9/10
tombenko 2009 jan. 17. - 19:19:41 9/10
(30/30)
Nagyon jó mese, nagyon tetszik. Kár, hogy a szereplõk néha kicsit beleolvadnak a háttérbe, illetve kicsit gyenge a színerõssége. Utóbbi fõleg a fiatalabb gyerekeknek problémás, az õ szemük kontrasztérzékenysége még kicsit gyenge. Emiatt kénytelen voltam eg csillaggal kevesebbet adni.
Éduah 2008 dec. 05. - 16:35:43 Előzmény ceia
(29/30)
maga a mese biztos aranyos, de amikor meglátom ezt a csontsovány kislányt, elkapcsolok. az hiányzik, hogy a gyerekek rá akarjanak hasonlítani, aztán elutasítsák az ételt, hogy ilyenek legyenek.
másfelõl viszont szánalmas, hogy ennyi dagadt felnõtt van, akik nem bírnak uralkodni magukon, és még az egészségüket is tönkreteszik.
10/10
ceia 2008 júl. 25. - 14:20:58 10/10
(28/30)
A mai rajz és animációs filmek többségében elkövetik ugyanazokat a hibákat:
Amorf figurák - nem szépek, aranyosak, vagy legalább jópofák, hanem néha
kifejezetten csúnyák. A sztoriról már nem is beszélve.. és persze ERÕSZAK!
Csak meg kell nézni a CN vagy a Jetix mûsorát bármikor, kész ideggyogyó!
(lehet, hogy ezeken is van jó, de én még nem láttam)
Még a nagy animációs filmeknél is találkozhatunk hasonló anomáliákkal.

A "Jane és a sárkány" egy a gyöngyszemek közül, valami értékes a mai szemét
áradatban. Kedves történetek, szerethetõ karakterekkel és az animáció is
látványos. Hihetetlen, de minden rész a képernyõ elé szögez. Ez egy kis virtuális világ, ahová pár perc erejéig jó betérni, és megfeledkezni a
hétköznapok gondjairól.
Nekem a szereplõk kora eszembe sem jutott.. hiszen ez nem feltétlenül a
Földön játszódik - úgy értem, ez egy mesebeli világ, és ott bármi lehetséges. Pl. a sárkány beszél, és repül a pici szárnyaival.
Nekem nagy kedvencem lett, és a kevés mûsorok közé tartozik, amire nem
csak úgy, netezés közben figyelgetek oda, hanem EZT TÉNYLEG NÉZEM.
Jó lenne, ha kiadnák PC játékként is! :)

<-- Jane megmenti a kis hercegnõt.
Forrás: www.wetaworkshop.co.nz
jkatus 2008 júl. 17. - 18:21:51
(27/30)
Sziasztok!

Van egy kisfiam, miatta kezdtük nézni a csatornát, de amint láttam egy részt, rögtön megszerettem. Már vagy négyszer végignéztem, de még mindíg mosolygok tõle. Hihetetlen kedves mese, és tanulságos. Nagyon tetszik a grafika, bár szerintem se néznek ki olyan fiatalnak, mint amilyenek.(apropó, akkor Lavinia hercegnõ mennyi idõs?max 3-4???)
Nincs kedvencem, mindet szeretem.
És örülök annak,h nem én vagyon az egyetlen, aki 20 fölött is szereti.
na páá nektek
Natesz 2008 máj. 26. - 21:09:37
(26/30)
Sziasztok!
Nem tudja valaki, honnan lehet letölteni a sorozatot? Isteni és szeretném megszerezni. Imádom, ahogy Gantel és Jane veszekednek :D
panni013 2008 máj. 26. - 08:57:12
(25/30)
én nem szoktam nézni,csak a fõcímdalt szoktam,meghallgatni,mert a kedvenc musical-színésznõm énekli,és tök jó.de múltkor meg is néztem egyet,és egész jó.
cleo szertori 2008 febr. 09. - 09:25:33
(24/30)
Láttam tegnap egy részt.........Tök klasz volt!!!!!!!
cleo szertori 2008 febr. 08. - 19:36:18
(23/30)
Jane egy klsz lovag!!!!!Nagyon birom csata közbe...Imádom........
Atlaimond 2007 szept. 17. - 16:23:53 Előzmény andy_balog
(22/30)
Az aztán tényleg erõltetett volt. Nekem meg az tetszett annál a résznél mikor Ivon táncikált a vége fele, hogy az kastélyban mindenki elbûvöltül és kedves.
andy_balog 2007 szept. 12. - 13:43:39
(21/30)
nagyon jo ez a mese...azt birtam miko Dampe ugy kedveskedett Jane-nek h "ma nem ojan kocos a hajad mint altalaba szokott" =)):))
Atlaimond 2007 szept. 12. - 13:21:18
(20/30)
Igaz én nem tudok errõl semmit de akkor ne a Jane és a Sárkány részhez írjál hanem a minimax fórumára a minifórumra:
http://www.minimax.hu/forum.php

