offtopic
ernesztin 2011 szept. 24. - 17:39:11
(4/24)
Világos: maga Jézus meg a Jóisten a legnagyobb nácikok. Az Istent még nem vonták felelõsségre a második világháborúért meg a holokauszt borzalmaiért, noha legszebb ideje volna. Egyelõre a képviselõje (az egyház) pénze is megteszi, hogy kártalanítsanak minket a rettegésért, amit ki kell állnunk amiatt, hogy velejéig náci országba születtünk, náci disznókkal vagyunk körülvéve, csupa náci masírozik az utcákon, és még mi is ezen a röfögõ náci nyelven vagyunk kénytelenek beszélni és írni. A pokol meg a holokauszt miatt (ami majdnem ugyanaz) kártérítést követelünk az Istentõl, de egyelõre azzal is megelégszünk, ha a keresztény egyházakat teljes vagyonelkobzás mellett betiltják. A pokol (kárhozat, gyehenna stb) kifejezéseket fõképp be kell tiltani, mert politikailag inkorrektek, ezeket a holokauszt szóval kell helyettesíteni; hiszen a pokolban közülünk senki sem járt, azt még senki sem látta, de a holokausztot mindnyájan átéltük, sõt folyamatosan átéljük. Holokauszt tehát van, pokol meg nincs. Egyelõre ennyi változtatás elég lesz.
10/10
ananké 2011 jan. 28. - 18:24:20 10/10 Előzmény main
(3/24)
Nagyon jó volt! Föltétlenül megakarom nézni még egyszer!!!
10/10
ocsi49@freemail.hu 2011 jan. 28. - 17:15:09 10/10
(2/24)
szóval! sok mindenre mondja az ember -hát ezt nem gondoltam volna .
nos ez egy ilyen film volt !
-véletlen volt ,hogy éppen ezt néztem és nem pedig a melbourn-i tenisz férfi elõdöntõjét - a feleségem választása volt-mondván , neked tök mindegy mit nézel fõzés közben .
a "témában" érintett vagyok nem is kicsit .
-éppen ezért nem az érzelmi oldaláról hanem az érvek és ellenérvek ilyen helyzetben való értékelése volt ami visszatartott egészen a film végéig attól , hogy ne zokogjak .
-a húslevest amit elkezdtem fõzni dobhattam ki.-zeller zöld helyett kaprot tettem bele. semmi gond ezt meg lehet csinálni mégegyszer . de emberek ilyen vitára ebben a szituációban soha többé ne kerülhessen sor.
péntek este van , keresem a lehetõségét mikor látható ismét ez a film , hogy ismerõseimet értesíthessem róla.
kint a konyhában pedig újra feltettem a húslevest (macesz gombóccal).
-én mégegyszer nem rontom el az biztos !
10/10
main 2011 jan. 27. - 21:27:46 10/10
(1/24)
Döbbenetes, szívszorító és elgondolkodtató film volt. Annyira fogva tartott, hogy egy másodpercig sem tudtam nem figyelni rá.