Téma: Horizon Line

5/10
KVM74 2022 febr. 09. - 00:39:24 5/10
(7/7)
Mauritius-tól a Rodrigues sziget keletre van nem nyugatra.
Nyugatra Madagaszkár van.
3/10
Sweet-But-Psycho 2021 máj. 30. - 10:13:12 3/10
(6/7)
Buta, primitív, irreális, ifjúsági kalandfilmként sem meggyőző mozi, kizárólag az alacsony igényszintű nézők kívánalmaihoz igazítva.
4/10
sexykex 2021 ápr. 30. - 09:41:06 4/10
(5/7)
Annyi hihetetlen és lehetetlen esemény történik repülés közben, hogy elmegy az ember kedve a filmnézéstől. Sajnos képtelen voltam együtt érezni, vagy szurkolni a párocskának.
6/10
FZK 2021 ápr. 10. - 01:44:25 6/10
(4/7)
Nem vártam túl sokat a filmtől, lehet ennek is köszönhető, hogy nekem összességében tetszett. Jó az egész feeling, laza munden, a helyszín varázslatos egy igazi végtelen vakációba csöppenünk bele a film elején. Persze többek között a repülőgép külső részén történt "ürséta" a fizika meghazuttolása, de hamar túltettem magam rajta és inkább csorogtam tovább a történet hullámain. A női főszereplő játékával végig uralja a filmet. Meg kell védenem, szerintem a legtöbbet hozta ki a karakterből és a történetből. Javaslom a "gebe liba" kifejezést inkább hagyjuk meg az irígykedő testpozitív hölgyeknek. Véleményem szerint semmivel nem volt rosszabb, mint az Into the Blue, csak abban híres hollywoodi sztárok játszottak.
6/10
Katalin93 2021 márc. 26. - 22:39:45 6/10
(3/7)
Végülis nem indult rosszul. Igazából az első 30 percben el sem hittem, hogy ebben valaha is lesz repülő: a táj gyönyörű volt, romantikus filmnek gondoltam. Aztán jelentősen leromlott, feltételezem nem akartak még egy tucat, romantikus filmet csinálni, így a repülős sztorival próbálták feldobni. Szerintem egyszer meg lehet nézni ha épp nincs jobb. Az író minden percre kitalál újabb történést, ami a film bárgyúsága ellenére fenntartja némiképp az izgalmat, habár a megvalósítás és a gebe liba értetlen megnyilvánulásai és nyavajgása kissé fárasztó. Na meg ahogy már írták, onnantól hogy felszáll a gép enyhén szólva is igen sok fizikai anomália figyelhető meg.
metalstorm 2021 márc. 24. - 15:38:13 Előzmény Szaymon
(2/7)
Hasonlót írtál mint én anno a cápavihar 1-nél... de akkor ez ugyanolyan idióta xar lehet.... :)
2/10
Szaymon 2021 márc. 21. - 19:33:33 2/10
(1/7)

Ide írd a spoileres tartalmat


Teljesen életszerútlen a film,Csak pár "érdekesség":kimászik a férfi a gépszárnyra majd megcsuszik, az 50 kg nő elkapja és egy kézzel behuzza a gépbe..kifogy a kerozin kimászik a nő a gépszárnyra és beletölti a rumot a gépbe (Egy kézzel kapaszkodik másikkal tölti a Zanyagot :D )hogy tovább menjenek Persze a nő is megcsuszik de megkapaszkodik egy kézzel és behuzza magát a gépbe,A gép menetideje 99 perc lett volna de Ők orák ota repkednek de még mindig van üzemanyag.. lezuhannak van mentőmellény de a nő inkább felmegy egy levegővel,majd visszamegy a pasiért és hirtelen előkerül a mentőmellény amivel a pasit felviszi...stb...stb...stb 2020 -ban ilyen gagyi filmet készíteni..