Neli 2013 aug. 29. - 22:13:01
(1134/2174)
jujj, H. megkérdezte, Santié-e a baba? :D :P ajj, és ezt kihagytam, tekertem... :S :D na majd visszanézem :P a másik nõvel láttam... a verekedés SH közt nagy volt, anyuci meg egybõl Santát vádolta :D :P George meg nem segített, csak bámult... akkora egy féreg :S a lányát azért vigasztalta vmiért, ha jól láttam, de az annyira nem érdekelt...
amúgy Barbarával mi történt? azt láttam, hogy vmi fickóval volt és az talán kikötözte vagy megverte, de nem tudom... Santa meg abortuszra ment, de tuti meggondolja magát... izgi :P
Ivan volt csak keveset, de végre V-vel nincs baj :P annyira édesek együtt, fõleg a srác :P szeretem :P
mary0114 2013 aug. 29. - 18:24:08 Előzmény Neli
(1133/2174)
Bejött a megérzésed, Humberto magának mondta, hogy üdv a pokolban Santa Martinez. Semmi konkrétat nem mondott neki, szimplán megkérdezte, hogy Santié e a gyerek. :D És olyan ideges lett Humberto, hogy rögtön szexelnie kellett Lisettevel.
És igen, Santi könnyes szemmel elmesélte a maminak, hogy szerelmes Amandaba. A baj csak az, hogy a mamitól ered minden gonoszság, amúgy is imádja Amandat. :S A végén a nagyi meglátogatja Ivant, kíváncsi vagyok, hogy mit akar tõle.
Amanda elvileg el akarja vetetni a szörnyeteg gyerekét, de van egy sanda gyanúm, hogy nem fogja. Santi meg persze követi. A Humberto által felbérelt sofõr is figyel, Paula meg figyelmetlen, mert nem számol vele.
Ximenat tényleg imádom, de itt kb. fel tudnám képelni, annyira idegesítõ. Ines a tesójától kapott egy fülest, hogy Santa terhes, mert a cselédlány mondta neki, hogy valószínûleg az. Ennek úgy megörült, hogy rohant gratulálni Humbertonak.
Húú, és Barbara Canot rendesen elintézték.
Elõzetesben meg santa mindent elmesél Santiagonak.
Neli 2013 aug. 29. - 00:37:01
(1132/2174)
na átpörgettem, a partos SS-rész eléggé bejött :P és azt hittem, Santa ködösít a terhességrõl és azt nem vallja be, meg a többit se, de csak az utóbbit nem mondta el, a babát igen... azért sztem H. se örül annyira, vagy ki tudja (Ines haláli volt, mikor rohant gratulálni -de honnan tudta?-, majdnem tiszta TC a MEA-ból a kis elkényeztetett libás affektálása meg túljátszása :P) , az elõzetesbõl mondjuk éredekes dolgok derültek ki... fõleg az, hogy H. elmondja Santának, hogy tudja az igazat a múltjáról meg hogy hazudott a csaj és az igazi nevén szólítja, ráadásul Santit is felhozza... és a hatásos zárómondat: Isten hozott a pokolban, Santa Martinez (bár ezt lehet csak magában mondja, nem volt egyértelmû)... :P ez izgi lesz :P na és hogy Santi könnyes szemmel vall majd anyucinak, az már csak hab a tortán :P
Neli 2013 aug. 28. - 23:12:41
(1131/2174)
hehe, igaz :D :P köszi amúgy a beszámolót, a tegnapit még nem láttam... máris nézem :P
mary0114 2013 aug. 28. - 08:08:01
(1130/2174)
Santa: és Amanda terhes Humbertotól... Na most mi lesz? :D Ines persze kapott egy fülest, hogy Amanda terhes és rögtön gratulált is Humbertonak. Az a fej nagyon jó volt. :D A végén meg Humberto leütötte Santit, mert az vitte haza Amandat. Amanda persze nem mondott semmit sem Santiagonak, csak egy tóparton szórakoztak kicsit.
Az Ivan-Victoria szálat is bonyolítják, mert elmentek sétálni és persze, hogy a prostiba futottak bele, ami még nem is lett volna baj, ha a csaj testvére nem jelenik meg. Nem értem, miért zárja el ennyire a csajt. Elõzõ este a pasi elvitte Ivant a bordélyházba és összeeresztette az idõsebb prostival, a srác mondta, hogy köszi, de nem kér belõle. A csaj meg felfogta, hogy nyilván valaki más van a dologban és asszisztált hozzá, hogy a pasinak azt mondják, hogy szexeltek, pedig nem. Nem gondoltam volna, hogy Frances ennyire jól hozza a szolid és visszafogott figurát, a srác meg nagyon cuki, bár nem tudom, hogy honnan jött, mert se az apjára, se az anyjára nem hasonlít. :)
Neli 2013 aug. 27. - 23:55:22
(1129/2174)
tegnapi részek:

