suxel 2014 máj. 24. - 12:13:14
(1694/2174)
92:
-Ma is volt Blancának 3 alakja: az elsõ a Fernanda típusú újságírõnõ, a bajszos-körszakállas fickó, és a hipeszõke, de megaronda parókás nõ. Borzalmas volt a legutolsó parókája, nem ajánlom ezt
a hajszínt Lisettenek. Gondoltam, hogy Clementet lecsukják, s nagyon remélem, hogy nem hagyja magát megfélemlíteni Ivan embere által. Azért meglepne, ha nem Raquel nevét mondaná a tárgyaláson, mint megbízó. Szerintem, ha kimondja Raquel nevét, jön érte is a kaszás. A kimért és rideg Catalina is nagyon jó volt Raquellel szemben, semmi segítséget nem vár el tõle.
-Kíváncsi vagyok fogják e hasznosítani Blancáék azt a bizonyos Juanitat, Ivannak a jobb kezét, akiben endületlenül megbízik.
-Simona talán idõben szól Blancanak, hogy elárulta, hisz megtudta, hogy ezzel a csapdával az apja gyilkosának tenne egy nagy szívességet. És igen, Simona. Emlékszek az elején, tényleg õ kereste fel Eduardot, hogy a testvére valószínûleg prostituált, és ki lett az?!

Jorge: egyetértek, tényleg meghülyült. Valahogy most nem is olyan jó a karaktere.... az elején, amikor kettõs életet élt jobb volt... --> nem jó ez a karakter tényleg, pedig sok reményem volt hozzá az elején, és Karinával is a szerelmi száluk, maga a gyötrelem, elég gyengére sikeredett. Szerintem ebben több is lehetett volna. A mûvészi hajlamai, ami az elején megvolt, teljesen feledésbe merültek, s beállt a céghez dolgozni, amit soha nem akart, így kell egy karaktert rendesen félresöpörni.
Rafaelnek meg mindenképpen bûnhõdnie kell a pofátlansága és a gátlástalan ambíciózussága miatt, s tulajdonképpen felelõs a pap és az ál-Blanca halálában.

Tegnap meghalt Sergio de Bustamante. Nálunk a Cuando seas míából és az Emperatrizból lehet ismerõs. R.I.P. --> jah, jah tudom. Elisa (M. Vega) és Mauricio (A. Guerra) mellett az egyik kedvenc karakterem õ volt, Justo, az Emperatrizból. Nem látszott 79 évesnek, R.I.P. Sajnálom az öreget. Az Emperatriz is egy olyan sorozat volt, ahol nem szerettem a fõhõsöket, Gabriela Spanic karakterét egyszerûen nem tudtam hová tenni.
offtopic
handi99 2014 máj. 23. - 23:31:04 Előzmény suxel
(1693/2174)
"-Szeretem, ahogy Blanca átváltozik ezzé-azzá."
:D Én is.
Simona: van vmi ironikus abban, hogy az elején mennyire elítélte Blancát (amikor elkezdett Adrianonak dolgozni és a lehetõ legrosszabbat feltételezte a testvérérõl), közben meg õ mi lett...
Jorge: egyetértek, tényleg meghülyült. Valahogy most nem is olyan jó a karaktere.... az elején, amikor kettõs életet élt jobb volt...
Rafael: talán nem veszik el Titától az egyetlen fiát, de remélem, hogy sok-sok évre sittre vágják.


Tegnap meghalt Sergio de Bustamante. Nálunk a Cuando seas míából és az Emperatrizból lehet ismerõs. R.I.P.
http://www.eluniversal.com.mx/espectaculos/2014/muere-actor-sergio-de-bustamante-1012320.html
suxel 2014 máj. 23. - 12:35:16
(1692/2174)
91.

