Neli 2014 jún. 18. - 12:48:22
(1734/2174)
na már a PDG-t is feldolgozzák? :D
hol vannak a jó ötletek?? :D :S

ezen meghaltam :D :P : "Mario kinemállhatlaksosekelljenlátnomtéged Cimarro" :D :D :P

miééért utálod?? ;) :D :P én szívesen elnézegetem :D :P tudom amúgy, olyan "kedves" természetû, de az kevésbé érdekel :D

amúgy Handi, megnéztem a TM oldalán pár vidit, nekem angol felirattal pl. az EFDE-t lejátssza... de nem volt egyszerû ráakadni :P viszont párat tényleg nem enged :S ami fur,a mert nemrég még hagyta, a Damát meg a MEA-t is néztem pl., és azoknak nem olyan rég lett vége... mondjuk lehet a felület is számít, milyen menübõl hozod be, nem? kicsit nehéz ott keresgélni :S
offtopic
handi99 2014 jún. 18. - 08:07:36 Előzmény suxel
(1733/2174)
Cristóbal nagyon beleélte magát, hogy õ nem Raquel fia.
Kíváncsi leszek, hogy Catalina végül kivel marad. Most jobban illik Cristóbalhoz, mint Ramónhoz... viszont Diego halálának nem sok értelme volt.

Az elõzetes szerint felgyújtják a házat. Szerintem Blanca hamarosan visszajön.
offtopic
handi99 2014 jún. 18. - 08:00:48
(1732/2174)
Szia!
Ez olyan bejövõs verzió.... :D ... viszont a szereplõk számomra is ismeretlenek. Az egyetlen aki, nem, az Carme Elías. (Õ a lányok anyja.)
suxel 2014 jún. 18. - 00:33:15
(1731/2174)
Gavilanes trailer: https://www.youtube.com/watch?v=qNq-RRp6kq4

Úgy látom itt inkább gyilkosság lesz öngyilkosság helyett, de ez nem is baj. Számomra elég ismeretlen színészek vannak feltüntetve a trailerben, de nekem így elsõ látásra nagyon is szimpatikusak. Handi, ha valakit felismersz belõlük, közé teszed a nevét? :) Meg mennyivel másabb a környezet, mint a 2004-esben. Sosem érdekelt a Mario kinemállhatlaksosekelljenlátnomtéged Cimarros verzió, vagy a Televisas Yanezes, de ez egész modern környezet, a Cimarros mintha az ókor lett volna. Sose gondoltam volna, hogy pont ebbõl a sorozatból nekem a 10 évvel késõbbi verziója be fog jönni, oké, még csak trailer volt, hihi.
suxel 2014 jún. 14. - 15:46:28
(1730/2174)
LI:
- Adriano fájó pontját találta el Raquelnek azzal, hogy összehívta a fiúkat és DNS-vizsgálatra kérte fel õket, és akik persze vevõk a dologra. Raquel már a fegyvert szorongatta dühében, tehát Adriano egy lépésre van az igazságtól. Cristobal persze ki másra gondolna mint magára, ami érthetõ is, mert õ is úgy mond kivételezett fiú volt negatív értelemben, de ha gondolkodna, akkor rájöhetne, hogy Eduardo az. A vérvizsgálat eredményeképpen, amit Sofiaval lefolytattak korábban, mert ha Sofia Eduardo lánya, akkor az apánál kell, hogy hibázzon valami.
-Az is tetszett, hogy a hû szövetséges Melania és Raquel közé akar éket verni Adriano, azzal, hogy ráébreszti Melaniat milyen is Raquel.
- Úgy látom Rafa elkezdett beépülni Adriano érdekében.
- Blanca meg elment familiástól, úgyhogy nem izgat.
suxel 2014 jún. 13. - 22:29:28
(1729/2174)
Talán azért is nem írtam a napokban az LI-rõl, mert hiába Ultimas Semanas, de a csalódottság lett kissé úrrá rajtam.