Dama: teljes tekerés... lényeg: hisztis Mireya meglátta PI-t csókolózni, dühöngött egy sort, mire Pedro szépen kirúgta :D a végén pedig a pasi esdeklõ hangsúllyal közölte szerelmével (gy. k. Ignacia), hogy már nincs barátnõje, szabad a pálya :D :P Ignacia majdnem elrepült a boldogságtól, bár vigyáznia kellett, mivel épp kocsiban ült :D :P Tomas elment a beteg apjához egy szanatóriumba, Estelával meg veszekedett...

MEA: hát Griselda nem volt rossz, de van még hova fejlõdni... végül Gabriellel kajált Reinaldo éttermében, de TC persze szépen belerondított ebbe is... :S mire Griselda jól kiosztotta, a nagyasszony meg csak hápogott :D Reinaldo most rémesen kiakadt TC alázó dumáján, így reggel halál komoran közölte kis nejével, váljanak külön, unja a banánt :D kedves felesége szemei csészealjba mentek át :D :P és vége...

Santa: a legjobbat a végére hagytam ;) :P nagyon úgy fest, hogy Santa terhes, és pont Santi is ott volt, mikor a csaj szólni akart a sógornõjének... de nem beszélt, itt lett vége... ma Santi követeli az igazat úgy kb. mindenrõl, Santa szenved... H. pedig a sztem magánhekusával vagy verõemberével vagy kijével figyelteti, felvette a csaj sofõrjének... és az Ivan-V. vonalban is megjelent az elsõ hajszálrepedés sajnos, a srác irtó édesen randira hívta a nõt, az meg boldogan készült, de a bátyja belerondított :S elcibálta vmiért egy bordélyba a srácot, a nõ meg hiába várt, és még összefutott az anyósjelölttel is... kiábrándultan beszaladt a házba, miközben a szemét másik pasi arról faggatta Ivant a kocsiban, van-e V-nak barátja... szegény gyerek elég feszült volt, persze tagadott... a bordélyban aztán beszélt vmi nõvel, de nem történt semmi asszem, csak vmiért kamuztak, hogy megvolt... tekertem, pontosan nem tudom. V. pedig közben dühösen törölte le magáról a sminket... másnap reggel meg mint egy zombi itta a kávéját, mikor Ivan megjelent... beszélni akart a nõvel, de lejött a tesója is és elkezdte nagy vigyorogva ecsetelni a srác éjszakáját :S el lehet képzelni a nõ lelkiállapotát, miközben úgy kell tennie, mintha nem lenne semmi :S a gyerek tök ideges volt :S

egyelõre ennyi, más fontos nem rémlik
Neli 2013 aug. 24. - 18:00:14
(1128/2174)
:D nem tudja, mi a jó :D :P szegény :D :P
szóval apuci elõkerül... hmm, én azt hittem, halott... :S szegény Griselda, akkor a 2 meglévõ versenyzõ mellé befut egy 3. pályázó is :D :P egyébként jövõ héttõl átváltozik, vagyis szebb, nõiesebb lesz :P volt az ajánlóban, meg Amalia is átalakította a randira és sétál le a lépcsõn, mire a két pasija szája tátva maradt, hogy te vagy az? :P de még nem mutatták, hogy néz ki... az nagy volt amúgy, mikor a lánya gyantázni akarta G. bajuszát, az meg ott visítozott, hogy nem akarja meg fél :D :P de végül csak meggyõzte a csaj :P :D
offtopic
handi99 2013 aug. 24. - 16:24:15
(1127/2174)
Drog: nem mutatták, hogy H. mérgezi S-t. Csak azért jutott eszembe, hogy drog/méreg is lehet, mert tele van a ház vele. Van aki saját magát, van, aki mást mérgez vele.
Terhesség: nem tudom, hogy kinek lenne nagyobb szívás: Santának v. Humbertonak...

