Richard Kovács 2019 szept. 20. - 11:55:04
(29/69)
Ja azért írtam, hogy lassan már trilógia, mert nem láttam, hogy már májusban megjelent. Én kérek elnézést!
Richard Kovács 2019 szept. 20. - 11:51:28 Előzmény pappulisszesz
(28/69)
Sőt a fenti cikkben azt olvastam, hogy 2021-ben jön a 4-es. Jesszus.
pappulisszesz 2019 szept. 20. - 09:56:58 Előzmény Richard Kovács
(27/69)
bizony, bizony, ami három részes, abból lassan-lassan, de trilógia lesz...
Richard Kovács 2019 szept. 20. - 09:18:30
(26/69)
Hihetetlen, hogy ennyire bejön az embereknek ez a film (lassan már trilógia). Szerintem semmi számottevő nincs benne. Révész lelő benne kismilliónyi embert 10 centiről, kb. ennyi. Manapság ennyi is elég a sikerhez.
3/10
vászonpeti 2019 szept. 08. - 11:15:10 3/10
(25/69)
Ahogy lenni szokott egyre gyengébbek a sorozat tagjai. Ha valaki szeretne egy videojátékot nézni filmen annak kiváló lehet, de ha valaki egy akció filmet keres, ezt inkább feletse el. Nagy kár volt egy ilyen jó látványlehetőséggel és jó szinészekkel rendelkező lehetőséget elpazarolni.
10/10
nexus6 2019 aug. 26. - 01:11:37 10/10 Előzmény domo.robi
(24/69)
nagyon tetszett a jellemzés, és a filmből nekem egy-két akció rész tetszett. a többi 2 chipssel és 3 sörrel elment:)
2/10
pigor11 2019 aug. 25. - 01:25:58 2/10 Előzmény hunati
(23/69)
Ez tényleg baromi gyenge lett. Az akciójelentek paródiának is gyengék, pedig "komolynak" szánták őket, Az utolsó párbeszéd meg röhej
Sz. Péter 2019 aug. 24. - 16:30:58 Előzmény hunati
(22/69)
A 2. rész mivel volt jobb mint ez? Igazából olyan ez mint egy sorozat, nyilván jön majd a 4. rész is hisz teljesen nyitva hagyták a sztorit.
1/10
hunati 2019 aug. 24. - 14:53:31 1/10
(21/69)
Jesszusom! 1 rész jó volt, 2. egy kicsit gyengébb de még mindig tetszett, hisz ez egy jó kis akció film. De ezen...majdnem kimentem a moziból :D Lehet nem jó hangulatomba voltam :)
10/10
Wine 2019 aug. 15. - 22:48:13 10/10
(20/69)
Várom a 4. részt
domo.robi 2019 júl. 06. - 00:09:19
(19/69)
​Fürge róka lábak, vérdíj után járnak
Hopp- hipp, jön Wick.
Híres nagy vadászok, jobb ha félreálltok
Hopp- hipp, jön Wick.
Ő az Felső Körtől sohase fél,
bár a Continental csupa veszély.
Azt mesélik róla, Rotring heggyel ölt ma.
Jön, lát, lő, fut.
Felcsillan a pénz is, a szerződés él is:
Hopp- hipp, John Wick.

​"Végülis a Mortal Kombatnak is a 11. részénél járunk már​" - nyugtattam magam a moziteremből kifelé menet.
"És ott sem a szereplők motivációját nézzük, hanem a látványos kivégzéseket" - próbáltam magammal elfeledtetni a történet hiányosságait,

az "1 kutya, 2 kutya, egykutya, haaaaj, azt hiszi hogy megfogja a mudzsahedet" dallal fémjelzett paradoxonnal együtt, amely miatt az egész casablancai harc idejére kiestem a filmből, és azon agyaltam, hogy most egy kivágott jelenet magyarázta volna meg a halott-de nem halott kutya sztoriját, vagy majd a harc végén a nő árulja el a titkot, hogy így idomította a jószágot, és a dog, miután bekamuzza a hótt dogot, felpattan, és segít a harcban. De nem, nincs magyarázat.

Mielőtt végleg elengedtem az egydimenziós gyilkológéppé vált Jonatánt (fehérorosz kiejtéssel Dzsardanit), még elmorzsoltam néhány könnycseppet a szabályokat ismerő/tisztelő, majd nem tisztelő főhős koncepciójának sírja mellett. Tiszta Mátrix. Ahol a végén Morpheus illetlenül elenged egy galambot a vendégei előtt, azok pedig szétkaszablankázzák 7 vágással. De nem hal meg, mert miért is halna meg? Ebben a filmben nem hal meg a kettes számú kutya, a tetőről leeső főhős, és a végén már az egyszerű kommandós sem, kivéve, ha a sisak illesztéseinél sikerül néhányszor meglőni. Fejbe.

