_goldie_ 2012 nov. 15. - 14:28:33
(152/572)
az utolsó két mondatodat lájkolom :D
csincsilla72 2012 nov. 15. - 13:04:47
(151/572)
A nagyszüleim gazdálkodók voltak. Gyermekkoromban minden nyár falun telt el, felismerem az igazi gazdát. András és Szilveszter láthatóan az. Szeretik az állatokat, mellettük tényleg parasztasszonnyá kell válni. Tomi csak egy nagy falusi gyerek, Bencével egyetemben õk inkább menedzserek (vagy mondjak földesurat?). Elhiszem készséggel, hogy övék a gazdaság (pontosabban a családé), de a gyakorlati dolgokban teljesen járatlanok, nyilván a papírmunka az õ reszortjuk. Már ha azt is õk csinálják. Alapvetõ dolgokkal nincsenek tisztában.
Tomi gazda pedig iszonyat ezzel a mamifüggéssel. Nem csodálom, hogy egyedül van, a mamikával franc sem akar napi szinten harcolni a kicsifiúért a rántás felett. Egy ilyen anyóst csak egy másik kontinensen lehet elviselni.
pneklara 2012 nov. 15. - 11:27:26
(150/572)
Gondolom, ott sertepertél vagy 3 pszichológus a mûsor körül, hogy leosszák a szerepeket, ki-ki játssza a magáét, hogy örüljön a jónép, ha már rászánta magát erre mûsorra. Az a baj ezeknél a valóságnak hazudott mûsoroknál, hogy nem tudja az egyszeri ember, mennyi a hazugság, mennyi a manipuláció és van-e bennük némi igazság egyáltalán. Így aztán úgy dönt, hazugság ez az egész, de vannak benne életszerû dolgok, azokon meg nevet, vagy bosszankodik vérmérséklete szerint:)))
Vikinka_30 2012 nov. 15. - 11:14:03
(149/572)
"A kézcsókos nõ kevés szerephez jutott ma, csak a savanyú a szõlõ ábrázata fért bele a koncepcióba."

Hogy dúlt-fúlt, hogy nem õ ment biciklizni. :)) Elõbb-utóbb kimutatja a foga fehérjét õ is, már most látszik, mennyire önzõ és csak magával foglalkozik. Mennyire lehetett látni az arcán az elmúlt adásban is, hogy az anyós-jelölt sem tetszik neki. És a kérdések..... :))
Vikinka_30 2012 nov. 15. - 11:06:23
(148/572)
Szerintem érthetõ, hogy fel volt dúlva és zaklatott volt ezekután. Senkinek nem esne jól ez a viselkedés. Azok csak mosolyogtak a háta mögött, hogy végre, eggyel kevesebb, már csak a másikat kell kidobni, és enyém a csávó. Ültek nyugodtan.
Na de a pasit sem kell félteni. Éjnek évadján kidobja a csajt, hogy ennyi volt, most már mehetsz. Milyen viselkedés ez? Szó nélkül nézi, hogy a csaj pakol, elhajt a kocsival, utána meg gyere lovam, menjünk aludni. :(( Elõtte még áradozott róla, aztán meg lepattintotta a csajt, nem alakult ki semmi kifogással. Hogy is alakulhatott volna ki valami is ennyi idõ alatt?
A két maradék csajból szerintem a fiatalabb illene hozzá, ha már így döntött. Érdekes, hogy mennyire nyomult rá a 30 éves még az elsõ találkozásnál, aztán mikor megismerte a vidéket, alább hagyott a lelkesedése. :)) Vajon miért?
Na de a többi gazdát sem lehet megdícsérni. :))
grace08 2012 nov. 15. - 10:47:51
(147/572)
Már hogyne emlékeznék.:D Õket nem lehet elfelejteni. Meg hát fácáncsorda nélkül nem élet az élet.:D
Azért egyszer ha ráérek, megnézem ezt a mûsort, valamelyest ismerem ezt a falusi létformát, majd én megállapítom, hogy igazi parasztgyerekekrõl van-e szó.:D Bár már most így látatlanban úgy gondolom én is, hogy csak színészek.
pneklara 2012 nov. 15. - 08:30:31
(146/572)
Azért szégyenteljes az oktatásügyünkre nézve, hogy a 8 kötelezõ év arra sem elegendõ, hogy kérdezni megtanuljon a fiatalság: hány kiLÓ? Hova meGYÜNK? Ha egy óvodás ilyen hangsúllyal, hanghordozással kérdez, hát hagyján!, õ minta alapján teszi. De az iskolában tanulják. Tanulnák!De ha még ezt sem, akkor mire megy el az a rengeteg idõ?
Jó volt a villás eset is: hozd ide a villát! -Melyik az?
Volt egy vicc: a kivakarózott fiú hazamegy falura, s mikor az apja azt mondja neki, fiam, add már ide a gereblyét, a fiú adja a beavatatlant, mi az a gereblye, apám? Az apja azt mondja: hagyd, fiam!
Aztán a fiú térül-fordul véletlenül rálép a gereblyére:-Ó, hogy a......ezt a gereblyét!
A mulatós gazdánál csodálkoztam, hogy a lányok még aznap este nem pakolták össze a bõröndjeiket: nem ilyen lovat akartunk alapon.
A kézcsókos nõ kevés szerephez jutott ma, csak a savanyú a szõlõ ábrázata fért bele a koncepcióba.
De a kerékpáros ducival mesterien bánt a gazda: tele van az a lány haraggal a külvilág felé. S a tüskés sündisznócskának a hasát is sikerült megsimogatnia a gazdának, olyan hihetõen tudott bókolni:))
olahmiki1959 2012 nov. 15. - 00:22:17
(145/572)
A lányok szellemi, erkölcsi nívójáról, gondolkodásáról, neveltetésérõl - ha egyáltalán, ilyen fennkölt kifejezéseket használhatunk ezekre a csajokra - tökéletesen elárult mindent az az apróság, amikor egyikük el lett küldve.
(Nevekre nem emlékszem, annyit nem érdemel meg egyik sem, hogy ezzel fárasszam az agyam. A jelenség az érdekes.)

