offtopic
handi99 2013 okt. 17. - 22:08:02 Előzmény mary0114
(1294/2174)
Köszi!
offtopic
handi99 2013 okt. 17. - 22:05:19
(1293/2174)
Nézd pozitívan ;) Isabel nem sokáig fogja hülyíteni Pedrot a gyerekkel. Már csak 2 rész... pedig mekkora dobás lett volna a Telemundotól, ha egy tévedés (tesók/nem tesók) miatt Ignacia összejön JM-lel, Pedro meg Isabellel. Akkor legalább lehetne arról beszélni, hogy milyen érdekes lett a vége. Így meg csak arról, hogy gyenge lett az egész.
offtopic
handi99 2013 okt. 17. - 21:59:18 Előzmény Neli
(1292/2174)
Megnéztem.
Ez a sorozat már így is bukta... Miért nem lehet adni neki egy szokásostól eltérõ befejezést?!?
Neli 2013 okt. 17. - 15:24:24
(1291/2174)
most nézem a Damát, kis kiegészítés:

Mireya felállt Tomas elõtt (a pasi cikizte, hogy így, bénán nem tud mit nyújtani senkinek), aki elõször meglepõdött, aztán jól elkapta (csók :P) :P és Isabel és Pedro közt nem történt semmi, csak a csaj hitette el, mert el akarja felejteni azt a barmot, akinek nem kellett... annyira tudtam amúgy, volt egy olyan tippem, hogy csak megjátszotta, hogy együtt voltak :P Pedro este elaludt, aztán sztem a csaj levetkõztette és reggel a pasi egy ágyban találta magát vele, meztelenül... persze hogy szexre gondolt, hogy az volt, a csaj meg meg se próbálta tisztázni a dolgot :S így könnyû lesz elhitetnie, hogy tõle terhes :S
Neli 2013 okt. 17. - 15:08:06
(1290/2174)
ja és Santa (nem derült ki, de ki más, ha hallotta :P) ma küldeni fog egy levelet Vicentének (ki másnak), hogy tudom, hogy H. Cano a te fiad :P W. meg felhívja S-t, a csaj frászt kap :D :P jó lesz :P
Neli 2013 okt. 17. - 15:05:57
(1289/2174)
köszi, ezeket már láttam :)

most néztem bele a tegnapi részbe, hát kb. sokkban vagyok :S az a szemét Patricio a tárgyaláson mindenki elõtt azt vallotta, hogy VI Carlos háta mögött jártak, szerették egymást és el akartak szökni :S persze Ivan anyja nagyon kiakadt, fõleg V-re... a tetejébe Ivant meg elítélték, már mutatták is a börtönben, elõtte meg ott kiáltozott, hogy Victoria, szeretlek... :S V. meg sírt, de fel nem fogom, hogy miért bújt Patricio karjába, még otthon is... :S
a végén pedig Barbara beköpte H-nak SS-t... elõtte W. meg akarta fojtani Vicentét, de az leütötte :P
amúgy sztem szenvedni akarta látni V., azért zárta be, talán úgy gondolta, a halála túl könnyû büntetés lenne...

ja és a Damát még nem láttam, de elolvastam a tartalmat a carayon, hát az is elég érdekes (kár, hogy csak a végén... :S) Isabel és Pedro elvileg együtt töltötték az éjszakát, P. ugyanúgy részeg volt, mint anno a másik pasi... azért vicces, hogy ezt a csajt mindenki búfelejtõnek használja vagy nem is emlékeznek rá, ha vele voltak :P ja és ezután elváltak, P. Alaszkába ment, de azt olvastam, hónapokkal késõbb a csaj beállított hozzá terhesen... ugye már elõtte az volt, de azt írták, azt mondja, Pedro-é a gyerek :S annyira jellemzõ húzás :S vele akar maradni. P. meg vissza akar menni LA-be (vajon miért), mire a csaj is azt mondja, vele tart :S itt mi lesz...
egyébként mégse sütötték el az Ignacia terhes-klisét, ez vhol jó, de az egész cuccot akkor is elszúrták :S
mary0114 2013 okt. 16. - 21:43:00
(1288/2174)
Santa: esküvõ megvolt, Santi igent mondott. Amandát bírtam, ahogy elõhozakodott Willyvel Inesnek, és senki nem érdekelte, még Santit is is lecsitítja. Esküvõ után Ines elmegy a vidéki házukba. és igen, megtalálja willyt! Patricio meg elõadja, hogy az ikertestvére meghaaata magát. Vic meg beveszi, így a temetésre kíséri el, minthogy bemenjen Ivanhoz. Hétfõiben: Barabara meglátja SS-t csókolózni. Willy rögtön rákérdez, hogy mi van a gyerekükkel- Ines sokkot kap kicsit. Willyt otthagyja a pincében.
Willy Jr. meg Santihoz szalad az anyja helyett.
Ivan tárgyalása, ítélet még nincs.
És Humbi a közös gyerek Fran-Vic kapcsolatából, ezt hallja pont Santa is.

