szûzleányka annyira rágta már a fülét, hogy beadta a derekát? Bianca idegrohamot kapott a hírre (Ninácska csillogó szemekkel lelkendezett :D :P), ment anyucihoz bõgni... akkor tuti itt is elveteti a gyereket (akit Arielnek letagadott a temetõben)... :S ja és bónusz track: a szerencsétlen kertészcsávó látta az actiont :D :P végre volt jó pillanat is :D :P nem, nem vagyok kegyetlen, simán csak élveztem :D :P Denise meg szól Arielnek majd ma, a kertész elõtt... hm, érdekes lesz, vmi ütõset kérek :D :P

LP: David végre kezd észhez térni, jól leverte azt a kis hernyót, kiakad a nagyira végre és ma majd rájön anyucira is a börtönben: végig te voltál az, mama :D :P
Francisca terhessége amúgy meglepett, de talán Max után akarják neki behozni "vigasznak" (a srác halálát még most se hiszem el :S)... egyébként mit szólt a banda és fõleg az apukajelölt a hírhez? :D :P azt nem láttam...
offtopic
handi99 2013 jún. 19. - 21:59:23
(1008/2174)
LP - 113
Francisca gyermeket vár.
Ricardo összejött az özveggyel.
Megvolt Chacón temetése.
Lucas megtámadta és megerõszakolta Ceciliát. Lucas levette a maszkot. Cecilia meglátta a támadó arcát.
Ricardo kidobta Inést. Utána beállított a Montemar-házba. Le akart feküdni Patriciával, de Inés telefonhívása megzavarta õket. Patricia kidobta Ricardot.
David megtalálta Ceciliát.

Avance - 114
Cecilia kórházba kerül. Davidot letartóztatják.
offtopic
handi99 2013 jún. 19. - 18:26:52
(1007/2174)
Úgy nézett ki, hogy megtartja Behlül gyerekét... de Behlül lefeküdt Nihallal... Bihter utána vetette el a gyereket... :(
Igen, csak a végén derült ki az igazság. Deniz az utolsó részben a temetõben elmondta Adnanak, hogy Nihalt becsapják. Utána Adnan Besirhez ment, aki mindent bevallott... (de már a Deniz és Besir-féle vallomás elõtt kijelentette Adnan, hogy el akar válni Bihtertõl.) Adnannak igazából Behlül árulása fájt, hiszen saját fiaként szerette.
Neli 2013 jún. 19. - 18:06:32
(1006/2174)
ó, ezt nem tudtam :S pedig Behlülét megtarthatta volna... csak gondolom, az újabb bonyodalom lett volna :S
akkor BB2 rendesen nem is bukott le? :O :S ne már, úgy vártam :S a legvégére tartalékolják? úgy tényleg ütõsebb talán, de azért elõbb is elviseltem volna :P :D
amúgy az eredetiben is a végén volt? ott nem hiszem... volt idejük kibontakoztatni és húzni, mert nézték, itt meg rohamtempóban összecsapták és csá, mivel nem jött be annyira a népnek... :S
offtopic
handi99 2013 jún. 19. - 17:59:23
(1005/2174)
PP: mivel Saúl (a Piamonte-családnál dolgozó sofõr) Guillermonak kémkedett, így azzal védekeztek, hogy az egészet õ tervelte ki. Nina védte a BB-párost... hogy képzelheti Ariel, hogy a felesége és az unokaöccse! (Bianca nem volt ott, õ lelépett...) Igazi lebukás szerintem csak az utolsó részben lesz.
B terhessége: az eredetiben is volt. Bihter kétszer volt terhes (az elején Adnantól és a sorozat 3/4-énél Behlültõl): egyik gyereket sem tartotta meg... :(
Neli 2013 jún. 19. - 17:25:34
(1004/2174)
azta :O :D :P végre lebuktak?? :D :P és nem láttam :S remélem, nagy balhé volt :D :P ezt várom mióta :D :P és már csak 2 rész, nem aprózták el a lebukást... :D :P
még semmit nem néztem, LP-t se, de mindent kösz, utána fogok nézni :P jók lesznek :D :P szegény Ceci :S és mindenki terhes, LP Gabriela is, meg Bianca jé :D :P az eredetiben gyanítom, ez nem volt, Bihter csak az elején volt az a férjétõl, de elvetette... asszem. vajon mi lesz a vége?
offtopic
handi99 2013 jún. 18. - 21:20:50 Előzmény Neli
(1003/2174)
PP:
Láttad már ezt?
http://msnlatino.telemundo.com/novelas/Pasion_Prohibida/photo_gallery/2013-06/finales_alternativos

... csak felüleletesen olvastam el, de úgy látom, hogy az eredeti befejezés nincs közte...