Megy el a csaj, pakolja a cuccait a kocsiba, ingázik ide-oda a ház és az autó között, a két másik lány ott ül a ház elõtt, a langyos éjszakában, és nézik, hogy a csaj hurcolkodik.
És a lány, anélkül, hogy a másik két lánytól akár egy szóval is elköszönne, sõt, anélkül, hogy csak rájuk nézne! - egyetlen szó nélkül beül a kocsijába, és elhajt.
Annyit sem volt képes megtenni, hogy odamenjen hozzájuk és annyit mondjon, hogy - Sziasztok csajok, búcsúzni jöttem, vigyázzatok magatokra, minden jót, puszi!
És kész. Nem kellett volna semmi különlegeset csinálnia, csak mondani néhány emberi szót, mutatni egy kulturált viselkedést, elköszönni azoktól, akikkel két hétig együtt lakott, ebédelt, beszélgetett, nevetgélt, egyáltalán, akikkel együtt szerepelt egy tv mûsorban.
Ehelyett, semmi.

A mûsor szerintem nagyon tanulságos, és ahogy megy az idõ, remélem, szép lassan, észrevétlenül megmutatkozik a lányok, és a gazdák igazi arca is.
Temptress 2012 nov. 14. - 23:45:15
(144/572)
Na pont a legjobb csaj lett elküldve:(
csincsilla72 2012 nov. 14. - 22:59:34
(143/572)
Hát, az azért tetszett, hogy a bicajos maca rögtön rákérdezett, hol is lenne konkrétan az a családalapítás.:-) Érzi õ is, hogy anyuék minimum aggasztóak.
_goldie_ 2012 nov. 14. - 22:59:25
(142/572)
ki ne emlékezne :D
sztem se gazdák..ez egy szerepjáték..csak show
Tekila 2012 nov. 14. - 22:53:41
(141/572)
Tomianyu valószínûleg már 18 évesen túl volt rajta. :)
csincsilla72 2012 nov. 14. - 22:51:29
(140/572)
Tomianyut persze az izgatta, melyik nõstényállat lenne hajlandó szülni. 28 éves még szülhet??? Istenem, melyik korból maradt itt?
Tekila 2012 nov. 14. - 22:50:49
(139/572)
Lemaradtam. Milyen szõrtyúk? :)
1/10
kol3 2012 nov. 14. - 22:41:47 1/10
(138/572)
Még valami :) Csodálom hogy a nézõk nem szavazhatnak ki senkit..XD
1/10
kol3 2012 nov. 14. - 22:39:56 1/10
(137/572)
A zenei alá festéstõl ki ver a víz. Köszönöm ezt az durván 1 óra szenvedést az RTLKLUB-nak. Azt hiszem a következõ részek meg hagyom azoknak az embereknek akiknek bejön ez a nyálas valami.
csincsilla72 2012 nov. 14. - 22:35:46
(136/572)
Olyan szép parasztbarokk, amit itt láthatunk és hallhatunk. Átmelegszik a szívem, vagy mi.
1/10
kol3 2012 nov. 14. - 22:30:51 1/10
(135/572)
Házasodna a gazda--------->XD
csincsilla72 2012 nov. 14. - 22:28:54
(134/572)
Jajmá, nekünk is kell röhögni valamin. Mónikasónak vége, mit nézzünk?
grace08 2012 nov. 14. - 22:27:51
(133/572)
Nem értem a problémádat. Ezek informatív beszélgetések. Minek kell kertelni, túlragozni mindig mindent? :D

Amúgy még nem láttam ezt a förmedvényt, de a leírásból megállapítottam, hogy az rtl klub-nak ismét sikerült alulmúlni önmagát. Elképesztõ, h embereket lekötnek ilyen mûsorok, ezen mindig ledöbbenek. Szellemi fertõ, pfujj. Már bekapcsolni is utálom a tv-t. Bocsi attól, akinek tetszik.:)