Kíváncsi vagyok, hogy most ezek mit hoznak ebbõl. Ines vajon kit akar valójában magának, Willyt, vagy Santit? Amanda ha ezt megtudja.... És miért hagyta életben Willyt Vicente?
Neli 2013 okt. 16. - 13:17:41
(1287/2174)
láttam... de sajna sztem hiába is várunk vmi eredetit ez alapján :S :

http://www.youtube.com/watch?v=XFSv7IjBhFw

a pénteki finálé promója... ajánlom a legvégét... :S
offtopic
handi99 2013 okt. 15. - 19:51:46 Előzmény Neli
(1286/2174)
DYO - 78
Rubén nem egy szépfiú, de több esze van, mint a nõvérének. Õ bezzeg nem dõlt be Estela játékának. Azért kétszer eljátszani "a beteg vagyok/balesetet szenvedtem, ezért gyere vissza hozzám Tomás házába..." nekem kicsit sok... és amilyen hülye Ignacia vissza is ment.
Pedro és Isabel: Isabel egy ágyban aludt. A csaj haláli volt, amikor azt mondta, hogy elég nagy az ágy. :D
(Pedro felajálottta, hogy a kanapén tölti az éjszakát.)
Na, és a vége: Pedro sokat ivott, Isabellel az ágyra esetek és csókolóztak... :D Ha úgy fejezik be a sorozatot, hogy összejönnek és nem küldik vissza Pedrot ehhez a hülye Ignaciához, még elégedett is leszek...
offtopic
handi99 2013 okt. 15. - 19:41:38 Előzmény Neli
(1285/2174)
A 2. és a 6. : biztosan állíthatom, hogy jók voltak. Az 1. és a 4.: amit láttam, az jó volt, de sajnos az idõhiány... :D
Neli 2013 okt. 15. - 13:39:54
(1284/2174)
na megnéztem, a 2. és a 4. jött be legjobban, még talán az 5. elmegy, a 6. már határeset... de a 2., az Infames és a 4., a Fortuna az sztem jó grafikájú, figyelemfelkeltõ, õket sztem meg is nézném ezek alapján :P
offtopic
handi99 2013 okt. 14. - 19:00:11
(1283/2174)
Oké.
Jól olvastad: kedden egyik novella sem lesz. Costa Rica-Mexikó meccs lesz.
Neli 2013 okt. 14. - 18:04:58 Előzmény handi99
(1282/2174)
késõbb megmondom ;)
amúgy pontosítanom kell, több helyen olvastam, hogy a Damából csak 4 rész van (a maival), holnap nincs vmi meccs miatt :S hát hogy ennyi idõ alatt mit dobálnak össze villámsebességgel, nagy kérdés... :S
offtopic
handi99 2013 okt. 13. - 20:37:24
(1281/2174)
A 3 közül még ez a legjobb..., de nekem se jött be egyik se. Nem csoda, hogy a LRDS fõcímzenéjét lecserélte a Cool. ... viszont a novellák jók voltak és a CLT is jónak ígérkezik.

DYO: Pedro és Isabel szerintem is új irányt adott volna a sorozatnak... Kár, hogy csak rövid ideig fog tartani.
Ignacia terhessége: én is gondoltam rá, hogy már csak ez hiányozna...

