Téma: Inuyasha

Ellie 2006 jún. 04. - 14:21:57
(16/276)
Bogyónagyúr: Neked van itt a legnagyobb hangod, és leugatsz mindenkit. Akkor legalább csücsülj vissza az iskolapadba nyelvtanra! Hátha segítenek! Ha pedig nem szereted ezt az animét, mi a jóistent keresel itt? Egyszer elmondtad a véleményedet, ok. Mert már ne vélt irogatsz, hanem pattogsz. Higgadj le. Miért baj ha valaki nézi ezeket a rajzfilmeket? És honnan veszed h az Inuyasha nem szerelmi történet? Valóban nem az a fõ témája, de megnéztél volna pár részt, rájöhettél volna.
Riku 2006 jún. 03. - 10:23:59
(15/276)
lehet hogy ti nem szeretitek az Inuyashát de más igen. vagy hogy ti szeretitek pl a süsüt de attol még másnak nem kell..... Amugy meg az Inuyasha szerintem ish egy kicsit ilyen szerelmes történet ... nah pá
Anteris 2006 máj. 29. - 22:00:35
(14/276)
az "ilyen" az mióta pontosjé jóember????????
bogyonagyur 2006 máj. 29. - 19:32:47
(13/276)
az én egyéniségem ojan h nekem nem teccik az injhuasa,de ez nem minden mai rajzfilmmel van igy.
egyépként nem tiltakozom hevesen az injhuasa ellen csak elmontam róla a véleményemet.én az inhjuasa nélkül is megtartottam (vagy ha jobban teccik nem vesztettem el)fiatalságomat.egyépként 14 éves vagyok.
csak azér montam ki igy a véleményem a 6 dik hozzászólastól kezdve ,mert amikor elõször irtam bele akkor jol leszarozták a süsüt és az ijeneket.
ha õkis igy szabadon kimongyák a véleményüket akkor én is megosztom velük a sajátomat.
Taksony 2006 máj. 28. - 20:08:51
(12/276)
Nekem tetszik az Inuyasha, és a régi magyar rajzfilmeket is kedvelem. Természetesen nem mindet. A Magyar népmesék a kedvenceim. A bábfilmeket általában nem szeretem, bár a Süsü éppen elég jó. Mindenkinek az egyéniségétõl függ, hogy mi az, ami tetszik, és mi az, ami nem, és biztosan vannak olyanok, akik elõítéletek nélkül ülnek le megnézni egy rajzfilmet, ami ennek ellenére nem nyeri meg a tetszésüket, de szerintem azok nagy része, akik hevesen tiltakoznak a mai rajzfilmek ellen, csupán sznobizmusuknak, "a mûvelt réteg általános véleményének", a divatnak vagy az elvesztett fiatalság fölött érzett fájdalmuknak adnak hangot.
bogyonagyur 2006 máj. 28. - 19:15:07
(11/276)
hello
arif igazad van h minden mese jo ami szinvonalas,csak ezt pont nem az inhjuasánál kellett volna irni.
bogyonagyur 2006 máj. 28. - 19:14:03
(10/276)
hát képzeld láttam már az Inhjuasát.
az h szerelmes történet az kicsit erõs kifejezés.1épként meg bittos igazad van mer én csak eccer vagy kéccer láttam.
zsocizso 2006 máj. 28. - 10:42:30
(9/276)
te egyálltalán láttad már az Inuyashát ? mert abból amit elmondtál az világlik ki h nem , amit nem tudsz arról meg ne mondj véleményt lécci
ha láttad volna tudnád h alapjában véve ez egy szerelmes történet
Arif 2006 máj. 26. - 10:21:13
(8/276)
hello
én a süsüt is szerettem, sõt a 30hoz közeledve még most is meg szoktam hallgatni (audiokazin vannak meg)
a kedvencem, amikor Torzonborz megtámadja a várat (S. csapdába esik)
szerintem minden mese jó, ami színvonalas
bogyonagyur 2006 máj. 23. - 20:48:14
(7/276)
még annyit h azér vannak itt értelmes emberek.
