Bob19 2014 nov. 15. - 13:26:21 Előzmény ceia
(44/64)
Szerintem meg a bika volt a lehetõ legjobb ötlet! Legalább van a játékban valami kiszámíthatatlan tényezõ is.
Egy kis horzsolás meg nem a világ vége... Csak azt nem értem, hogy nõk miért nem játszhatnak a bikás játékoknál, ha már minden az egyenlõségrõl szól a mai világban... Játszanak nyugodtan õk is, egy védõfelszereléssel teljesen veszélytelen!
Sirály Király 2014 nov. 09. - 02:12:04
(43/64)
A játéksorozat jó: érdekes, izgalmas szórakoztató. Én láttam a réginek is minden részét.
A "Játákvezetõk" (vagy riporterek/kommentátorok) hihetetlenül silányak! Hogy ki a nõ, azt nem tudom, de nem is érdemli meg - a látottak alapján, - hogy tudjam. A a rószaszín-inges töki (talán valami balázs vagy lenin), annyira gáz, hogy mindig elkapcsolom azt a mõsort, amiben szerepel. Itt, most - sajnos - látnom és hallanom kell öt, mint zavaró, mellékkörülményt:(. Jelentõsen megerõsített a döntésemben: soha nem nézek/hallgatok mûsort, amiben õ szerepel. Itt nem õt nézem, hanem a remek, magyar versenyzõket. A nõt meg a "férfit" csak kényerûségbõl "vele látom" mint egy hitvány hátteret, amit szintén el kell viselned, ha meg akarsz nézni egy - különben jó - filmet!
gopocher 2014 nov. 08. - 09:55:22
(42/64)
észre se vettem!!!Joubert bezzeg kiszúrtam!
gopocher 2014 okt. 30. - 13:13:10
(41/64)
cuki Amerika összekeverte az MTVAt az MTVvel (Music Television) :D,nem baj megkaptuk Dramat meg Big Catet A Fantázia Gyárból...Meg jöttek a Kínosból is...
Zizibizi 2014 okt. 28. - 18:44:57
(40/64)
Nagy reményekkel vártam a mûsort, mert a régit nagyon szerettem. De ez egy katasztrófa! A játékok nem valami ötletesek, a látvány is igencsak elmarad az elõdjétõl, a két mûsorvezetõrõl meg ne is beszéljünk! Miért nem maradhatott Gundel Takács Gábor? Õ legalább profi! És õszintén, tényleg csak ennyi jutott eszükbe, hogy minden részben kétszer a bika elõl kell rohangálni?!
1/10
walksdowonders 2014 okt. 25. - 20:23:22 1/10
(39/64)
Szerencsétlen állat...
ceia 2014 okt. 25. - 09:40:53
(38/64)
Oops, ez lemaradt, az utólagos szerkeszthetõség hiányának átka.. :P
A leírtak fõ forrása: http://hu.wikipedia.org/wiki/J%C3%A1t%C3%A9k_hat%C3%A1rok_n%C3%A9lk%C3%BCl_2014
Érdemes átnézni, részletes írás amûsorról.
ceia 2014 okt. 25. - 09:35:34
(37/64)
Ez NEM a 'Játék határok nélkül'! Annak már vége, ez egy teljesen másik vetélkedõ, aminek címe: 'A világ legnagyobb játékshowja'. Mivel belekavarta magát a NuMuvee Hungary Kft., ezért persze bedobták a nagy ötletet, hogy legyen nálunk Budapesten leforgatva, hiszen itt olcsóbb mint Franciaországban, és cserében támasztottak egy feltételt, hogy nálunk a 'Játék határok nélkül' címmel kerülhessen képernyõre, de máshol az igazi címén megy! Sajnos az MTVA is kivette a részét a játék lerontásán, mert ugye miért is ne, szerepeljenek benne ismert sportolók is, akikre felnézhet a nép.. Mindjárt ott van Csapó Gábor mint