-Szeretem, ahogy Blanca átváltozik ezzé-azzá. Már kíváncsi vagyok, hogy mit alakítanak Salvadorral az Altamira-esten.
-Adriano végre a szabadság kapujába lépett, itt volt már az ideje, sokat szenvedett. Jó lenne, ha Clementet a rendezvényrõl vinnék el a zsaruk. Eduardo már megtette a feljelentést, ezen meg is lepõdtem, viszont azon nem, hogy Jorge mennyire nem hisz neki. Amúgy a kezdetek kezdetén még Jorge volt a legszkeptikusabb a saját családjával szemben, erre rendesen meghülyült.
-Simonara meg szavak nincsenek, most hogy luxusprosti lett, még a tesóját is elárulja. Rafael pedig kezd ismét jófej lenni, azonban Rafael dolgait sem lehet elfelejteni. Nem változik nagyon a véleményem róla, hiába kapálózik kézzel-lábbal, alsó hangon a börtön jár neki, de szerintem ki is nyírhatják a karakterét. Oh, Simonanak most már valami csúnya nemi betegséget képzeltem el, mondjuk szifiliszt. Bár az AIDS szerintem a végére valószínûbb lenne. Azt nem tartom valószínûnek, hogy magára maradjon, mert az eddigiekbõl kiindulva, Blanca mindig mellette fog állni, legyen az bármi is.
suxel 2014 máj. 22. - 11:03:29
(1691/2174)
90.

- Vérdíj Blanca fejére, már meg sem lepõdöm. Simona legalább nem dobta fel, sõt szerintem még örül annak is, hogy a Huguitot más gondjaira bízta. Rafael Moreno pedig nem vesz meg azzal, hogy most az egyszer tisztázta Blancat a rendõrök elõtt. Tita meg helyesen tette, hogy kidobta a fiát. Teljesen jogos volt.
- Ramont kezdetben utáltam, majd bírni kezdtem a börtönös részek alatt, most megint nyomi, hogy meg akarják várni Catalinával, amíg Clemente elmenekül, mert hogy Catalinanak mekkora fájdalom lenne az apját rács mögött látni. De ezzel kb mintha semmit se csinálnának, mert akkor Adriano, hogy jön ki. Clemente terhelõ vallomása magára nézve sokat segíthetne Adrianon, saját magán meg rontana, de pocok úr ezt persze nem szeretné.
- Eduardoban látom a csíráját, hogy mintha látna valósságot Blanca ártalmatlanságában, csak õt szereti még mindig.
- Mariana nagyon jól tudja, hogy nem gyõzheti le se Ivant, se Raquelt. A legjobb az, ha a két nagykutya egymást tépi szét. Cseles, de ez megint tetszik.
- Blanca és a parókái: hát a gimis lány az ételbárban az nagyon gyengusz volt. Utcai koldusként egész meggyõzõ, kórházi takarítóként meg merész.
suxel 2014 máj. 21. - 18:48:57
(1690/2174)
Jah még annyit, hogy hiperronda volt Blanca a szõke parókában.
Jól hallottam, hogy Valentina azt kérdezte Raqueltõl, hogy melyik fiú az övé, mégpedig a háromból. Amúgy én az ilyet sosem értettem, mintha olyan nehéz lenne kiszámolni.
suxel 2014 máj. 21. - 12:11:21 Előzmény handi99
(1689/2174)
89:
- Elsült a pisztoly és Raquel javára. Hasba lõtte a tesóját, de nem halt meg. Viszont kórházban, s ismét a gonosz doki kezei között. Komolyan mondom kinyírnám azt, aki ilyen 100 év fogságra ítél karaktereket. Olyan uncsi így, pedig már reméltem, hogy megszökik. Nem sok ilyen elkárhozott karaktert láttam, mint Valentina. Nem csodálom, hogy néha úgy érzi megváltás lenne a halál már neki ahányszor próbálkozik a szökéssel, annyiszor bukik el.
- Raquel persze Blancá állítja be a merénylõnek, amúgy Bach itt jó volt, igazi boszorka volt a jelenetekben, mint egy szörnyeteg.
- Tudjuk, hogy Rafael nem képes ölni már az eleje óta, így hülye dolog volt próbálkoznia Marianaval is. Egyértelmû volt a kimentele.
- Ahogy sejtettük Socorro vagyona a kulcs a meggazdagodáshoz, a videó azért elég megható volt szerintem, amit Socorro készített a halála esetére. Domingo hozott egyenesen egy jelmeztárat Blancának, akit persze késõbb lefényképezett Rafael Tita éttermébe, s továbbított Ivannak, õ pedig Raquelnek. És persze Blanca Simonat meg akarja látogatni. Na ezért haragszom én Blancara mindig, mert ilyen hülye dolgai vannak, miért kellett most megkeresnie Karinát is?
offtopic
handi99 2014 máj. 21. - 09:17:09
(1688/2174)
Sofía gyakorlatilag bárkinek lehet a lánya... lehet, hogy Iváné...