Argos: találtam egy szavazást, hogy melyik entrada tetszik a 6 novella közül, amit az Argos a Cadena Tresnek készített.:
http://clipchoose.com/clipchoose/?qid=288

Kíváncsi vagyok, hogy tetszett-e valamelyik, illetve, hogy megnéznéd-e ez alapján.
Neli 2013 okt. 13. - 18:09:22
(1280/2174)
igen, ugyanolyan vacak (nekem), ezért ugrott be rögtön a narkónovella... kicsit keverem még, hogy mi mi után jön, akkor belekavarodtam ebbe is, bocsi :P

ami apucit illeti, na jó,talán nem a leghelyesebb, de nagyon karakteres a külseje is, maradjunk ebben ;) :P nekem bejön :P a tehetsége már csak hab a tortán :D :P bár fura komikus sorozatban látni, eddig, ha jól tudom, csak a Pedro el escamoso-ban hozta ezt a figurát (a táncával soritörténelmet írt :D :P), és csak egyszer láttam sima soriban pozitív fsz-ként... a genyák jobban állnak neki :P
a MEA-t mostanában nem láttam, de rohamosan romlik a véleményem, tekintve, hogy majdnem 70 rész után még mindig a semmit kapjuk RG-bõl... :S ezt mégis hogy képzelték?? :S
amúgy köszi a Damát, pont most néztem vissza, már nagyjából képben vagyok :P Pedro és Isabel dolga sztem is új irányt adna a sorinak, szokatlan, de érdekes befejezés lenne, és talán még tetszene is... :P de úgyis a szokásos klisét kapjuk, vhogy kiderül, hogy IP nem tesók (tényleg, ezt Estelán íkvül, aki úgyse szólna, a nagyi is tudja, miért nem beszél? a lánya nem érdemli meg, hogy védje...), és P. visszamegy, szóval a szokásos happy... :S bár ki tudja, de azért 5 rész minden lezárására brutálisan kevés sztem... :S nemrég még "utolsó hetek"-beharangozó ment, ez szokásosan 6 hét szokott lenni kb., erre alig két hét alatt le is zavarják az egész végjátékot, szinte azonnal "utolsó részek"-be váltottak... :S ennyire gyors még az RP befejezése se volt, pedig ott is 76-tól hirdettek, de ott rendesen lement az utolsó pár hét... :S
egyébként olvastam olyat is, bár ez sztem csak vki eljátszott a gondolattal-dolog volt, hogy Ignacia terhes... nem láttam ennek nyomát, de ez lenne csak az igazi "bomba" a történtek után, az tuti... :P mondjuk klisé, de azért tetszene :P fõleg hogy mennyire kiakadnának :D :P
offtopic
handi99 2013 okt. 13. - 17:35:14
(1279/2174)
Pontosabban: okt. 21-tõl kétórás MEA. Nyilvánvaló, hogy a La impostora még nem készült el.
offtopic
handi99 2013 okt. 13. - 17:31:35
(1278/2174)
Okt. 18-án kivégzik a DYO-t. Hétfõn 2 órás MEA lesz.
offtopic
handi99 2013 okt. 13. - 17:16:14
(1277/2174)
Visszagondolva, hogy mi ment a 10 órás sávban. Tényeleg a LCDAL volt az utolsó olyan nem narkónovella, aminek jó nézettsége volt.
offtopic
handi99 2013 okt. 13. - 17:12:04
(1276/2174)
Igen, õ Sara Maldonado.... és jól sejted, hogy a 10 órás sávba való. :D Ez fogja váltani a Santa Diablát.
Sara az Argosszal áll kapcsolatban (õ volt a fõszereplõje az El 8vo Mandamientonak, amit az Argos a Cadena Tresnek készített + játszott a Capadocia 2. évadában, ami a HBO-nak készült.)
A zene meg pont olyan, mint amilyen a LRDS-nak, meg az ESDLC-nak volt.
suxel 2013 okt. 13. - 17:04:43
(1275/2174)
Ez tuti hogy a tizes sávba fog menni a Santa után, s ismét döngetni fogja a nézõket a Telemundohoz, akárcsak az ESDLC tette. Ez ilyen hullámvasútnak tûnik nekem, ha jön egy narkónovella, akkor a nézettség a magasba szökik, mikor jön egy másik sima ebben a sávban, akkor alábbhagy a lelkesedés (RP, ERDLV, SD), ha jól emlékszem ebben a sávban utoljára normális nézettsége, - ami nem narkónovella - a La casa de al ladonak volt.