Téma: János Drabik

Miki1900 2008 aug. 15. - 18:22:24
(11/11)
Miki1900 2008 aug. 15. - 15:03:54 Előzmény Humpy
(10/11)
ezzel egyetértesz?

"aki gyakorlatias, "balos" és nem hisz a radikális változásban:
azért kellenek radikális lépések, mert
jelenleg a magyar ugyanúgy fog az esetleges radikális lépés után dolgozni, mint elõtte, csak addig úgy dolgozott, hogy a munkájának a haszna mindenhova ment csak ebbe az országba nem.
A forradalmi változás, reform után a magyar dolgozó, a magyar munka haszna itt marad, ezért tud az ország fejlõdni!
Ugye milyen jó a nemzetállam? ugye milyen jó jobb oldalinak lenni? (bár ma Magyarországon nincs jobboldali párt a parlamentben, csak szociáldemokrata, és ideológia nélküli).
A munkabérek emelkednének, az árak lemennének, mert a gazdaság tökéletesen mûködne. az életszínvonal feljebb menne.

De a reform után drágaság lenne egy rövid ideig, és lehetséges, h az állam csõdöt is mond egy nagyon rövid idõre! de az állam sohasem lehet süllyedõ hajó, hanem fõnixmadár, amely újjáéled a poraiból.
Mint mikor újraformázzuk a meghajtót, és felrakjuk rá újból a Windows-t.

De megéri, hülye az, aki szerint nem.
Te szeretnél reformokat?

ChiefBrodynak:
olyan vagy, mit aki nem hisz a marslakókban, erre én lehozok neked egyet, és kézenfogva eléd vezetek egy marslakót.
-Ez maszk! - kiáltod, és elrohansz balga módon anélkül, h megbizonyosodtál volna arról, h ez tényleg jelmez-e. csak azért rohantál el, mert már találkoztál egy jelmezes marslakóval.
Miki1900 2008 aug. 13. - 18:08:40
(9/11)
(elõzõ) tehát azt sem hiheti, h a vallásosak teljesen hülyék, mert ez lenne a logikus válasz arra, h miért támadja a vallást oly hevesen a párt.
offtopic
Miki1900 2008 aug. 13. - 15:44:59
(8/11)
de hogy miért hiszem el a lényegi szavait Drábiknak?

mert kiegészíti az enyémet közgazdasági adatokkal!
+ az szdsz nem lehet olyan hülye, h vallásos embereket támadjon meg, hha komoly párt lenne, hha értelmes emberek lennének a párt tagjai!
miért támadja olyan fanatikusan a vallást? mert állatok a tagjai! ha nem hisz benne, mondja ki. a Bibliában én se hiszek, de nem vagyok ateista. és értelmesen gondolkodok (úgy hiszem).
offtopic
Miki1900 2008 aug. 13. - 15:41:55
(7/11)
tervezek valamit, hogy ez legyen a kötelezõ végre.
látod, ha tömegek hallanák vége lenne. ebben egyetértünk.
Szentes is jó. Liszaboni szerzõdés, szent korona. budaõrsibõl kiderül, h 7 000 000 ft a nemzeti bank elnökének havi fizetése.
jó még ez is:
http://www.utolag.com/Paragrafus0421.htm
mert ez mûsor, és van másik közgazdász, akinek egyezik a véleménye Drábikkal (hitelesség).

nálam egy kicsit kompromittálódott a tudatmódosítással (az nagyon rossz), mert az már nem valószínû hogy igaz.
a kolping akadémia is rossz.

azt veszem észre, ha sok idõ telik el leülepszik a hangulat.

viszont perrynek (baloldalnak) kéne valamit reagálni rá a Cigány-holokauszton a videóra, ha nem teszi privát lesz belõle.
Humpy 2008 aug. 13. - 14:59:27 Előzmény Miki1900
(6/11)
Ezt nagyon jó volt hallgatni. http://www.utolag.com/TortAlk.htm
Majd itt reagálnék a legjobb Drábik elõadásokra. Eddig ez volt a legjobb. Kötelezõ!!
Ha mindenhol ezt oktatnák az iskolákban, akkor vége lenne a mai politikai elitnek. Tehát nem foják hallani, se gyerekeink, se unokáink. Sajnos.
No, mi azért teszünk róla, h minél többen megismerjék a szabad gondolatokat! Vagyis mindazt, amihez a pénznek semmi, de semmi köze.
Miki1900 2008 aug. 05. - 22:20:28
(5/11)
én elõször olvastam, de hogy videókat találtam az sokkal jobb. de nem biztos. azokat nézegetem már mióta. sokáig tart, de melyik a legjobb videó?
viszont nem értem gyurit. a baloldal végképp lejáratódott. nincs semmi funkcionális haszna. csak árt. minek olyan oldal, aki nemhogy nem képes magyar érdekeket semmilyen formában képviselni, de még árt is. igen nagyon.

persze itt is felmerül a kérdés. hiteles-e? de én - egyszer élek - mindent elhiszek ( a részletekkel meg nem foglakozom). abban Drábikon kívül mindenki egyetért, h a külföldi bankok írányítanak mindent a mi országunkban.

Éljen Síklaky, Drábik!
Forradalom!
offtopic
Humpy 2008 aug. 05. - 21:52:11 Előzmény Miki1900
(4/11)
Remélem mások is ránk találnak itt. De ha nem, az sem nagy baj. A kgyuri-félékkel befejeztem. Összevissza beszél, kötözködik, alpári szintre süllyed. Szánalmas, h vki ennyire képtelen felfogni, ezt a színvonalat csak saját maga képviseli, ehhez más partnert kell találnia.

Elkezdtem hallgatni Drábikot. Végre vki, aki a lényegrõl beszél. Írásban biztosan tömörebb, azt is értékelném, de végül is jó hallgatni. Jobb mint egy rádiós híradás. Ezerszer!!
offtopic
Miki1900 2008 aug. 05. - 13:50:02 Előzmény Humpy
(3/11)
úgyúgy
Humpy 2008 aug. 05. - 07:43:11
(2/11)
Ez lehet a fóruma azoknak,
- akik nem szeretik, hogy Mo-t becsapják
- akiket érdekel, van-e nemzetközileg megszervezõdött pénzhatalom
- akik keresik az alternatív megoldásokat a pénz egyeduralmával szemben.
Miki1900 2008 aug. 04. - 21:38:29
(1/11)
http://tdyweb.wbteam.com/Drabik.htm

mondjuk csak névrokon szerintem, de mindegy