"-Hát Simonanak remélem szétfolynak a szilikonok a mellében, s nem csak hátproblémái lesznek, a kis hülye megérdemelné."
:D Remélem teljesül a kívánságod. Simona nagyon idegesítõ.

Avance 89
Elsül a pisztoly Raquel és Valentina között.
Szerinted Raquel kinyírta a testvérét?
suxel 2014 máj. 20. - 20:39:13
(1687/2174)
87:
-Na végre eljött Blanca szökésének a napja, miután lehúzott jó pár hónapot a diliházban. Salvador elég megijedt, amikor egy doki észrevette, hogy eltûnt Blanca. A fickót csípem, eddig még nem láttam máshol, de jó színész. :) Bírtam az izgulását, hogy mi lesz most. Az meg nem igaz, hogy az ápoló nem vette észre, hogy legalább egy mázsányi súlyt tol.
-A Sofia most kinek is a lánya, kissé furcsa, hogy Mariana nem tett hónapokig lépéseket az ügyben. Tényleg nem Eduardo lánya lenne.
-Az is szép, hogy Ivan és Raquel szökni akar. Kb. mint az alvilág ura és úrnõje.
-Hát Simonanak remélem szétfolynak a szilikonok a mellében, s nem csak hátproblémái lesznek, a kis hülye megérdemelné.

