Téma: Hazatalálsz

8/10
ryswell89 2023 jan. 28. - 22:03:19 8/10
(59/679)
Kamarás karaktere igazán jó és szórakoztató :D Amúgy nem rossz, az örökösök ökörködésénél jobb (bár nem volt magasan a léc, amit meg kellett ugrania).
10/10
Bay Yanlış 2023 jan. 28. - 21:48:36 10/10 Előzmény napraforgó
(58/679)
Lehet, hogy igazad van. Bár, amikor a baleset volt, akkor a kislány is kicsi volt még. Miből jött volna rá, hogy az apjának szeretője van, és hogy ki az a nő?
8/10
napraforgó 2023 jan. 28. - 19:21:39 8/10 Előzmény Bay Yanlış
(57/679)
Edit kedves asszony, ő mindkét gyereket örökbe fogadta volna, csak a férje nem engedte. Tomit gond nélkül szerethette, de Brigi gyűlölte őt. Ő megértette, hogy a szülei Edit miatt veszekedtek, mert Edit az apjuk szeretője volt és végül is ez okozta a halálos balesetet. Azért az rendes Brigitől, hogy sem akkor, sem később nem mondta ezt el az öccsének.
Brigi még most sem fogad el Edittől semmit, még a süteményt is visszautasitotta.

Nekem tetszik, hogy Edit feltétlenül megbizik Tamásban és nem tetszik, hogy Ernő nem. Végülis Ernő patronálta gyereket (gyerekeket), vagyis ismerte a fiú jellemét. Persze, még a legtisztább ember is megtévedhet, de itt ez az Ernő végig sem hallgatja Tamást, csont nélkül elhitte a koholt vádakat.
Berente Imre 2023 jan. 28. - 18:40:15
(56/679)
IMádom a magyar sorozatokat, de ez most vérgyöngére sikerült. Az írót és a forgatókönyvirót szánom, mert bénák.
10/10
Bay Yanlış 2023 jan. 28. - 17:52:40 10/10
(55/679)
Szép a pusztazámori kastély és gyönyörű a parkja, ahol forgattak.
Ernő, a rendőrfőnök remélem rájön, hogy Tamás ártatlan.
Edit nagyon szimpatikus karakter. Csak azt nem értem, hogy Edit a múltban miért csak a Tamáskáért volt oda (kisautó, ajándékok, krémes), Brigittát miért nem szerette?
Brigitta karakterén egy kicsit csiszolni kellene. Azt értem, hogy a kastély úrnőjét nem szereti, de Tamás lányának is sokszor flegmán válaszol.
Ibolyka, a fodrász gesztikulálása egy kicsit sok.
Összességében nagyon jó, érdekes sorozat. Minden színésznek sikerült a karakterének a bőrébe belebújni.
Egy valakit kiemelek, Jaskó Bálint sziporkázik a szerepében. Neki sikerült a legtökéletesebben megformálni a karakterét. Ö teljesen egyévált Rajmund karakterével.
Mindenkinek gratulálok!
Nagyra értékelem az egész csapat erőfeszítéseit a kamera előtt és mögött, mindegyik szuper.
8/10
napraforgó 2023 jan. 28. - 16:16:32 8/10
(54/679)
Ezzel a ház összedöntésével Rajmund eléri, hogy Tamás és a lánya beköltözhessen a villába Edithez. Gratulálok! Most aztán már tényleg végképp lemondhat a villáról.

Virág nem sokat találkozhatott ezzel a Rajmunddal azalatt az év alatt, amig együtt jártak, ha csak most kezd el gyanakodni, hogy nem tisztességes úton szerezte a vagyonát.
Raja állitólag legalizálni akarja a vagyonát és ezentúl tisztességes úton keresni a pénzt. Nem igazán tudom, hogy képzeli ezt el, ha továbbra is vastag boritékkal tömködi az alpolgármester zsebét és természetvédelmi területen akar szállodát épiteni.
