Téma: Hacktion

1/10
PartvisNyél 2012 márc. 19. - 20:12:24 1/10
(590/670)
Értékelhetetlen.
1/10
offtopic
PartvisNyél 2012 márc. 19. - 20:11:32 1/10
(589/670)
ez fura
Hottentottalapaj 2012 márc. 19. - 02:42:39
(588/670)
Pénzt miért tesó? Olvassál már vissza! Úgykábé fifti-fifti szinte dicsérem és kritizálom... uszkve öttucat hibára mutattam rá az elmúlt uszkve fél évben... aki ezért pénzt adna az meg is érdemelné...
10/10
mulao 2012 márc. 15. - 18:33:17 10/10
(587/670)
Egyetértek!
10/10
zora 2012 márc. 15. - 15:57:18 10/10 Előzmény mulao
(586/670)
Ráadásul, mikor András kiosztja Bettit/Verát Guru buszában és közben remeg a visszafojtott idegtõl - nahát, le a kalappal, az annyira valósághûen volt eljátszva!
erdan 2012 márc. 15. - 07:23:44
(585/670)
Korábban valaki említette, hogy az automatán a belépési kód az egyik részrõl a másikra megváltozott. Ezzel szemben SPOILER Zoli búcsúzásakor András mondta neki, hogy felejtse el a kódot. Betti 5 hónappal ezelõtt gyanús körülmények között eltûnt. Legutóbb mégis hasznáta a nem egyedi korábbi kódját. SPOILER vége Egy szuper biztonsággal védett cégnél nem tudják, hogy egyéni jelszavakat kell használni és azokat rendszeres idõközönként meg kell változtatni? Eddig úgy véltem, a sorozat kicsit tanítani is akar. Pont ezek a részletek segíthetnének terjeszteni a tudatosságot. Beépülhetnének viselkedési minták.
1/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 14. - 20:21:33 1/10
(584/670)
Mondasz valamit, lehet, h paródiának szánták valójában?
10/10
mulao 2012 márc. 14. - 14:06:22 10/10
(583/670)
Színházba már senki se jár, nem hinném, hogy egy színházi közvetítést többen néznének, mint ezt. Meg hát, ha a színházat már a tv-bõl is lehet nézni, akkor meg tényleg senki nem fog jegyet venni. Azt rtl meg tv2 olyan kereskedelmi csatorna, ami nem engedhet meg magának nézõ vesztést, így nem vehetnek új sorikat, amiknél fennáll, hogy nem lesz sikeres. (Ezért nincsenek új sorozatok megvéve.) Viszont folytathatnak olyat, aminek a 4. évadát adják, mert az sikeres, bejáratott. Én kb egy hete váltottam kábeltévérõl parabolára, de még így sincs semmi a tv-ben. A Story5 képes ezeréves Eszmeráldát ismételgetni, meg Dallas-t. Vagy 4 csatornán megy ugyanaz a helyszínelõk. És bármelyik csatornára kapcsolok ezeréves sorikat találok, vagy a tegnapi rész ismétlését. Inkább nézem ezt, ami végre egy ÚJ sorozat.
10/10
mulao 2012 márc. 14. - 12:02:12 10/10
(582/670)
Szerintem a magyar filmekben azért van sokszor eltúlzott színészi játék, mert nálunk nincs olyan a fõiskolán, hogy "szinpadiszínész" meg "filmszínész". Csak a színpadi játékot tanítják a színészeinknek és ugye ott egészen más gesztusokkal, mozdulatokkal kell játszani, ami kamera elõtt nem úgy mutat, mint a színpadon, természetellenesé válhat. Az, hogy mennyire lesz kamera elõtt természetes egy színészünk, az inkább attól függ, hogy õ maga mennyire érzékeli, hogy filmezés közben máshogy kell játszania és, hogy õ maga mennyire tud természetes lenni. A Barátok közt-nél vagy a Jóban Rosszban-nál azért érzékelhetõ, hogy sokszor színpadiasak a színészek, de azért itt szerintem sokkal természetesebben játsszanak a színészek. Itt nem érzem minden mondatuk vagy mozdulatuk után, hogy ez mennyire természetellenes, színpadias volt.
1/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 14. - 11:16:11 1/10
(581/670)
Fájdalmas számomra, h annyira szájbarágósan történik minden ebben a filmben van, ennyire hülyének nézik a nézõt??? és igen, akik ezt nézik ennyire sötétek.

