Téma: Hideg fejjel

Dharwf 2008 júl. 01. - 00:45:06 Előzmény emheni
(14/54)
***SPOILER***
Hát Gillian Anderson berágott, hogy a hapsija kikapta a szemet ezért szétverte a puskáját a ház bejáratánál majd elhajtott a kocsival. Útközben találkozott az erõszaktevõ lányával, felvette, majd együtt kocsikáztak el. Közben a lakásnál a kissrác magához vette a szétvert puskát és egy cigarettával kényeztette magát, amikor jött Heffer a haverjával a pénzért. Az ablakból kilõtte az egyik csávót, a másik el akart szaladni, de kapott az is egy lövést. Majd odament hozzá és a puskával elagyabugyálta. Kb. ennyi. Vagy ennyire emlékszem.
emheni 2008 jún. 30. - 18:51:03 Előzmény Dharwf
(13/54)
Hello!
Bealudtam rajta, de érdekelne a vége. Valahogy engem sem hagy nyugodni.
Valaki vázolná, mi lett azután, hogy az elsõ hapsi szemét kiszúrta a srác??
Köszi :)
Dharwf 2008 jún. 30. - 00:36:56
(12/54)
Nekem csak annyi a bajom a filmmel, hogy nagyon utálom az olyan filmeket amiben nõket erõszakolnak meg. Ha meg többen is, azt kivételesen utálom. Ha netántalán még meg is kínozzák, az már fullgáz. Itt is 1-2x inkább elkapcsoltam. A történet meg szerintem már be van fejezve nem?
***SPOILER***
A bûnösök megbûnhõdtek. Esetleg annyi, hogy a gyerek visszamegy és kupán vágja a félpuskával a még életben maradt harmadik csávót is (ha van egy kis esze). Nem?
Sunfury 2008 jún. 30. - 00:12:10
(11/54)
lol :D Nem elfelejtették befejezni, hanem azt akarják hogy gondolkodjanak az egészen az emberek. a lehetséges következményeken, a 2000+ féle variáción. Sajnos a gondolkodas nem mindenkinek erõssége,ezért fikázzák a filmet.
Anteris 2008 jún. 29. - 23:58:52
(10/54)
valóban sokféle lehetõség felmerülhet de csak azért, mert elfelejtették befejezni a filmet.
Sunfury 2008 jún. 29. - 23:52:45
(9/54)
Szvsz meg nagyon jó kis film, nem értem miert fanyalogtok.Csak mert nem happy end a vége?Sztem meg kiválóan abrazolja az aldozat szempontjabol a bûntényt.
ja és: Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én tökre megértem a két fõszereplõt, lehet en se csinaltam volna maskepp.A film vége,meg tenyleg nagyon érdekes,rengeteg a lehetoseg..hogy mi történhet meg.
Anteris 2008 jún. 29. - 23:43:32
(8/54)
áááá, kész...
1/10
fejgerinchúroska 2008 jún. 29. - 23:26:51 1/10
(7/54)
Ilyen vontatott filmben, ilyen ízléstelen nõ megformálását nem vártam volna Gillian A.-tól. na mind1
...nemtom, de nem illik egy ilyen szerepbe..
bigoneoszi 2008 jún. 29. - 21:05:23 Előzmény votiv
(6/54)
Sztem is nézhetõ film. Vannak benne tök jó részek, pl amikor a hapsit a távcsõvespuskával "megerõszakolja" Gillian... :)
Amúgy sztem a film a bosszúról szól...
Karo84 2008 jún. 29. - 20:51:16 Előzmény votiv
(5/54)
Hát a film tényleg elég beteg:D egyszer ha nincs más megnézhetõ...vannak benne szörnyü részek.Lehet hogy már annyira szar hogy jó:) bár én szeretem a gagyi filmeket is mert jókat nevetek rajtuk...
6/10
votiv 2008 márc. 16. - 05:20:51 6/10
(4/54)
Nagyon beteg film. Persze ettõl még meg lehet nézni, van benne ötlet és újszerûség, a sztori is rendhagyó, talán ezért sem teljesen hiteles, pedig a színészek jól játsszák. Inkább az író/rendezõ perverz vágyálmainak beteljesülése, Gillian Andersonnal a fõszerepben ;)
slacio 2008 jan. 15. - 12:43:51 Előzmény Turorudi
(3/54)
nyugodj meg, ez egy rettentõen semmitmondó film, senki ne nézze meg.
ha beszélgetni akarsz róla, megkérdezném, hogy szerinted kit, milyen közöséget céloztak meg ezzel a filmmel?
Imre_ 2008 jan. 01. - 18:40:31 Előzmény Turorudi
(2/54)
Én is G. A. miatt néztem meg, jól színészkedik de a film nem tetszik.
7/10
Turorudi 2007 dec. 24. - 23:17:01 7/10
(1/54)
Sem nem közönség-, sem nem kasszasiker filmnek készült, ráadásul kevés pénzbõl. (Tehát erdõben forgatták :)))), Ráadásul angol. Na, ilyen paraméterekbõl szoktak születni a meglepõen jó dolgok...!

Gillian Anderson miatt akartam megnézni (most is kimagasló színészi teljesítményt nyújt), és csak miatta szenvedtem végig a mozit. Azután másnap újra megnéztem, nem hagyott nyugodni... Ez már hetekkel ezelõtt volt, még mindig nem hagy nyugodni.

Remélem, lesz más is, aki megnézni, esetleg hozzá is szól. Én ugyanis szívesen cseverésznék róla. (Nem hagy nyugodni ugyanis... :) Jó film...