9/10
janderka 2023 jan. 28. - 01:03:59 9/10
(53/679)
Jó kis bungaló lehetett az, ahol egyetlen kis gerenda elfűrészelése után beomlik az egész fedélszék. De fogjuk fel dramaturgiai illusztrációnak (a nekem egyébként tetsző módon szentimenti sete-suta) Kamarás ebbéli kézifűrészes machinációját. Viszont, hogy Tamáska, de főleg az ő kis rajongója karcolás nélkül kimásszon a romok alól, és a langaléta csajszinak eközben még a magassarkúja se essen le a lábáról... Azért az meseszerű látvány volt.
Jaskó viszont nagyon jól hozza ezt az alávaló, romlott, erőszakos figurát.
filoszemitabélus 2023 jan. 27. - 22:49:04 Előzmény Morrego
(52/679)
Amerikai filmekben azzal jelzik, hogy"most nagyon lazák vagyunk, munka után" hogy üvegből isszák a sört. Pedig a sörivásnak is van kultúrája. Egy szép üvegkorsóból, ami párás a hideg italtól, mennyivel összetettebb élmény sört inni. Sajnos, mint szoktam volt mondani, a "Jabb tvajú maty!" kultúrát átvette a másik Nagy Testvér "Fuck your Mother!" kultúrája nálunk is. Persze vannak különböző rétegek. A tömegek mélyrepülésben vannak, de elit körökben nem, hogy a zokni-szandál kombó, de még a rövid ujjú ing is támadásnak számít a jó ízlés ellen. Nyílik az olló a társadalomban. A sorozat tényleg egész nézhető.
filoszemitabélus 2023 jan. 27. - 22:35:55 Előzmény olahmiki1959
(51/679)
Csak képletesen gondoltam. A valóságban inkább egy szaívlapáttal vágnám hátba a kis pondrót. nem is értem, hogy még eddig nem tette meg valaki figyelmeztetés képpen, hogy Öcsi! Úgy is elég visszataszító az arcberendezésed, ne tegyél még rá egy lapáttal. (mert kapsz a hátadra egy lapáttal)
Morrego 2023 jan. 27. - 22:15:19 Előzmény filoszemitabélus
(50/679)
Ez manapság valamilyen divat, vagy iránymutatás lett, hogy teli szájjal kell beszélni. Ez a menő, a trendi, a tudomisén. Undorító. Én már biztos két olyan csárdás pofont kaptam volna édesapámtól, hogy a fal adta volna a másikat! Soha nem bántott, egyik nagyapám, nagymamám sem, de megtanítottak még kisgyerekként emberként viselkedni. A mai rendezőket, forgatókönyvírókat ezek szerint meg nem, sőt a színészek, stábtagok sem akarnak vagy mernek szólni, mert vagy nem is érdekli őket, vagy őket sem tanították meg rá. Ja, nevelni kell a népet. Kultúra mi? Követendő. Az. Illetve pont nem! "Hát láttam tévébe'!" Ez szánalmas.
(Több sorozatban is rendszeresen, sőt gyakran előfordul ilyen, pl. Egynyári kaland, Oltári csajok, A tanár, A Király. Milyen érdekes és jellemző, hogy pl. Zomborácz Virág, Kovács Dániel Richárd neve az alkotók között többször visszaköszön.)
Teli szájjal, kb. érthetetlenül beszélni, szanaszét és a többiekre köpködni, csapadékosan beszélni mostanában menő. Hurrá. Már aki szereti. Nekem a gyomrom jön kifelé. Mi lesz a következő?
A sorozat eddig nem tűnik rossznak, de elindultunk lefelé...
olahmiki1959 2023 jan. 27. - 19:06:40 Előzmény filoszemitabélus
(49/679)
De ha minden kötél szakad, a jatagán is megfelel...:)
anolimo 2023 jan. 27. - 09:25:08 Előzmény laci8405
(48/679)
Nekem is tetszik.
hoyabella 2023 jan. 26. - 22:53:45
(47/679)
Kíváncsi vagyok, mikor kapja meg Virág az első pofont Rajától, mert hogy megkapja, abban biztos vagyok. Annak a köcsögnek indulatkezelési problémái vannak, és alapból egy idegbeteg p.cs. Ez a hülye liba meg képes visszamenni hozzá. Az apja is egy betoji f. Tele van szennyel az egész sorozat. Remélem, Raja mihamarabb megdöglik.