-Olyan korán ölték meg és sehogyan Ivant, szerettem volna ha bekavar a végéig. Valahogy így nem annyira tartom jelentõsnek a karakterét, eljött azért, hogy megöljék. Én szerettem, de csalódott vagyok. Azok a részei nem izgattak, ahol Raquellel nyalták falták egymást. Az tetszett tõle, amikor 2 macával is hempergett az ágyban korábbi részekben, nem sok ilyet látni, még fõgonoszoktól sem. Szerintem a végén kellett volna vele leszámolni. Olyan nagyszabású gonosznak harangozták be, s úgy érzem elpazarolták a karakterét. Tavaly éreztem utoljára ilyet a Televisás Mentir para vivirnél, abban is dühített egy-két karakternek a nélkülözése.
-Blanca meghúzódása sem tetszik, a nagy költözködés, megadja magát Raquelnek és inkább eltûnik. Hát csalódtam benne is. Harcosabbnak gondoltam. :( Ez is keserû szájízt hagy bennem.
-Ami meglepett a mai részben, hogy Simona és Rafael között, mintha vibrálást vettem volna észre. Nah, csak nem összejönnek a végére?! Bár Tita ide, Tita oda én még mindig azt lelném normálisnak, ha Rafaelt megölnék a végére, mondjuk a halálával megment valakit, szerintem rászolgálna, de elõtte még csináljon egy gyereket Simonanak, õt meg fogadjuk el, hogy megjavult. Bár néha nem tudom a kettõ közül melyik volt az idegfeszítõbb karakter. Rafael neg csak épüljön be ismét, bár nem tudom Raquel mennyire fog neki hinni.
-Catalinat jól magára hagyták. Diego megölte magát New Yorkban, jah persze, Pueblában nyaral Fürti és El color de la pasiont forgat antagonicoként, haha. Most meg Clemente, jobban örültem volna, ha Clemente vall Raquel ellen, de végülis nem sajnálom. Amit viszont sajnálok, hogy Catalina nem kevert le egy büdös pofont Raquelnek, még hagyta, hogy õ kapjon. Remélem összeszedi magát és tényleg aktívan a jó oldalnak fog dolgozni, ahogy ígérte.
-Azt tudjuk már ki Adriano gyereke? Blanca azt mondta kiderítette, és sehol semmi. Bár így, hogy Sofia Eddy gyereke, már fix, hogy Eddy a fiú. Úgy látszik Eddy már totál megbocsátott Blancának, ha az ágyában kötött ki.
Neli 2014 jún. 11. - 23:28:22
(1728/2174)
most nézem a Santát... a tegnapi IV-csók állat volt :P ma meg felfedeztem benne azt a pasit, aki a Damában az MSED-es Marina pasija volt, Isabel öccsének igazi apja, valami szemét... asszem valamilyen Ernesto a színész. eddig fel se tûnt :D éppen nem rossz :P
suxel 2014 jún. 10. - 20:03:55
(1727/2174)
Köszi! Ma jöttem vissza úgyhogy a héten csekkolok mindent. :) Viszont lesz még rád szükségem, majd az ultimos capitulos-ok esetében, hasonlóan a La patronához ezeket sem fogom látni, de szerintem még 3 hétig minden oké. :)
offtopic
handi99 2014 jún. 10. - 20:00:12 Előzmény suxel
(1726/2174)
Szia!
Raquel Marianával visszament az erdõbe. Ekkor Iván még élt. Mariana lelõtte õt. A hulláját betették Simona mellé az ágyba. Nem volt vmi szép az ébredés Simona számára.

Avance:
Rafaellel elássák a holttestet, viszont Raquelék az egészet videora veszik és megmutatják Blancának.
offtopic
handi99 2014 jún. 07. - 19:25:57 Előzmény suxel
(1725/2174)
LI 101