Apuci: bizony fel fog bukkani a lottónyeremény hírére. :D Nem árultam el nagy titkot, már az alaptörténet ismertetésekor közölték, hogy a halottnak hitt férj elõkerül.

X-F: igen, õk jól mutattak egymás mellett... a képernyõn. ;)... de láthatjuk X-nak C. kell.
Neli 2013 aug. 24. - 15:37:28
(1126/2174)
:D :P na ja :D :P nekem mondjuk tetszik :P :D amúgy kiderült a levél (most nézem a tegnapit), a santás kapcsolatra utalt a csaj, az pedig lényegében igaz, tehát nem találta ki... csak Santi azt hitte, a másik dologról van szó és nagyon megijedt (a véres kéz)...
Neli 2013 aug. 24. - 15:35:43
(1125/2174)
drog? :O milyen? kapott volna H-tól? sztem nem terhes amúgy S., de ki tudja...
apuci amúgy meghalt, nem? felbukkanna a pénz miatt? mondjuk az exmeny is hasonlót tervezget... :S az a kiállhatatlan perszóna :S
Ximena-Carlos: hát már jó ideje bejelentették, hogy együtt vannak újra, nekem ez tény volt... vagy nem így történt? kicsit nehéz követni :D :P mondjuk sztem nem passzolnak, Ximenához Fabi illene, ha nem volna házas :D :P szép CV-s emlékek :D :P
offtopic
handi99 2013 aug. 24. - 00:24:32
(1124/2174)
"Ximena karaktere tényleg kis idegesítõ, elkényeztetett liba, bár nekem tetszik végül is :P a leveleket õ küldte? és miért? így akarja ráerõszakolni magát Santira?"
Az idegesítõ enyhe kifejezés. A csaj dilis. A levél: szerintem erre csak ma kapunk választ, de a testvére és apja korábbi beszélgetéseibõl nekem az jött le, hogy a lány szeret kitalálni dolgokat. Elég nagy sz.rkeverõ lehet...
offtopic
handi99 2013 aug. 24. - 00:16:09 Előzmény Neli
(1123/2174)
Dama: 2 résszel ezelõtt Lupita rosszul lett (Tomás miatt). Fennállt a veszély, hogy elveszíti a gyereket. Amikor Mariano hazaért Tomás már nem volt ott, csak Estela (Estela Tomás után érkezett.) Mariano azt hiszi, hogy Estela miatt lett rosszul Lupita.

MEA: Köszi! Lehet, hogy ezt a részt megnézem holnap. Szóval nyert a lottón. Na, akkor hamarosan jön Apuci... :D
Egyébként elég jó volt a tegnapi nézettsége. Csak maradjon is így.

SD: Ez a rész tetszett. :D
Kíváncsi vagyok, hogy tényleg terhes, v. csak neki is jutott valamelyik méregbõl/drogból.

Ximena-Carlos: akkor igaz a pletyka, hogy megint összejöttek a forgatáson.
Neli 2013 aug. 23. - 23:09:37
(1122/2174)
óóó, hát most jövök rá... nem néztem rendesen a tegnapi SD-t, szóval vannak konkrét okok, amik miatt lehet gyanítani, hogy Santa terhes, rosszullett vagy ilyesmi, ugye? bár nem láttam, csak pár yt-kommentet, meg hogy H. kérdezte az elején, jobban van-e a nõ... aki Santi zenéjétõl "támadt fel" :P :D és azt is láttam, hogy Ines lebukott a levéllel, most már tudom... és hogy konkrét elõrelépés-új fejlemény is volt a VI-vonalban, na eddig ez se tûnt fel, túl sokat pörgettem :D :P kevesebbet fogok, le ne maradjak :P
Neli 2013 aug. 23. - 22:27:03
(1121/2174)
az utolsóval egyetértek, tényleg jó az a szál, nekem is nagyon tetszik :P annyira aranyos a srác :P nem üt az apjára :D :P várom, hogy mi lesz velük :P
hogy Santa terhes-e, passz, talán beleteszik, hogy bonyolítsák... nem tudom...
Willy életben lenne? mibõl gondolod? én nem hiszem... bár bonyolításnak ez is megtenné... mondjuk H. mondta az embereinek, hogy az õ parancsára ölték meg...
Ximena karaktere tényleg kis idegesítõ, elkényeztetett liba, bár nekem tetszik végül is :P a leveleket õ küldte? és miért? így akarja ráerõszakolni magát Santira?
mary0114 2013 aug. 23. - 21:37:18
(1120/2174)
Sziasztok!