Jelenet az elsõ részbõl: a szuperhekker csaj talál egy online csetelõ biztonságiõrt, így rá tud csatlakozni a parkolóház kamerarendszerére.
-dehát ez tilos-szól hozzá az ivo fõnöke
-nyugi, tudom mit csinálok-szól a hekkercsaj
-a negyedik emeleten nincs senki, nem látom õpket-hekkercsaj
-ha maga is bünõzõ lenne az alsó szintet választaná-ivp fõnöke
-á megvannak
Nagytotálban a bûnözõk a kameraállásnak megfelelõ helyen belenéznek egy csomagtartóba, ahol 3puska van.
-rögzítsem?-kérdi a hekkercsaj
-nem kell, csak döljön hátra és figyeljen-ivo fõnöke
Csaj hátradöl, a kamerán az látható, h kipattan a kocsiból 5-6-an és szétlõvik a 3embert, akik a puskákat nézegetik.
A fehér ingjükön két pici piros pontocska, gondolom a lövés helye, gondolom a golyók véralvadást elõidézõ tölténnyel lehettek megtöltve, mert vér sehol:O

Kérdem én, mihez kellett egyáltalán a kamera, h élvezhessék, eme csodás gyilkosság látványát? Mire fel ölték meg ezeket? Miért kellett elõtte hosszasan követni és még a lámpát is átváltani?

Annyira gagyi az egész, édes drága istenem...ha mondjuk 2srác a garázsban legyártana egy ilyet még meg is tapsolnám.
1/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 14. - 11:04:28 1/10
(580/670)
Akaraterõ, elszántság, kitartás, magas ingerküszöb, a szégyenérzet teljes elnyomása, iszonyatosan erõs humorérzék, az igényesség teljes hiánya és rengeteg idõ, ha ezek megvannak benned, meg fogsz bírkózni a sorozattal.
1/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 14. - 11:02:01 1/10
(579/670)
1.rész http://www.youtube.com/watch?v=a2RmzIb0I84&feature=related
2.rész http://www.youtube.com/watch?v=Uub6IUdA2Zs&feature=relmfu
3.rész http://www.youtube.com/watch?v=_JdI_pCDh4s&feature=relmfu


Kérlek nézd meg és azután írj véleményt, h megnyugodjanak ennek a szinvonaltalan sorozatnak a nézõi!
Tovább is tudod nézni a youtube rendszerint kiokádja a kövi részt.

Jól olvastam, h valaki a 24-hez hasonlítgatja---> ATYA ÚR ISTEN!
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 14. - 10:57:11
(578/670)
Valóban csak egy epizódot láttam és az kevés az ítéletalkotáshoz. Abban azért nem tudok egyet érteni, hogy toronymagasan verné a 24-et. Az amerikai sorozatoktól általában kiütést kapok, de ez a sorozat mentes az amerikai kliséktõl. Nem azt mondom, hogy 100%-ig a realitás talaján mozog, de annyiban lépi csak azt át, amennyi a javára válik. Abban meg azért senki sem kételkedik, hogy egyes pénzügyi és ipari csoportosulások a profitért mire képesek.
Az anyagi lehetõségeket kár az összehasonlításokba belekeverni, mert a nézõt az vajmi kevéssé érdekli, hogy valami azért dilettáns, mert olcsó volt.
1/10
brrrrrrrrr 2012 márc. 14. - 10:52:59 1/10
(577/670)
Unlak elolvasni. Ez a film márpedig a szinvonaltalan, nézhetetlen, nevetséges. Hujber és Oroszlán alulmúlja, amúgy is tehetségtelen önmagát, a többi szereplõt nem is nevezem színésznek. Ennyi.

