10/10
Mrs Broccoli 2023 febr. 14. - 08:43:59 10/10
(10/10)
Tegnap láttam, nagyon '80-as évek, nem vidám témája ellenére végiglebegi egy kis boldogság főcímtől végecímig a főszereplők zseniális játékának is köszönhetően.
Diablo72 2015 jan. 09. - 22:18:05
(9/10)
A zene... egyszerûen le a kalappal. Elsõ hallásra Nino Rotara gondoltam volna. A film is nagyon jó. A hangulata némileg az Amarcordra illetve És a hajó megy címû filmjére emlékeztet.
pimre 2012 dec. 05. - 09:56:40 Előzmény efes
(8/10)
Természetesen eszembe sem jutott a port.hu oldalt hibáztatni a csúszásokért. Ide csak megírtam. Egyébként szeptember 17-én megírtam a kozonsegszolgalat@mtva.hu címre is az észrevételemet. A válasz a következõ volt:

"Tisztelt Palotás Úr!

Köszönjük kritikáját, levelét továbbítottuk a Duna TV menedzsmentjének.
Üdvözlettel

Közönségszolgálat
Kommunikációs Igazgatóság
Telefon: 06-1-759-5050
1037 Budapest, Kunigunda útja 64."

Szerintetek kaptam az eltelt közel 3 hónap alatt érdemi választ? A helyes megfejtõknek elõre is gratulálok:-)))
offtopic
efes 2012 szept. 18. - 20:38:55 Előzmény pimre
(7/10)
Szerintem a csúszásról, illetve a hiányos, téves adatközlésrõl nem a port.hu, hanem a Duna tévé tehet. A port.hu csak annyit tud közölni, amirõl tudomása van. Ha a Duna maga sem tudja, hogy szinkronos vagy feliratos filmet tesz mûsorba, akkor azt egy mûsorújság honnan tudná?
pasroa 2012 szept. 17. - 22:23:30
(6/10)
Tisztelt Illetékes,

a Ginger és Fred címû film kiváló választás egy ’esti mozinak’.
Azonban elszomorít, hogy ilyen mértékû igénytelenséggel – pardon gondatlansággal – írnak ismertetõt, tájékoztatót a filmhez.
Reméltem, hogy ezúttal egy híresen kiváló, magyar szinkronnal élvezhetem ezt a nem mindennapi filmet az ismertetõ alapján. Azonban, szerintem sokakkal együtt egy igen komoly ’tréfának lettünk az áldozatai’: lásd képkivágás a port.hu internetes mûsorújságból, mellékelve.
A nem szinkronos, tehát feliratos filmet, a teletext 333. oldalán feliratozva lehet megtekinteni!
Ez tényleg felülmúlhatatlan teljesítmény!!
Azt hiszem, hogy a duplafeliratozás közel felülmúlhatatlan teljesítmény, mert ha több felirat lenne a képernyõn, akkor csak a film nem férne el rajta.
Azt maradt még egy reményem, hogy a teletextre készített feliratért nem fizettek munkabért és jogdíjat sem.

Tisztelettel,
pimre 2012 szept. 17. - 12:19:23
(5/10)
Már megint bõ 20 perccel késõbb kezdték, mint a meghirdetett idõpont. Így hiába állítottam be a DVD felvételt negyed órával korábbra, a végét pedig negyed órával késõbbre, a film vége lemaradt. Most írtam panaszt az ügyfélszolgálatnak, kíváncsi leszek a válaszra.
10/10
LexH 2012 szept. 16. - 22:41:27 10/10
(4/10)
Fellini már 1986-ban elkészítette kegyetlenül kritikus filmjét az idióta tévémûsorokról, amely azóta sokkal aktuálisabb lett. Ráadásul a filmnek ez csak egy rétege.
10/10
alex4427 2010 nov. 01. - 08:23:31 10/10 Előzmény mildi
(3/10)
Valóban, nagyon megindító film. És nagyon elgondolkodtató! És szokatlanul kritikus!
Fellini,láthatóan (és érthetõen!) nagyon viszolyog a ker.tévék idióta mûsoraitól.
mildi 2007 márc. 15. - 12:32:04
(2/10)
Nagyon megindító film! Masina, és Mastroianni kitûnõ alakításuk emlékezetessé teszik a filmet!
Masina idõsen is nagyon különleges, fiatalos, csinos, és hihetelenül erõs a kisugárzása!
Marcello is nagyon szerethetõ a filmben!
italoman1 2006 dec. 05. - 10:29:32
(1/10)
Nagyon szeretem ezt a filmet, igazán bájos és emberi. És nem mellesleg két csodálatos színész idõskori jutalomjátéka. Fellini-rajongóknak pedig természetesen kötelezõ. :-)