9/10
subotal 2009 máj. 01. - 21:36:58 9/10
(17/37)
Azok akik itt fikázzák ezt a mûsort, biztos szívesebben nézik a magyar celeb világot nap mint nap.
Gratulálok nekik.
Végre valakik kimerik mondani, hogy ami a magyar médiában megy: EGY NAGY RAKÁS BÜDÖS F0S!
de sajnos pont ezekbõl az emberekbõl él meg pákó, gyõzike, kelemen ribi, kiszel t stb. sorolhatnám naphosszat.
Gondolkozzatok már el lúzerek!!!
1/10
tiborz007 2009 ápr. 23. - 23:38:19 1/10 Előzmény pozsizsuzsi
(16/37)
Tényleg lehetne jó, de ez borzalom. És még mindíg megy.
1/10
daneee 2009 ápr. 05. - 11:26:11 1/10
(15/37)
Nagyon nagyon gyenge...
1/10
pozsizsuzsi 2009 márc. 30. - 13:46:57 1/10
(14/37)
Lehetne ez nagyon jó, de nagyon nem lett az...
szolt 2009 márc. 30. - 13:30:49
(13/37)
ez egy fos
1/10
CsengoZoli 2009 márc. 26. - 11:20:57 1/10
(12/37)
:P ezjó, egyetértek!
Hát igen, nem mindegy,hogy az okos hülyéskedik,vagy a hülye okoskodik :)
katkunder 2009 márc. 26. - 11:08:27
(11/37)
A mûsor mint ötlet nem rossz, sõt!!!De ez a két "mûsorvezetõ" elég gáz.Talán róluk is lehetne készíteni egy: Így tévéztek ti Special edition -t.
1/10
hossza 2009 márc. 22. - 13:22:06 1/10 Előzmény CsengoZoli
(10/37)
teljesen egyetértek CsengoZoli-val. nagyok sokszor láttam már a promóját a viasaton, és mindannyiszor nagyokat fintorogtam, mert valóban mindegyikbõl az jött le, hogy nagyon erõltetett az egész, és hogy ezt a mûsort valószínûleg két ember találja szórakoztatónak, az pedig a két "vicces gyerek", akiket nevezzünk most mûsorvezetõnek... szóval finoman fogalmazva: nem csináltak kedvet hozzá, hogy egy részt is megnézzek belõle. de aztán ma -tényleg tök véletlenül- mégis elkaptam. minden elõítéletemet félretéve, kíváncsian vártam, hátha mutatnak valamit, ami arra sarkal, hogy ne kapcsoljak tovább. eléggé agyhalott, punnyadt álapotban voltam, de még így is csak három percig bírtam. vagy kellene oda két másik, sokkal eredetibb és szellemesebb figura, vagy ennek a két meglévõnek kéne egy jó szövegíró, aki a szájukba adja, hogy hogyan is kell jópofának lenni. (bár szerintem az elõadásmódjukkal még azt is lehúznák)
1/10
Goped 2009 márc. 18. - 17:24:29 1/10 Előzmény CsengoZoli
(9/37)
Igazat beszélsz. Sajnos..
1/10
CsengoZoli 2009 márc. 15. - 12:11:20 1/10
(8/37)
Ennél eröltetettebb, gagyibb, f.s mûsort már rég láttam.
A mûsorvezetõk a nulladik perctõl üvöltve röhögnek mindenen, kár,hogy egyébként semmi vicces nem történik.
Kicsit olyanok,mintha önmaguk paródiái lennének, legalábbis Gálvölgyi így parodizálja a "nagyonlaza" mûsorvezetõket.
Baseball sapka oldalra fordítva, húdelazák vagyunk stílus felvéve...
A szinvonal a béka segge alatt, mintha két x-boxon nevelkedett, debil amerikait látnánk, akik baromira viccesnek hiszik magukat.
Katasztrófa, egy mosolyt nem tudtak az arcomra csalni!
Moldávia bánata 2008 dec. 06. - 15:30:58
(7/37)
Ha nagyon élesen akarnék fogalmazni, azt is mondhatnám, hogy a mai mainstream média gerillamarketingje ez a mûsor, de inkább nem lennék ennyire szigorú.

Low-budget mûsor a javából, viszont Carlo, a zsírsirály és Fittikém önmagát adja. Eléggé alacsony a színvonal, viszont ezt remekül kompenzálja a két mûsorvezetõ kiváló beszélõkéje és õszintesége. Nem közönségesek, ugyanakkor pörgõssé tudják tenni a mûsort. Nagyobb showman ez a két ember, mint a divatos Fábrik.