->összes hozzászólás->lap alja
bogyonagyur 2006 máj. 23. - 20:45:24 Előzmény Ket
(6/276)
hello
megértelek titeket
ha valaki már rákattant az ijen animes villogo szarokra akkor nehéz leszokni.ojan mint a drog.
1épként Ellie ha rosszat álmottál a pom pom-tól akkor gratulálok és kivánom élj vele boldogan!!
az igaz h nem kicsiknek való, de az 1ik h megnézik a kicsik és és nem lehet leragasztani õket a tv-rõl,a másik h ha valaki 12vagy a fölött nézi ezt a filmet annak csak megint gratulálni tudok,értelmes ember lesz belõle.
1épként csak mondom h én kiskoromban tök jól el voltam a Süsüvel,aztán jöttek az anim filmek a pokémon meg ezek és utána már untam a Süsüt.
az lett a szerencsém h minden második héten kikúráltam magam és már egyaltalán tv-t se nézek.
akik túl sokat nézik az inhjuasát vagy nem tom h h irják abból elõfordulhat h ijen kis csipsz zabáló szarzsák lesz,aki nem jár mozogni(pl focizni,egyéb sportolás).
nah végül Ket tod mit jelent az hogy vélemény??
lehet h szerinted azt jelenti h csak az irjon bele akinek az élete az injhuasából áll, hanem h ojan ember is ir bele , akinek más ötlete van , próbálja mással megosztni.
ha Nektek nem kell az ötletem az magánügy.
további jó hülyülést!!!
rátok fér!!
Ket 2006 máj. 14. - 16:22:25
(5/276)
sztem nem kicsiknek való azért van ott a 12es karika ezt nem kell hitegetni! Más részrõl sztem naon jó, mer van mondandója és nem azt mutatja h mindenkit le kell mészárolni, akk te nem tod értelmezni. Ha a harcot akarod megmagyarázni akk ne ezt mond, hanem inkább azt h az életben mindenért meg kell küzdeni!
Szov ide ne az írkáljon aki nem szereti hanem az aki téllge jónak találja!
És jó szórakozást a Süsüddel!!!
Stickley 2006 máj. 07. - 10:14:57
(4/276)
Szerintem nagyon ott van az Inu pár részt láttam belõle , de megtetszet így már minden nap nézem!
Ellie 2006 máj. 07. - 07:52:58
(3/276)
Mielõtt lesz*roznál vmit, nem ártana elgondolkodni azon h az Inuyasha hány éveseknek is való...nem 6 éveseknek készítik hanem nagyobbaknak! Vannak kifejezetten gyerekeknek szóló animék, de ezt gondolom te is tudod. Mellesleg a 12-es karika is ott van, jogosan. Az Inu nem butít, sõt, rengeteg tanulság van benne. Neked pedig jó pompom nézegetést, megjegyzem, amikor kislány voltam utáltam a pompom-ot. Irritált és rosszat álmodtam tõle.
Ash 2006 ápr. 16. - 06:48:27
(2/276)
Sziasztok !
A japan sorozatok nem gyerekbutito sz**ok... - csak kicsit mas a kepzeltvilaguk...
A magyar sorozatok pedig mennek egyeb csatornakon - kicsit unjak is mar oket a gyerekek, higyjetek el!
Termeszetesen, nem az 5 evesekre kell rahagyni - mondjuk, az Inuyasha-t!
Apropo : Benneteket gyerekkorotokban nem vonzottak az egesz mas vilagban jatszodo tortenetek, ahol harcolhattatok & gyoztetek is?
(Sajnalom, ha nem...)
Sziasztok : Ash
Arif 2006 márc. 17. - 15:49:45
(1/276)
Már azt hittem, hogy levették mûsorról, de csak hajnal tették át...
éjjjjen!