Téma: Hitetlenek

1/10
5i 2014 jún. 03. - 00:15:26 1/10
(13/13)
Ízléstelen, ócska, sótlan film! Dupla nulla!!!
olahmiki1959 2012 nov. 16. - 06:17:02 Előzmény agarik
(12/13)
Ez most szerinted mire volt válasz?
agarik 2012 okt. 20. - 11:38:04 Előzmény olahmiki1959
(11/13)
Jól beszéltél!

Elvégre "Boldogok akik sziklán verik szét a csecsemõk fejét!" (Zsoltárok 137.9)
És a keresztényi szeretet Jézus szavaival: "Akik pedig nem fogadnak titeket, sem nem hallgatnak rátok, onnét kimenvén, verjétek le a port lábaitokról, bizonyságul õ ellenök. Bizony mondom néktek: Sodomának vagy Gomorának tûrhetõbb lesz a dolga az ítélet napján, mint annak a városnak." (Márk 6.11)
olahmiki1959 2012 okt. 14. - 00:51:53
(10/13)
Elgondolkodtam többször is.
A mocskolódás nem az én stílusom, ezzel eltévesztetted a házszámot.
Veled ellentétben én láttam a filmet, és nem változtatom meg a véleményemet amiatt, mert az esetleg nem tetszik neked.
Ha észérveket, ellenérveket tudsz felsorakoztatni az enyéimmel szemben, akkor vitatkozhatunk, beszélgethetünk, akár még meg is gyõzhetsz.
Addig azonban, amíg indulatból üzensz nekem, - anélkül, hogy meggyõzõdnél arról, hátha van valami igazság abban, amit mondok, - addig kár egymás idejét rabolnunk.
Ha elolvastad a hsz-eimet, azokból semmiféle mocskolódás nem derül ki, ugyanis pontról pontra, logikusan levezettem minden kifogásomat a filmmel szemben, amiket változatlanul fenntartok.
Cáfolj meg, mutass rá, hogy hol tévedtem, hol látom rosszul a dolgokat.
Kíváncsian várom, hogy mire jutsz.
Szia!
olahmiki1959 2012 okt. 13. - 06:32:02
(9/13)
Ez a film egyébként pedig az egyik legaljasabb, legmocskosabb, legmanipulatívabb film, amit valaha láttam, és Diane Keaton akkor nullázta le magát nálam végleg, amikor elvállalta, hogy ebben a szemétben részt vesz.
-Eufrozina- 2012 júl. 21. - 21:58:40
(8/13)
Tény,hogy ehhez a filmhez kell némi emésztés, de korántsem gondolnám, hogy a film nézhetetlen, vagy nem lennének értékei. Természetesen láttam már sokkal jobb filmet is ebben a témában, de összességében nekem tetszett.7/10
olahmiki1959 2012 júl. 21. - 16:25:40
(7/13)
Ja, még csak annyit, hogy talán nem véletlenül kapott 10 pontból 3,5-öt.
stampo 2012 máj. 12. - 22:06:27 Előzmény olahmiki1959
(6/13)
Keresztényeknek és más vallásúaknak kötelezõ megnézni... Ámen! Most nincs kedvem írni errõl a filmrõl, talán holnap. Vagy két nap múlva. Netán sose. Ki tudja?
jeffero 2012 máj. 12. - 20:05:27
(5/13)
Én még nem láttam, de az IMDb-n vannak egész jó vélemények is róla:
http://www.imdb.com/title/tt0250739/reviews

Mellesleg micsoda véletlen, 2 Diane Keaton film egy napon, mert ma volt épp a PRO4-en a Ki voltál, lányom? címû.
olahmiki1959 2012 máj. 12. - 18:41:05
(4/13)
A film még annál is sokkal szemetebb, mint amit írtam róla. De nem kell rám hallgatnod, nézd meg önállóan.
Aztán - ha van kedved, - írd meg, hogy szerinted mi volt a "mondanivalója", ha ennek a kifejezésnek egyáltalán van értelme ezzel a filmmel kapcsolatban.
Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy ha mondjuk egyszer egy rendezõ csinálna egy filmet, amiben az lenne az alaphelyzet, hogy egy rabbi egy színházteremben a jelenlévõkkel beszélgetve, egyszer csak elõkapna egy pisztolyt, és miközben bölcsességeket mondogatna, aközben mintegy mellesleg, a mondanivalójának nyomatékot adva, szép sorban lelõne mindenkit, az vajon milyen felzúdulást keltene a világban?
Hivatkozhatna-e a rendezõ holmi mûvészi szabadságra, a megszokottól eltérõ filmes kifejezõ eszközökre, a mondanivaló áttételes szimbolikájára?
Na ne fárasszá!!!
stampo 2012 máj. 12. - 18:14:31
(3/13)
Kösz, hogy felhívtad rá a figyelmemet. Mindenképpen megnézem! Lehet, hogy vacak film, de annyira biztosan nem, mint amennyire kikeltél magadból. (Borogatás megvót?)
olahmiki1959 2012 máj. 12. - 15:18:58
(2/13)
Ez a film a legmocskosabb, legmanipulatívabb, keresztényellenes gyalázat, ami az utóbbi évtizedekben az amerikai filmgyártásban született.
A fõszereplõ, Diane Keaton apácaruhában, ájtatos szövegeket mondva, szelíden mosolygó arccal, szépen sorban lelõ mindenkit, aki a teremben van. A történet nem is fontos, a körítés igazából csak arra kell, hogy keretet adjon ahhoz, hogy a nézõkkel megutáltathassák a kereszténységet, a papokat, az apácákat, és mindenkit, akinek valami köze van a keresztény valláshoz.
Hányinger, förmedvény, az amerikai filmgyártás legalja, csodálkozom, hogy Diane Keaton a nevét adta ehhez a gyalázathoz.
Minõsíthetetlen, és értékelhetetlen. 0/10.
1/10
Istenasszony 2010 jan. 20. - 21:54:00 1/10
(1/13)
Ez a film nézhetetlen.