9/10
Isti08 2008 nov. 24. - 19:37:44 9/10
(6/37)
Vicces élvezetes mûsor 9 pontot ér
1/10
gabep 2008 nov. 14. - 18:23:45 1/10
(5/37)
Rendben! Ez az idõpontra magyarázat, de a "sírva röhögök"-re nem.
Ha kapsz egy kritikát(véleményt), ami nem tetszik, nem kell rögtön fröcsögni. Én nem érzem bunkónak amit írtam, talán csak nem volt elég egyértelmû, mint az sem amit Te írtál. Részben igazad van. Nagyon olyan szaga volt a dolognak, mintha még kezdés elõtt szeretted volna promótálni (meglehetõsen ügyetlenül). Lehetett volna pl. így: Ez megy a TV6-on is. Ott láttam ... Ez nem a TV6-os fóruma. Nem tudtam, hogy ez máshol is megy. Én arra gondoltam, hogy a blogjukban, vagy valamelyik videós portálon lehet látni ezektõl valamit. Kár volt ide hozni. Sõt, talán ott sem biztos, hogy adni kéne.
Egy jól készített mûsornak azonban lenne keresnivalója ebben a témában. Ezt ne nézzék mert szar, ezt így kell értelmezni... Az, ha ez még humoros is, az csak egy jó ráadás lenne. Sajnos ilyen nincs. Bár kérdés, hogy lenne-e rá szignifikáns igény.
Millagro 2008 nov. 14. - 17:25:12
(4/37)
Neten belenéztem néhány részbe, és nem tudott megfogni. Inkább erõltetett volt, mint humoros, túljátszották magukat.
offtopic
kevinspéci 2008 nov. 14. - 16:19:56
(3/37)
A TV6-on megy ez a gyökérség már régóta. Nyilván azon nézte, úgyhogy nem kell kigúnyolni.
1/10
gabep 2008 nov. 14. - 15:31:04 1/10
(2/37)
Elég szarul jön ki, hogy 20:30-kor kezdõdik az elsõ adás, de Te már 18:13-kor sírva röhögsz. Neked könnyû mûsort készíteni. Ajánlom a "Magyarok az Ûrben"-t és társait. Leginkább akkor, ha meg sem nézed mint ezt és már röhögsz is. Érdemes jobban megnézni pontosabban, hogyan is kell csinálni (sokat lehet olvasni a fórumos promótálásról és egyéb trükkökrõl, amik bevethetõk). Ha pedig nem a mûsorral, hanem a blogjukkal kapcsolatos, akkor ez így félreérthetõ.

A mûsor elsõ adása nagyon gyengén sikerült (ezzel be is állította az egész értékét).
Aki nagyon szemfüles médiafogyasztó, annak ismerõs lehet Beavis & Butthead. Amúgy csak a médiaközeliek ismerhetik eddigi munkásságukat (Móunika és tsai show-k környékiek). Foglalkozásukat tekintve, mint azt a nevük alatt láthattuk: Bloggerek. Igen, manapság ilyen érdekes foglalkozások vannak. Néha az egyszerûbbnek tûnõk is takarhatnak egészen mást, mint: Show Man - hentes, énekes (egy szám sem feltétel) - szakács vagy bármi... Én nem olvastam még tõlük semmit, de elképzelhetõ, hogy nem is fogok.
No, de ez csak egy kis kitérõ volt, nem kifejezetten negatív kritika.
Szóval az elsõ adás:
-"Mindenki értesült, az elhíresült akciónkról, amivel majdnem tönkretettük Hajdú Petike esküvõjét." Nem, - nagyon nem! Tõletek lehetett volna most, de ez nem sikerült. Az volt a "nagy" akció, hogy fényképes lufikat vagy mit osztottatok, megafonoztál 1x?? Fényeztétek magatokat, de nem derült ki pontosan, hogy mire.
-Elég sok aktualitás van, hogy ne egy kb.10 éves, netes poént keljen bejátszani, az amúgy is rövidke mûsoridõbe, amit 2-3 évente elsütnek valahol (tv). Elsõ adásba ez nagyon kevés!
Nem is maradt meg más az adásból (a két fenti betét, kitõltötte a nagyrészét). Röviden összefoglalva ennyi...
Nem jósolok neki nagy jövõt. Nekem ez az egy is elég volt, bár az alpötlet nem teljesen reménytelen. Kis párhuzamot érzek a "10!"-zel.
xena21 2008 nov. 12. - 14:48:17
(1/37)
Ez micsoda???