házigazda, aki teljesen alkalmatlan erre a feladatra. A játékban szereplõket én pont nem is ismerem, kivéve a Rippel fivéreket, de õket is inkább mint celebeket, ebbõl gondolom, hogy a többi is hasonló kaliberû lehet.. Az összes részben szerepelni fog bika (De miért pont az? Kinek juthatott ez az eszébe??) és ahogy az sejthetõ, több komoly sérülés is történt a játékok felvétele során. Na ennyit a mindennél fontosabb biztonságról. Én úgy láttam, hogy az állat még jól is érezte magát, de attól még ez egy idióta ötlet volt. A résztvevõ országok enyhén szólva érdekes egy válogatás: például mi az, hogy Amerika?? Az egy földrész, nem ország! Valójában Az USA, Canada, és Brazília adja össze a versenyzõit egy csapatba.. Míg a többi csapat egy országból való, addig õk háromból. Bravó! Álmomban nem gondoltam volna, hogy Egyíptommal és Indonéziával fogunk valaha játszani, mindkét országban súlyos emberi jogi és emberiesség elleni bûnöket követnek el általános gyakorlati szinten.. (inkább nem írom le, miket) Én igazából nem tekintem Oroszországot európainak, földrajzilag sem, és a hozzáállásuk miatt sem, tehát mi és a franciák vagyunk csak innen, na de miért nem vesz részt több európai ország? Pénzük biztos lenne rá, ha nekünk van.. Szerintem nem akarták égetni magukat ezzel, biztos ott vannak jobb játékokban. A franciák meg a fõszervezõk, náluk ez nem lehett kérdéses.
A színek is eléggé furcsák, a mi sárga színünk persze szintén feltétel volt, nálunk ezzel is a régi mûsort akarták feltámasztani. De némely szín lehetne szebb is: pl. az a halovány narancs, vagy a sötét lila.. Jobbak lettek volna vidámabb, élénkebb színek. A mûsorvezetõinkrõl: Varga Edit jó választás volt, noha Geszler Dorottyát nem pótolhatja senki, jól végzi a feladatot. A férfi mûsorvezetõrõl már nem ilyen jó a véleményem, nem illik a játékba, inkább illene valami fiataloknak szóló zenei mûsorba, vagy talkshowba, kb. a Balázs (Show) szintjén van a pasas. Gundel mint a régi játékból ismerõs hang került be, és ez jó, de én jobban örültem volna, ha Geszler Dorottyával közösen látják el ezt a feladatot. Ám nem tartom kizártnak, hogy felkérést kapott is Dorottya, de talán visszautasította az ajánlatot, és ebben az esetben meg is érteném a döntését. Ez nem az a játék, Amerika mint ország nem nevezhetõ fair megoldásnak, és egy bika szerepeltetése sem vele, sem a játékosokkal szemben szintén nem volt jó ötlet, még akkor sem, ha a bikuci jól szórakozott - nem arra való, hogy emberekkel játszadozzon, könnyen okozhatott volna súlyosabb balesetet is. Végülis meg lehet nézni, szórakoztató, de az eredeti nálam bármilyen mûsort tarolt, ezt pedig csak akkor fogom nézni, ha nem lesz valami jobb máshol.
Végül a logók, önmagukért beszélnek:
robicsek2 2014 okt. 23. - 13:00:26 Előzmény Bergo
(36/64)
"És hol vannak az európai országok a játékból???
Van Oroszország, Indonézia, Egyiptom, Amerika és Franciaország."

