offtopic
handi99 2013 jún. 12. - 17:16:55 Előzmény suxel
(974/2174)
Szia! Rendben.
Neli 2013 jún. 11. - 00:21:30
(973/2174)
most a hétre nem, majd a mait meg a péntekit visszanézem, a héten vissza fogok menni élõzni ;) :P keddtõl csüt-ig. utána majd megint jöhetnek a beszámolók (hazajövök), köszi ;) :P
suxel 2013 jún. 10. - 23:14:08
(972/2174)
Szia!

Tökéletes, láttam, hogy oldottad meg Nelinek is. Pont ilyenre gondoltam, várni tudok.
Õszintén szólva nekem kicsit sántított is, hogy már június elején befejezik a forgatásokat, és még augusztusban is menni fog. ez így nekem szimpatikusabb. :) Nem tudom mit lehetne még annyira nyújtani, nem szeretem a végtelen történeteket.

Köszönöm még egyszer, s majd akkor jelzem mikortól szükséges! :) Akkor ez nem is lesz olyan sok! :)
offtopic
handi99 2013 jún. 10. - 22:20:31 Előzmény Neli
(971/2174)
Szia! Visszajöttél, v. még igényled az összefoglalót?
offtopic
handi99 2013 jún. 10. - 22:19:25 Előzmény suxel
(970/2174)
Szia!
Nincs akadálya, ha neked is megfelel úgy, ahogy Nelinek. Azt nem tudom megígérni, hogy mindennap írok összefoglalót, csak azt, hogy minden részrõl lesz. (Lehet, hogy rögtön utána jelentkezem, de lehet, hogy csak hétvégi maraton keretében.)
GGV (Lucho) a twitterén azt írta, hogy július 8-án lesz az utolsó rész (ez azt jelenti, hogy 12X. részes lesz).
suxel 2013 jún. 09. - 20:24:03
(969/2174)
Pénteken nem volt rész. Retkes foci volt, na ezt utálom a TM-ben, hogy gyakran van ilyen. Elõzetesben (avance exclusivoban) volt, hogy Alejandrot kísérik a rabok közé.

DyO: tetszik, de ilyenkor nyáron nem tudok sajnos sorozatolni.
MEA: szintén tetszik, de ezt sem látom majd, legalább is a nyári részeket.

Eddig talán most tetszik a legjobban a felhozatal a TM-nél.