Iván DNS-tesztet akar végeztetni.
Raquel telefonon beszélt Melaniával. Bevallotta, hogy most elõször fél.
Adriano mesélt Blancának és Salvadornak a fiatalkori botlásáról (Raquellel).
Ramón elment Catalinához. Nyafogott, mert Catalina Cristóbal lakásában él. Catalina elmondta neki, hogy Cristóbal nem lakik ott.
Raquel beszélt Hugoval: lakhatna az õ házában és akkor mindennap találkozhatna Sofíával. Amíg Raquel Iván házában volt, addig Iván elment Raquel házába. Sofía megölelte.
Blanca meglátogatta az öccsét. Hugo megkérdezte tõle, hogy igaz-e, hogy Iván Sofía apja.
Raquel és Iván kimentek a kertbe. Iván kapott egy pohár bort. Iván megmutatta Raquelnek a videot. Raquel azzal védekezett, hogy ez csak Adriano csapdája. Iván rosszul lett. Federico segítségével Raquel kivitte Ivánt az erdõbe (Iván ekkor még élt).
Raquel elment Marianához és elmondta neki, hogy megölte Ivánt.
offtopic
handi99 2014 jún. 07. - 19:24:36
(1724/2174)
Szia! Nincs mit!

A 101. részben megmérgezte, de amikor utoljára mutatták Ivánt, akkor még élt.
offtopic
handi99 2014 jún. 07. - 19:22:24 Előzmény suxel
(1723/2174)
LI 100

Iván megkérdezte Eduardotól, hogy hány éves Sofía. Edurardo válasza után kijelentette, hogy akkor lehetséges, hogy Sofía az õ lánya. Eduardonak nem tetszett, hogy Iván a lányaként említette Sofíát. Különösen azért, mert Iván egy bûnözõ + meg egyébként is: lehet, hogy nem az õ vére, de akkor is az õ lánya.
Eduardo felszólította, hogy tartsa távol magát az anyjától. Iván hiába mondta, hogy Eduardo nem ismeri az anyját...
Raquel igazán kedves volt Sofíához. Sofía sugárzott a boldogságtól. Raquel kitalálta, hogy meglátogattják Hugot.
Cristóbal felajánlotta Catalinának a régi közös lakásukat.
Iván rákérdezett Marianánál, hogy igaz-e, hogy Sofía az õ lánya. Mariana tagadta.
Rafael is hazaköltözött. Tita visszafogadta.
Raquel beállított Sofíával Ivánhoz.
Adriano és Blanca találkozott Eduaroval. Eduardo megölelte Blancát.
Mariana elment Tita éttermébe, hogy beszéljen Rafaellel. Tita kidobta. Hagyja békén a fiát.
Hugo felvetette Sofíának, hogy mi van, ha az apja, nem az apja..., de Sofía szokás szerint nem értett semmit.
Adriano megkérte Eduadot, hogy engedje meg, hogy láthassa Valentinát. Eduardo megengedte.
Eduardonak nem tetszett, amikor megtudta, hogy Sofía Iván házában járt.
Másnap az irodában Eduardo elmondta Raquelnek, hogy valószínûleg Iván Sofía apja.
suxel 2014 jún. 07. - 16:27:13
(1722/2174)
Szia Handi!

Koszonom az eddigieket! :)

Ivant tenyleg megolte az utobbi ket reszben Raquel vagy megfogja a jovo heten?
offtopic
handi99 2014 jún. 06. - 00:21:39
(1721/2174)
LI 99
Raquel megkérte Cristóbált, hogy hagyja magukra õket. Ezután Raquel megjegyezte, hogy Iván nem teheti ezt vele, hiszen õk üzlettársak és jegyesek. Iván közölte, hogy idõre van szüksége, hogy bizzzon benne. Raquelnek be kell bizonyítani, hogy méltó a bizalmára.
Cristóbal felhívta Jorgét és megkérte, hogy jöjjön be az irodába. Közölte, hogy nincs már pénzük.
Cristóbal felhívta volna Eduardot is, de csak Sofíával sikerült beszélnie. Sofía elárulta neki, hogy a szülei hamarosan összeházosdnak és elköltöznek.
Blanca beszélgetett Salvadorral. Blanca megjegyezte, hogy el kell felejtenie Eduardot. Új életet akar kezdeni. Megcsókolta Salvadort.
Összejöttek az Altamira-fiúk az irodában: furcsállották, hogy Adriano mindannyiukkal beszélt.
Raquel meglátogatta Marianát. Üzeltet ajánlott neki: juttassák börtönbe Ivánt és szerezzék meg a pénzét.
Cristóbal elmondta Eduardonak, hogy nem veheti el Marianát. Õ egy nagyon veszélyes nõ. Továbbá Sofía nem az õ lánya, hanem valószínûleg Iváné. Edurdo dühös volt Cristóbalra. A beszélgetés vége az lett, hogy bemosott neki egyet. Miután Edurardo kiment a szobából Cristóbal elmondta Jorgénak, hogy Mariana a maffiának dolgozik.
Catalina nem hagyta, hogy Ramón megcsókolja.
Eduardo elment Marianához, hogy kérdõre vonja Sofía miatt. Mariana megesküdött, hogy Sofía nem Iván lánya és elismerte, hogy Iván egy maffiozó.
Karina elment Blancához és elújságolta neki a hírt, hogy Sofía nem Eduardo lánya.
Raquel elment Adrianohoz. Iván látta a kocsiból, amikor Raquel távozott.
Adriano meglátogatta Blancát. Blanca elmondta neki és Salvadornak, hogy Sofía nem Eduardo lánya.
Mariana bement Cristóbal irodájába reklamálni, amiért elmondott mindent Eduardonak.
Sofía befoghatná már a száját. Ezúttal Raquelnek pletykált Hugoról.
Simona hazaköltözött.
Edurdo elment Ivánhoz. Tud arról, hogy Mariana a szeretõje és tud a kislányról. (Hugo kihallgatta õket.)
offtopic
handi99 2014 jún. 06. - 00:19:08
(1720/2174)
LI 98