filoszemitabélus 2023 jan. 26. - 22:27:08
(46/679)
ha még egyszer odatolják azt a visszataszító kis pondró Márkót, abbahagyom a sorozat nézését. Honnan tudták ezt az undormányt összeszedni? Amikor az apjával beszélt és közben zabált, kísértést éreztem, hogy valamit a képernyőhöz vágjak. A gyereknek eredendően irritáló arcberendezése van és a viselkedésétől kinyílik az ember zsebében a szamurájkard és a kukri
9/10
janderka 2023 jan. 26. - 21:59:27 9/10
(45/679)
Én elhiszem, hogy egyetlen forgatási napra kapta csak meg a versenypálya helyszínét a stáb, ami alatt le kellett tudniuk zongorázni a forgatókönyv összes oda kitalált jelenetét, na de hogy ott mindig full köd legyen csak és hideg, mikozben a városkában dúl a nyár - azért az vicces. Fura egy klímájú település lehet ez, annyi szent :)
6/10
etikett1 2023 jan. 26. - 19:04:38 6/10
(44/679)
Annyira gagyi, hogy a gyerek egy kis ugrálástól kórházba kerül... Hatásvadász .
Pádár Tibor 2023 jan. 26. - 17:26:58 Előzmény kék szem
(43/679)
Én még a TV-re is gyanakodtam az érthetetlen hang miatt. A modern, lapos TV-knek (OLED, QLED) már nem olyan jó a hangja, mert nem tudnak elhelyezni benne egy-két rendes hangszórót. Vettem ezért egy soundbart, de kár volt; hiába HDMIARC, optical, Bluetooth - csak találgatjuk, hogy mit is mondhatott a színész. Még a Mesterséges Intelligencia sem segített rajtunk (AI hang Pro). Az persze furcsa, hogy Mátyássy Kála Cecília (Emese) kivételével szinte minden színésznek jelentős szinkronos múltja és gyakorlata van. De csak Mesike hangját értem mindig, a többiekét nem:-(( Ha mégis sikerülne némelyik szereplőnek tisztán és érthetően megszólalnia, akkor gyorsan a szájába tömnek egy virslit és egy nagy szelet kenyeret, vagy püfölnek a háttérben valami idegtépő hangszert, esetleg leszáll a kamera a beszélő arcáról, nehogy szájról tudjak olvasni...Gyanítom, hogy a film készítői előre elolvasták a forgatókönyvet (szinte mindenki fejből tudja már a szöveget - néha többször is felveszik), a hangzásért felelős szakemberek pedig talán fejhallgatóval dolgoznak (úgy jobban érthető a hang!), az idegesítő, zavaró zenét pedig utólag keverik hozzá - hadd szóljon!
Fogadni mernék, hogy a film alkotói közül senki nem ült le a TV elé megnézni, hogy "Na mit is alkottunk?".
Miért is? Most majd kevesebb lesz attól valakinek a gázsija, hogy mi itt tucat számra dühöngünk egy elfuserált, élvezhetetlen termék miatt?
Ha az érintettek közül bárki is elolvasná ezeket a hozzászólásokat (???), kíváncsian olvasnám el a véleményét.
macsek1121 2023 jan. 26. - 14:03:55 Előzmény Tereplovas
(42/679)
Na, ez a szomorú, hogy sokan csak azért nézik ezt a sorozatot, mert más csatornákon még rosszabb a kínálat. Helyette még véletlenül sem olvasnának, tornáznának vagy találnának valami értelmesebb elfoglaltságot. Nem ítélkezni akarok, mert sajnos gyakran én is ezt csinálom. Olyankor van is egy kis bűntudatom, mert nem ilyen közegben nőttem fel. A szüleim olvastak, nem csak a foglalkozásukból adódóan, hanem amúgy is.
1/10
mjoee 2023 jan. 26. - 13:10:56 1/10 Előzmény bumbim
(41/679)
Is.
8/10
bumbim 2023 jan. 26. - 13:00:32 8/10 Előzmény mjoee
(40/679)
Vagy a Gór Nagy Marinál...