10/-150
tanhu 2012 márc. 14. - 10:33:17
(576/670)
Rossz hírem van.Sajnos ez nem az átlag belenézõs mustra sorozat.Köze nincsen a 24-hez, nem is akar rá hasonlítani, ez már a Tûzvonalban esetében is felröppent, el is szállt súlytalan állításként, ami ott sem állta meg a helyét...ellenben a Tûzvonalban igen, nem véletlen kapott rangos díjat,megjegyzem nem tudok olyan sorozatot ami az utóbbi években külföldi elismerést kapott volna...pedig ugyanúgy szidták,fikázták(persze én sem tartozom sem a rongyõr, se a buci rajongók táborába, de ha belegondolunk, hogy eredetileg egy P.Zs-s kisváros szintû átlagszemetet akartak abból készíteni, szerencsére nem ez lett belõle...)))azt is mint a Hacktiont.Nem mintha a Hacktion-nek nem járhatna hasonló díj a szitkok helyett...
Ha majd egyébként annyi helyszín, látvány, és pénzmag és nem utolsósorban IDÕ lesz ráfordítva mint pl. az elviselhetetlen kobra elfbe (11) amit már ilyen szerény kõccséggel is ver toronymagasan a 24-el egyetemben, ami azért valljuk be hemzseg a hibáktól,a nikita nevezetû borzalmat már említeni sem merem,pedig egyikre sem lehet éppen ráfogni,hogy ne lenne benne se péz,se paripa se fegyver,csak éppen egyvalami hiányzik ötlet...Ami mind a Hacktionban,mind pedig a Tûzvonalban esetében megvolt; megvan rendesen.Aki követi az eseményeket(elfogadván a gyerekbetegségeit, mer' ez nem ámerika) annak tetszik.Senki nem állította,hogy tökéletes, de ennyibõl ezt senki ne is várja el,ez vonatkozik a rászentelt IDÕRE is, nem pusztán az anyagiakra.
Szpojler kezdés
O.SZonjától kiütést kapok de azt el kell ismernem, hogy a hülye 3.14csás tucatszerepein most nagyon is túllépett,személy szerint örültem,hogy eltûnt, ám ilyetén visszatérését nem éreztem támadásnak lelki nyugalmam ellen,ami engem lepett meg a legjobban.Szpojler vége
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 14. - 09:33:12
(575/670)
Belenéztem az egyikbe. Nem voltam elragadtatva, de a két legnépszerûbb szappanoperához képest egy valóságos remekmû. Hujber Feri egy irritáló kis seggfej, de nagyságrendekkel jobb színész, mint a két említett sorozat legtöbb szereplõje. Úgy tûnt, hogy a Hacktion a 24-re akar hasonlítani, hát attól azért fényévekre van.
1/10
offtopic
_Freddy_ 2012 márc. 14. - 09:29:59 1/10 Előzmény Lacikaaa007
(574/670)
Nézzen Jóban Rosszban-t, Barátok közt-öt,Hacktion-t és egyéb f*s magyar sorozatot az akinek nincs élete, nekem jobb dolgom is akad. Nektek is ajánlok hasznosabb elfoglaltságot.
8/10
Quarker 2012 márc. 14. - 01:37:32 8/10
(573/670)
Hát a Szonja színészi teljesítményétõl én sem vagyok elragadtatva. De a zsenialitást nem is erre mondtam, hanem a sorozat témaválasztására. A magyar sorozatszínészek többsége ilyen, elég csak megnézni egy Barátok közt-et, ott sem jobbak. Vannak azért ennél jobb színészek, de azokat nem tudják megfizetni egy sorozatban.
10/10
zora 2012 márc. 13. - 17:24:37 10/10
(572/670)
Azért nem semmi, hogy Alfának forog az agya - pedig "izomagyú" - mert Maya meggyanusítására én sem gondoltam, de amit mondott, az logikus. Amúgy meg, aki ilyen komputer-zseni, az nem melltaróba rakja a poloskát, hanem valami kevésbé látványos helyre. Így elaltathatta a gyanút, mutathatta magát áldozatkésznek, hogy "nem jelenti fel szexuális zaklatásért", így aztán ott maradhat az IVO-nál. De Alfa csak nem bízott benne...
Hát, nagyon jó rész volt!

Politizáljak kicsit? Ne Hold-expedícióra költsenek, hanem a magyar utak kátyúzására...
10/10
zora 2012 márc. 13. - 17:15:02 10/10 Előzmény naxa
(571/670)
Abba ne hagyd az elméletek gyártását! Én személy szerint, ha érdeklõdöm egy film/sorozat iránt, elgondolkodom a további történéseken is. És ebben az esetben nagyon jó helyen kapisgáltál az elõbb leírt fikcióddal, miután most láttam a legújabb részt. Ez is hozzátartozik egy fórumhoz, a hangos gondolkodás!