Raquel emberei nem találták Blancát. Adriano négyszemközt szeretett volna beszélni Raquellel: nem is rossz asszony, rendes volt a fiához.... stb. Utána megcsókolta. (A falon lévõ kamera persze rögzített mindent.)
Jorge elbizonytalanodott Adrianot illetõen. Korábban megígérte neki, hogy segít, hogy újra együtt lehessen Valentinával. Karina közölte, hogy lehet, hogy Cristóbalnak van igaza, abban, hogy nem fog mûködni a kapcsolatuk. Másképpen gondolkoznak. (Karina védte Adrianot.)
Eduardo beszélt Marianával: nem házasodhatnak össze, mert õ még mindig Blancát szereti. Marianának persze nem tetszett a dolog.
Catalinának ismét gondjai támadtak. Ezúttal Raquel cégénél, de Eduardo megvédte õt.
Raquel elment Simonához és figyelmeztette, hogy veszélyes játékot játszik.
Jorge elment Adrianohoz.
Sofía nem reagált túl jól a hírre, hogy nem lesz esküvõ: utálja Victoriát, stb...
Eduardo beszélt Marianával: lesz esküvõ!
Adriano felkereste Cristóbalt az irodjájában.
Blanca Karinával beszélgetett Tita éttermében, amikor megjelent ott Ramón. Blanca beszélt Catalinával, aki ezután elment Ramónhoz. (Ramón képeket nézegetett és sírt. Valószínûleg sokat ivott, v. kevesett, de akkor nem bírta az italt.)
Adriano elment az Altamira-házba Eduardohoz.
Cristóbal elmondta Raquelnek, hogy nincs meg a pénzük.
Megjelent Iván és közölte, hogy õ a felelõs ezért.
offtopic
handi99 2014 jún. 06. - 00:17:07
(1719/2174)
Szia!