Gondolom ezek az országok akik támogatják a játékot anyagilag, és indítanak versenyzõket.
Ezt az új verziót nem most indították el, csak mi most veszünk részt rajta.
Ugyanúgy mint a régin. Csak abba maradt, mert nem volt elég lóvé.

Amúgy régen is inkább sportolok vettek részt a játékban.
Az adott településen élõ sportolok. Ezt a bemutatkozó filmekben is láthattad. Volt egy két civil is talán.
gopocher 2014 okt. 23. - 11:49:03 Előzmény robicsek2
(35/64)
nekem tetszik
Ezüstliliom 2014 okt. 20. - 09:31:29
(34/64)
Még nem néztem meg a mostanit, de egy mondatra szeretnék reagálni, amit írtál, mármint, hogy miért sportolók versenyeznek. A régiben is olyanok játszottak, akik sportoltak, bár talán nem profi szinten. Ezt minden játékos bemutatásában megemlítették anno.
offtopic
cellasto 2014 okt. 19. - 19:01:35
(33/64)
"Engem pl. az is felháborít, hogy az RTL klub kiküldött Dél-Afrikába 10 állatot, és éheztetik õket meg ilyenek."

te nagyon hülye vagy :DDD
offtopic
Meklód fia 2014 okt. 19. - 18:48:34
(32/64)
itt állatkínzásról volt szó, nem pedig állatgyilkolásról. Engem pl. az is felháborít, hogy az RTL klub kiküldött Dél-Afrikába 10 állatot, és éheztetik õket meg ilyenek.
3/10
Bergo 2014 okt. 19. - 15:20:59 3/10
(31/64)
Néztem régen ezt a mûsort és nagyon tetszett de ez már katasztrófa!

A bika miatt inkább veszélyes lett nem pedig szórakoztató. Amibe nem volt bika az pedig rettentõ egyszerûre és gagyira sikeredett.
Nem is értem miért kellett bele bika??? Régebben nagyon jól kitalált ötletes játékok voltak. Csalódás ez az idei!

És hol vannak az európai országok a játékból???
Van Oroszország, Indonézia, Egyiptom, Amerika és Franciaország.

A csapatokat miért kellett sportolókból kiválogatni??? Jobb volt amikor városokból kerültek ki azok akik ügyesek voltak.

Kijelenthetjük, hogy elveszett a régi játék határok nélkül :(
Petrapetrus 2014 okt. 19. - 14:12:55
(30/64)
Jó volt általa nosztalgiázni és örülni a magyar sikernek, ennek ellenére szerintem sokkal laposabb, mint a régi volt. Anno egyszerre sokkal több nemzet versenyzett általában, nem maximum kettõ, ha jól rémlik. Így kissé unalmas. A bikás játékok szintén. Az elején még vicces volt, de a sokadik körnél már nagyon untam a banánt. Miért kell mindent tönkretenni, ami jó volt?

Gundi remek kommentátor, de a mûsorvezetõk (különösen Levente) annyira nem nyerték el a tetszésemet.

És ahogy már elõttem is írták: túl kevés csapat van...

Egyelõre nézem azért, de ha a többi is marad ilyen, lehet, hogy már nem fogom. :( Tönkre***** ezt is sajnos, úgy tûnik... :(
whitedoor41 2014 okt. 19. - 10:43:06
(29/64)
Tényleg nem volt rossz, viszont kár hogy csak 6 ország/kontinens vesz részt.
robicsek2 2014 okt. 18. - 21:44:46
(28/64)
Azért nem semmi, hosszú idõ után elõször játszunk, és nyertünk :) Felköthetik a gatyájukat a többiek :)
Nem volt rossz, igaz a régibe azért jobbak voltak a játékok. Poénosabbak. Meg a nõknek jobban állt a sárga cica ruci :) Bár most se volt rossz :) a popsi felhozatal :)
9/10
többnévmárnemjuteszembe 2014 okt. 18. - 21:38:30 9/10
(27/64)
Nekem nem tûnik fairnek, hogy Amerika 3 ország válogatottjából áll; meg az sem, hogy az orosz lány szivacsütõvel veri a magyart, lefogja, hogy ne tudjon pontot szerezni, és a bíró ezt hagyja.

Ettõl még imádom. Poénos, Gundel remekül kommentálja az eseményeket; az élõ bika, bár állatkínzás szélén áll, hogy ilyet csinálnak vele, szintén jó humorforrás; hála az égnek, a celebeket kihagyták ebbõl; összességében pedig egy remek, izgalmas, vicces sorozat. Megvan az elfoglaltságom szombat estére, köszönöm, M1.

9/10
robicsek2 2014 okt. 18. - 21:12:33
(26/64)
A Franciák már megint csalnak :)
robicsek2 2014 okt. 18. - 21:06:25
(25/64)
Azért kicsit szégyen hogy a szörfös játéknál, az egyiptomi csávó az egyiket a szélérõl pattintotta be, és elfogadták neki.