Ez a film azt hirdeti, hogy szabályok nélkül olyanok vagyunk mint az állatok. Jelentem, sikerült ide elérni! A szabályokat megszegtük, az állati szintet elértük. John például a róka szintjére érkezett el, aki a csapdába esve lerágja az egyik lábát, vagy levágja az egyik ujját, csak hogy szabadulhasson. De kitől is? A műbeduintól, aki annyira hatalmas, hogy a Felső Kör felett áll. Mégis a sivatagban tengődik. Biztosan a homok eladásából gazdagodott meg, ezért él egy gagyi sátorban, a semmi közepén. Valahol Marokkóban, vagy Algériában, attól függően, hogy a csillagászatilag hülye John az éj melyik szakában kezdte el követni az égbolton körbe forgó Kis Kutya csillagképet. Tudom, a csillagkép utalás a probléma gyökerére, a kölyökkutya kicsinálására, amire John bepöccent, de akkor is hülyeség. Bár metaforaként értelmezhető, mert egy olyan valaki, akinek nincs célja, csak az életet akarja élni, hogy emlékezhessen, az nyugodtan menjen egy csillagkép után. Majd forog szépen körbe-körbe.



A végén az volt a benyomásom, hogy a film egy újabb: "X" vagy, öld a többi "X"-et, mert te vagy a nézők számára szimpatikus (de nem jó, vagy erkölcsös) "X". Az "X" helyére a halandóságért halhatatlanokat hentelő halhatatlan Hegylakó, Wámpír Wadász Wesley Snipes, vírussal virgonckodó, vírusfertőzötteket verő vénlány Jovovich, vagy akár a többi gépgyilkost legyilkoló Jason Bourne is behelyettesíthető.

Jó film a JW3? Nem
Érdemes megnézni? Igen
Többször? Dehogy...
Lesz a filmből játék? Persze.
5/10
ResidentEvil 2019 jún. 14. - 20:10:09 5/10
(18/69)
Gyenge unalmas paródia jellegű b movie,gyyenge alakításokkal az előző kettőt is bőven alulmulta.5/10.
3/10
Drizari 2019 jún. 12. - 21:52:36 3/10
(17/69)
Mit is mondjak/írjak? Átcsapott B kategóriásba. Felejthetős. Akinek van fölösleges 2 órája ...
3/10
lupin17 2019 jún. 02. - 19:18:02
(16/69)
Jesszus! Ez borzasztó volt!
Kár, hogy nem vittem füldugót!
1/10
NorbiB 2019 máj. 29. - 22:30:26 1/10
(15/69)
Csak lőnek és lőnek.
Túltolták rendesen, az előző részek jobbak voltak, nem is értem minek 130 perc rá??
7/10
fanaf1@vipmail.hu 2019 máj. 25. - 13:14:58 7/10
(14/69)
Az első kettőhöz képest nekem ez kicsit csalódás volt. Remélem azért, hogy lesz még folytatása, mert a karakterek/színészek tetszenek, és van valami egyedi hangulata a filmnek.

-SPOILER-
A második rész után az ember azt várta, hogy nagyobb veszélyben lesz John Wick élete, mivel sokkal nagyobb a fejpénz rajta, és sokkal többen fogják megpróbálni megölni. Ehhez képest annyi helyen segítettek neki, hogy az volt az érzésem, sosem fog beindulni a csihi-puhi. A végén pedig túlságosan elnyújtottak egy-két harcjelenetet.
-SPOILER vége-
vki69 2019 máj. 24. - 20:05:04
(13/69)
Én elvesztettem, és a forgatókönyv író is a fonalat a kutyák számánál... vagy elejétől 1-el többen voltak vagy a végén 1-el többen lettek,... próbáltam szpoiler mentesen
amugy akció dus film... és csodálom, hogy Reeves nem tud elsavasodni... :)
Jozsef Jano 2019 máj. 24. - 19:54:23
(12/69)
ha nem tetszik nem kell megnézni szerintem jó lett mind a 3 része tetszet idáig várom a 4 felvonást 9/10
7/10
Yanosh779O 2019 máj. 24. - 09:38:12 7/10
(11/69)
A mostani mozikhoz szokott ember, mint én is, azt hiszi már mindent látott, de nem. Az az érzésem volt hogy a rendező valamiféle rekordot próbál beállítani a gyilkolás késsel, golyóval vagy esetleg puszta kézzel való ábrázolásával. De aztán a film kőzepén már kezdtem megszokni a szőrnyűségeket. Engem a hang-effektusok fogtak meg igazán.

gabika1974 2019 máj. 24. - 06:32:39
(10/69)
Ez a világhírűvé vált film(sorozat) valóban egy átlagos akciófilmként indult. Nem a látvány és a tökéletes kivitelezés tette híressé, hanem maga Keanu Reeves! Az ő játéka nélkül ez a film amolyan átlagos és unalmas film lett volna, mint például a Bosszúállók (amit meg se néznék, csak a bemutatót láttam a YouTube-on, de már az is elég volt). Nem hiába Keanu Reeves a legjobb színész számomra a világon! És mivel a magánéletében szerény és rendkívül jólelkű ember, ezért kiemelkedik a legjobb színészek közül!!! Várom a John Wick 4-et!