LI 97-99

Adriano pisztollyal a kezében megjelent az Altamira-házban. Raquellel akart beszélni. Megkérdezte tõle, hogy melyik az õ fia a három közül. Cristóbal, Jorge v. Eduardo? Adriano többször is rákérdezett, de Raquel tagadta, hogy bármelyik is az övé lenne.
Jorge hazavitte Karinát.
Melania rohant a fiúkhoz. Megkérte õket, hogy állítsák meg Adrianot.
Salvador felfedezte, hogy eltûnt a pisztolya. Félt, hogy Adriano vmi hülyeséget csinál.
Raquel telefonhívása után Iván odament Blancához. Követték az emberei Hugoval.
Blanca igyekezett meggyõzni Ivánt, hogy Raquel valójában nem szereti õt. Elmondta neki, hogy az egyik fiú valójában Adriano és Valentina gyermeke. Blancának sikerült kétséget ébreszteni benne, ezért Iván nem ölte meg. 24 órát kapott, hogy bizonyítsa az állításait. (Egy kis erõdemonstrációként: lelõtte az egyik emberét Blanca elõtt.)
Rafael kidobta Simona kuncsaftját. Pár perc múlva megérkezett Mariana. Négyszemközt akart beszélni Rafaellel. Meg akarta tudni, hogy hol rejtõzködik Blanca.
Adriano bement Valentiához és elmondta neki, hogy már tudja az igazat a fiúkról.
Karina felhívta Blancát, de csak üzenetet hagyott neki.
Melania megnézte Karina telefonját.... és megszerezte Blanca telefonszámát.
Blanca elmondta Adrianonak, hogy bajban van.
Raquel felhívta Blancát és megkérdezte tõle, hogy hol van.
Eduardo elmondta Cristóbalnak, hogy tudja, hogy hol rejtõzködik Blanca.
Simona felhívta Raquelt és azt mondta neki, hogy Blanca Adrianonál van.
Raquel megjelent a gorilláival Adrianonál.
suxel 2014 jún. 05. - 00:44:09 Előzmény handi99
(1718/2174)
Szia Handi!

Errõl a hétrõl kérhetnék beszámolókat? Sajnos a héten nem tudom nézni!

Köszönöm szépen!
offtopic
handi99 2014 jún. 03. - 21:39:59 Előzmény suxel
(1717/2174)
Iván emberei elkapták Hugot. Blancának 24 órája van, hogy bizonyítsa, hogy Raquel csak játszik Ivánnal.
(Adrianoval szépen tõrbe csalták Raquelt.)
Az elõzetes szerint sikerül is. Adriano megcsókolja Raquelt. Persze az egészet veszi a kamera.... és Iván megkapja a felvételt.
offtopic
handi99 2014 jún. 02. - 23:04:51 Előzmény suxel
(1716/2174)
Katenek elég nagy rajongótábora van. Szóval, ha nagyon nem cseszik el a forgatókönyvet, akkor sikeres lesz.

"Jah Los Miserables: mellette szól szerintem, hogy benne lesz Diego Soldano is. :)"
:D Diego Soldano jöhet minden mennyiségben.

... és egy kis rating (18-49)
csütörtökrõl Univision / Telemundo:
8 óra: Por Siempre Mi Amor: 0.9 LI: 0.6
9 óra: LQLVMR: 1.4 EOP: 0.6
10 óra: QPTR: 1.0 ESDLC 2 1.0
(forrás: medialifemagazine.com)

A LI és az EOP is erõsödött. Az ESDLC 2 meg hozza azt, amit elvártunk tõle. :)
offtopic
handi99 2014 jún. 02. - 22:51:07 Előzmény Neli
(1715/2174)
Szia! :)
Jelentem én is megnéztem.
Humbi régóta tudta, hogy Santa kicsoda valójában. Egyszer elment Willy házához és akkor látta õt és a fiát. Humbi attól a pillanattól kezdve játszott vele, hogy Santa megjelent Amandaként. Szerintem pont attól lettek jók a közös jeleneteik, hogy egymást szívatták. Mindkettõ okosabb akart lenni a másiknál.

"(de a késõbbiek fényében elgondolkodtam, vajon ez mennyire õszinte vagy alapból, már a legelejétõl játszik?) :P az nagyon tetszett :P és a mosolya is a temetõben :P (nem beszélve a könnyes szemeirõl a fõcímben, azzal mindig megvesz :P) bár ha mindent elõre kitervelt (ahogy a találkozást is a temetõben meg a zenét, asszem vmit írtatok errõl korábban), már nem is olyan oké... :S"
Jól emlékszel, valóban ezt írtuk. Santi és Willy ugyanabban a börtönben volt. Santi ellopta Santa fényképét Willytõl + a "Santa" kottáját is.

Egyébként érdekes volt ilyen szemmel nézni az elsõ részt. Úgy, hogy már tudom, hogy Santi az egész találkozást megtervezte. ... és mennyivel más a színezete Humbi megjegyzésének, amikor úgy mutatja be Santit Amandának, hogy a Cano-család feketebáránya.