Téma: Hurok

1/10
fugedarazs 2020 febr. 04. - 20:09:12 1/10
(28/28)
Örülök, hogy megnéztem. Sok ócska filmet láttam már, de ennyire fájdalmasan bűnrossz hulladékot még sosem. És ez nem vicc.
5/10
stupek2 2016 nov. 08. - 10:01:46 5/10
(27/28)
Idõugrásos, sokszor elkezdõs bankrablós akciófilm.5 percenként ujrakezdõdik. Csak az nézze, akinek jó a memóriája.
Ford Mustang 2011 nov. 12. - 02:50:17 Előzmény erdosfrigyes
(26/28)
Egyetértek.
oldbone 2011 nov. 12. - 00:15:49 Előzmény blueplanet
(25/28)
Sean Astin? A Kincsvadászokból, meg Gyûrûk urából? Te jó isten, tényleg vigyázni kell az étkezéssel is! :-P
vitkovits 2011 nov. 11. - 22:50:46 Előzmény erdosfrigyes
(24/28)
Én is így jártam, de aztán némi mazochizmusból tovább néztem, és láss csodát: a végére összeállt! S onnan visszatekintve kapott is egy nyolcast ez meglehetõsen rendhagyó rendezõi technikákkal "dolgozó" film.
1/10
erdosfrigyes 2011 aug. 08. - 21:59:06 1/10
(23/28)
Önsanyargatás, ha valaki ezt a filmet nézi, kb 20 perc után feladtam, ennyire nem vagyok ellensége önmagamnak. Jobb lett volna, ha film elkészítésére fordított összeget jótékonysági célokra használják fel.
NANU..! NANU..! 2011 aug. 08. - 21:08:52
(22/28)
A CERN-ben is hasonló dolgot kutatnak, ha rábukkannak, itt a világvége. ;)
blueplanet 2011 aug. 08. - 20:15:45
(21/28)
az hagyján, hogy meg sem nézem ezt a filmet, de ráadásul sosem szerettem ezt a színészt és filmjeit, kivéve persze a gyûrûk ura, ott úgymond "nem tünt fel", hogy õ játsza samut.
Ford Mustang 2011 aug. 08. - 18:58:44
(20/28)
Ez egy felejthetõ c kategóriás egyszernézõs film.
Hossza 83'
1/10
dep 2011 márc. 22. - 01:56:55 1/10
(19/28)
Ez egyszerûen hihetetlen.... Olvasva a film leírását nagyon bíztató volt. "ez a tíz perc ugyanis bõven elegendõ annak, aki pontosan kiterveli minden lépését". Mire gondoltam ebbõl? hogy valami érdekes, kicsit kacifántos film lesz, amin majd ámulhatok, hogy fõhõsünk milyen 5letesen használja ki eme lehetõségét. És erre mit kaptam? háhá... szavakat nem találok rá... hát azt biztosan nem amire számítottam. A film 15. percében léptem fel a port-ra, hogy most istentelenül leszólom, írok néhány szót a borzalmas szinészi játékról, az akciójelenetek gagyiságáról... közben olvasgattam itt is, (igen filmezés közben... ennyire leköt) és most már itt tartok fél óránál és már-már úgy érzem én kerülök kellemetlen helyzetbe ha elkezdem sorolni h mitõl borzalmas ez a film. Komolyan én érzem kínosnak... Elképesztõ hogy hogyan halmozhattak fel ennyi hibát... Nem tudom elképzelni, hogy megnézték ezt a filmet a készítõk, hátradöltek a székükben és elégedetten mosolyogtak egymásra h "igen srácok, fasza filmet csináltunk, mehet a mozikba".
írjak arról hogy mennyire rossz azt nézni h két fbi ügynök földbegyökerezett lábakkal durrogtatják a csúzliukat egy bank kellõs közepén gépfegyveres terroristákkal szemben és senkit nem talál el egy golyó sem? Vagy arról h túszul ejtenek egy komplett buszt és a helyi rendõrség és az fbi közös erõvel nagyjából 6 embert vonultat fel? (amibõl egy megint ott ragad a golyózápor közepén miközben mindenki fedezékbe fut...(feleslegesen mert azt az egyet se találták el)) Vagy az iszonyúan irritáló kameramozgást, lassításokat(nagyon "menõre" akarták)és a borzalmas zenei aláfestést kritizáljam? Vagy hogy a fõhõs egy kétbalkezes IDIÓTA és az egész idõutazósdi pont arra jó h csak még sz@arabbá tegye a filmet? Hogy a párbeszédektõl az ereimet vágnám?
Ezek olyan dolgok, hogy az elkerülésükhöz nem kell hozzá nagy költségvetés, nem kell hozzá zseninek lenni, egy dolgot igényelt volna, ÉP ÉSZT! Én nem tudom milyen drogon voltak a készítõk, de szeretném kipróbálni iszonyat ütõs cucc lehet....
Elöttem írták többen h ez paródia.... hát... lehet, de ha az akkor azt egyértelmûen "jelezni" kell a nézõknek. És ez a film nekem csak azt jelezte hogy egy istenverte sz@r, és hogy egy idióta vagyok hogy még mindíg nézem. Sok sz@r filmet láttam már, de ez az elsõ amin röhögni se tudok, hanem kifejezetten felháborít és idegesít.

