Vacskamati12 2014 jún. 18. - 01:28:32
(11/51)
Hát, én nem fogom megnézni, csak azért sem. Már a szoborállításnál is kiakadtam. Vagy minden meggyilkolt ártatlan embernek jár a film meg a szobor, vagy senkinek sem. Rettenetes ami történt, de rengeteg emberrel történnek rettenetes dolgok minden visszhang nélkül. Megint egy provokáció, az országunk lejáratására.
Lino Círus Fia 2014 jún. 13. - 09:51:36
(10/51)
lajos 7604
Kedves Lajos.. " jobb nem tudni egy dolgot mint rosszul tudni..Olaszliszkán az elsodort kislányt felugrott és elrohant majd a kiérkezõ tömeg nem találta az utána következõ szörnyû lincseléses gyilkosságra semmi sem indok.. visszatérve válaszodra ..tehát elõször is nem tudnád megnézni kislányod állapotát...
A másik válaszod ,hogy nem minden cigányra általánosítottál..ezt írtad, idézem...."Költözz egyszer a szomszédjukba, aztán rájössz rövidesen, hogy a nappalidban és a kertedben ezek a bájos emberek jól érzik magukat, és akkor jönnek-mennek, amikor akarnak....
Ez nem általánosítás???
A válaszom Mengelee az Auswitz-i haláltábor doktora is válogatta áldozatait ki jobbra , ki balra ergó ki a halálba azonnal ki munkára.. DE A VÉGÉN MIND A HALÁLBA KERÜLT... NA ENNYIT ÉR A VÁLOGATÁS...
DE MINDEZ A SZÖRNYÛ PÉLDA ELLENÉRE.. DERÛS SZÉP NAPOT KÍVÁNOK NEKED..
lajos7604 2014 jún. 13. - 09:13:34
(9/51)
1. Ha az én lányomat ütné el az autó, akkor megnézném, hgy mi van vele, mentõt hívnék, stb. Egy pillanatra sem jutna eszembe megölni valakit. Ha ez szerinted érthetõ reakció, akkor az Téged minõsít.
2. Nekem is volt, van cigány nemzetiségû barátom. Igaz nem sok.
3. Egy szóval sem írtam, hogy minden cigány bûnözõ. Nem akartam általánosítani.
Lino Círus Fia 2014 jún. 13. - 08:51:55
(8/51)
Lajos7604!
Én egy vidéki cigány ember vagyok kinek a szomszédja egy jól menõ vállalkozó a másik egy idõs pár akikek fia ismert orvos.Naponta beszélgetünk a kertünk végén egy kávé vagy pár sör mellett. vannak nézet különbségek köztünk mert így helyes . DE ha ilyet állítanál rólam ,hogy nekik megyek és olyat feltételeznél miket állítasz akkor téged valószínû szembe köpnének mert az ilyen elvetemült beteg emberek miatt tart az országunk ott ahol most.Két látható különbség van Olaszliszka és a sorozatgyilkosságok közt. Olaszliszkán egy baleset révén ahol kislányt elsodorta az autó halottnak vélték a gyereket és hirtelen felindulásból lincselés lett... megjegyzem nincs felmentés ez alól gyilkosság az gyilkosság ( te mit tennél ha a lányodat elsodorja egy kocsi és nem tudod hogy életben van).
Tatárszentgyörgy és Kisléta..stb..,Egy ELÕRE KITERVELT RASSZISTA SZÁNDÉKKAL ELKÖVETETT SOROZAT KIVÉGZÉSEK . KÉPZELJÜK EL MI LENNE HA ERDÉLYBEN EGY MAGYARGYÛLÖLÕ ROMÁN KATONAILAG JÓL KIKÉPZETT SZKINHED CSOPORT ÁRTATLAN MAGYAR CSALÁDOKRA TÁMADNA TÖBB TELEPÜLÉSEN ÉS SOROZATOS KIVÉGZÉSEKET HAJTANA VÉGRE.. Utána meg olyanokat írogatnának mint TE..szép kis megfogalmazásokkal sõt negatív példákkal alátámasztva...
elég ciki vagy!!
lajos7604 2014 jún. 13. - 07:19:30
(7/51)
Mégis válaszolok!
Nem az! Lehet felnõtt, lehet gyerek, akkor is ártatlan emberek voltak. Én is elítélem a gyilkosok cselekedetét, sõt mindenféle gyilkosságot.
Számomra inkább az a döbbenetes, hogy míg az egyik gyakorlatilag el lett tussolva, addig a másikról még filmet is csinálnak buta, primitív emberek. Ez így elég egyoldalú megítélése a mai m.o.-i c.kérdésnek.
Be lehetne mutatni az évtizedek óta sokasodó magyar áldozatokat is, ahol ennél jóval több magyar gyermek és felnõtt esett áldozatul.
ghostdog8000 2014 jún. 13. - 00:28:28
(6/51)
Gratulálok, lajos7604, te vagy az elsõ. Még sok ilyen hozzászólás lesz itt, ezt lefogadom.
Gondolom, Olaszliszka számodra arra is magyarázat, hogy ártatlan embereket, köztük gyerekeket lõttek le nyomorult orgyilkosok. Kérlek, ne válaszolj.
lajos7604 2014 jún. 12. - 20:47:47
(5/51)
Oriold!
Valóban szívfacsaró és döbbenetes.
Csakúgy, mint az olaszliszkai agyonvert tanár úr esete, ahol a 1 embert a 2 gyermeke szeme láttára ütöttek agyon, mert a csürhe ölni akart.
Vagy ez már lejárt lemez? Szûklátókörûséged sejteti, hogy pesti vagy, aki minden ilyen dolgon fel van háborodva, és megbotránkozik.
Azt szajkózod, amit a média beléddiktál.
Költözz egyszer a szomszédjukba, aztán rájössz rövidesen, hogy a nappalidban és a kertedben ezek a bájos emberek jól érzik magukat, és akkor jönnek-mennek, amikor akarnak.
10/10
oriold 2014 jún. 12. - 19:03:52 10/10 Előzmény StJust
(4/51)
Döbbenetes film. Van egy jelenet: a mentõs, aki a halott gyereket lett volna hivatott megmenteni hebeg és habog, mert hogy füstmérgezést állapított meg úgy, hogy a gyerek homlokába lõttek. Szóval a bíró kérdezi kissé mérgesen a mentõst, aki hebeg habog. Az áldozat nagyapja is közbeszól, számonkér, te vagy hivatott arra, hogy megments minket? valami ilyesmi. Mi történik? a cigány embert bünteti meg a bíró 30.000 Ft-ra. Szívfacsaró és döbbenetes.
StJust 2014 jún. 12. - 13:36:45
(3/51)
No, ezt megint csak a Csudapestiek láthassák, mi meg itt "vidéken" reménykedhetünk, hogy vígasztalásul kapunk pár minisztériumot.
oromdulo 2014 jún. 12. - 08:18:56
(2/51)
Mikor és hol lehet megnézni ezt a filmet?
adamnagysweetmovie 2014 máj. 27. - 11:00:05
(1/51)
https://www.facebook.com/JudgmentinHungary?fref=nf

Képekkel a sajtóvetítésrõl és egyéb aktuális infók