Santa: húh, ezzel a húzással, hogy Humberto mindent tud, engem nagyon megleptek. Szerintetek Santa terhes lett Humbertotól? Ez is érdekes húzás lenne. És vajon Willy mégis életben van? Mert nekem gyanús....
Ximenanak ritka idegesítõ karaktere van. :D Mondjuk az is új, hogy elég hamar kiderült Santiago számára, hogy a csaj küldte a névtelen leveleket. Ximena és Carlos elvileg együtt vannak, legalábbis a twitteres csiripjeik alapján, és volt valamelyik mûsorban is róla szó.
Nagyon bírom a Victoria és Ivan szálat is, nem egy szokványos történet. Frances meg szerintem nagyon jól alakítja a karaktert.
Neli 2013 aug. 23. - 17:44:39
(1119/2174)
a gyors átpörgetés megvolt, bár csak a tegnapi részekbe néztem bele...

amit fontosnak tartok:

Dama: Estela kamuzik, Ignacia nem megy Pedróval... Ruben vmiért berágott az anyjára, de elég sokat pörgettem, zavaros volt...

MEA: Griselda nyert a lottón :D ma pedig a két lovagja versengve hívja vacsizni :D :P

SD: na itt bejött egy csavar, talán már te is említetted vagy lehetett rá gondolni, de mégis meglepett... Humberto tudja, hogy Santa kicsoda igazából és hogy átveri... :O :S a záró mondata pedig ez volt, miközben nevetett: becsapom a nõt, aki becsap engem :D :P vmit tervez, beszélt pár fickóval vmirõl...
az elején pedig Santi szaxizott, az nagyon tetszett :P Santának is, csak megjelent Humberto, õ kicsit kevésbé örült :D :P Ines is nyomul... tényleg vicces, hogy Santira, miközben Ponce a pasija a valóságban :D :P ha még együtt vannak...
Neli 2013 aug. 23. - 17:10:30
(1118/2174)
:D :P ez mondjuk igaz, de nekem a kis "indiánnal" sincs bajom :P :D mármint RC-vel, nekem tök olyan a feje :D :P tényleg õ Sonya új pasija? :P :O nahát, mik vannak :P mondjuk nekem jól mutatnak a MEA-ban is, karakter szempontjából meg G-hoz jobban illene Gabriel (RC), de hát ugye Reinaldo van neki szánva :P
és még mindig nem tudtam lecsekkolni a heti részeket, de talán még ma sikerül :P
offtopic
handi99 2013 aug. 22. - 23:11:33
(1117/2174)
A MEA-ban tényleg érdekes lesz a RG-vonal, különösen annak fényében, hogy Sonya új pasija Ricardo Chávez. ;) Szerintem GP jobban néz ki, mint RC.
offtopic
handi99 2013 aug. 22. - 22:26:03
(1116/2174)
Hoppá, el is felejtettem, hogy az ERDLV is idén volt. :D Na, mindegy az a bukás is belefért, hogy az elsõ féléve jobb legyen a Telemundonak, mint ami most várható a 2. félévre. Annyira gyenge ez a mostani kombó... és az 1. félévben mégis csak a Telemundo 2. és 3. legnézettebb/legsikeresebb novellái mentek.

Sótlan. Ez a jó szó Aarónra. Köszi!
Mondjuk vicces, hogy a sorozatban Ximena Aarón után fut, a valóságban meg Carlos barátnõje volt. Egyébként emlékszel még rá, hogy melyik sorozatban bukkant fel Carlos 1 jelenet erejéig, mint Gaby ismerõse? :D
Neli 2013 aug. 22. - 22:02:41
(1115/2174)
Carlos Ponce? hát, talán, nekem külsõre meg a csókos rész miatt jobb Aaronnal, Ponce-ért vhogy nem vagyok annyira oda :S de tény, hogy Aaron kicsit sótlan, hiába tûnik tökéletesnek meg szépfiúnak, vmi mintha hiányozna belõle :S Carlosban meg talán az pont megvan, bár õ meg inkább mackósabb alkat, nem az a modell :P nem tudom...
szépség és tehetség nem mindig jár együtt :D :P persze nem mondom, hogy A-nak nincs, de mégse teljes a kép vmiért... sztem