88:
-Hát sikerült még ebbõl a részbõl is totál szökést csinálni. Salvador végre összekapta magát. Nagyon vicces volt a dömperápoló levetkõztetve. Alejandra meg felfeküdt Blanca helyett az asztalra, szerintem már többet nem hallunk róla, de szerencsétlennek lehet kisütik az agyát így belegondolva.
-Cristobalt egyszerûen nem tudom hová tenni a szereplõk között. Most ez, hogy Mariananak le kell feküdnie vele, mert õrzi a titkát, mintha prosti lenne a vörös csaj. Érdekes. Cristobal nem csattant ki az örömtõl, hogy Mariana megházasodik Eduardoval. Remélem botrány lesz az esküvõn, és remélem Cristobal vagy Blanca csinál valamit.
-Raquel is beveti magát, el is indult a fegyverrel a zendülés helyszínére a diliházba.
-Zurita annyira béna volt a jelenetben, amikor Mariananak odaadta a gyûrût.
suxel 2014 máj. 16. - 12:56:15
(1686/2174)
86.
-Salvador eljátszotta a nagy megmentõt Blancával, az agyának így nem kellett kisülnie. S még megdícsérte Blancát milyen jó színésznõ, hát én megdícsérném Salvadort is, milyen jó impostor lett belõle. Viszont, ami elkeserítõ az megint csak, hogy Valentina ismét egy zombi nyúl. Salvador jó karakter és továbbra is díjaznám, ha õ lenne Blanca párja, de hát....ugye újévi csókkal kezdtük az elsõ epizódot, és akkor kb. az egész sorozatnak nem lenne értelme, ha nem Eduardoval jönne össze Blanca. Jah és Susana Garrido által jutott be a pszichiátriára. Ki õ? A jófej börtönorvos?
-Simona végre nézegetheti a mellimplantátumokat milyet szeretne. Hatalmasat. A végén még úgy fog járni, mint Zalatnay Cini. Amúgy megérdemelné Laposka.
-Cristobal rendesen letámadta Marianat, bár a nõ szerintem se tart tõle, ahogy mondta. A végén viszont rendesen neki szegezte a kérdést, hogy Sofia Eduardo lánya-e vagy sem. És Mariana bevallotta hogy nem, egy másik embertõl fogant Sofia. VISZONT eltelt már 86 rész, és láttuk milyen Mariana és milyen Cristobal személyisége. Én úgy vélem, hogy Cristobal fejében meg sem fordul, hogy esetleg Eduardonak más a vércsoportja, hanem egybõl Marianat gyanúsítja meg, ami végülis nem irracionális. Viszont lehet pont azért Eduardo a kivételezett fiú, mert õ Adriano gyereke. Végiggondolhatta volna a dolgokat, vajon miért különb Eduardo, mint Jorge vagy Cristobal. Marianaról, ami eddig kiderült, hogy elég eszes nõ, és szerintem simán rábökte, hogy Sofia nem Eduardo kislánya, és õ fogja elsõnek összerakni a puzzlet az elveszett gyerekkel kapcsolatban. Jó pókerarca van a nõnek.
offtopic
suxel 2014 máj. 16. - 12:49:30
(1685/2174)
86.
-Salvador eljátszotta a nagy megmentõt Blancával, az agyának így nem kellett kisülnie. S még megdícsérte Blancát milyen jó színésznõ, hát én megdícsérném Salvadort is, milyen jó impostor lett belõle. Viszont, ami elkeserítõ az megint csak, hogy Valentina ismét egy zombi nyúl. Salvador jó karakter és továbbra is díjaznám, ha õ lenne Blanca párja, de hát....ugye újévi csókkal kezdtük az elsõ epizódot, és akkor kb. az egész sorozatnak nem lenne értelme, ha nem Eduardoval jönne össze Blanca.
-Simona végre nézegetheti a mellimplantátumokat milyet szeretne. Hatalmasat. A végén még úgy fog járni, mint Zalatnay Cini. Amúgy megérdemelné Laposka.
-Cristbal rendesen letámadta Marianat, bár a nõ szerintem se tart tõle, ahogy mondta. A végén viszont rendesen neki szegezte a kérdést, hogy Sofia Eduardo lánya-e vagy sem. És Mariana bevallotta hogy nem, egy másik embertõl fogant Sofia. VISZONT eltelt már 86 rész, és láttuk milyen Mariana és milyen Cristobal személyisége. Én úgy vélem, hogy Cristobal fejében meg sem fordul, hogy esetleg Eduardonak más a vércsoportja, hanem egybõl Marianat gyanúsítja meg, ami végülis nem irracionális. Viszont lehet pont azért Eduardo a kivételezett fiú, mert õ Adriano gyereke. Végiggondolhatta volna a dolgokat, vajon miért különb Eduardo, mint Jorge vagy Cristobal. Marianaról, ami eddig kiderült, hogy elég eszes nõ, és szerintem simán rábökte, hogy Sofia nem Eduardo kislánya, és õ fogja elsõnek összerakni a puzzlet az elveszett gyerekkel kapcsolatban.
suxel 2014 máj. 15. - 21:39:19
(1684/2174)
Tuti név Erik Hayser Aracely mellett? Én nekem a fickó nem szimpi. Aylin se kedvenc.
Kate del Castillonak örülök szerintem a leginkább neki való szerep.
Blanca Soto, mint Mujer de Acero. Nem bírom a nevetést abbahagyni, harmatgyenge színésznõ szerintem. Acélos tekinteteket meg ne is várjunk, még fekete hajjal sem.
El Jardinero: valamiért nekem UMEM-nek tûnik, csak éppen nem egy nõ, hanem egy két gyerekes fószer.
Tierra de Reyes: az eredetit sem szerettem, és ezt sem fogom szerintem.

A tavaly-tavalyelõtti kínálat sokkal jobban bejött. Nem vagyok egy narkónovella fan, s a másik három sem vonz.
suxel 2014 máj. 15. - 21:28:52
(1683/2174)
Santa: õszintén szólva hidegen hagy csak az idõponton lepõdtem meg. Csak úgy nem járjon, mint a SON.