Handi, ha nem lenne nagy kérés, esetleg majd nekem is írnál összefoglalókat, mint Nelinek ide a topikba? Majd jelzem, hogy mikortól lenne érvényben, csak nem szeretnék lemaradni a végérõl, ha már eddig néztem. :) Nyáron nem vagyok netközelben sajnos, de ez most annyiban módosul, hogy van telõn mobilnetem, így kommentelni, olvasgatni tudok, csak a videóletöltés, -nézés nem megy.
Neli 2013 jún. 09. - 20:00:22 Előzmény suxel
(968/2174)
igen, este 8, nálunk hajnali 2... most olvastam, hogy 21-én lesz vége a PP-nek, akkor az péntek (a 24-bõl kiindulva, ami akkor csak hétfõ lehet), és utána kezdik a Damát... érdekel végül is, de a marido-s, ami akkor nyár végén lehet kb. az LP után, egy kicsit jobban :P persze lehet ez változni fog, még nem tudom...
még nem néztem vissza a pénteki részeket amúgy, Alejandro-t lecsukták? bah :S
suxel 2013 jún. 08. - 10:39:58
(967/2174)
Most Macario megveréséért már át is szállítják Alejandrot az állami börtönbe? Azt hittem 2 napig benn tartják elõzetesben és annyi, de ez így olyan gáz. Mit keménykedik Rodrigo vele? Guerrát nézném már meg a rács túloldalán igazából.
suxel 2013 jún. 07. - 23:52:32
(966/2174)
Franciscaval mi a fene van, hogy görcsöl a hasa mostanában elég sokat?
suxel 2013 jún. 07. - 11:08:09
(965/2174)
Az LP augustusig fog tartani, június 6-án fejezték be elvileg a forgatást (korábban május végén Aracely azt mondta twitcamben az lesz az utolsó forgatási nap), hogy aug eleje, közepe vagy vége az még kérdõjel.
PP: mindjárt vége: június 24-én kezdõdik a DyO. (Layevska - Resendez - Rios) Így van írva, hogy Lunes 24 de junio 8pm/7c. Ez ugye a PP idõsávja?
Neli 2013 jún. 06. - 19:17:01
(964/2174)
köszi a tartalmakat :) most csekkolgatok, pár részbe belenéztem... lehet tudni amúgy, hogy a PP még meddig húzza? ott semmi izgit nem látok mostanában :S inkább várom azt a marido-sat a helyére, asszem oda jön majd :P meg az LP-nek is vége lesz nemsokára, nem? a cielo-sat nem nézem, de ha történik izgi, tudósíts ;) :P
offtopic
handi99 2013 jún. 04. - 21:53:16
(963/2174)
LP - 104
Irene térden állva kért bocsánatot Gabrielától.
Ricardo már megint Inés-hez ment. Valaki lefényképezte õket. A valaki Macario volt.
Újabb csörte Antonia és Constanza között, ezúttal Rodrigo irodájában.
Inés átadta a fényképeket Antoniának. Antonia Lucas-t bízta meg a kézbesítéssel. Lucas elvitte a fényképeket a klubba és odaadta Patriciának.
Chacónt meglátogatta a börtönben Gastón. Közölte a friss híreket: Constanza él, Aníbal már nem szenátor.

Avance
Elvileg 2-3 ember meg fog halni a "jók" közül. Lehet, hogy Irene lesz az elsõ? Az elõzetesben Macario meglökte és a nõ beütötte a fejét... :S
Constanza, szerintem tuti, hogy meghal.

Meghalt Enrique Lizalde. R.I.P. Nálunk leginkább az Esmeraldából lehet ismerõs. Úgy néz ki, hogy õ volt Bárbara Singer (Valentina - LP) nagyapja.
offtopic
handi99 2013 jún. 03. - 21:18:33
(962/2174)
LP - 103

Folytatódott a csörte Antonia és Constanza között. Constanza gyakorlatilag tolvajnak nevezte Antoniát. A nap beszólása Rodrigoé (Antoniának) a szeretõm vagy, nem a bizalmasom. :D (Rodrigo nem mondta el neki, hogy Constanza visszatért.)
Lucho feladta. Nem tudta kinyitni a széfet. Irene szerelmet vallott Luchonak. :) Tulajdonképpen aranyosak együtt.
Rodrigo hazakísérte Antoniát, aki csábította, hogy töltse ott az éjszakát. Rodrigo nemet mondott, erre Antonia elõadta az ájulós mûsort. (Lucho és Irene is hallották, jól szórakoztak.) Nem jött be. :D
V. Lucía mellett töltötte az éjszakát. Reggel megérkezett Irene. V. békülékeny hangulatban volt.
Antonia meglátogatta az exszenátort. Késõbb Rodrigo is megérkezett. Hallotta, amikor arról beszéltek, hogy meg kell keresni a legjobb ügyvédet Aníbalnak.
Francisca (a V-féle beszélgetés után) bement a kórházba Lucíához, valójában inkább Irenehez. Megérintette a kezét.
Irene kapott egy csomagot. Benne egy menyasszonyi ruhával (+ levél is volt mellette Gabriela Suárez aláírásával).
suxel 2013 máj. 31. - 23:00:04
(961/2174)
Akkor eltévedtem a napokkal! :D :D Köszi a javítást! :)
offtopic
handi99 2013 máj. 31. - 22:50:17
(960/2174)
LP - 102
David ismét határozattan közölte, hogy nem megy haza a nagymamival.
Antonia elment a bíróhoz és megkérte, hogy kreáljon vmilyen ügyet Francisca ellen. Pofára esett, a bíró nem segített. Az javasolta, hogy keresse fel Ricardot v. Rodrigot. :D
Lucía állapota romlik.
Antonia elment Ricarodohoz. Ricardo elküldte. :D (Helyette megjött Inés... :S) Ezután ellátogatott Aníbal volt / jelenleg Constanza házába. Patrica elmondta Antoniának, hogy Aníbal szívrohamot kapott és kórházban van.
Aníbal elsõ látogatója V. volt. V-nak köszönhetõen Aníbal még rosszabbul lett.
V. meglátogatta Lucíát. Irene beszélt az érzéseirõl V-nak.
Ricardo megjelent a klubban Constanzával. Késõbb megérkezett Antonia is. Constanza mindenki elõtt elmondta, hogy mit tett Antonia Gabrielával.
Lucho elment Antonia házába, ki akarta nyitni a széfet.
Aníbal le akart lépni a kórházból, de Alejandro meglátta.