Itt biztos találsz választ a kérdésedre. Vagy írjál e-mail-t a: minimax@minimax.hu
niki02 2007 szept. 10. - 17:12:31
(19/30)
hello

nem tudjátok h mikor adják a mimaxon a PINOKKIÓ ÚJ KLIP címû mesét?megnéztem a tv mûsort és nem találtam hogy mikor adják.abba hagyták volna?ha valaki tud valamit légyszíves írjon.köszöi
Atlaimond 2007 aug. 22. - 16:18:10
(18/30)
Helló! Na visszaírtam :)
Én már anyukámmal nézem mert neki is megtetszett. Pedig õ aztán még nálam is kevésbé néz animációs meséket. Úgy látszik nem csak én vettem észre a történetben az elrejtett fõszálat a mese mögött!
sárkány 2007 aug. 21. - 17:22:21 Előzmény Atlaimond
(17/30)
Szia!Nekem is nagyon megtetszett a Jane és a Sárkány,szinte mindennap nézem,sõt mindennap.Én is így vagyok vele ahogy te.Pedig én már 13 éves vagyok.Írj majd vissza.Köszi:Flavi
Atlaimond 2007 aug. 16. - 12:52:58 Előzmény Juccmokk
(16/30)
Mindegy. Én úgysem azért nézem mert tizenévesek vannak benne hanem mert tetszik a történet! És ez a lényeg :) (szerintem)
Juccmokk 2007 aug. 10. - 22:29:14 Előzmény Atlaimond
(15/30)
Áh, én sem komoly felnõttekre gondolok, de szerintem nem néznek ki annyira fiatalnak, mint amennyik. A viselkedésük is sztem olyan 15-20 év körüliekhez hasonlít. Õk még ezalatt vannak a sztori szerint.
Atlaimond 2007 aug. 09. - 21:19:29
(14/30)
Hát igen eléggé fiatalok. De ha belegondolsz régen nem volt egyetem meg érettségi. Akkoriban aki már meg tudta fogni a szerszámot az már dolgozott is vele. Plussz, hogy ha idõssebek lennének szerintem nem lenne olyan jómert azért 15-20 közt van a változó korban az ember azt olyankor nem viselkednek így. Szerintem is fiatalok de ha belegondolsz komoly felnõttekkel nem lenne ennyire családias a légkör a történetben. (szerintem)
Juccmokk 2007 aug. 08. - 17:17:32
(13/30)
Rendes, hogy válaszolt!

Az egyik honlapon, amit írtál, olvastam, milyen fiatalok a szereplõk. Kova a 14 évével kinéz vagy 20-nak, Jane-t sem 11-nek gondolnám, de hogy a királyi udvar szakácsa egy 13 éves kislány, az nem semmi! :)
Atlaimond 2007 aug. 08. - 13:41:06 Előzmény Juccmokk
(12/30)
Na írtam egy e-mail-t MARTIN BAYNTON-nak aki a könyvet írta. A válaszlevelében elmondta, hogy folytatja a történetet és a következõ részekben/könyvekben minden ki fog derülni a történet fõszálát illetõen. Tehát csak türelmesen várnunk kell.
Atlaimond 2007 aug. 01. - 11:30:20
(11/30)
Én is abban reménykedek, hogy legkésõbb és vége fele még 20-30 résszel gyarapodik a választék. Addig is most 2007.08.08.-án 19:05-kor kezdõdik újra az elsõ résszel sajnos lehat ne látom azt a munka miatt de ha minden okés akkor az utána lévõket igen. Ki is nyomtattam a Minimax oldalán található vetítési listát róla és lehet az összevissza vetítések miatt fogom látni az összes rést. Mivel én is össze vissza dolgozom. Na akkor ha van valami fejlemény azonnal írok és kérlek te is ha van valami igyekszem sûrûn nézni ezt a fórumot.