Handi, még egyszer köszönöm a remek összefoglalóidat. Mindennel képben voltam.

Imádom mikor egyre gondolunk:
1, Kár, hogy Blanca párja Eduardo, Salvadorral jobban járna.
2, Egyre gondolunk: az én tippem is Socorro vagyona. :D


83:
- Blanca nem volt semmi Orianaval még fel is pofozta. És persze a kés a torkának.
- Mariana szépen megkéselte a guatemalai fickót, és kiderült mindvégig õk voltak a célpontok Rafaellel, aki helyett éppenséggel már Cristobal ült a kocsiban.
-Blanca fellógatásán már meg sem lepõdöm, annyi attak érte már a börtönben.
-Mennyivel jobban szeretem Salvadort, mint Eduardot. Jól bemostak egymásnak. :D

84:
-Mikor nyitja már fel Eduardo a szemét? Igen, az anyád egy gengszter.
-Nem is értem Cristobal, hogy mer az anyjának a maffiáról beszélni. Mikor õ is benne van már.
-Kezd körvonalazódni, hogy Eduardo lesz Adriano fia. Gyanús Cristobal kérdezõsködése a 0- és 0+ vércsoportokról. S csak azért gyanítom, mert ugye Sofia anémiás és az õ vérképébõl következtethet a dolgok állására.
-Ezek a sorozatbeli szövetségek továbbra sem az erõsségem, fõleg ha még ellõnek pár ilyen mondatot, mint Mariana Raquelnek: Áruld el hamarabb te Ivant, mint hogy õ tegye meg ezt veled!
-Karina elmondta az igazat a levelekrõl. Azt hittem már hallatni fog. Persze az idióta nem hisz neki.

85:
-Tök mindegy volt Karina megmutatta-e, ha elégette Eduardo.
-A doki jól elhallgattatta Blancat egy vázával.
-Adrianonak ideje volt már magához térnie.
-Milyen izgi helyek vannak a diliházban: a Rémségek háza nevû helyiség, jön az elektrosokk, tiszta La patrona. A másik sokkot meg én kaptam, hát mi az, hogy Salvador süti ki az agyát a csajnak? De õ nem gonosz, mi a terve ezzel? És hogy van az, hogy 10 résszel ezelõtt még rendõr, amióta leszerelt meg orvosféleség.

Neked errõl a záróképrõl valami vélemény? Hát nekem most mennem kell szétnézni a Carayra, ott hogy gondolkodnak.
offtopic
handi99 2014 máj. 15. - 16:06:21 Előzmény Neli
(1682/2174)
Szia! :D

Megerõsítelek. Jún. 1-jén lesz az 1. rész. Ami szokatlan, hogy este 10 utánra rakták. Így talán nem fogják megvágni.

... és van már portos lapja:
http://port.hu/a_gonosz_alarca_santa_diabla/pls/fi/films.film_page?i_film_id=148094&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2
Neli 2014 máj. 15. - 14:25:09
(1681/2174)
na milyen hírrel jövök hozzátok? ;) :D :P talán már hallottátok (csodálkozom is, hogy hol vannak a lelkes sorok?? :D :P)... nem tudom ugyan 100%-ra, de elvileg jön- na mi? Santa Diabla a tv2-re :D kb. egy ideig még élvezhetõ is, azzal nincs baj, én a késõbbi részek miatt fanyalgok, hogy ez most minek... de van elõnye is, ha tényleg lesz -sztem nem kell magyaráznom ;) :D :P

persze nem biztos még, ha vki tényleg tudja, erõsítse meg :P
offtopic
handi99 2014 máj. 13. - 16:33:57
(1679/2174)
LI 83
Blancát pszichiátriai intézetbe került. Persze Valentina is ott van.
offtopic
handi99 2014 máj. 13. - 16:32:26 Előzmény suxel
(1678/2174)
"annak meg orulok, hogy salvador segit, nagyon birom azt a zsarut, de szerintem a vegere mar nem lesz jelvenye. De remelem nem nyiffan ki valami akcio soran."
Már most sincs. Tudtam, hogy vmit kihagytam... Azt hiszem a 78. v. 79. részben volt.