(mivel nem szép dolog úgy véleményezni egy filmet h végig se néztem, ezért vártam még kicsit. 1:10:30-tól (repülõn) nem semmi micsoda történések vannak.... sztem feltöltöm a y2b-ra egy "top10 legsz@rabb jelenet" videóba mint elsõ helyezett. iszonyú.... iszonyú....
Egy gondolatrendõr 2011 febr. 27. - 17:40:14 Előzmény NANU..! NANU..!
(18/28)
Ebbõl az alapanyagból egy korrekt rövidfilmet lehetett volna készíteni, de így...
NANU..! NANU..! 2011 febr. 03. - 00:24:10
(17/28)
Szigorúan egyszer nézhetõ Film, de csak, hogy tudja az ember biztosra, hogy már egyszer látta… ;)))
1/10
biroattila 2011 jan. 14. - 22:07:15 1/10
(16/28)
En egy kituno filmre vartam, de egyetertek a legtobb hozzaszoloval, hogy egy nagyon nagyon gyenge film. Sok idomozgatassal kapcsolatos filmet lattam, erdekel az elkepzeles. De ez bugyutabbnal bugyutabb fordulatokkal van teletuzdelve, a cselekmenyvezetes inkabb idegesito mint szorakoztato. En altalaban egy filmtol CSAK annyit varok, hogy a vegen erezzem, hogy ha nem is mondott sokat, de erdemes volt masfel oran at nezni. Ebben az esetben amikor mar eltelt otven perc, mar gondoltam hogy a vegen visszaforgatnak mindent az elejere es akkor az egesz film temaja hiabavalo volt. Aki gondolkodik hogy megnezze ezt a filmet, szerintem menjen aludni, azzal legalabb pihen, a filmmel csak lefarad :)
tonijani 2011 jan. 05. - 13:56:08 Előzmény port_guy
(15/28)
nem volt rossz????
ennél szarabb, ganyébb fostalicska filmet nagyon rég láttam, lehetetlen végignézni.
a szereplõk hihetetlen gyengék, a sztori fos..
port_guy 2010 nov. 29. - 13:54:52
(14/28)
Nem is volt olyan rossz. :)
*** SPOILER ***

A végén minden jóra fordul? Vagy minden vissza? :O :) :P
port_boy 2010 okt. 21. - 21:26:25
(13/28)
Muszáj lesz belenézni ebbe a borzalomba... :-))
port_boy 2010 okt. 21. - 21:24:45
(12/28)
:D
port_boy 2010 okt. 21. - 21:23:32 Előzmény Charmante1
(11/28)
:D :D :D
5/10
Rahar 2010 máj. 14. - 10:05:46 5/10
(10/28)
Nekem nem igazán tetszik a film, ez egy tipikus közepes alkotás, legalábbis a számomra. 10 pontból 5 pontra értékeltem, pillanatnyilag még így is csökkentem az átlagot :) Az alaptörténet nekem tetszik és hogy a fõszereplõ mire akarta felhasználni :) De a cselekményvezetés nagyon gyenge, tele logikai hibákkal. A végén volt még egy kicsit meglepõ fordulat, de ennyi. Ez talán egy kicsit jobb Film+-os filmnek felel meg. Aki csak a jobb filmeket kedveli az semmiképpen se nézze meg.
offtopic
ceia 2008 júl. 17. - 23:13:34
(9/28)
Amikor meglátom, hogy már megint VISSZA mennek az idõben, el is megy a kedvem tõle. A "Vissza a jövõbe" filmek jók voltak, de azóta inkább csak úgy tûnik, hogy ez az olcsó sci-fi egyik alapja. Hiszen nem kell semmit kitalálni, legyártani, a múlt tárgyaiból, ruháiból van elég a raktárakban..
Már csak valami gyenge sztori kell, és kész a "sci-fi". A jövõbe utazásról valahogy nem találni annyi filmet, hát nem érdekes? Na persze, abba felcölni is kéne.. Egyébként manapság mindenre ráfogják, hogy sci-fi, ha bármi nem hétköznapi történik benne. Ezt a filmet nem láttam, de nem is nézem meg. Elolvastam a leírását, és engem, a nagy sci-fi rajongót, ez nem érdekel.
"csak egy irányba képes repíteni a tulajdonosát - a múltba -, és mindössze 10 perc távolságra" yayy!