PP: Yair elment egy hajóra dolgozni.
Bruno elmondta Biancának, hogy Flavia kitépte a naplóból azt az oldalt, amire Bruno azt írt, hogy "szeretlek".
Ariel megkérdezte Brunotól, hogy szereti-e Ninát. Bruno azt válaszolta, hogy "igen".
offtopic
handi99 2013 máj. 31. - 22:46:31 Előzmény suxel
(959/2174)
Nem, szerdán már fordítva volt. Visszaállt a rend: a QBA nyert, ahogy csütörtökön is, de most legalább van egy novellájuk, ami valóban versenyezhet az Univisiónnal (a célcsoportban).
A LRDS az egyik kedvencem volt.
suxel 2013 máj. 30. - 21:42:12
(958/2174)
Végülis a 18-49 a lényeg, õk a célközönség. :) :) És tegnap megint 1.2 - 1.1-el nyert a ESDLC másodjára. :)

Amúgy nekem bejönnek ezek a La reina del sur féle történetek, csak akkor normális fõszereplõje legyen, mint Teresa (KDC-t régóta nagyon szeretem), vagy Aurelio, ne egy olyan malac Pablo Escobar. Tudom, hogy oda nem lehetett egy szexi embert berakni, de akkor is az egy gusztustalan ember volt, és lehet akármilyen jó én bele nem néznék. Nem is tudom volt-e már olyan szereplõ valaha, akitõl így kirázott a hideg.
offtopic
handi99 2013 máj. 30. - 21:40:10
(957/2174)
Szerintem a legnagyobb szenvedés az lesz neki, ha nem lesz egy vasa sem... és kis szerncsével mehet a börtönbe.
suxel 2013 máj. 30. - 21:38:02
(956/2174)
Tetszett a Constanza - Gertrudis és a Constanza - Anibal jelenet is, mi véletlen, hogy megint infarktust fog kapni a kis kopasz. Ezt mondták ugye az avanceban.
És tetszik Antonianak a sorozatos pofára esése is mostanában, nagyon itt volt már ideje! :) Amúgy azt hittem, Gabriela most a szemébe mondja ki is valójában, de az avance alapján én ezt nagyon kétlem. Jó részek, nekem bejönnek rendesen. :) :)
Kíváncsi lennék azonban mi is Constanza haditerve Anibal ellen, mindig mondja, hogy azt akarja szenvedjen! :)
offtopic
handi99 2013 máj. 30. - 21:37:52
(955/2174)
A 18-49-es korosztályban nincs sok különbség, de eddig mindig a QBA nyert. (A teljes lakosság körében a QBA a nyerõ). A Telemundo narkónovellái tényleg aratnak. A Cameliára kíváncsi leszek.
Francisca-Guerra jó volt. :D