Kár, hogy Blanca párja Eduardo, Salvadorral jobban járna.
offtopic
handi99 2014 máj. 12. - 23:04:48 Előzmény suxel
(1677/2174)
Szia!

Hárman támadtak rá. Zacskó a fejre. Sajnálom, bár tényleg nem volt fontos szereplõ. :(

Egyre gondolunk: az én tippem is Socorro vagyona. :D

Nézettség: Jelenleg úgy néz ki, hogy a Telemundon mindhárom novella bukás. ... viszont a gyenge nézettség általános probléma az amerikaiaknál. Az országos csatornákon az angol nyelvû sorozatoknál is csökkent a nézõszám.
Összességében egyik novella sem rossz, de úgy látszik a nézõk harapnak rájuk. :( Van ilyen...

RDC: Vakok között félszemû a király.
A Gala Tv-n a telemundos novellák között övé az 1. hely, de a nézettségére a közepes a jó szó... A Maridonak és a LP-nak annak idején sokkal számai voltak. A SD-nak volt kb. ugyanannyi, mint most a RDC-nek.
Persze, az, hogy a RDC ilyen számokkal is vezet, az azt jelenti, hogy a többi még gyengébb. Sajnos, ez vonatkozik a La Impostorára is... :S
suxel 2014 máj. 11. - 12:10:36
(1676/2174)
Hogy oltek meg Socorrot? Bicska a hasba, mellkasba? Szegeny no, annyira nem volt fontos szereplo, tul sokat nem tett hozza, megis sajnalom.

Kisse kicsavart uton, de eljutottunk a dilihazig, ahonnan johetnek lapatrona szeruen az esemenyek, csak itt sokkal rovidebb a farkas lista, mint la patrona eseteben.

Kivancsi vagyok, hogy itt is jutnak-e hasonloan valamifele vagyonhoz, mint LP eseteben, Socorro penzevel mondjuk nem tudom mi van.

Hogyan ertekelned amugy a jelenlegi harom sorozat nezettseget, Handi? Es az RDC a gala tv-n?

Koszonok meg egyszer mindent neked.
offtopic
handi99 2014 máj. 10. - 22:39:05 Előzmény suxel
(1675/2174)
LI 82

Blanca Orianát vádolta Socorro halála miatt.
Eduardo bement Raquel irodájába. Igazságtalannak tartotta, hogy Hugo és Simona nem láthatja Blancát. Raquel kijelentette, hogy beszélni fog a kormányzóval, ha Eduardo megígéri, hogy többé nem látogatja meg Blancát. Eduardo megígérte.
Sofía Cristóbal kocsijába szállt be.
Blanca megígérte Oriánának, hogy Raquel és õ is fizetni fog azért, amit Socorroval tettek.
Eduardo elment Simonához és Hugohoz. Közölte, hogy másnap meglátogathatják Blancát.
Catalina lefeküdt Ramónnal.
Másnap: Karina és Hugo meglátogatta Blancát.
Oriana bement Raquel irodájába a pénzért.
Cristóbal megtalálta a fegyevereket a csomagtartóban.
Salvador is meglátogatta Blancát. Blanca, Oriana elõtt „mi amor”nak szólította és megölelte.
Salvador elment Eduardohoz. Közölte, hogy Socorro meghalt.... Ferrer kórházban... a következõ Blanca lesz. (Raquel is ott volt.)
... és a vége: Blanca nem akart kijönni a cellájából. Oriana bement. Blanca kifestette magát és azt mondta, hogy õt Victoria San Marinonak hívják. Ez lesz a kiút a börtönbõl... és a belépõ a diliházba.

Avance 83
Blanca vmilyen szúrófegyverrel fenyegeti Orianát.
Kényszerzubbonyban szállítják kórházba.
Mariana le fog szúrni valakit.
Mariana és Iván fegyvert fognak egymásra.

Ez a hétfõi rész jónak ígérkezik. :)

Korábban kérdezted: Domingot is letartóztatták.