103.
Ariel elment a házba. Meggyõzõdött róla, hogy B és B szeretõk. Bianca elköltözött. Terhes Brunotól.
offtopic
handi99 2013 jún. 18. - 20:49:07
(1002/2174)
LP - 112
G. Constanzának sírta el bánatát David miatt. David Antoniát védi vele szemben.
Alejandro meglátogatta Chacónt. Az anyjáról kérdezõsködött. Már úgy nézett ki, hogy Chacón mindent elmond, de megérkezett az ápolónõ, hogy dialízisre vigye.
Ricardo elment az özvegyhez. Vonzódik hozzá. Lefeküdtek... volna, de végül Ricardonak megjött az esze.
Macario és Lucas bement a kórházba. Ajándékot vittek Chacónnak.... egy bombát. (Chacón éppen dialízisen volt, az õrök nem voltak a szobánál, így nyugodtan bemehettek Chacón szobájába.)
Francisca figyelemeztette Alejandrot, hogy Chacónt meg akarják ölni.
Felrobbant a bomba. Két ember meghalt. Mindenkinek azt mondták, hogy Chacón meghalt... viszont a halott Chacónt nem mutatták...
Macario elmondta Lucasnak, hogy Fernando megerõszakolta G-t és David ennek a következménye. Elmondta, hogy Fernando maszkot viselt. Félek ezzel ötletet adott Lucasnak, hogy bosszút álljon Davidon. (David megütötte.) Szerintem meg fogja támadni Ceciliát.
Francisca megint rosszul lett, Gastón bevitette a kórházba.

Avance 113
... és igen, az elõzetesben Lucas maszkot viselve megtámadja Ceciliát. :S
offtopic
handi99 2013 jún. 17. - 22:32:39 Előzmény Neli
(1001/2174)
A pénteki LP-t megnézted? Nagyon jó volt ez a rész.
Gabriela terhes. Tetszett, amikor Francisca elmesélte az álmát és rávette G-t, hogy végezze el a terhességi tesztet.
A legjobb jelenet: Lucecita-Lucho-Irene. A nõk összevesztek rajta.
Lucecita és Irene kedvesen elbeszélgettek: Gallina - Zorra - Vibora - Perra :DDD
David ismét hülye. Ricardo szintén...
offtopic
handi99 2013 jún. 17. - 22:27:29 Előzmény Neli
(1000/2174)
Jelentem, megnéztem. ;)
offtopic
handi99 2013 jún. 17. - 22:26:52 Előzmény Neli
(999/2174)
Igazából innentõl lesz a vágás. Az eredetiben a tango a 60. részben volt. 79. részes a sorozat és ~90 perces; tehát a PP-t rendesen lerövidítik.
Itt a Bihter-Behlül féle tango: http://www.youtube.com/watch?v=C84qME6gQkQ
offtopic
handi99 2013 jún. 17. - 22:15:42 Előzmény suxel
(998/2174)
Rendben.
suxel 2013 jún. 15. - 21:41:31
(997/2174)
handi! Igenybe vennem akkor az osszefoglalo szolgaltatasodat megpedig 3 napra vonatkozoan. Csut-pent-hetfo a patronarol.

Elore is koszonom.
Neli 2013 jún. 14. - 03:03:32
(996/2174)
heh, most õ is megkapta... :D :P Nina bement B. szobájába, aki azt hitte, Bianca az, mire Nina: Bianca? :D szemrehányóan :D :P Bruno kissé meglepõdött, kínos a szitu :D :P és vége :D :P kivi leszek, mit mond... :D :P
Neli 2013 jún. 14. - 03:00:05
(995/2174)
Ariel végig gyanakszik, de nem derült ki még semmi... most már ideje lenne :S Bruno jól kiosztotta Ninát, aki akaratoskodott, hogy csókolja meg mindenki elõtt: a võlegényed vagyok, nem a bábod, viszlát :D :P