Téma: India, ahogy én láttam - Róka Zoltán fotómûvész kiállítása

jozsi70 2010 júl. 24. - 12:55:22
(5/5)
Érdekes! Ugyan en csak veletlenul keveredtem be a kiállitásra, de nekem es a barátaimnak nagyon tetszett!ugyan en sem tudom h mitol muvesz a muvesz, de szerintem a kepek nagyon jo hangulatu kepek.Az eloadas vegere ertunk csak oda, ezert nem tudom hogy ott mi hangzott el, de a fotos kicsit faradtnak tunt!
Persze mindenkinek mas kep tetszett.szivesen neznem meg meg mas alkotasat is a fotosnak.( meg ha nem is muvesz )
mûvészlélek 2010 júl. 02. - 20:28:17
(4/5)
Sziporkázó mûalkotásokat látunk. : ) Ez tényleg nagyon vicces. A legviccesebb a Mûvész cím.:)) Mától én is mûvész vagyok.:))(bár az idén befejezek egy fotómûvészeti egyetemet, attól még nem érzem magam mûvésznek)
vandor70 2010 júl. 02. - 19:17:57
(3/5)
Van pár jónak nevezhetõ fotó ugyan, de azoknál sem leltem egyéni stílusjegyekre.Említett úr fotóit elnézve olyan érzésem volt, hogy egy abszolút kezdõ szárnypróbálgatásait látom.
Engem is érdekelne ezek után, hol és kitõl kapta Roka Zoltán úr a fotómûvész cimet?
Mióta tartja magát fotómûvésznek? Van egyáltalán bármilyen multja akár mint fotográfus? Amatör fotós? Mert kiváncsiságomba rákerestem a neten, s úgy tünik most tünt fel elöször.
Jó lenne ha válaszolna a "mûvész" úr.
Ananova 2010 júl. 02. - 10:37:44 Előzmény szivarocska
(2/5)
ennyire rossz a kiállítás?
szivarocska 2010 jún. 29. - 08:36:43
(1/5)
Ki veheti fel a mûvész címet??!!
Azt gondolom, hogy olyan emberek döntsenek, akik kellõképpen hozzáértõnek számítanak a témában és ne saját magunk, vagy a haverunk kiáltson ki minket fotómûvésznek.